SAEID

گزارش مشکلات سایت

Recommended Posts

با سلام خدمت همه
موقع نظر دادن میخوام چندتا عکس روی صفحه نوشتن نظرات بزارم اما بلد نیستم لطفا راهنمایی کنید :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با سلام خدمت همه
موقع نظر دادن میخوام چندتا عکس روی صفحه نوشتن نظرات بزارم اما بلد نیستم لطفا راهنمایی کنید :lol:[/quote]

عليك السلام و رحمت الله

اول مي خواستم توي PM به شما بگم ، گفتم يك بنده خداي ديگه هم مي خونه ، يا جستجو مي كنه ، جواب را همين جا بگذارم .

ببين توي ميليتاري براي دادن پاسخ دو تا راه هست . يكي استفاده از پاسخ سريع ، كه هر وقت وارد شده باشي ، انتهاي هر تاپيكي آن را مي بيني و راه دوم استفاده از دكمه پيش نمايش . اگر يك خط تايپ كني و بعد دكمه پيش نمايش را بزني ، ميليتاري پيش نمايش پيام شما را نشان مي دهد . تفاوت اين دو روش ، اونه كه جعبه ابزارشون فرق مي كنه ! خودت امتحان كن . مجاني :mrgreen:

اما برسيم به گذاشتن عكس با استفاده از هر كدوم از اين امكانات

براي گذاشتن عكس ، اول بايد ارل ( URL ) عكس را داشته باشي . كليك راست روي عكس و COPY Address يا هرچي كه Browser شما مي ده !

در استفاده از پاسخ سريع ارل عكس را Paste كن بعد تمامش را انتخاب كن. ( بطور مثال با انتقال مكان نما به ابتداي ارل و نگاه داشتن كليد SHIFT و انتقال مكان نما به آخر ارل ) در آخر هم دكمه IMG را بزن . اينجوري عكس اضافه مي شه

اما استفاده از دكمه پيش نمايش راحت تره . كافيه از جعبه ابزارش اين دكمه را بزني
[img]http://www.military.ir/modules/Forums/bbcode_box/images/img.gif[/img]

يك پنجره باز مي شه و ارل عكس را از شما مي پرسه ارل را در آن Paste مي كني و دكمه OK را مي زني . تموم .

اين دكمه پيش نمايش خيلي به درد مي خوره . خيلي راحت قبل از آنكه چيزي را بفرستي مي توني ظاهرش را ببيني و بررسي كني خوبه يا نه . باهاش تمرين كن و بقيه دكمه ها را يك آزمايشي بكن .

[color=darkred]يك هشدار هم به شما بدم . چيزي را كه براي پيش نمايش مي فرستي ادمين سايت مي بينه . حواست جمع باشه :mrgreen: . از شيطان دوري كن .[/color]

شايد هم منظور شما از گذشتن عكس ،Upload آن باشد كه براي اينكار يك تاپيك جدا هست مطالعه بفرما

[url=http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2960&highlight=%D8%A7%D9%83%D8%A7%D9%86%D8%AA+%DA%AF%D8%A7%D9%84%D8%B1%D9%8A]تاپيك اكانت گالري [/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تایپیک (عملیات خرمن شب) به علت معتبر نبودن لینک منبع قفل شده.قابل توجه دوستان باشه که من این تایپیک رو به همراه تایپیک های (جوزف منگل و دقلوهای چشم ابی با مو های بلوند)و(خطرناک ترین مرد اروپا) از سایت. www.ericjew.blogsome.com گرفتم اما فقط این مطلب قفل شده لطفا مدیران یه نگاهی بندازند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا سعيد

اين چه وضعيه كه يه مرتيكه خر به همه توهين ميكنه . اين mostafa.by چه حقي داره كه طرفداراي رهبرو مسخره ميكنه مثلا شما مديره سايتي يه كاري بكنيد همينجوري به همه داره توهين ميكنه الان فقط من نيستم چند نفره ديگه هم ناراحت شدند از اين حرف اين آقا كه به طرفداراي رهبر ميگه سانديسخور من خودم کاری نکردم گفتم شما مدیر هستید باید بهش تذکر بدین با تشکر ( سردیگ )
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
گل پسر ! شما ظاهر رو دیدی و ره به معنی نبردی ! .. یکم بیشتر به حرفهای ایشون دقت کن ! همش کنایه بود به مطرح کنندگان همون تفکرات ! بقولی با استفاده از افعال معکوس ... !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اقا سعيد

