avareh

توليد جنگنده در ايران

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام دوستان چندي پيش شبكه خبري المنار لبنان فيلمي را در مورد توان نظامي ايران پخش كرد كه در آن برخي از توانايي‌هاي نظامي ايران ذكر شده بود. البته بيشتر اين خبرها را خود ما شنيده و يا ديده بوديم. اما در چند مورد من تصاويري ديدم كه براي اولين بار پخش مي شد. يكي هم اين تصوير است كه من به دليل عدم آشنايي دقيق با محيط اين سايت، لينك آن را اينجا مي‌گذارم و خودتون درستش كنيد. اين هواپيما بايد صاعقه باشد و اينكه اينگونه سريال عددي خورده مي‌تواند بيانگر توليد اين نوع هواپيما در كشورمان به صورت انبوه باشد... حالا هر نظري در اين مورد داريد بديد بد نيست... اگه خدا بخواد در اين مورد بيشتر براتون مي نويسم.... http://i25.tinypic.com/v7z1br.jpg

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خيلي وقته ما داريم جنگنده توليد ميكنيم جيگر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عزير دل برادر خودم هم اين و مي دونم كه خيلي وقته داريم جنگنده توليد مي كنيم، اما مي خواستم بدونم اينجا كجاس؟ اين جنگنده آذرخشه يا نه، اگه آذرخشه چرا با مدل هايي كه نشون دادن تفاوت داره و هر چي كه به نظر شما در اين مورد قابل پاسخ دادنه... ليدر عزير تو هم چش بسته غيب مي گي..!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به هر حال همه چيزش به اف 18 مياد الا جثه اش كه كوچك تره.. تازه موتورش هم يه خورد سر به زير داره، ديگه اينكه شكلش با هورنت از دماغه متفاوته... هورنت يه خورده شكل زنبور عسل يا مگس داره... تازه المنار نمي ياد خودش و هو كنه و اف 18 رو قالب كنه كه ايران داره تبليغ مي كنه.. فردا تمام عربا به ريشش مي خندن....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این عکس تقلبیه با اون علامت المنارش. این هواپیمای امریکایی هاست که من چندین عکس دیگه هم ازش دارم در یکی از پایگاههای امریکا. luftwaffe icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینم2 تا عکس دیگه http://usera.imagecave.com/luftwaffe/orig_1_72f05.jpg http://usera.imagecave.com/luftwaffe/Wilmington2005_344.jpg احتمالا اون ویدئو دستکاری شده و المنار اونو نشون نداده. یا ممکنه واقعا نشون داده باشه که باید اون وقت به ریشش خندید. luftwaffe icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان درود بر شما اولا امروز متوجه شدم كه از بنده رفع حصر !!! شده ، خدا رو شكر پاك از نون خوردن افتاده بوديم !!! از تمام دوستاني كه در نهايت لطف براي بنده پيام خصوصي گذاشته بودند سپاسگزاري ميكنم و اميد وارم در آينده در خدمتشان باشم ، عكسهائي كه ملاحظه ميكنيد مربوط به هواپيماهاي هورنت تيم آكروجت نيروي دريائي آمريكا موسوم به Blue Angels' بوده و ربطي به ايران نداره ، اين يكي از مشكلات جوانهاي ما است كه بخاطر ضعف در زبان انگليسي مطالعه كافي نداشته و هر دروغ و شايعه اي رو باور ميكنند ، بعد بيشتر در اين مورد توضيح خواهم داد.پايدار باشيد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان اينا اصلا استيلشون به صاپقه مي خوره؟ شما باند فرودگاهشو نگاه كنيد كدوم يكي از فرودگاههاي ما اينجوريه كدومشون چمن دارن اين المنار هم حسابي تركونده ها icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا بدبخت یه اشتباهی کرد،شما بذارید به حساب جوونی اش،آقا پرویز شما هم نباید همه رو به یه چوب بزنی. حالا که مسئله حل شد چه خوب میشه که مدیران سایت این تاپیک رو قفل کنند تا از پایین رفتن تاپیک های مهم تر و مفید تر جلوگیری بشه!!! icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده چوبي دستم نيست و قصد اهانت هم نداشتم ، اطلاعات غلط دوستمان را به اشتباه انداخت چندي قبل ويدئوئي از صنايع نظامي ايران ديدم كه توسط تلويزيون ايران تهيه شده و از اين تلويزيون پخش شده بود ، در بخش هوا فضاي اين گزارش گوينده ميگفت كه ايران تا كنون چندين ماهواره به فضا پرتاب كرده كه البته اين موضوع مورد بحث من و آقا مصطفي بود كه ايشان باور نميكرد و بنده بريده ويدئو رو براي ايشون فرستادم ، بسياري از اين گزارشها فقط براي بازار داخلي است بعنوان مثال ما اگر اين جور ادعاها را باور ميكرديم ويا بهتر بگويم اگر اين ادعا ها درست بود ميبايد الان سيصد فروند آذرخش و صاعقه و شفق و غيره داشته باشيم چون هميشه صحبت از آغاز توليد انبوه ميشد ، باز عرض بنده به كتمان زحمات هم ميهنان تعبير نشه . در يكي دو روز آينده يك ويدئو در مورد موشكهاي مدرن تقديم دوستان ميكنم كه ميتونه آغاز گر گفتگوئي در مورد صنايع موشكي ايران بشه ، در اين ويدئو نكلتي هست كه براي شما ميتونه جالب باشه ، مثلا سير تكامل موشك تاو كه توسط ايران كپي شده ، بقيه باشه براي بعد از ويدئو .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من اصلاً یه سوال دارم چرا همه ی شما می گید تولید؟ بابا، خود بچه های نیروی هوایی به این صاعقه و آذرخش و ... میگند ارتقا نه تولید icon_cool :oops: تولید مال وقتیه که همه چیزش نو باشه ولی اینها فقط ارتقا داده شدند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بچه هاي نيروي هوائي چون كننده كارند خوب ميدونند چي ميگن ، اين مسئولين و رسانه هاي خبريند كه از كلمه توليد استفاده ميكنند و اگر توجه كرده باشيد با معرفي هر نمونه مسئول مربوطه ( وزير دفاع يا فرماندهان سپاه ) تاكيد ميكنند كه بله اين مهمات يا سلاح به توليد انبوه رسيده . البته هستند مسئولين دلسوز و مسئوليت پذير كه مكررا تاكيد ميكنند كه ادعاهاي بي اساس غير از بالا بردن سطح انتظارات مردم سود ديگري نداره ولي كو گوش شنوا ، از سوئي ميلياردها دلار براي غني سازي اورانيم هزينه ميكنيم و تو كوه ها غار ميكنيم و براي گرفتن حقمون با دنيا در ميافتيم و از سوي ديگه ميگيم كه دختر شانزده ساله تو آشپزخونه منزلشون با ديگ و قابلمه اوران غني كرده ، هم خنده داره و هم گريه دار

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متأسّفانه رسانه های ما یه کم کمیتشون لنگه،چه از اون که اصلاً یه عکس از نسل جدید سانتریفیوژ های ایران نشون نمی دن و می رن به جاش یه مش خزه عبل و لاطائل به هم می بافن.مثلاًسر قضیه پرتاب کاوشگر-1 یکی شون یه توضیح درست در مورد راکت های کاوشی نداد اما رفتن گفتن ایران ماهواره فرستاده فضا،این طوری زحمت افرادی که رو این پروژه ها کار کردن ارزشش کم میشه و همین طور مسئله به طور کلی لوث میشه و حتی مردم به اصل مسئله هم شک می کنند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.