SAEID

گزارش مشکلات سایت

Recommended Posts

با سلام خدمت جناب mr9

البته این حرف شما دقیقا مثل حرف عزیزانی هست که  همه سایت ها و اپلیکیشن های موبایل رو فیلتر کردن و میخوان بکنن چون یکسری از افراد فرهنگ استفاده کردن رو بلد نیستن 

=====================================

در مورد مثبت ها چی یعنی زیاد مثبت دادن هم باعث تنش میشه ؟؟؟

با سلام ، برادر عزیز در پاسخ به سئوال حضرتعالی یک مورد جالب را خدمت شما عرض می کنم :

روزی ، یک خبرنگار آمریکایی از طراح سلاح ak-47 سئوالی پرسید مبنی بر اینکه آیا شما (میخاییل  کلاشینکف ) از اینکه با  سلاح شما در طول این سالها ، هزاران انسان کشته شده است ، عذاب وجدان ندارید ؟؟؟ وی درجواب این خبرنگار پاسخ جالبی داد و وی چنین گفت :  خیر عذاب وجدان ندارم . انسان ها حتی با یک مداد نوک تیز هم می توانند همدیگر را به قتل برسانند ، چه برسد به اینکه قصد داشته باشند با سلاح های آتشین این عمل را انجام دهند ( نقل به مضمون) .

در ارتباط با پرسش جنابعالی هم ، این مساله ( یعنی وجود یا عدم وجود محدودیت برای مثبتها و منفی ها ) هم باید خدمت شما عرض کنم که با درصد اطمینان بالایی ، بر این عقیده هستم که عزیزانی که در این انجمن فعالیت می کنند ، نه برای درجات و نه برای مدال ها و نه برای مثبت ها ، بلکه برای ارتقاء دانش و علوم نظامی به زبان شیرین پارسی در گستره فضا وب ، مشغول هستند . بنابراین  همانطور که میزان مثبت ها موجب تشویق آنها خواهد شد ( البته فقط در ارتباط با مباحث علمی و نه مسائلی که جز تلف کردن وقت و چیزهای دیگر که صرفا" بارعلمی انجمن را کاهش می دهد ) ، منفی های بدون دلیل هم که صرفا" از روی بی اطلاعی یا کم اطلاعی و خدای ناکرده عناد با یک تفکر داده می شود ، موجب تنش خواهد شد . شاید به همین دلیل باشد که مدیریت انجمن ، چنین محدودیتی را ایجاد نموده است .

در مورد فیلتر کردن اپلیکیشن های فوق الذکر هم ، بدلیل کم ظرفیت بودن بعضی هاست که این کار انجام می گیرد و این مساله موجب می شود که جنابعالی یا بنده که قصد استفاده درست از آنها را هم داریم ، نتوانیم استفاده کنیم و به قول معروف ، خشک و تر باهم می سوزند .

برخلاف نظر جنابعالی ، مثبت دادن موجب تنش نمی گردد ، بلکه این منفی دادن بدون دلیل متقن است که موجب تنش می گردد . به نظر اینجانب ، منفی دادن می بایست با دلیل محکم باشد که فضای انجمن بسمت  حاشیه نرود . این مساله بویژه در مورد تاپیکهایی به مانند حوادث سوریه و عراق ، بسیارشایع است و مشاهده می کنید که به جای بحث اصلی ، مسائلی مطرح می شود که شاید نمی بایست در فضای مجازی که همه ( چه دوستان و چه دشمنان ) آن را رصد می کنند ، مطرح گردد .

