SAEID

تغییرات در انجمن + پیشنهادات شما

Recommended Posts

سعید جان پست های تک سطری شامل پست های تشکر و پستهایی که توی مسابقه هم میدیم میشه :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعيد جان بهتره پيشنهادات كاربران رو تا اين لحظه يه بررسي بكني و نظر خودتو اعلان كني تا به ترتيب ساير پيشنهادات ارسال شوند.
من چندين پيشنهاد ديگه هم دارم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
میگم نشریه اینترنتی بصورت PDF از بهترین تاپیک های هر ماه بدن پستها میتونیم داشته باشیم که برای دانلود مخصوص اعضا یا افراد خاص باشه ! که یک گرد آوری منسجم و کاربردی از مطالب براساس بخش های مختلف باشه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پس منتظر باشید پستهای تاپیک رو بخونم و موارد مشابه رو در اولویت قرار بدیم. :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در حال طراحی درجات جدید برای کاربران عادی هستم که موقتا درجات ستاره ای رو که میبینید بجای درجات بیگانه قبلی قرار داده شد و تا چند روز دیگه همه درجات از عضو جدید تا ستوانیار تغییر خواهد کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

درجات جدید کاربری طراحی شد و تعداد درجات هم افزایش یافت.

نکته اینکه در افزایش درجات مشکل داشتیم و بعد از گروهبانی درجه ای نبود که اضافه کنیم با توجه به اینکه استوار درجه ویژه هست.

فعلا از درجه عضو جدید تا ستوانیار همشون تغییر کرد.

راستی یه سه تا درجه به عنوان مدال طراحی کردم دوستان نظر بدن اگر خوب بود به درجات اضافه بشه.

medal_1.gif

medal_2.gif

medal_3.gif

:mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوبه !
من پیشنهاد مدال را یکبار قبلا داده بودم فکر می کنم یک لینک خوب هم که پر از انواع مدال ها بود گذاشتم الان یادم نیست ولی با یک جستجوی ساده دوباره می شود پیدا کرد.
یاد صلیب آهنی نازی ها افتادم که انواع مختلفی دارد بدک نیست ولی فکر می کنم همین بالایی ها خوب باشند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سینا،
درسته اما صلاح نیست از مدالهای دیگر کشورها مخصوصا آلمان نازی استفاده بشه که با افزایش بازدید خارجی سایت تاثیر نامطلوبی خواهد داشت و از اعتبار علمی سایت کاسته و آنرا در نزد اجنبیها به یک سایت نژاد پرستانه تبدیل میکند.

فقط درجات کاربری خیلی ساده شد اونایی که از این درجات دارن خوششون میاد یا نه؟ :mrgreen: لازم باشه دوباره طراحی میشن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درجه هاي جديد خوبه! ستاره هاش قشنگه ..البته اگر ستاره هاي تو پر پرننگتر بودند كه در كنار ستاره خالي ها بيشتر معلوم بودند بهتر ميشد.
البته من يك اعتراض دارم!! ما تا ميايم ارتقاء پيدا كنيم و درجمون بره بالا كه دو قرون به حقوق عاءله منديمون اضافه بشه شما بر ميداري كلي درجه اضافه ميكني تا ما امير شدنمون به تاخير بيفته!!! :mrgreen:
ارتش چرا نداره!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا سعید این درجه دریا دل چیه دیگه میشه بگی تادرجه بعدی چه قدر فاصله هست !
نمی خوام توهین کنم اما این درجه باید مال نیروی دریایی باشه نه من زمینی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]آخه هنوز که باید روش کار کرد . دور و بر مدالها رنجه رنجه است و تمیز برش داده نشده . ولی خود فکر مدالها که اصلاً حرفی نداره . [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برای دیدن درجات به لینک زیر برید.

http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=ranks

بابک جان اینا عکسهای اصلی نیست و اگر با فرمت jpd ذخیره کنم اینطوری نمیشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

يكم مدالها بي هويت هستند. كاش يه طرح ايراني هم توش گنجانده ميشد.در ضمن كاش به كساني كه تو بحثها شركت فعال دارند درجات تشويقي داده بشه تا دوستان با دلگرمي بيشتري شركت كنن. ( تر جمه ها هم امتياز بيشتري داشته باشه تا مثلا خبري )

حق نگه دارت. دستت درد نكنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.