SAEID

گزارش مشکلات سایت

Recommended Posts

برادر جان اون علامت خطر نیست، بلکه اخطار است! عادی است به امید خدا بزودی برطرف می شه!

...

سعید جان یک سری پیشنهادات برای سایت دارم که نیازمند تغییرات بنیادی هستند، اگر موافقت کنی با همکاری دوستان یک سیستم محتوای دینامیک برای سایت طراحی کنیم؟ هیچ شکی وجود نداره سایتی که شما بنیانگزارش بودید کامل ترین مرجع نظامی ایران است حتی می تونم بگم که یکی از بینظر ها در جهان است بدلیل اینکه بر خلاف جریانات تبلیغاتی در فروم های خارجی این فروم بیشتر در زمینه اطلاع رسانی فعالیت می کنه که البته بنده به عنوان عضوی از میلیتاری از دوستان عزیزی که زحمت می کشند بسیار سپاسگزارم. ولی متاسفانه باید بگم که طراحی و امکانات سایت معرف این سایت وزین نیست بنابراین برای سومین بار این پیشنهاد رو به شما می دم که امیدوارم مورد موافقت قرار بگیره... همچنین حدود دو سال پیش هم پیشنهاد دو زبانه کردن سایت رو دادم که متاسفانه مورد توجه قرار نگرفت، و البته این امر می تونست یک پهن تبلیغاتی برای ایران باشه، تا کاربران خارجی بتوانند با توانایی نظامی ایران بدور از جنجال های تبلیغاتی غرب آشنا بشند. البته یک سری هم پیشنهادات برای مصون نگه داشتن سرور سایت از حملات DDOS دارم که اونها به بودجه نیاز داره و فعلا به اون اشاره ای نمی کنیم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]برادر جان اون علامت خطر نیست، بلکه اخطار است! عادی است به امید خدا بزودی برطرف می شه!

...

سعید جان یک سری پیشنهادات برای سایت دارم که نیازمند تغییرات بنیادی هستند، اگر موافقت کنی با همکاری دوستان یک سیستم محتوای دینامیک برای سایت طراحی کنیم؟ هیچ شکی وجود نداره سایتی که شما بنیانگزارش بودید کامل ترین مرجع نظامی ایران است حتی می تونم بگم که یکی از بینظر ها در جهان است بدلیل اینکه بر خلاف جریانات تبلیغاتی در فروم های خارجی این فروم بیشتر در زمینه اطلاع رسانی فعالیت می کنه که البته بنده به عنوان عضوی از میلیتاری از دوستان عزیزی که زحمت می کشند بسیار سپاسگزارم. ولی متاسفانه باید بگم که طراحی و امکانات سایت معرف این سایت وزین نیست بنابراین برای سومین بار این پیشنهاد رو به شما می دم که امیدوارم مورد موافقت قرار بگیره... همچنین حدود دو سال پیش هم پیشنهاد دو زبانه کردن سایت رو دادم که متاسفانه مورد توجه قرار نگرفت، و البته این امر می تونست یک پهن تبلیغاتی برای ایران باشه، تا کاربران خارجی بتوانند با توانایی نظامی ایران بدور از جنجال های تبلیغاتی غرب آشنا بشند. البته یک سری هم پیشنهادات برای مصون نگه داشتن سرور سایت از حملات DDOS دارم که اونها به بودجه نیاز داره و فعلا به اون اشاره ای نمی کنیم![/quote]

البته این تاپیک برای بحث نیست و فقط بیان مشکلات سایت هست.

منتهی بصورت خلاصه باید بگم طراحی محتوای داینامیک که الان هم داینامیک هست و اگر منظورت قالب باشه که خوب باید روش وقت گذاشت. برای دو زبانه کردن هم همون موقع گفتم که چند نفر مسلط به زبان انگلیسی اعلام آمادگی کنند که نکردند.

اگر لازم بود در پی ام ادامه میدیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعید جان می دونم که اینجا جاش نیست و بنده می دونم که این یک سیستم دینامیکه ولی منظورم این بود که یکی طراحی کنیم. بنده حاضر به همکاری هستم.

...

