SAEID

گزارش مشکلات سایت

Recommended Posts

[quote][quote]من با مرورگرهای اپرا ,سافاری واینترنت اکسپلورر نمیتونم درست وارد سایت بشم ,یعنی بعد از وارد کردن نام کاربری و پسورد ورود به سایت به صورت ناقص انجام میشه و صفحه شخصی من با مشخصات باز میشه ولی نمیشه بعضی از تاپیک ها رو باز کرد و گزینه ورود هم هنوز فعاله و سایت منو نمیشناسه !
درحالیکه با فایر فاکس چنین مشکلی ندارم !
در ضمن من قبل از این مشکل با مرورگر اپرا وارد سایت میشدم و وقتی این مشکل به وجود اومد از مرورگرهای دیگه برای تست استفاده کردم ![/quote]

علت این مشکل رو خودم پیدا کردم!
علتش وجود چند یوزر تو ویندوز هست !
از دوستانی که از مرورگر اپرا استفاده میکنن کسی هست که چند یوزر تو کامپیوتر داشته باشه و بدون اشکال به سایت وارد بشه؟"[/quote]

اون کاری که فرمودید انجام دادم اما همچنان مشکل وجود داره ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من ‏
سایر ‏ یوزرها رو پاک ‏ کردم و الان ‏ فقط یک یوزر دارم انهم ادمین ‏.‏ ویندوز سون ‏.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من ‏
سایر ‏ یوزرها رو پاک ‏ کردم و الان ‏ فقط یک یوزر دارم انهم ادمین ‏.‏ ویندوز سون ‏.[/quote]

سلام ابراهیم جان

ویندوز سون به این ادرس

Control Panel\All Control Panel Items\Network and Sharing Center

گوشه سمت چپ گزینه Internet Options

صفحه باز شده ، اخرین گزینه Advanced

زدن کلید restore Advanced setting

و کلید reset گذاشتن تیک delet personal setting

درصورت برطرف نشدن مشکل احتمالا ویروسی شدین .. یا اینکه ریجستری ویندوز مشکل پیدا کرده ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام مجدد ..
[quote][quote]من ‏
سایر ‏ یوزرها رو پاک ‏ کردم و الان ‏ فقط یک یوزر دارم انهم ادمین ‏.‏ ویندوز سون ‏.[/quote]

سلام ابراهیم جان

ویندوز سون به این ادرس

Control Panel\All Control Panel Items\Network and Sharing Center

گوشه سمت چپ گزینه Internet Options

صفحه باز شده ، اخرین گزینه Advanced

زدن کلید restore Advanced setting

و کلید reset گذاشتن تیک delet personal setting

درصورت برطرف نشدن مشکل احتمالا ویروسی شدین .. یا اینکه ریجستری ویندوز مشکل پیدا کرده ...[/quote]

امین جان این کار رو قبلا انجام داده بودم ؛ و الان هم دوباره تکرار کردم ولی فایده نکرد..

---
رضا جان توی ذهنم میمونه چون الان امکان تعویض ویندوز ندارم ،ولی اگر بعدا این کار رو کردم و درست شد اینجا خواهم گفت ...

این یک مشکل قدیمی هست که چندین بار گرفتارش شدم ..

ممنون از دوستان ..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم تعالي

دوست عزيز اگه مشكل از اكانت ها باشه با تايپ كردن control userpasswords2 در run اينو به
صورت تخصصي حلش بكنيد .

..........................

تو همين پنجره از تب advanced ،گزينه manage passwords رو باز كنيد و اگه توش موردي بود ، اون رو خالي بكنيد .

اگه باز هم حل نشد سيستم رو به زماني كه مشكلي براتون پيش نيومده بود restore بكنيد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بسم تعالي

دوست عزيز اگه مشكل از اكانت ها باشه با تايپ كردن control userpasswords2 در run اينو به
صورت تخصصي حلش بكنيد .

تو همين پنجره از تب advanced ،گزينه manage passwords رو باز كنيد و اگه توش موردي بود ، اون رو خالي بكنيد .

اگه باز هم حل نشد سيستم رو به زماني كه مشكلي براتون پيش نيومده بود restore بكنيد .[/quote]

بزار اینطور توضیح بدم ..

مدتی قبل یه ویندوز ایکس پی داشتم که مشکلی نداشت ! ولی پس از خارج شدن از میلیتاری در اوپرا دیگه نتونستم برگردم و مشکل رو موقتا با فایرفاکس حل کردم .اما بعدا ویندوز سون نصب کردم ولی از اوپرا استفاده نکردم َ، اما پس از چندی یادم اومد که اوپرا نصب کنم و مشاهده شد که این مشکل هنوز وجود داره ، و تمامی کارهایی که دوستان گفتند انجام دادم اما همچنان مشکل پابرجاست ..

این فرموده شما رو هم بررسی خواهم کرد ..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]بسم تعالي

صورت تخصصي حلش بكنيد .