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام جناب mr9 من همین الان به این پست شما نمیتونم مثبت بدم بحث من هم اگر  از چند تا پست قبل هم پیگیری میکردین تاکید بروی همین مثبت ها رو داشتم 

درکل تر و خشک رو با هم سوزاندن خودش باعث تنش میشه نه درست شدن کار چون شیوه ای دیگه و خلاف عرف به هم دیگه جواب میدن fi_lone_ranger

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

برادر 

9km

والا اگر شما یک نگاه به اکانت بنده بکنید می بینید که مع الوصف اینکه خیلی دیر به جمع مثبت منفی بگیران اضافه شدم ولی خدا رو شکر بد نیست مثبت و منفی هام ! پس دقیقا مشخص کنید منظور شما از این حرف چی هست :

الان برام جالبه که چرا اینقدر از اینکه این مورد بدون محدودیت باشه بعضی ها دچار ترس میشن

اگر این مصداق توهین و تهمت و افترا نیست ، پس چی منظور جمله شماست ؟

به هرصورت برادر عزیز ... بنده سابقه فروم بازی م از سال 2007 هست تاکنون .... بعید میدونم بعد این همه سال عضویت دائمی و همیشگی در بهترین فروم های کشور ، توانایی فهم و درک مثبت و منفی و تشکر رو نداشته باشم

بگذارید مدیران تصمیم گیرنده باشند ، نه ما !

اینکه شما از یک مطلب خوشت بیاد مثبت بدی از یکی بدت نیاد منفی بدی !!! مشخص هست حق هر شخصی است ! ولی در تمامی فروم ها و حتی فیس بوق !!!! هم شما یا لایک میزنی یا نمیزنی ! اگرم مثبت و منفی هست برای کسانی هست که سابقه شون این معنی متبادر میکنه که  فرق دست چپ و راست شون رو میفهمند و نمره مثبت و منفی میدن !!!!! نه کسی که حتی یک پست هم نداره و یکریز داره منفی و مثبت پراکنی میکنه .... و ما نمیدونیم اصلا این شخص کی هست ؟ شاید از نیروهای مسعود رجوی بود .... ؟؟؟؟ شاید ..... شاید .... شاید و هزاران شاید دیگر که ما نمیدونیم ...! تا وقتیکه طرف بیاد حرفی بزنه که بفهمیم فرق کلاش و ژ3 رو از هم تشخیص میده ! 

یا حق

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام جناب mr9 من همین الان به این پست شما نمیتونم مثبت بدم بحث من هم اگر  از چند تا پست قبل هم پیگیری میکردین تاکید بروی همین مثبت ها رو داشتم 

درکل تر و خشک رو با هم سوزاندن خودش باعث تنش میشه نه درست شدن کار چون شیوه ای دیگه و خلاف عرف به هم دیگه جواب میدن fi_lone_ranger

با سلام - برادر عزیز ، بنده از ابتدا هم نیت جمع کردن مثبت یا هرچیز دیگری شبیه به این را ندارم ، بنده برای یادگرفتن آمدم و همین برای بنده کافی است ، حالا دوستان نسبت به بنده محبت دارند ، این بحث دیگری است و بنده خودم را لایق این محبتها نمی دونم  ، چون حداقل در این انجمن ، خبری از تنگ نظری های فضای واقعی در حوزه علوم نظامی نیست و بنده  هر سئوالی که از دوستان داشتم ، عزیزان به بنده پاسخ دادند و این برای گسترش دایره اطلاعاتی بنده در حوزه علوم نظامی کافی است . حداقل بنده در این انجمن با رفرنس هایی آشنا شدم که شاید اگر به تنهایی می خواستم دنبال آنها بگردم ، سالها طول می کشید .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام 

جناب ارنست اینجا قسمت گزارش ایرادات سایت هست ما هم اینجا کاربر سایت هستیم پس میتونیم نظر بدیم    جناب mr9 هم اینجا نظر دادن  و چقدر هم زیبا جواب دادن با اینکه با هم  دارای اخلاف نظر هم بودیم    ولی نمیدونم این چه عادتیه که شما دارین که هر کس حرف زد سریع با به حاشیه زدن بحث اصلی دنبال بحث حاشیه ای میرین 

