SAEID

گزارش مشکلات سایت

Recommended Posts

از کجا میشه فهمید کی بهمون مثبت و منفی داده؟

شما برای این کار دسترسی ندارید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شما برای این کار دسترسی ندارید

همان طور که به بعضی افراد چنین دسترسی داده می شود به ما هم این دسترسی را بدهید. یا بگویید چطور باید چنین دسترسی داشته باشیم؟ یا اینکه چرا بعضی ها این دسترسی را دارند و بعضی ندارند؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

همان طور که به بعضی افراد چنین دسترسی داده می شود به ما هم این دسترسی را بدهید. یا بگویید چطور باید چنین دسترسی داشته باشیم؟ یا اینکه چرا بعضی ها این دسترسی را دارند و بعضی ندارند؟

سلام

حقیقتش من در سطحی نیستم که بخوام  این دسترسی را به کسی بدم . شما برای این کار باید با مدیران ارشد سایت صحبت کنید.

من صرفا علتش  را به شما گفتم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط Skyhawk، 26 اسفند 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط Skyhawk، 26 اسفند 1393 - دلیلی ارایه نشده است

سلام

من یک سوال دارم

چرا کسانی که حتی یک پست در سایت ندارند و هیچ نشان و نام مشخصی ازشون نیست حق دارند مثبت و منفی بدهند ؟؟؟؟؟

حداقلش این هست که مثل تمامی سایت ها قدرت اعتبار اینها رو ببندید تا وقتیکه سطح پست هاشون از 30 عدد یا 50 عدد بالاتر بره که هم ما بدونیم کی هستند هم کی نیستند

آقا محمدمهدی فدات بشم ، قربونت برم ، قلب من ، روح من ، جان هرکی دوست داری ترتیب اثر بده

این که نشد وضع سایت

هر ننه قمری از اون ور مملکت پا میشه تو فضای مجازی هر جایی رو مستراح حساب کنه و مستراح وار رفتار کنه توش !

من الان همیشه چک میکنم .... خیلی اوقات منفی هایی که به پست های  طرفدارانه از جمهوری اسلامی و ....  زده میشه از آن کسانی است  که نهایتا 10 عدد پست دارند اونم همه ش یا سوال هست یا توهین !

این درست نیست

این هزار بار

یا حق

انقده بهت مثبت میدم چششون در آد !   raised_eyebrow

حزب الله جماعت نباید پستاش  منفی بخوره . :rose:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

سلام

دسترسی دیدن امتیازات از کاربران زیر سطح وی پی ان و مدیر و کاربر نمونه و .... گرفته شده مدتها قبل به خاطر بروز برخی مسایل که البته به نظر من این هم اشتباه بود

من فروم های بیشماری بودم .... حالا خارجی فقط مطالعه میکنم و وقتمو هدر نمیدم شرکت کنم تو بحث شون ...ولی ایرانی ها اغلب حضور داشتم

اونجا یا تشکر میزارند یا سیستم امتیاز دهی که براساس اینه هرچقدر شما تشکر بگیری یا امتیاز حق داری امتیاز بدی یا تشکر بزنی و اصولا هم تا وقتیکه به یک سطح خاص نرسی نمیتونی کاری کنی !

این بهترین سیستم هست چونکه مشخصا تو سایتی مثل میلیتاری به کسی الکی امتیاز داده نمیشه یا تشکر نمیزنند حتما طرف چیزی بارش هست بهش امتیاز میدن

اونوقت میشه از نظرات اون شخص و امتیازاتی هم که میده به عنوان مرجع استفاده کرد

مثال میزنم ، برادر  سردار نجف 47 واقعا من برام مهم هست ایشون نظر بده یا امتیاز مثبت منفی بده و براساس امتیاز ایشون اعتبارسنجی میکنم چون میشناسم شون و میدونم اگر ما لاف نظامی گری میزنیم ایشون چه خدماتی به این نظام حتی همین چند سال اخیر داشته ....

فرق هست بین یکی مثل ایشون یا یکی که حتی شجاعت نداره اسم واقعی ش رو هم بگه

یا حق

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مثال میزنم ، برادر  سردار نجف 47 واقعا من برام مهم هست ایشون نظر بده یا امتیاز مثبت منفی بده و براساس امتیاز ایشون اعتبارسنجی میکنم چون میشناسم شون و میدونم اگر ما لاف نظامی گری میزنیم ایشون چه خدماتی به این نظام حتی همین چند سال اخیر داشته ....

من چند بار مثبت ایشون رو پای پستام دیدم که واقعا برام جذاب بوده و خوشحال کننده...

ولی چند کاربر هستن که فعالیتی ندارن یا فعالیتشون خیلی خیلی کمه، فقط خواننده هستن و مثبت منفی میدن.... این افراد رو نباید محروم کرد و به نظرم حق اظهار رای دارن... چطوری این دو گروه غیر فعال و خواننده رو جدا کنیم خودش سوال اصلیه! :)

(و اینکه اساسا نیازه که پالایش بشن؟) بالاخره هر کسی نظری داره که از نظر خودش درسته... ما کی‌هستیم که بگیم نظرت درسته یا غلطه، ارزشمنده یا نیست؟؟؟

صرفا باید مثبت/منفی افرادی که برات مهم هست رو جهت کارت قرار بدی و بس...

