RezaKiani

جنگ ستارگان روسی

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

waffen_ss, دوست من شما از شرایط فیزیکی دو حالتی که گفتم اطلاع داری؟ میتونی شرایط یک ماهواره در حال حرکت در مدار رو با شرایط یک ماهواره در حال سقوط تعریف کنی؟ مثلا شتاب و تغییر مختصات و سرعت مداری و نسبی و ...؟ اینا رو بدونی میبینی که با یه موشک 5 6 متری نمیشه یه ماهواره تو مدار رو زد حالا هر چقدر علم داشته باشی. sesna, شما لطفا یک دور کتب ادبیات دوران دبستان را مطالعه کنید! الان که کنترل پستها رو تموم کنم برمیگردم و درباره توان موشکی آمریکا و روسیه و شوروی توضیح میدهم. اندکی صبر پیشه کنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست من همه ماهواره ها از فضای جو به طور کامل خارج نمیشن اینم یکی از این ماهواره ها بود ضمنا ماهواری ای در مدار یه حرکت قابل پیش بینی داره و ما می تونیم هر لحظه موقعیت اون رو بسنجیم راحت تره یا یک جسم غیر قابل پیش بینی مسلما در موقعیت دوم سخت تر است دوما ماهواره آمریکا تا سقوط فاصله داشته آمریکا وقتی موشک رو شلیک کرده 10 تا 20 ثانیه وقت داشته!!!!!!! طبق محاسبات دوما موشکی قادر به حما 300 کیلو کلاهک داره می تونه از جو خارج بشه و نکته بعدی اینه که در زدن ماهواره کلاهک انفجاری مهم نیست چون ماهواره یک سیستم حساس است و یک برخورد کافیه و اگه یک انفجار کوچک هم باشه کفایت می کنه روسیه از لحاظ موشکی عقب افتاده به شدت طبق اعلام روس ها 85 % کلاهک های اتمی شون رو به علت گذشتن تاریخشون و به روز نشدن از دست دادن این در حالی است که آمریکایی ها می خوان مینی بمب اتمی آزمایش کنند شایدم کردن یادمون نره سفینه فونیکس آمریکا 3 هفته پیش رو مریخ نشست روسیه باید خواب اینو ببینه واقعیت نگر باشید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بدلیل اینکه مدار چرخش ماهواره ها بیضی شکل هست و از سرعت مداری و نسبی اون نسبت به زمین فقط کشور سازنده اطلاع داره نمیشه مختصات دقیق اون رو پیش بینی کرد. اما ماهواره ای که در حال سقوط است رو میشه براحتی مختصات لحظه به لحظه اش رو پیدا کرد چون فرقی با یه پرتابه سقوط آزاد نداره. همون 10 الی 20 ثانیه رو با توجه به ارتفاع اولیه ماهواره حساب کن و ببین که آمریکا ماهواره رو تو چه ارتفاعی زد؟ شاید واقعا آمریکائیها کار فوق العاده ای انجام داده باشن خدا رو چه دیدی؟! اون حرف آخری رو کی گفته؟ الان روسیه 16500 کلاهک هسته ای در اختیار داره که حداقل یک پنجمش آماده شلیک هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما دانشجوی هستیم پس ریاضی و فیزیک تو خونمون است ........... ببخشید آزادی رسانه ای حق هر انسانی است و هر کسی حق داره به هر اطلاعاتی دست رسی داشته باشد چه درست چه غلط ...... اما در مورد گفته فنی تون من از شما تعجب می کنم که دامنه اطلاعاتی وسیع تری نسبت به من دارید ولی سطحی جواب می دید با توجه به زیاد شدن ماهواره ها در فضا کشور های جهان تصمیم گرفتن تا مدار هر ماهواره مشخص باشه برای تداخل فیزیکی ماهواره ها و همچنین فرکانس های ارسالی همون طور که ایران یک مدار از سازمان بین المللی گرفت برای خودش فک کردید این همه ماهواره در فضا هست هر کسی خواست می فرسته برای خودش نه حساب کتاب داره و مدار هر ماهواره ای مشخصه حتی باید سرعت ماهواره هم مشخص باشه اگر هم مشخص نباشه مدارش برای یک موشک کفایت می کنه تا با تعقیب مداری ماهواره رو بزنه که همه ما می دونیم موشک های قاره پیما تقرابا همین کار رو انجام می دن ...... در مورد اول هم اشتباه کردید و دقیق نخوندین من گفتم هنوز فاصله داشته تا سقوط که آمریکا زده نه این که 10 ثانیه از زمان سقوطش گذشته بوده ..... فک نکم البته با تکنولوجی امروز پیدا کردن مدار هم با علم امروز سخت باشه ........ رقم غلو آمیزی از تعداد کلاهک ها گفتین چیزی که من شنیدم آمریکا 10000 کلاهک داره و روسی 8000 عدد که نمی دونم چه تعداد آماده هستن در هر صورت رقمی کمتر خواهد شد این طبق گفته های رسمی است که روسی 85 % از کلاهک های خودشو از دست داده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قضیه مدار مشخص برای هر کشور درباره ماهواره های غیرنظامی صادق است و در مورد ماهواره های نظامی هیچ اطلاعاتی از آنها منتشر نمیشود. حداکثر کاری که میشه کرد اینه که مدار تقریبی ماهواره رو حدس زد. مدارهای نظامی با غیرنظامی فرق داره و قرار نیست که بخاطر شلوغی تصادف ماهواره ای رخ دهد! هر ماهواره در یک مدار بیضیوی شکل مشخص با سرعت و شتاب زاویه ای خاص خود به دور زمین در حال گردش است. این در حالی است که خود زمین نیز با سرعت و شتاب زاویه ای خاص خود به دور خود در حال گردش است. این مسال یک مساله مکانیکی از نوع سینماتیک دورانی است. اما ماهواره ای که در حال سقوط است مساله آن سینماتیک انتقالی است و دارای سرعت و شتاب زاویه ای نمیباشد و چون مساله شبیه یک سقوط آزاد است فاکتورهای زمین هم از آن حذف شده و میتوان زمین را ثابت فرض کرد و ماهواره را پرتابه ای دانست که از ارتفاع x با زاویه و سرعت اولیه معلوم پرتاب شده و بعد از طی مسافتی بصورت منحنی تقریبا در یک خط راست به زمین سقوط میکند. البته منظور از خط راست سقوط عمودی نیست. از نظر حل این دو مساله باید گفت مساله اول بسیار پیچیده و سختتر از مساله دوم بوده و شرایط آن کاملا متفاوت است. در مساله اول نیاز است که اولا موشکی بسازیم که سرعت فرار از جاذبه زمین را داشته باشد تا به مدارهای ماهواره ای دور دست یابد. ثانیا نیاز است که از سرعت و شتاب زاویه ای و مدار و جهت حرکت ماهواره و تطبیق آنها با سرعت و شتاب و زاویه چرخش زمین آگاه باشیم. این یک مساله پیچیده ای خواهد شد که بدون ماشین حساب قادر به حل آن نیستیم! اما مساله دوم را میتوان با کاغذ و قلم و ترسیم شکل حل کرد. سعی میکنم فرمولهای مربوط به حالت اول و نحوه حل این مساله رو پیدا کرده و در سایت ارسال کنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ولی مساله این است که ماهواره آمریکا در حال سقوط نبوده و موفقیت این عملیات به وسیله تمام کارشناسان تایید شده حتی چین و روسیه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چرا در حال سقوط بوده و توسط خودشون این موضوع اعلام شد. اگر در حال سقوط نبود مسلما هیچ موشک 6 متری اونقدر سرعت و برد ندارد که به ماهواره برسد. علت اینکه موشک چینی بزرگتر از موشک آمریکایی بود اینه که نیاز به سرعت و برد زیاد برای فرار از دست جاذبه زمین داشت. صبر کن تا از دوستانی که فیزیک خوندن توضیحات لازم درباره این دو حالت رو جویا بشم و بعدا بهتر و علمی تر بحث میکنیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر میخواهید جنگ ستارگان را ببینید در قسمت Run ویندوز کد زیر را وارد کنید و کلید ok را بزنید icon_cool

telnet towel.blinkenlights.nl

واقعا برای ساخت این زحمت کشیده شده .اونایی که با فایلهای دسته ای (Batch files) کار کردن در سیستم عامل Dos میفهمن من چی میگم :|

ساختار:
یک فایل دسته ای که در ان از دستورات زیر استفاده شده است:
Echo
Cls
Pause

موفق باشید :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اولا اقاي سعيد اين اشتباه تايپي بود ثانيا اين روش ها قديمي شده كه هر وقت كم اوردي مسخره كني :oops: اين واقعيت كه شما ها بعد از فروپاشي كشورتان از همه لحاظ از امريكا عقب افتاديد چه بخواهيد چه نخواهيد icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اولا اقاي سعيد اين اشتباه تايپي بود ثانيا اين روش ها قديمي شده كه هر وقت كم اوردي مسخره كني :lol: اين واقعيت كه شما ها بعد از فروپاشي كشورتان از همه لحاظ از امريكا عقب افتاديد چه بخواهيد چه نخواهيد :mrgreen:

داری از صبر و حوصله من سوء استفاده میکنی ها؟!

مسخره بازی هم حدی داره که گویا در مورد شما مرزهای آن شکسته است!

دوست ندارم فردا که عید هست کسی رو اخراج کنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.