نکن برادر من نکن چهارتا پست بالاتر رو بخون بعد بیا جواب بده در ضمن بنده این حرف رو به شمای تنها نزدم و حقیقتی بود حالا شما دقیقا از کجای این حرف رو مصداق بارز توهین!!!!!!!!!!!!!و افترا؟!؟!؟!؟!؟!؟! دیدین نمیدونم چی بگم 

در ضمن از تمام زحمت هایی که تو این 7 سال کشیدین من تشکر میکنم  :cool:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

رای گیری کنید

اگر هم بخواد رای گیری بشه باید این مورد مثبت ها رای گیری بشه نه مثبت ومنفی ها باهم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

کسی جواب سوال منو تمیدونه ؟

مگه خواستم بمب اتم روو تشریح کنید ؟

به خصوص پست دوم .

سوالای 4-5 و6 .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

ای بابا

همیشه خدا ، من باید سرم رو ببرند .... درسته به قول شهید آوینی ، انسان ها رو گردن شون رو باریک آفرید خدا تا برای بریدن حسینی وار آماده باشه ولی دیگه به خدا ما اینقدرم شبیه غریبان کربلا نیستیم این بلا سرمون میاد تو سایت

تا حرفی میزنم هزار جور تیکه به من بیچاره میندازند :winking:

ای آقا ....باشه شما بحث تون رو ادامه بدید 

مدیران عزیز ، پیشنهاد بنده رو جوابی هست براش ؟ :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

ای بابا

همیشه خدا ، من باید سرم رو ببرند .... درسته به قول شهید آوینی ، انسان ها رو گردن شون رو باریک آفرید خدا تا برای بریدن حسینی وار آماده باشه ولی دیگه به خدا ما اینقدرم شبیه غریبان کربلا نیستیم این بلا سرمون میاد تو سایت

تا حرفی میزنم هزار جور تیکه به من بیچاره میندازند :winking:

ای آقا ....باشه شما بحث تون رو ادامه بدید 

مدیران عزیز ، پیشنهاد بنده رو جوابی هست براش ؟ :rose:

سلام .

جواب که هست ...

باید رای گیری بشه ...

ولی بهتر میشد اگر امکانش بود ، هر کسی میتونست ببینه ...

کی مثبت و منفی داده ...

و یه چیز دیگه ...

بنا به تجربه شخصی ... 50% مولتی اکانت هستن ...

این افرادی که شما میگید ...

با سلام - البته این را هم در نظر بگیرید که بعضی هم بدون اینکه فعالیت مفیدی داشته باشند و یا اینکه بارعلمی مناسبی داشته باشند ، راه می افتند و در تاپیکها بدون علت به پست ها منفی می دهند و این مساله ، گاها" باعث بروز تنش می گردد .

با سلام .

لطف بفرمایید این آفتاب پرست هارو معرفی کنید ...

هم به صورت عمومی و هم به صورت پ.خ. به مدیران ...

اگر بن شدن که شدن .

اگر نشدن ..

ویرایش :

به جای آفتاب پرست ، نوشته بودم ، مارمولک .

ویرایش شده در توسط TRANSYLVANIA
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام .

جواب که هست ...

باید رای گیری بشه ...

ولی بهتر میشد اگر امکانش بود ، هر کسی میتونست ببینه ...

کی مثبت و منفی داده ...

و یه چیز دیگه ...

بنا به تجربه شخصی ... 50% مولتی اکانت هستن ...

این افرادی که شما میگید ...

با سلام .

لطف بفرمایید این مارمولک هارو معرفی کنید ...

هم به صورت عمومی و هم به صورت پ.خ. به مدیران ...

اگر بن شدن که شدن .

اگر نشدن ...

با سلام خدمت برادر عزیز جناب ترانسلوانیا

عزیز جان ، دوستانی که که بر روی بخش سبز رنگ هر پست کلیک می کنند ، محبت شان را نشان می دهند و دوستانی هم که بر روی بخش قرمز رنگ کلیک می کنند ، حتما" دلیلی دارند ، اما حداقل اینجانب انتظار دارم که دلیل منطقی خودشان را هم بفرمایند . بنده که ادعا ندارم که از همه چیز اطلاع دارم ، بنده همانطور که حق طبیعی دوستان این است که منفی بدهند ، در مورد یک موضوع علمی و نه سیاسی و حاشیه ای ، حق دارم که علت مخالفتشان راهم بدانیم .

