SAEID

گزارش مشکلات سایت

Recommended Posts

بنده حداقل دو هفته است با هیچ ترفندی نتونستم به سایت دسترسی داشته باشم

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منم دوهفته ای هست سایت کلا برام خارج از دسترس بود
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

منم 2 هفته بود دسترسی نداشتم....انگار تو خلاء اطلاعاتی بودم.....الانم با نا امیدی باسه بار صدم امدم چک کنم....خدا رو شکر باز شد.....اقا اینقدر با اعصاب ما بازی  نکنید...یه چیزیمون میشه خونمون میفته گردنتونا........

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
منم دو هفته ای هست به سایت دسترسی نداشتم
مشخصا از دوستانی که باعث باز گشایی دوباره سایت شدن تشکر میکنم
حرف از نت و لنگر کشتی خواستم بزنم میترسم سایت باز بره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

امروز با نا امیدی تمام آدرس سایتو زدم وقتی دیدم باز شد باورم نشد این طولانی ترین انسداد سایت بود از هر سمتو سو هم تلاش کردم افاقه نکرد

الانم عکسهایی که با لینکن برام باز نمیشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ای مسلمونا بابا به داد این سایت برسین. به خدا خسته شدم از بس که این WW9 کذایی رو دیدم. مشکلی اگه هست برطرفش کنید. 2 هفته نشدم اومدم تو این سایت ولی به اندازه چند برابر این مدت ، اذیت شدم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ﺳﻼﻡ ﺧﺪﻣﺖ ﻣﺪﻳﺮاﻥ ﺳﺎﻳﺖ. ﻣﻦ ﻭﻗﺘﻲ ﺑﺎ ﻣﻮﺑﺎﻳﻞ ﻭاﺭﺩ ﺳﺎﻳﺖ ﻣﻴﺸﻢ ﻣﺸﻜﻠﻲ ﻧﺪاﺭﻩ ﻭﻟﻲ ﻫﻤﻴﻦ ﺳﺎﻳﺖ ﺑﺎ ﻛﺎﻣﭙﻴﻮﺗﺮ ﺑﺎﺯ ﻧﻤﻴﺸﻪ ﻳﺎ اﮔﺮ ﻫﻢ ﺑﺎﺯ ﺑﺸﻪ ﺗﺼﺎﻭﻳﺮ ﺭا ﻧﺸﺎﻥ ﻧﻤﻴﺪﻫﺪ. ﺑﺪﺗﺮ اﺯ ﻫﻤﻪ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﺭﻭﻱ ﻣﻮﺿﻮﻋﻲ ﻛﻠﻴﻚ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﻭاﺭﺩ ﻳﻚ ﺻﻔﺤﻪ ﺗﺒﻠﻴﻐﺎﺕ ﻣﻴﺸﻮﺩ ﻛﻪ ﻳﻚ ﺳﺮﻱ ﺗﺒﻠﻴﻐﺎﺕ ﻋﺠﻴﺐ و ﻗﺮﻳﺐ ﺭا ﻧﺸﺎﻥ ﻣﻴﺪﻫﺪ. ﻣﻦ ﺳﺎﻛﻦ ﻟﻨﺪﻥ ﻫﺴﺘﻢ و ﻧﻤﻴﺪاﻧﻢ اﻳﻦ ﻣﺸﻜﻞ ﺩﺭ اﻳﺮاﻥ ﻫﻢ ﺑﻪ ﻫﻤﻴﻦ ﺷﻜﻞ ﻫﺴﺖ ﻳﺎ ﻧﻪ?

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

وضعیت یک مقدار عجیب هست ، با رایانه محل کار وارد می شوم ، تا ساعت یک ، مفهوم ناشناخته WW9 ظاهر می شود ، بعد از اذان ظهر یکمرتبه سایت درست می شود . بعد از ظهر هم با لب تاپ بدون مشکل و عادی . تا الان این شکلی را ندیده بودم که بحمدا... مشاهده کردیم :winking:

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نمیتونم تایپیک جدید بسازم.نوشته شما نمی توانید تاپیک جدیدی آغاز نمایید

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نمیتونم تایپیک جدید بسازم.نوشته شما نمی توانید تاپیک جدیدی آغاز نمایید

باید تاپیکتون رو در قسمت ارسال تاپیک ارسال کنید 

مثلا این قسمت ارسال تاپیک برای بخش " تاریخ و جنگ" هست :

http://www.military.ir/forums/forum/63-send-topic-for-war-and-history/

البته فقط تاپیک های تالیفی و ترجمه ای اختصاصی , در نهایت منتقل میشن و در اسکرول نمایش داده میشن

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستانو نمی دونم انجمن برای من بعد از انتقال سرور هم ،باز با هیلتر شکن باز میشه. بدین صورت که صفحه اول انجمن و صفحه بروز رسانی استاتوس ها مثل قبل بدون هیلتر شکن باز میشه ولی برا باز کردن تاپیک ها نیاز به هیتلر شکن دارم .البته دقیایقی بدون هیتلر شکن باز میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستانو نمی دونم انجمن برای من بعد از انتقال سرور هم ،باز با هیلتر شکن باز میشه. بدین صورت که صفحه اول انجمن و صفحه بروز رسانی استاتوس ها مثل قبل بدون هیلتر شکن باز میشه ولی برا باز کردن تاپیک ها نیاز به هیتلر شکن دارم .البته دقیایقی بدون هیتلر شکن باز میشه

سلام

لطفا چک کنید ببینید آیا در تنظیمات اینترنت شما مقداری برای DNS ها وارد شده؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همونطور که اطلاع دارید چند روز قبل سایت به سرور دیگری انتقال داده شد و در حال حاضر قصد داریم تغییرات جدیدی رو اعما. کنیم ، پیش از انجام اینکار اگر کسی از دوستان در ورود به سایت یا صفحات مختلف با مشکل روبرو هست لطفا اعلام کنه تا بررسی کنیم.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.