SAEID

تغییرات در انجمن + پیشنهادات شما

Recommended Posts

storm, درجات عوض شدن و فقط درجات کاربری و از مدیریت سرگرد و سرهنگی باید بازنگری بشن که اینها هم به زودی تغییر خواهند یافت. babakim1, خوبه و بخش مورد نظر ایجاد میشود. ilhan88, برای این کار باید مدتی صبر کرد که تعداد چنین موضوعاتی افزایش یابد و بعد از ایجاد بخش مذکور شاهد رکود آن نباشیم. superassault, الان امکان تفکیک بخشها نیست و بچه های آفاق قول مود زیرانجمن رو در نسخه جدید نیوک دادن که مجبور به صبر هستیم. مودهای زیرانجمن موجود رو هم تست کردم اما هیچکدوم در نیوک پلاتینیوم کار نکرد! بخش جنگهای باستان به جنگهای کهن اختصاص دارد. ernesto_rommel, دلیل خاصی ندارد و معمولا اکانتهای جدید رو بعد از رسیدن به 50 کاربر فعال میکنم تا از مشکلات احتمالی کاسته گردد. محدودیتی برای قرار دادن آواتار وجود ندارد و هر کاربر بعد از ثبت نام و از بخش مشخصات انجمن قادر به انتخاب آواتار میباشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تغییراتی در بخشهای انجمن اعمال شد که بصورت زیر است. - ایجاد انجمن جدید با نام بخش مقایسه. - ایجاد بخشهای تجهیزات و وسایل فضایی ، مقایسه هواگردهای نظامی ، مقایسه تسلیحات هوایی ، مقایسه ادوات زمینی و زرهی ، مقایسه تسلیحات زمینی ، مقایسه شناورهای دریایی ، مقایسه تسلیحات دریایی ، جنگهای مسلمین و اخبار علمی. - انتقال بخش پدافندهای ضد هوایی و موشکی به بخش تسلیحات. - تغییر جدا کننده امضا بصورتی که مشاهده میشود! دوستان اگر نظراتی دارند برای بهبود سطح کیفی سایت لطفا بیان کنند. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعید جان پیشنهاد که زیاد دارم .

ولی نمیدونم چرا به نظرم میاد که سایت میلیتاری زیاد انعطاف پذیر نیست و قابلیت تغییرات عمده را ندارد .

این مطلب را در بخش مدیریت نیز ارسال کرده بودم . ببخشید .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

درخواس برای ایجاد بخش پرسش و پاسخ :

اگه میشه یه بخش پرسش و پاسخ هم باشه که وقتی یه کابر ، سوال نظامی داشت که اصلاً نمیتونه واسش هیچ جا پاسخ پیدا کنه ، تو اون بخش بپرسه ، و کاربران علاقه مند با حوصله براش جواب بدند .

در پایان هم سوال کننده ، یکی از جوابها رو به عنوان بهترین پاسخ انتخاب کنه و برای اون کاربر به عنوان جایزه ، چند تا دلار واریز بشه .

اینطوری کاربرد دلار هم بیشتر تو چشم میاد .

پیشنهاد بابک خیلی عایله ... 100% باهاش موافقم

البته من نگاه کردم و چنین بخشی رو پیدا نکردم امیدوارم ایجاد شده باشه ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منتظر پیشنهادات شما هستم. چرا ما خیلی منعطف هستیم! فقط سایت نظامی هست دیگه نه عمومی! باید کمی خشک بود!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

منتظر پیشنهادات شما هستم.

چرا ما خیلی منعطف هستیم! فقط سایت نظامی هست دیگه نه عمومی! باید کمی خشک بود!

منظورم شما نبودید که !!! کل ساختار سایت را میگفتم .