در هرصورت بگذریم و اجازه دهید که به دور از حاشیه ، صرفا" در موضوعات مورد علاقه  مشغول باشیم و علاوه بر آن امیدوار باشیم که دوستان حداقل ، برای مطالبی که دوستان زحمت ترجمه ، تدوین و تایپ آن را متقبل  میشوند ، ارزش قائل شوند .

:rose: :rose: :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام خدمت برادر عزیز جناب ترانسلوانیا

عزیز جان ، دوستانی که که بر روی بخش سبز رنگ هر پست کلیک می کنند ، محبت شان را نشان می دهند و دوستانی هم که بر روی بخش قرمز رنگ کلیک می کنند ، حتما" دلیلی دارند ، اما حداقل اینجانب انتظار دارم که دلیل منطقی خودشان را هم بفرمایند . بنده که ادعا ندارم که از همه چیز اطلاع دارم ، بنده همانطور که حق طبیعی دوستان این است که منفی بدهند ، در مورد یک موضوع علمی و نه سیاسی و حاشیه ای ، حق دارم که علت مخالفتشان راهم بدانیم .

در هرصورت بگذریم و اجازه دهید که به دور از حاشیه ، صرفا" در موضوعات مورد علاقه  مشغول باشیم و علاوه بر آن امیدوار باشیم که دوستان حداقل ، برای مطالبی که دوستان زحمت ترجمه ، تدوین و تایپ آن را متقبل  میشوند ، ارزش قائل شوند .

:rose: :rose: :rose:

سلام .

بعضی مواقع ... دلیل موجهی در دست نیست .

صرفاً موج بازی هست ...

دقیقاً یادمه ...

بعد از قضیه ای با سرکار خانم هلیا پیش اومد ...

من اینجا یه پست گذاشتم ...

دقیقاً 14 تا منفی خورد ...

از نظر من ، به هیچ وجه و با هیچ منطقی ...

قابل توضیح دادن نیست .

شمشیر از رو بستن ...

ولی خبر ندارن ، من خودم استاد شمشیر بازی هستم ...

بلافاصله هم با اولین پاسخ جدی روبرو شدن :

جمع کنید این مسخره بازی رو .

یه اتفاقی افتاد ، تموم شد رفت .

به شما ها هم ، هیچ رطی نداره .

از نظر من ...

95 % منفی ها ، فقط به نویسنده مطلب داده شده .

نه مطلب ... 

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام - بنده از این مساله ای که می فرمایید ، اطلاع ندارم ، حالا بگذریم ، چون منظور بنده صرفا" در ارتباط با مطالب غیر از مسائلی است که در استاتوس ها و یا پست های غیر علمی رخ می دهد است .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

منفی ها با همین تعداد 3 عدد در روز کافیه 

ولی مثبت ها رو که میان سهمیه بندی میکنن اصلا هیچ جوره نمیشه توجیه کرد

خواهشا مدیران پیگیری کنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام - بنده از این مساله ای که می فرمایید ، اطلاع ندارم ، حالا بگذریم ، چون منظور بنده صرفا" در ارتباط با مطالب غیر از مسائلی است که در استاتوس ها و یا پست های غیر علمی رخ می دهد است .

در صورت امکان و داشتن وقت آزاد ...

سری به یخش امتیاز ها بزنید ...

میبینید که خیلی از پست ها ، بدون دلیل ، منفی خوردن ...

تاپیک ستارگان خاموش ، چه چیزی داشت که منفی خورد ؟

از کجا فهمیدم ؟

آخرین بار ، 29 امتیاز داشت و الان 28 ...

پس یک نفر منفی داده ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.