امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام دوستان همین طور که میدونید در سایت های مختلف تاپیک های عکس از هواپیماهای ارتش وجود داره که اتفاقا خیلی هم طرفدار داره من هم پیشنهاد میکنم دوستان مشارکت کنند و عکس ها رو جمع کنیم و در این جا قرار بدیم فقط من اکانت گالری ندارم اقا سعید زحمتش رو میکشی به محض این که اکانت گالریم فعال بشه سعی میکنم هر بار که میام 2-3 تا عکس بزارم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با اينكه هنوز اكانت گالريم فعال نشده ولي چند تا عكس ميزارم
فقط ببخشيد مجبور شدم جاي ديگه اپلود كنم
تصویر
تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر من حالا كه اكانت گالري نداري چرا از ايميج كيو استفاده نميكني؟ هم خوبه هم مدير سايت ايراد نميگيره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اخه سرعت ايميج كيو واقعا پايينه ببخشيد ولي چون ديدم جديدا گزاشتن عكس از هر سايتي حتي ايميج كيو ممنوعه گفتم خب حالا كه داريم خلاف ميكنيم درست و حسابي خلاف كنيم باز هم معذرت ميخام به محض اينكه اكانت گالريم فعال بشه عكسها رو به گالري منتقل ميكنم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه.فكر نكنم از ايميج كيو عكس بذاري مشكلي داشته باشه.من خودم تازگيا از اونجا عكس گذاشتم.راجب سرعتش هم بدك نيست.خوبه.من كه مشكلي نداشتم.الان هم كه تو گالري عكس ميذارم تفاوتي بين سرعتشون حس نميكنم. :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من كه از اون هواپيما عكسي ندارم اگر شما عكسي داريد خوشحال ميشم اون رو در يك تاپيك ديگه قرار بديد
تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اون عكس هاييكه 5 اف 14 دارند با هم پرواز مي كنند مربوط به دوره پهلويه (شاهنشاهي)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
MJMZLA من اطلاع ندارم ولي جتي اگه هم باشه چه اشكالي داره به هر حال با پول همين ملت خريده شده ديگه
Ahmad6644 ببخشيد بنده چون عجله داشتم و سريع ميخاستم اپلود كنم چك نكردم و اشتباهي يه عكس ديگه رو اپلود كردم واقعا شرمنده اگه يه مدير از اين ورا رد شد لطف كنه اون عكسو پاك كنه

تصویر
دوستان شما هم يه كمكي بكنيد ديگه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همان طور كه همه دوستان ميدانند اين چنين تاپيك هايي جز با مشاركت همه دوستان فعال باقي نميمونه پس از همه تقاضا دارم در اين تاپيك شركت كنند
تصویر
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشكر از دوستان بابت تصاويرشون iraniansoldier عزيز لينك دو تصوير آخري رو داري ؟ ( سايز بزرگش )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
احمد جان از لینک عکس normal_ رو حذف کنی میشه لینک اورجینال! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر نشد بگيد تا عكس اصلي رو در يه جاي ديگه اپلود كنم و خدمتتون تقديم كنم
دوستان ترو خدا كم لطفي نكنيد و شما هم عكس بزاريد ديگه
تصویر
در مورد اين عكس مطمئن نيستم براي نيروي هوايي ايران باشه ولي احتمال زياد براي ايرانه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.