SAEID

گزارش مشکلات سایت

Recommended Posts

[quote name='REZAT1980' timestamp='1350237142' post='276919']
سایت بعد از انجام تغییرات سخت افزاری، هم اکنون به طور کامل فعال شد.

با عرض معذرت بابت تأخیر .
[/quote]
با تشکر

آقا رضا بعضی از تاپیک ها هنوز نیستن. نه از طریق پست های خودم پیدا مکنم نه از طریق جست جو. برای مثال تاپیک سلاح شاهر و خودروی نینوا.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

متاسفانه این ispهای بی لیاقت ایرانی روز 22 مهر ip dns رو آپدیت کردن و ما هم انجمن رو فعال کردیم و کاربران تعدادی پست ارسال کردن بی خبر از اینکه چند ساعت بعد دوباره ip dns رو به سرور قبلی آپدیت کردن و این ارسالها رفت رو سرور قبلی و البته بعد از اینکه این موضوع رو متوجه شدم دوباره انجمن رو غیرفعال کردم تا بالاخره بعد چند روز این بی عرضه ها آی پی رو بروز کنند.

اگر اینطور نمیشد همون 21 سایت رو فعال می کردیم.

با عرض پوزش امکان بازیابی پستهای دیروز وجود نداره چون سرور قبلی حذف شد.
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تو خماری بودیم این چند روزی که سایت اف شده بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
دست مدیران گل درد نکنه سایت دوباره راه افتاد ....فقط ای کاش فکری برای صفحه اول میکردید اگر به انجمن وصل میشد و مثل قبل مطالب میرفت روی اسکرول ... تفاوت عمده ای در میزان بازدید روزانه داشت
================

[b]بنده دکمه بروز رسانی را در پروفایلم ندارم ! یعنی از اول هم نداشتم ...مشکل از کجاست ؟[/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا سعید
این انجمن profile feed هم داره فعالش کنید
قصد ندارید ip gallery رو هم راه اندازی کنید؟ امکانات عالی داره
ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قسمت جدید pages ببینید و نظرتونو بگید تازه راه افتاده اما کار صفحه اول نمی کنه ولی از نظ من خوبه و میشه چیزهایی رو بهش اافه کرد
[url="http://www.military.ir/forums/page/index.html"]http://www.military.ir/forums/page/index.html[/url]
نظرتون چیه؟

[size=2]پست متوالی شد معذرت[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عرض شود خدمت دوستان که این تغییرات اجباری بود و قرار بر تغییر سرور نبود مشکل تحریم و دلار ..!

درباره صفحه اول بله همون لینک که دوستمون گذاشتن قرار هست بعد از تکمیل جایگزین ایندکس بشه و فعلا دارم رو طراحی یک قالب براش کار میکنم تموم بشه ان شاء الله صفحه اول هم تغییر میکنه.

برای ip.gallery فکر کنم زود هست و البته گالری فعلی هم بد نیست.
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این خیلی ضعیفه برای صفحه اول شدن هیچ امکانت خاصی نداره
(احتمالا ip content) امکانات این رو که دیدم چیز خاصی نداره
به نظر من اشتباه که از این به عنوان صفحه اول استفاده بشه از مدیریت محتوا های دیگه که خوب هم هستند با خیلی امکانت بیشتر استفاده کنید

[b] [/b]

[b] [/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله هنوز برای ایندکس شدن امکانات لازم رو نداره ولی ان شاء الله به زودی کار روش تموم میشه و امکانات مورد نیاز هم بهش اضافه میشه فعلا آزمایشی گذاشتم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یعنی زمانی که این موارد رو حل کردید اینطور میشه که ipcontent برای همیشه صفحه اول سایت میشه؟
درست متوجه شدم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='razmayesh' timestamp='1350409094' post='277370']
یعنی زمانی که این موارد رو حل کردید اینطور میشه که ipcontent برای همیشه صفحه اول سایت میشه؟
درست متوجه شدم؟
[/quote]

بله همینطور هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشید من به هر تاپیکی که سر میزنم زیر هر پست یک نوشته ی چشمک زن میاد که نوشته بازدید کننده ی محترم شما عضو سایت نیستید برای استفاده از امکانات سایت عضو شوید میخواستم ببینم جریانش چیه ؟ مشکل از منه یا از سایت ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قبلا ipcontent رو دیده بودم سیستم خوبی اما هنوز اول کار باز رفتم دوبار دمویی گرفتم و نگاه کردم
هنور خوب به فارسی ترجمه نشده،امکانات کم،مود کم نسبت به مدیریت محتوا های دیگه
---------------------------------
میخوام بگم چرا با کارتون مخالفم
ipcontent وابسته به ip system و به همین صورت پایه صفحه اول میشه انجمن و راهی نمیمونه برای امکانات جدید برای آینده
و حتما صفحه اول سایت به صورت پیشفرض زبان فارسی میشه
از جوملا یا وردپرس یا دیتالایف حالا بسته به کاربری مورد نظر استفاده کنید که میشه به انجمن هم وصلشون کرد
تو اینا دست برای تغییرات خیلی بیشتر از این ipc هستش
جوری که تا حدوددی(نه کامل) صفحه اول سایت از انجمن جدا باشه که و هر کدوم طرافدار های خاصش رو داشته باشه که این نیازمند مدریت هدف دار و پیگری هست
هم اینکه به صورت پیشرف امکانات بیشتری دارند
خودتون مقایسه ای کردید بین این ها؟
------------------------------
ip gallery و ip blog امکانت جالبی داره که اضافه شدندش به انجمن میتونه به کاربرا خیلی کمک کنه
مثلا هر کی آلبوم شخصی خودشو داشته باشه و فقط دوستاش بتونند ببینند،در باره عکس های صحبت کنند
یا مطالبی و عکسهایی رو روازنه قرار بدند که این روزانه مطلب قرار دادن رو نمیشه تو انجمن انجام داد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
این روزها مخابرات محترم برای ادارات دولتی داره اینترانت خودمون رو با پهنای باند بالا ( بالا نسبت به 128 Kb البته ) به صورت ADSL واگذار میکنه .
از طریقش میشه تمام سایتهایی که سرورشون داخل کشوره دید . یعنی تمام دامنه های IR باز می شوند.
حالا مشکل اینجا است که میلیتاری باز نمی شود !؟
فکر می کنم این چند روز تعطیلی سایت به خاطر همین انتقال به سرورهای داخلی بود . میشه مشکل رو مشخص کنید؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.