چند صفحه خیلی مفصل پیشنهاد دارم که در بخش مدیریت خدمت شما تقدیم میکنم . تایپ کردنش یه چند روز شاید طول بکشه ! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پيشنهاد من: افتتاح بخش نيروي هوايي ايران كه در ان به صرفا راجع به نيروي هوايي ايران بحث شود ايجاد كليد تشكر براي حذف پست هاي بيهوده تشكر دعوت از افراد سرشناس ساير فروم ها براي عضويت در سايت به منظور پر بارتر شدن محتواي علمي سايت سبك تر كردن فضاي سايت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راستی در مورد درجه ها هم پیشنهاد می کنم که برای هر نیرو درجه خاص خودش باشه و بخش هایی که مشترک هستند از درجات ستاد کل نیروهای مسلح ایران استفاده بشه ... مثل بخش دفاه مقدس :mrgreen: :lol: :oops: :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته اگر راهش پیدا بشه استفاده از یک آپشن برای جلوگیری از دعوا هم مناسبه :mrgreen: ضمن اینکه نیازه بعضی دیگر دوستان امکان ویرایش کلیه تاپیک ها رو برای مواقع لزوم مثل وا قعه دیشب داشته باشن :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعيد جان به نظرم يه نفر ديگه غير از شما بايد بتونه در مواق اضطراري به داد سايت برسه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعید جان پیشنهاد می کنم تعداد مدیران ارشد رو بیشتر کنی تا در موقع ضرور به داد سایت برسند چون اقا مصطفی که گرفتاره ( بنده در جریانم ) و خود شما هم دیر به دیر به سایت سر می زنی به نظرم از بین بچه هایی که زیاد توسایت هستند و فعالیت مفید دارند یکی دو نفر رو به مدیریت کل انتخاب بکنی بد نیست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ضمن تشكر مجدد من هم با ايجاد كليدي جهت تشكر موافقم در ضمن ميشه يه انجمن هم به نام آموزش درست كرد ؟ به نظرم بيشتر كسانيكه تازه وارد اين سايت وزين ميشن شايد مثل بنده به تعريف و اصطلاحات نظامي وارد نباشن بنابراين اگه ميشد يه جايي هم براي آموزش قرار داد خوب بود البته منظور فقط تعاريف و اصطلاحات نيست بلكه يه چيزي فراي اين دو كلمه مثلا همه ما نميتونيم بريم تو دوره رنجر يا ... شركت كينم ولي ميشه از كسانيكه در اين امر مطلع هستند لا اقل مباحث نظري اونو ياد گرفت و الي ماشالله با تشكر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشكر از مدير محترم سايت پيشنهادي داشتم چندي قبل دوستان پيشنهادي كردند براي باز كردن قسمتي به عنوان واژه نامه نظامي كه با استقبال دوستان همراه بود بديهي است كه انجام اين كار براي شخص مدير كاري زمانبر و به خاطر اهميت آن شايد كمي سخت باشد پيشنهاد ميكنم بخشي با عنوان واژه نامه نظامي مشابه گالري سايت تشكيل و دوستاني كه اطلاعاتي در اين زمينه دارند در آنجا پست كنند و مدير بخش مربوطه بعد از صحت واژه هاي مربوطه آنها را در قسمتي جداگانه ثبت كند در اين واژه نامه به غير از ادوات نظامي ميشه اصطلاحات نظامي مختص كشورهاي مختلف و دوره هاي آموزشي مختلف و ..... با توضيحات كافي قرار داد مشخصه كه دوستان از كشورهاي مختلف در اينجا هستند و ميتونن كمك شاياني در اين زمينه بكنند براي ايجاد روحيه همكاري در دوستان ميشه پاداش ويژه اي هم در نظر گرفت مثل ارتقا يا افزايش دلارها يا براي مديران امكان دسترسي بيشتر به انجمن هاي سايت با تشكر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام به دوستان و سروران گرامی بخصوص سعید عزیز 1-ایجاد بخش مسابقه : شامل مسابقات طراحی ادوات نظامی توسط انواع نرم افزارها و مسابقات مختلف در مورد عکس ها و سوالات دوستان 2-ایجاد پخش پرسش و پاسخ نظامی:برای دوستانی که سولات مختلفی در مورد مسائل نظامی دارند 3-ایجاد بخش آموزشی برای یادگیری اصول پایه مهندسی در زمینه های هوافضا,زمینی,دریایی(سطح وزیرسطح) 4-بخش گفتگو با سران:بخشی برای گفتوگوی اعضای سایت با یکی از مقامات نظامی یا سیاسی البته در صورت امکان و تاریخ های مشخص 5-بخش استثنائات و نوادر:بخشی که اتفاقات غیر طبیعی و شگفت انگیز مثل زدن هواپیما با هلیکوپتر و زدن هواپیما با کلاش :mrgreen: و... 6-بخش پیش بینی تحولات سیاسی آینده که زیر مجموعه بخش سیاسی است: بخشی برای پیش بینی تحولات سیاسی در آینده 7-بخش پیش بینی تحولات نظامی آینده که زیر مجموعه بخش تحلیل نظامی است:بخشی شامل حدس ها وتحلیل ها در مورد پیشرفت های نظامی ایران و جهان 8-بخش مسائل استراتژیک:مربوط به مسائل استراتژیک اجتماعی اقتصادی و حکومتی مربوط به ایران وجهان 9-قرار دادن دکمه تشکر و اعتراض به نظر بنده دو تاش باشه بهتره 10-بخش اعلانات و رسیدگی به مشکلات اعضا و... 11-بخش اتاق انتظار برای کاربران متخلف و شکایت شده وهمینطور شکایت کننده گان و... 12-بخش زندان برای کاربران تبعیدی , متخلف سابقه دار مخصوصآ کسانی که اعمال غیر اخلاقی انجام دهند :oops: 13-بخش اعدام برای کاربرانی که برای همیشه اخراج می شوند تا درس عبرتی برای متخلفین باشد :lol: :lol: :cry:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
babakim1, عجب! خوب تایپ کن منتظرم! :mrgreen: iraniansoldier, برای ارتشهای مختلف جهان بخشی ایجاد خواهد شد که یکی برای نیروهای مسلح ایران است. درباره کلید تشکر هم قبلا توضیح دادم در نسخه جدید نیوک موجود است. nestor, جالبه و دوستان قبلا پیشنهاد دادن! فعلا که من کلی زحمت کشیدم این درجات رو تهیه کردم! اگه یکی از دوستان کار گرافیک بلد باشه و کمک کنه میشه چند تایپ دیگه درجه طراحی کرد. worior, اینای که گفتی نمیشه! البته همه بخشها مدیر دارد. فقط گروه شورای سایت خالیه که بعد آخرین فعالیت تاکنون غیرفعال است و باید چند نفر عضو جدید براش تعریف بشه. amirandamir, flanker, درسته نیاز به مدیران کل بیشتری داریم و نه تنها سایت برای سرور و کارهای فنی نیاز به کمک هست. maalek, آموزش نظامی ممنوع است! متاسفانه امکانش نیست! arshya4171, پیشنهاد خوبی است. برنامه ای برای این منظور سراغ دارید؟ یک برنامه ویکی کد باز رایگان امن؟! :oops: nasirirani, پیشنهادات شما یکمی زیاد هست! موارد آخری هم که یعنی سایت رو به پادگان تبدیل کنیم! راستی دوستان مدیر گرامی توجه کنند که تاپیکهای مرتبط با بخشهای جدید رو منتقل کنند و سعی کنید بخش مقایسه همیشه فعال باشد چون میتواند به بهترین بخش سایت تبدیل گردد! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.