SAEID

گزارش مشکلات سایت

Recommended Posts

ممنون - این وضعیت ، موقتی هست یا از این به بعد ، بدین صورت باید وارد شد ، چون در محل کار امکان این تغییر نیست

خواهش میکنم.

این مشکل در اثر تغییرات در پنل مدیریتی به وجود نیومده!احتمالا سرورهای دی ان اس داخلی در تبدیل آدرس سایت به آی پی مشکل دارن! حالا ببینیم چی میشه!

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مثل این که مشکل بر طرف شده الان من با موبایل و بدون هیچ برنامه یا چیزی و بدون تغییر چیزی وارد شدم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام یه هفته است در ورود به سایت مشکل دارم هرکاری می کنم به یک صفحه آبی بر خورد می کنم این صفحه را با کلی داستان آوردم بالا تازه بدون عکس کسی میداند چه شده؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بالا آمدن سایت بدجوری بازی درآورده یه لحظه می آید و بعد نه

یک پیغام pop ups امد ولی هر کاری کردم باز نشد

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام یه هفته است در ورود به سایت مشکل دارم هرکاری می کنم به یک صفحه آبی بر خورد می کنم این صفحه را با کلی داستان آوردم بالا تازه بدون عکس کسی میداند چه شده؟

این مشکل برای من موجوده البته گاها درست میشه ولی غالب اوقات این مشکل موجوده .

البته مشکل زمانیه که با اینترنت مخابرات وصل میشم. مثل همین الان که با اینترنت خونه که از مخابرات هست این مشکل موجوده و نمی تونم وصل شم ولی با اینترنت ایرانسل تونستم میلیتاری رو باز کنم.

و البته این مشکل فقط در مورد میلیتاری مشاهده شده و نه دیگر سایت ها.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این مشکل برای من موجوده البته گاها درست میشه ولی غالب اوقات این مشکل موجوده .

البته مشکل زمانیه که با اینترنت مخابرات وصل میشم. مثل همین الان که با اینترنت خونه که از مخابرات هست این مشکل موجوده و نمی تونم وصل شم ولی با اینترنت ایرانسل تونستم میلیتاری رو باز کنم.

و البته این مشکل فقط در مورد میلیتاری مشاهده شده و نه دیگر سایت ها.

بله، مثل اینکه با اینترنت مخابرات مشکل داره ای میلیتاری ما، بعدش اعصاب خورد کن ترین جاش اینجاس که وسط زدن تاپیک هستم که یه دفه اینطوری میشه، هیتلر افکن رو که باز می کنم دوباره همونطوری میشه! یعنی در حد تیم ملیا!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بله، مثل اینکه با اینترنت مخابرات مشکل داره ای میلیتاری ما، بعدش اعصاب خورد کن ترین جاش اینجاس که وسط زدن تاپیک هستم که یه دفه اینطوری میشه، هیتلر افکن رو که باز می کنم دوباره همونطوری میشه! یعنی در حد تیم ملیا!

قبل از لانچ تایپیک یه کپی ازش بگیر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

قبل از لانچ تایپیک یه کپی ازش بگیر

از این لحاظ مشکلی نیست، Auto save فعاله، ولی هی روشن خاموش کردن هیتلر اعصاب نمیذاره

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سایت برای منم روزی چند دقیقه بیشتر باز نمیشه! اینترنت مخابرات دارم

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

قبلا با موبایلم میتونستم وارد بشم اما دیگه نمیتونم

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام و احترام.

برادران عزیز و بزرگوار که مدیریت سایت رو به عهده دارن:

دلیل بروز این مشکل، فیلتر شدن یکی از سایت هاییه که پوسته این سایت از اونها اسکریپت می گیره. نمی دونم کدوم وب سایت و یا کدم اسکریپت، اما بهترین راهکار اینه که همه اسکریپت هایی که از سایت های دیگه اجرا میشن (مثل گوگل و ... که به احتمال زیاد مشکل از همین بخشه) به سرور سایت انتقال داده بشن و از خود سایت فراخوانی بشن.

این مساله اگه حل نشه ممکنه به خاطر لینک از یه منبع فیلتر شده، باعث فیلتر شدن خود سایت میلیتاری هم بشه.

یا حق

سلام

مشکل مشابه این قضیه هست اما مقدار زیادی پیچیده تره ، تقریبا میدونم اشکال از کجاست ولیکن شیوه حل مناسب رو نمیدونم که سایت خراب نشه .

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خوب بگید مشکل رو که دوستان راه حل های خودشو نرو بگن!!!!

من همش فکر میکنم ریورس پروکسی نصب کردین رو سرور! :))) چون در لحظه‌ای که بدون چیز شکن نمیذاره، با چیز شکن میذاره و بلعکس... :)

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.