راستی هرچند روز یک بار ایپی من بن می شه! و نمی تونم وارد سایت بشم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا من ميخاسم توقسمت بازيهاي جنگي شبيه سازيهاي لاك ان پيغام بزارم اما نميشد.
البته كوچيك داش سعيد هم هستيم.[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]با سلام
ظاهرا سرور جدید سایت آی پی های رنج کشورمان را بن کرده و ورود به سایت ملزم به استفاده از روش های نامتعارف (!) میباشد.
حداقل برای بنده چنین است و البته شاید اشتباه میکنم. لطف کنید بررسی کنید.
موفق باشید... [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=darkblue]با سلام
ظاهرا سرور جدید سایت آی پی های رنج کشورمان را بن کرده و ورود به سایت ملزم به استفاده از روش های نامتعارف (!) میباشد.
حداقل برای بنده چنین است و البته شاید اشتباه میکنم. لطف کنید بررسی کنید.
موفق باشید... [/color][/quote]

[align=justify]اتفاقاً من هم مى‌خواستم يك پستى به همين مضمون بزنم. يكى دو روز اوّل انتقال به سرور جديد بدون مشكلى وارد سايت مى شديم تا اين كه اين حالت پيش آمد. دوبار هم در پيام كوتاه اين رو مطرح كردم ولى گويا كسى نيست تا پاسخى بدهد. اين موضوع عموميت دارد و مختص شما نيست ابراهيم جان.[/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نخیر فکر کنم این سرور از کشور اسمشو نبر هست که کل ایپی ها ایران را بن میکنه !

البته بعضی مواقع باز میشه (اشانتیون)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين مشكل باز نشدن سايت براي من هم هست...كه مجبور ميشم روش اومدن رو عوض كنم يا آي اس پي رو
قربونتون درستش كنيد اينجوري نميشه پستهاي طولاني زد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]سلام
من همین جا اعلام می کنم که در قید حیاتم و نقشه های کور دشمن برای ترورم با شکست رور به رو شده و هم چنان با تمام قدرت و با افتخار کامل اکسیژن مصرف می کنم و هر نوع شایعه ای درباره ی گروگان گرفته شدن ترور شدن ربوده شدن پناهنده شدن و غیره رو جدا تکذیب می کنم
=======================================================
بابا یکی یه کاری بکنه چرا یه بار میشه اومد تو سایت دو هفته نمیشه؟؟؟
از اول تابستون تا حالا دو سه بار بیش تر نتونستم بیام تو سایت تازه هر بارم بعد از دو سه دقیقه دوبار روز از نو روزی از نو[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من از همون ابتداي تعويض سرور تا الان هيچ مشكلي ندارم ! .... icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نمیدونم چرا این بار اینطوری شد و آی اس پی های داخلی بخاطر کیفیت بالایی که دارن یک هفته طول کشید آی پی جدید رو بشناسند!

ولی ان شاء الله درست شده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من میدونم چرا - چون همشون با فناوری منحصر به فرد زغال ، زغال سنگ یا نفت کار میکنند و این امر باعث با لا رفتن بازده شده است .

بالا خره فکر میکنم درست شده البته تا وقتی که خلافش ثابت نشه icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
الحمدلله امروز موفق شدم بدون اقدامات تكاورى(!!) وارد سايت بشوم. icon_wink اين مشكل برطرف شد. icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسمه تعالي

با سلام

منم اون 4،5 روز اول مشکل ورود و باز کردن گالری و ... کم نداشتم ولی بعدش بحمدالله ، چشم شیطون کور و گوش شیطون کر درست شد .

و خدا رو شکر حالا ملالی نیست جز دوری شما و اگر از حال اینجانب......(اِ اِ اِ ...ببخشین که یه لحظه به گمون انگار نامه مینویسم و جو گیر شدم...!!!1 icon_eek :cry: ) این محض شوخی بود دیگه . حالا که مشکلتون رفع شده و اومدین توو سایت پس بخندین دیگه... icon_wink icon_cheesygrin :cry:

شاد و سلامت باشین.

یا علی مدد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام . ميخواستم عرض كنم در قسمت مشخصات شما من ايميل حقيقي خودمو اشتباه وارد كردم . اما ايميل عمومي رو درست وارد كردم . حالا هر چي ميخوام ايميل حقيقي خودمو تصحيح كنم نميشه و باز همون ايميل غلط اونجا نمايش داده ميشه .
از مدير محترم ميخوام ايميل حقيقي منو رو عينامثل ايميل عمومي من قرار بدم چون هر دو تاش يكيه .
با تشكر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.