SAEID

ترور 350 دانشمند هسته‌اي و 300 استاد دانشگاه عراق توسط موساد

Recommended Posts

بعد از 2 سال و نیم این تاپیک رو بالا اوردین که چی؟ مگه ترور کار امروز و دیروز اسرائیل بوده؟ فردا هم ترور خواهد کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدايي راست ميگه اين مطلب واسه قبلا بوده الان دانشمندان هسته اي خودمونو دارن ميكشند ديگه دانشمنداي عراقي پيشكش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما هم باید مثل امریکا به این دانشمندای عراقی امکانات و امنیت میدادیم تا برای ما کار کنند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]اگر این دانشمندان رو قبل از کشته شدن می شد قاپ زد و به ایران آورد خیلی خوب می شد! :[/quote]
حيلي از دانشمندان و نوابغ مملكتي ما دارند از ايران ميرن اونوقت چه طور دانشمندان عراقي رو بياريم اينجا؟؟؟
جلوي چشم همه كسايي دارند مي رن كه هر كدوم براي رشد علمي يك مملكت گنجينه اند و هيچ .....
تا حالا شده كسي از خودش بپرسه چرا 80 درصد دانشمندان ناسا ايراني هستند ؟؟ چرا اينا ايران نموندند ؟؟ دكتر ابوالقاسم غفاري مي دونيد تو ناسا چي بود ؟؟ مغز ناسا ...
روزي روزگاري ايراني ها و دانشمندان ايراني از آمريكا و اروپا به وطن برگردند خود آمريكا يك بادكنك توخالي بيشتر نخواهد بود
اينايي كه داشتيم رو چي كاركرديم كه دانشمندان عراقي رو بياريم ؟؟[/quote]

با این قسمت حرفتون که ما احتیاج نداریم دانشمند عراقی بیاریم موافقم
اما این بحث ها که اگه ایرانی ها از آمریکا برن آمریکا فلان و بهمان میشه رو قبول ندارم!
چرا ممکنه در کوتاه مدت یک ضربه ای بخوره به بعضی کارای پژوهشی اما خیلی خفیف تر از این حرف هاست...
وقتی شما یک سیستم عظیم و با برنامه داشته باشی دیگه به این چیزا وابسته نیستی، جالبه هندی ها هم میگن 36% دانشمندای ناسا هندی هستن! 80% هم که ایرانی میشه 116%!
خود آمریکایی ها هم هیچ کاری ندارن!
من خیلی وقت ها موقع تحقیقات درسی مقاله و ها کتاب هایی دیدم که خیلی خیلی عالی بودند بعد دیدم نویسنده هاشون ایرانی هستن یکی دو تا هم نیست واقعا سهم جالب توجهی دارن اما از این ور بام هم افتادن درست نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]اگر این دانشمندان رو قبل از کشته شدن می شد قاپ زد و به ایران آورد خیلی خوب می شد! :[/quote]
حيلي از دانشمندان و نوابغ مملكتي ما دارند از ايران ميرن اونوقت چه طور دانشمندان عراقي رو بياريم اينجا؟؟؟
جلوي چشم همه كسايي دارند مي رن كه هر كدوم براي رشد علمي يك مملكت گنجينه اند و هيچ .....
تا حالا شده كسي از خودش بپرسه چرا 80 درصد دانشمندان ناسا ايراني هستند ؟؟ چرا اينا ايران نموندند ؟؟ دكتر ابوالقاسم غفاري مي دونيد تو ناسا چي بود ؟؟ مغز ناسا ...
روزي روزگاري ايراني ها و دانشمندان ايراني از آمريكا و اروپا به وطن برگردند خود آمريكا يك بادكنك توخالي بيشتر نخواهد بود
اينايي كه داشتيم رو چي كاركرديم كه دانشمندان عراقي رو بياريم ؟؟[/quote]