اين چه وضعيه كه يه مرتيكه خر به همه توهين ميكنه . اين mostafa.by چه حقي داره كه طرفداراي رهبرو مسخره ميكنه مثلا شما مديره سايتي يه كاري بكنيد همينجوري به همه داره توهين ميكنه الان فقط من نيستم چند نفره ديگه هم ناراحت شدند از اين حرف اين آقا كه به طرفداراي رهبر ميگه سانديسخور من خودم کاری نکردم گفتم شما مدیر هستید باید بهش تذکر بدین با تشکر ( سردیگ )[/quote]

آقای عزیز. و نسبتا محترم. ایشون در جواب یه کاربر دیگه که این ادعا رو کرده بود، این کلمه رو به کار برد. و در واقع در مقام استهزا اون فرد بود.. ایشون یه فرد ولایتی هستند. بهتر نبود که به جای اون کلماتی که به کار بردی، اول کمی دقت میکردی؟

بهتون پیشنهاد میکنم که از ایشون عذرخواهی کنید.

راستی تو این سایت کامنت های نیم خطی بدون بار علمی، خلاف قوانین است.( اشاره به چند پست اخیر شما)

یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه سوال.ایا پس از فرستادن پیغام خصوصی فرد گیرنده باید انلاین باشد تا پیغام به او برسد? چرا پیام به قسمت در حال ارسال می رود؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا مثل که میشه اینجا مشکلات سایت رو گفت . بله ؟؟
چرا من یک روز درمیون سایت میلیتاری رو نمیتونم باز کنم ؟
چرا هی پیغام (( بلوک شد × )) رو میده ؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]چرا هی پیغام (( بلوک شد × )) رو میده ؟؟؟[/quote]

آي پي شما بلوك ميشه!

شايد يك روز در ميان از ف/ل/ي/ت/ر...ش/ك/ن........استفاده مي كنيد!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم يك شبه با سه پله سقوط از درجه استوار يكمي به درجه جنگ اوري تنزل رتبه پيدا كردم كسي هم بهم نگفت چرا؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من هم يك شبه با سه پله سقوط از درجه استوار يكمي به درجه جنگ اوري تنزل رتبه پيدا كردم كسي هم بهم نگفت چرا؟؟[/quote]

چون ارتقاء درجه پیدا کردی نه تنزل درجه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این دیگه از اون حرفاس هاا ! نه برادر . من از ف-ی-ل-ت-ر-ش-ک-ن- هم استفاده نمیکنم ! این سایت به قول آقای کاووسی (( هی میگیره ، ول میکنه . میگیره ، ول میکنه ))

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من يه مشكل دارم نميدونم چه طوري عكس خودم رو جاي پرچمه عزيزمون ميتونم بزارم :mrgreen: :lol:

[color=red]در همين صفحه، از گزينه‌ي «[url=http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=profile&mode=editprofile]مشخصات[/url]»، واقع در بالاي صفحه مي‌تونين اين كار رو انجام بدين.

mostafa_by[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام خدمت همه دوستان
ميخواستم بگم اگه ميشه قسمت اعلام مشكل را به دو قسمت اعلام مشكلات سايت و اعلام مشكلات كاربر دسته بندي كنيد كه افراد تازه واردي مثل من و ديگران مشكلات و سوالاتشون را در قسمت مخصوص خودش بيان كنند و كاربران راحتر بتوانند به جواب خود برسند.
در ضمن مزيت اين كار نسبت به عنوان سوال در پی ام اين است كه سوال و جواب ها در دست كاربران قرار ميگيرد و كاربران با مراجعه به قسمت مخصوص و مطالعه سوال و جواب ها ديگر سوال تكراري نمي پرسند و ديگر شما مجبور نخواهيد بود به سوالات تكراري پاسخ دهيد و اطلاعات براي عموم فراهم ميشود.
ميتوانيد اين موضوع را در نظر سنجي نيز به برسي بگذاريد.
البته اگر نظر اين بنده را قابل ميدانيد. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.