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سلام

ما جلوی نظر دادن شون رو که نمیگیریم 

اتفاقا تو این سیستمی که من دیدم پیاده شده خیلی میزان نظرات میره بالاتر ! چرا که نفرات تازه وارد برای اینکه حق امتیاز دادن پیدا کنند باید پست بزنند تا پست شون اعتبارسنجی بشه توسط من و تو و دیگری و امتیاز بهشون بدیم 

ما حقی از کسی که نمیگیریم

میتونه آزادنه نظرش رو پست کنه و بنویسه فقط بحث امتیازدهی هست و حق امتیاز تا سطحی که مثلا 30 پست زده باشه که به صورت اتوماتیک سیستم بهش حق امتیازدهی روزانه تا ده مثبت یا ده منفی رو داشته باشه

الان تو سایت خودمون اینطوری هست که هرشخصی میتونه تا ده تا مثبت یا منفی بزنه در طی روز ( منهای کاربران ویژه و اینها که آزادند)

به هرحال من نظرم براین هست و مطمئنم طرحی هست که جواب میده

مثال میزنم از خودم :

من وقتی میبینم تو یک صفحه ، پستی امتیاز بالایی گرفته حتما حتما باید بخونم پست رو چه موافق عقیده م باشه متن ش چه مخالف ، میدونم حرف خوبی حتما زده که مثبت گرفته

ولی وقتی میشینم پای پست میبینم خدایا این اصلا دری وری گفته بلانسبت ....

میرم تو امتیازدهی حتی اسم یک نفر از  بچه های شناس خودمون رو نمی بینم

تک تک نفرات رو آوردم بالا ها ؟ همه شون یا اصلا پست نزدند یا دو سه تا پست بیشتر ندارند ....که متن پست هاشونم یک جوری هست !!!

خوب اونوقت تازه میرسم اول راه دوباره که برم سراغ پست های دیگه ببینم حرف حساب چی هست

رسما من الان دیگه مثبت منفی رو بی خیال شدم چون نمیتونم بفهمم از روش که اعتبارپست خوب هست یا نه ؟؟؟؟؟ اصلا نظرش منظقی هست یا نه ؟؟؟

این که نمیشه آخه

یا حق

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نام الله

مدیران لطفا ای پی بنده رو ازاد کنید نمی تونم وارد سایت بشم الان با یک ای پی دیگه اومدم هر کاری کردم نتونستم وارد سایت بشم می نوشت ww2.military.ir فهمیدم ای پیم از طرف سایت بلوکه شده و فقط با ای پی های دیگه می تونم وارد بشم و امکان تغییر ای پی رو ندارم برای مدت طولانی مدیران اگر امکان دارد کمک کنند با تشکر

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نام الله

مدیران لطفا ای پی بنده رو ازاد کنید نمی تونم وارد سایت بشم الان با یک ای پی دیگه اومدم هر کاری کردم نتونستم وارد سایت بشم می نوشت ww2.military.ir فهمیدم ای پیم از طرف سایت بلوکه شده و فقط با ای پی های دیگه می تونم وارد بشم و امکان تغییر ای پی رو ندارم برای مدت طولانی مدیران اگر امکان دارد کمک کنند با تشکر

http://www.military.ir/forums/topic/5099-گزارش-مشکلات-سایت/page-26#entry432510

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نام الله

سلام ابتدا با انجام این کار وارد سایت می شدم ولی الان هر دی ان اسی رو وارد می کنم می شه این ww2.military.ir تا این که به یکی از دوستانم گفتم هر کاری کردیم نشد ولی با تغییر ای پی تونستم وارد بشم اونجا دوستم گفت احتمالا سایت اپیت رو بلوکه کرده حالا نمی دونم چه کار کنم با تشکر از شما

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نام الله

سلام ابتدا با انجام این کار وارد سایت می شدم ولی الان هر دی ان اسی رو وارد می کنم می شه این ww2.military.ir تا این که به یکی از دوستانم گفتم هر کاری کردیم نشد ولی با تغییر ای پی تونستم وارد بشم اونجا دوستم گفت احتمالا سایت اپیت رو بلوکه کرده حالا نمی دونم چه کار کنم با تشکر از شما

یعنی جناب رضا یا ابراهیم نشستن دونه دونه آی پی هارو بلوک کردن؟ اصلا داریم؟

اتفاقا برای من هم 2 بار در میان اتفاق میافته و خیلی هم اعصاب خورد کنه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

http://8pic.ir/images/uumjb1r5j7yxzvflc1qo.png

http://8pic.ir/images/mhd77qebq18tdzk1249b.png

http://8pic.ir/images/d0dccuezm7dnklgb8qkc.png

حاصل تلاش من برای ورود به سایت از نسخه موبایل در ضمن DNS رو هم عوض کردم هم برای گوشی هم لپ تاپ با لپتاپم تا صبح موردی نداشت ولی الان فقط با قند شکن میتونم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برا من همیشه این اتفاق میفته....باید با قند شکن وارد بشم

بنده احتمالا میدم مشکل یا از اسکریپت های زبان جاوا که تو قالبن هست که باید دونه به دونه چک بشه یا مشکل از دی ان اس خود دامنه هست.بهرحال بهتره از پشتیبانی هاستتون کمک بگیرید

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.