با این قسمت حرفتون که ما احتیاج نداریم دانشمند عراقی بیاریم موافقم
اما این بحث ها که اگه ایرانی ها از آمریکا برن آمریکا فلان و بهمان میشه رو قبول ندارم!
چرا ممکنه در کوتاه مدت یک ضربه ای بخوره به بعضی کارای پژوهشی اما خیلی خفیف تر از این حرف هاست...
وقتی شما یک سیستم عظیم و با برنامه داشته باشی دیگه به این چیزا وابسته نیستی، جالبه هندی ها هم میگن 36% دانشمندای ناسا هندی هستن! 80% هم که ایرانی میشه 116%!
خود آمریکایی ها هم هیچ کاری ندارن!
من خیلی وقت ها موقع تحقیقات درسی مقاله و ها کتاب هایی دیدم که خیلی خیلی عالی بودند بعد دیدم نویسنده هاشون ایرانی هستن یکی دو تا هم نیست واقعا سهم جالب توجهی دارن اما از این ور بام هم افتادن درست نیست.[/quote]

از اينور بام افتادن نيست دوست من
حقيقته حقيقت محض .. تلخ ... گزنده ... تاسف بار
نمي دونم تو كدوم سايت بود خوندم - يادم نيست - نفرات اول تا دهم كنكورسراسري رو عكسشون رو زده بود - همه رشته ها -
همه و همه بلااستثناء بعد از اتمام تحصيلات به دانشگاه هاي آمريكا رفته بودند - بدون استثناء تمامي گروه ها - رياضي فيزيك تجربي انساني -
فقط يك نفر بود كه موقعيت فعلي رو نوشته بود زندان اوين !!!!چرا هم نه مي دونم و نه ميخوام بدونم و كاري هم نداريم .
هر سال اين فاجعه تكرار مي شه مي دونم الان مسپولان يا دوستان ديگه مي نويسند شلوغ مي كنيد هياهو مي كنيد كاسه داغ تر از آش مي شيد تندروي مي كنيد و.....
اما دل ادم واقعا مي سوزه - اونوقت مي گيم موساد دانشمندان عراقي رو ترور مي كنه - سرنوشت دانشمندان ايراني چي مي شه ؟؟ تو همين آب و خاك - تو وطن - به ما چه كه موساد چه مي كنه خود ما داريم چه مي كنيم ؟؟؟
اين موضوع در دانشگاه هاي شهرهاي بزرگ خيلي نمود بيشتري داره دانشگاههاي تهران - شيراز !
اينا نه خيانتكارند هستند نه وطن فروش كسي فكر مي كنه كه واقعا چرا دارند مي رن ؟ كسي سوال ازشون مي پرسه ؟ فكر ميكنيد كه واقعا مي خوان برند؟

[b][size=18]چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/size][/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همه اینها درست حرفی توش نیست.
اما نگین آمریکا بدون ایرانی ها از هم میپاشه یا فلان درصد ناسا ایرانی هستند،چون حقیقت نداره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]همه اینها درست حرفی توش نیست.
اما نگین آمریکا بدون ایرانی ها از هم میپاشه یا فلان درصد ناسا ایرانی هستند،چون حقیقت نداره[/quote]

