SAEID

گزارش مشکلات سایت

Recommended Posts

سلام بعد از ارتقای سرور و mysql مشکلی در باز کردن بعضی تاپیکها پدید آمده که بدلیل قرار دادن عکس از سایتهای دیگر است. لطفا دوستانی که وقت دارن تاپیکها رو بررسی کنن و اگر به مشکلی برخورد کردن در این تاپیک گزارش بدن تا آنرا رفع کنیم. من هم تا جایی که وقت داشته باشم تاپیکها رو کنترل خواهم کرد اما برای پنج هزار تاپیک نیاز به کمک تمام دوستان گرامی هست. هر مشکل دیگری نیز مشاهده کردید در این تاپیک بیان کنید. تشکر :|
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا سالاري به مولا.بيشتر از اين شرمندمون نكن داش سعيد :| بابت تمامي زحماتي كه ميكشي ممنونتيم icon_cool
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من به يك تاپيك جواب دادم حالا نميدانم آن تاپيك كجاست براي چي اين سايت در پروفايل هر كس گزينه "پيداكردن تمام پستها" نيست؟!!!!!!!! حالا من از كجا اون تاپيك رو پيداش كنم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عكس بالاي سايت خيلي بي كلاس و بي كيفيت است اگر خواستين چند تا براتون طراحي ميكنم. :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من نيم ساعت پيش يه تاپيك نوشتم ولي الان ميبينم كه نيست!!!!!!! موضوع تاپيك: تصاوير ميگ-31 و سوخو-30 در ايران؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چون تاپيكتون و عكسهاش تكراري بود. :| من قبلا اين عكسها رو تو يه تاپيك سايت ديده بودم. :!:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فقط اگه ميشد اخرين پست هاي جواب داده شده بعد از اخرين بازديد هر فرد رو نمايش بده خيلي خوب ميشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران محترم میخواستم بدونم دلیل قفل شدن تاپیک مواد لازم جهت نابود سازی تاسیسات اتمی ایران چی بود؟!؟؟ مدیر این بخش آیا موضوع خلاف قوانین دیدن که اونو حذف کردن؟ با تشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بعضی وقتا وقتی میخوایم پست بدیم گیر میکنه ومجبور میشم بک بدم دوباره ارسال کنم؟؟؟؟؟؟؟ دلیلیش چیه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کاربران عزیز در این تاپیک به دنبال کشف و رفع مشکلات سایت هستیم نه گزارش قفل شدن تاپیک و ... این مسائل را باید در پی ام سوال کنید. F_35B, احتمالا مشکل از خط اینترنت شما بوده و نویز دارد که باعث قطعی موقت میشود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

تاریخ فارسی سایت مارس رو مارث نوشته

شایدم من اشتباه فهمیدم! اما یقین دارم مارس معمولا نوشته میشه!

با تشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درسته اشتباه هست و درستش میکنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر ميسره تاريخ وساعت رسمي سايت نيز متناسب با زمان رسمي ايران(هجري خورشيدي و GMT+3:30) انتخاب و نمايش داده شود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.