اگه باز هم حل نشد سيستم رو به زماني كه مشكلي براتون پيش نيومده بود restore بكنيد .[/quote]

بزار اینطور توضیح بدم ..

مدتی قبل یه ویندوز ایکس پی داشتم که مشکلی نداشت ! ولی پس از خارج شدن از میلیتاری در اوپرا دیگه نتونستم برگردم و مشکل رو موقتا با فایرفاکس حل کردم .اما بعدا ویندوز سون نصب کردم ولی از اوپرا استفاده نکردم َ، اما پس از چندی یادم اومد که اوپرا نصب کنم و مشاهده شد که این مشکل هنوز وجود داره ، و تمامی کارهایی که دوستان گفتند انجام دادم اما همچنان مشکل پابرجاست ..

این فرموده شما رو هم بررسی خواهم کرد ..[/quote]

ظاهرا بايد به پشتيباني مايكروسافت و اوپرا خبر بديم، بيان مشكل واريور رو حل كنند!

توي task manager سون نگاه كن، ببين اون اوپراي در حال اجرا، 32 هست يا 64؟
اگر سي و دو هست، پاكش كن، يه ورژن ديگه نصب كن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تا حالا با چنين پيغامي مواجه شدي ؟؟ " the security certificate has expired or is not yet valid "
اگه آره پس دوست من ساعت و تاريخ كامپيوترت رو دقيقا تنظيم بكن ، انشاءالله درست ميشه !

.................................................................

اگه كسايي هستند كه ناگهاني نميتونند از طريق چند تا مرور گر به چند تا سايت مشخص بروند ، احتمالا با انجام كار بالا مشكلشون حل خواهد شد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]بسم تعالي

صورت تخصصي حلش بكنيد .

بزار اینطور توضیح بدم ..

این فرموده شما رو هم بررسی خواهم کرد ..[/quote]

ظاهرا بايد به پشتيباني مايكروسافت و اوپرا خبر بديم، بيان مشكل واريور رو حل كنند!

توي task manager سون نگاه كن، ببين اون اوپراي در حال اجرا، 32 هست يا 64؟
اگر سي و دو هست، پاكش كن، يه ورژن ديگه نصب كن.[/quote]

دقیقا رضا جان !

احتمالا ورژن اوپرا عوض کنن درست میشه

[quote]
برادر امین من چندین ماه این مشکلو داشتم و فقط نمیتونستم با مرورگر اپرا و اینترنت اکسپلورر و چند تا دیگه از مرورگرها به سایت میلیتاری وارد شدم درحالی که راحت میتونستم تو سنترال وارد شم ! و وقتی میخواستم وارد میلیتاری بشم ,صفحه شخصیه منو میورد ولی گزینه ورود در بالای صفحه وجود داشت و سایت منو نمیشناخت و نمیتونستم وارد بعضی تاپیک های سایت بشم!( تاپیک هایی که فقط اعضای میلیتاری قادر به دیدنش هستن) حتی بعد از نصب ویندوز جدید باز هم نمیتونستم (چونکه چند تا یوزر ادمین درست میکردم) وارد سایت بشم! تا اینکه علت مشکلو پیدا کردم.[/quote]

احتمالا این موضوع بر میگرد به نگهبان ناک و یا ورژن سایت ..

چرا روزه شک دار بگیریم ..برادر سعید فکنم بهتر بدونن مشکل از کجاست !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این مشکل رو قبلا چند نفر هم داشتن که بهشون گفتم مرورگر رو از اول نصب کنند و مشکلشون درست شد و وارد سایت که میشدن نمیتونستن تاپیکها رو باز کنند که مربوط به تنظیمات غلط کوکی در مرورگر میشه.

ولی اگر کلا سایت باز نشه مثلا صفحه سفید بیاد در اینصورت کد کامل مرورگر رو بدید چک کنم.

مثل اینMozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; en-US; rv:1.9.1.1) Gecko/20090715 Firefox/3.5.1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک هفته ای است که ارسال عکس به گالری سایت برای بنده امکان پذیر نیست

و با این پیغام روبرو میشم

[color=#0000FF]Server (IO) Error[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر وارد کردن نام و گذر واژه کاربرى به صورت نوار تايپ و ثابت در صفحه قرار داشت ورود به سايت با موبايل خيلى راحت تر ميشد منظورم اينه به جاى اينکه اول روى ورود کليک کنى تا اون کادر باز بشه از ابتدا نوار تايپ براى ورود نام کاربرى وجود داشته باشه البته اين مشکل خاصى نيست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]سلام[/right]
[right]چرا اکثر نوشته ها در سمت چپ قرار دارند؟[/right]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم رب شهدا
جناب اقای مدیر ضمن خسته نباشید و تشکر از زحمات بی دریغتون من یه مشکلی دارم واونم اینه که اعداد و حروف انگلیسی برای من بد نمایش داده میشه یعنی توی یه پستی که از اعداد و حروف لاتین استفاده شده به صورت نا مرتب نمایش داده میشه . برای حل این مشکل چیکار باید کرد ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.