دوست من لطف كن به من كمي مهلت بده منابع خوبي دارم كه تيم مديريتي اصلي ناسا ايراني يه مثلا اولين فضانورد زن كه به فضارفت انوشه انصاري ايراني بود دكتر ابوالقاسم غفاري رو هم كه عرض كردم فقط يك روز مهلت مي خوام با مدارك مستدل حضور جنابعالي عرض مي كنم بنيان و پيكره علمي آمريكارو ايراني ها ساختند نه فقط آمريكا خيلي از كشورهاي اروپايي پيشرفته فعلي - و حالا با اين حرف كاملا موافقم كه با رفتنشون هيچ عوض نمي شه چون ديگه حالا اين نهال قد كشيده رشد كرده درخت ريشه داري شده اما با زحمات دانشمندان ايران
سرزمين ما !
به من مهلت بده دوست من ... بگذار تا بگم تو اين دنيا ايراني يعني چه و چه راحت چه گنجينه هايي دور از وطن هستند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آخه اين مطالب اخير چه ربطي داره به عنوان تاپيك؟
در اين كه كشورمون دچار معظل بزرگي به نام فرار مغزهاست شكي نيست.اينكه سرمايه انساني مهمترين سرمايه هر كشوره و سالانه ميلياردها دلار از سرمايه هاي اين مرز و بوم از كشور خارج ميشه درست ولي چه ربطي داره به ترور دانشمنداي عراقي؟ بهتره بدونيد اين تاپيك زماني ايجاد شد كه كشور آمريكا ادعاي مبارزه با تروريسم رو ميكرد در حالي كه خودش داشت با ترور مغزهاي عراقي اين كشور رو از لحاظ قدرت فكر و انديشه مستعمره خودش ميكرد(الان هم داره اين كارو انجام ميده و همون ادعاها رو هم داره!).دوستان خواهشآ به يه پست كه جنبه اظهار نظر داره اينقدر گير ندن ٬ اصل مطلب رو بچسبيد!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] اولين فضانورد زن كه به فضارفت انوشه انصاري ايراني بود[/quote]
انوشه انصاری اولین زنی نبود که فضا رفت. انوشه انصاری اولین [b]توریست[/b] فضایی زن بود.
ایشون اگه اشتباه نکنم مبلغی معادل یک میلیون دلار به ناسا پرداخت کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اولين فضانورد زن كه به فضارفت انوشه انصاري ايراني بود [/quote]
ببخشید پا برهنه میام وسط بحث
نخستین زن فضانورد والنتینا ترشکووا کیهاننورد روسی است که در ۶ مارس ۱۹۶۳ میلادی با وستک ۶به فضا رفت.
نخستین فضانورد زن که اقدام به راهپیمایی فضایی کرد، اسوتلانا ساویتسکایا کیهان‌نورد روسی است که در ۲۵ ژوییه ۱۹۸۴ پس از خروج از ایستگاه فضایی سالیوت ۷ به مدت ۳ ساعت و ۳۵ دقیقه در مدار زمین به راهپیمایی پرداخت. وی همچنین دومین فضانورد زن جهان است.
همینجوری
نمی دونم منظور حرفتون چی بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
و بازهم سلام
آخرين تايپيك به قول دوستان بي ربط من !
در تايپيكي جدا اونچه رو كه عرض كردم با منبع مي نويسم
دانشمندان برتر دنيا كه ايراني هستند
ديگه به اظهار نظر به قول دوستان بي ربط !!!!!! خودم ادامه نمي دم
اما بهتره به جاي اينكه آمريكارو ببينيم چه مي كنه به فكر دانشمندان خودمون باشيم
به فكر افراد متفكر خودمون
كاش مي تونستيم اونچه كه در قلب و فكر ما ميگذره بيان كنيم بي ترس از تكفير اينكه به موضوع بي ربط بدونند حتما هذيون هم مي دونند باشه اصلا مهم نيست -
بازهم ببخشيد اگر تايپيك منحرف شد بي ربط حرف زدم
خدانگهدار

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خدانگهدار[/quote]
دوست من نرو
البته مطلبی که شما بحث کردین راجع به موضوع تاپیک نبود ولی شما که تاپیکزن ماهری هستین چرا یه تاپیک نمی زنید با همین موضوع
دوست من کسی قصد تکفیر شما رو نداره و اگه کسی گاهی باب میل شما حرف نمی زنه کمی بردباری نشون بدین
در ضمن من یکی از طرفدارای همیشگی تاپیک های شما هستم
از دوستان خواهش می کنم دوست من رو اگه تاپیکی زد و مثل همیشه نبود تکفیر نکنند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ایا میدونستین 500.000 نفر برای لاتاری گریین کارت امریکا از ایران اقدام کردن امسال .یک سر کتابخونه ملی برین ببینین چه مغز هایی دارن اونجا درس می خونن که از ایران زود تر برن .ایا میدونستین خیلی از کسایی که از شریف یا دانشگاه تهران درسشون تموم میشه سریع اپلای میکنن یعنی اقدام برای تحصیل در خارج .کسی میدونه برای چیییییی :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ایا میدونستین 500.000 نفر برای لاتاری گریین کارت امریکا از ایران اقدام کردن امسال .یک سر کتابخونه ملی برین ببینین چه مغز هایی دارن اونجا درس می خونن که از ایران زود تر برن .ایا میدونستین خیلی از کسایی که از شریف یا دانشگاه تهران درسشون تموم میشه سریع اپلای میکنن یعنی اقدام برای تحصیل در خارج .کسی میدونه برای چیییییی :([/quote]

برای این که شما اگه از بهترین دانشگاه های این مملکت با فوق لیسانس هم بیاین بیرون بعد کلی دنبال کار گشتن باید برین یه جا اگه شانس بیارین ماهی 500 بهتون بدن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.