RezaKiani

قدرتهای نظامی جهان به روایت تصویر(نقشه)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

این نقشه ها از سایت ویکیپدیا گرفته شده. بدون شرح......
1- بزرگترین قدرتهای نظامی بر اساس نفرات آماده رزم و فعال
تصویر
2- بزرگترین قدرتها بر اساس نفرات ذخیره و فعال با هم
تصویر
3 قدرتهای بزرگ بر اساس بودجه نظامی
تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک سؤال : فرق بین تصویر اول و دوم چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در تصویر اول یک اشتباه بزرگ وجود داره . اون هم در مورد ایرانه . بزرگ ترین نیروی انسانی نظامی دنیا رو ایران داره چراکه ما به غیر سپاه و ارتش بیش از2 تا 3 میلیون نیروی آموزش دیده بسیج رو داریم . ولی از لحاظ بودجه تو تهیم icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی ممنون از همه عالی هست .ایران بهترین وکارامدترین نیروی ذخیره جهانو داره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[ بزرگ ترین نیروی انسانی نظامی دنیا رو ایران داره چراکه ما به غیر سپاه و ارتش بیش از2 تا 3 میلیون نیروی آموزش دیده بسیج رو داریم . ولی از لحاظ بودجه تو تهیم :([/quote] دوست من شلیک چار تا گلوله تو میدون تیر چهار تا برادر گفتن آدم رو آموزش دیده نمی کنه ما سر جمع تو کل بسیجی ها 10000 آموزش دیده درست و حسابی نداریم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مقایسه جالبی بودند. در مورد بودجه نظامی به نظر من نمیشه بر اساس امار رسمی خود کشورها مقایسه کرد. معلوم نیست چند تا کشور بودجه ی نظامیشون رو کم اعلام می کنند.ولی در واقعیت خیلی بیشتر هستش. luftwaffe icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه برادر عزیز اتفاقا بیش از 3 میلیون نیروی آموزش دیده داریم . وقتی می گیم اموزش دیده یعنی به طور کلی آموزش دیده و دوره گذرونده . دوما شما از کجا فهمیدی که اینطوری به بسیج آموزش می دن . بهت پیشنهاد می کنم به فیلم زیر که از زبان خود سردار صفوی است یه نگاه بندازی تا برات روشن بشه . http://www.youtube.com/watch?v=WaYQqHjnPu0 ولی به سؤال من جواب داده نشد .............................. تفاوت عکس اولی با دومی چیه ؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
كركس عزيز. توضيحاتشون رو لطف كن بخون. با شماره‌ي «1-» و «2-» مشخص و متمايز شده!! يكم دقت به خرج بده عزيز دل برادر. ------------------------- ديگه دوران گوشت جلوي توپ و حملات گله‌اي؛ به سبك جنگ جهاني اول سپري شده! ديوار انساني، با تسليحات فوق‌العاده مخرب و تسليحات كشتار در صدم ثانيه، به سادگي از بين مي‌ره. در جنگ‌هاي امروزي، انگيزه و البته تسيلحات به روز و كاربردي موثر واقع مي‌شن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
كشور هاي مثل امريكا كه هر روز به كشور هاي ضعيف تجاوز مي كند يا بمب باران مي كنند به اين همه بودجه نياز دارند كشورمان ايران كه به كشوري تجاوز نمي كند و فقط براي دفاع از كشورمان خرج مي شود به نظر من كافيست[/list]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه برادر از این خبرا نیست من خودم بسیجی بودم هزار تا بسجی رو میشناشم که جز اموزش شلیک چند گلوله آموزش درست و حسابی دیگه ای ندیدند شاید شما منظورت نیروهای سپاه بوده که خوب اونا تقریبا اموزش دیدن بازم البته نه همشون باید واقعیت رو قبول کرد چرا به خودمون دروغ بگیم این جلوی پیشرفت رو میگیره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قرار نیست که تمام بسیجیان آموزشهای پیشرفته کلاسیک دیده باشند. اگر جنگ شد اول کار بسیجیهایی رو که فقط یه بار با کلاش نیمه خراب شلیک کردن رو نمیبرن جنگ.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در مورد قدرت نظامي چين توي اين نقشه در مقايسه با آمريكا هم به نوعي جالبه به جز بودجهي نظامي در ساير گزينه ها برابرن اينم به نوعي قابل توجه كه غرب قدرت چينو هم سطح با آمريكا ميدونه icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.