onin

تپانچه Desert Eagle

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

اين تپانچه پرقدرت توسط كارخانه Magnum Research طراحي و توسط رژيم اشغالگر اسرائيل ، بهينه سازي شده است. اين سلاح كمري علاوه بر داشتن قدرتي فوق العاده ، از مكانيزم منحصر به فردي بهره مي گيرد. عمده سلاح هاي كمري ، از گلنگدن مورس كوتاه استفاده مي كنند. درحالي كه عملكرد گلنگدن اين سلاح ، توسط فشار گاز باروت صورت مي گيرد. درواقع مكانيزم گلنگدن اين سلاح ، از تفنگ M-16 اقتباس شده است. مزيت اين نوع گلنگدن در اين است كه مي توان از فشنگ هاي بسيار قدرتمندي استفاده كرد كه قبلآ تنها توسط رولورها قابل شليك بودند. http://tinypic.com/eirt3s.jpg اين سلاح ، در سه مدل ساخته شده است كه عبارتند از: Mark I : توليد اين مدل متوقف شده است.اين مدل داراي قاب آلومينيومي بوده و قادر به شليك گلوله هاي كاليبر 375/0 مگنوم و 44/0 است. Mark VII : توليد اين مدل نيز متوقف شده است. اين مدل داراي لوله 6 يا 10 اينچي (152 يا 254 ميليمتري) بوده و قادر به شليك گلوله هاي 44/0 مگنوم مي باشد. Mark XIX : اين مدل قادر به شليك گلوله هاي كاليبر 375/0 مگنوم ، 44/0 مگنوم و 50/0 مي باشد. كارخانه سازنده اين سلاح ، كاليبر 44/0 مخصوص Cor-Bon و 50/0 AE را نيز براي آن درنظر گرفته است. ولي تاكنون هيچ تپانچه اي را با دو كاليبر ذكر شده در آخر توليد نكرده است. براي تعويض كاليبر سلاح ، كافي است لوله و مكانيزم تغذيه ان را با نوع مورد نظر تعويض كنيد. طبق يك نظرسنجي ، محبوب ترين لوله هاي مورد استفاده در اين سلاح ، انواع 6 اينچي هستند. تمامي اين لوله ها ، مجهز به زائده اي مي باشند كه براي نصب دوربين درنظر گرفته شده است. http://tinypic.com/eirtj7.jpg به علت استفاده از گلوله هاي حجيم و پرقدرت در اين سلاح ، ظرفيت خشاب آن كمي كاهش پيدا كرده است. ظرفيت خشاب اين سلاح در كاليبر 375/0 مگنوم 9 تير ، در كاليبر 44/0 مگنوم 8 تير و در كاليبر 50/0 AE معادل 7 تير مي باشد. براي مقايسه ، بد نيست بدانيد ظرفيت خشاب سلاح كمري SIG-Sauer P226 ، معادل 16 تير است. صنايع اسلحه سازي اسرائيل (IMI) ، گونه مشابه اين سلاح را با نام Jericho 941 طراحي كرده است كه البته تنها در ظاهر به Desert Eagle شباهت دارد. گلنگدن اين مدل ، از نوع مورس كوتاه و ماشه آن دوزمانه مي باشد. شباهت ديگر اين بچه عقاب (!!!) با نمونه هاي اصلي ، گلوله هاي بكار رفته در آن با كاليبر 41/0 يا 41/0 AE است. همچنين مي توان گلوله هاي 9 ميليمتري Luger را در آن به كار گرفت كه براي اين كار ، تنها تغيير مورد نياز ، تعوض لوله سلاح است. دليل اين امر اين است كه گلوله هاي 41/0 AE ، همان گلوله هاي كوتاه شده 41/0 مگنوم هستند. همچنين مكانيزم گلنگدن و خزانه اين سلاح ، بر مبناي پوكه گلوله هاي 9 ميليمتري Luger ساخته شده كه كاربرد هر دو كاليبر را تنها با تعويض لوله ممكن مي سازد. درخصوص كاليبرهاي 44/0 مگنوم و 50/0 AE نيز همين مسئله صدق مي كند. تعويض اين دو كاليبر ، تنها به تعويض لوله و خشاب نياز دارد. البته به علت به كارگيري مكانيزم گلنگدن مسلح شونده با گاز باروت ، لوله اين سلاح از جنس بسيار مخصوص و گرانقيمتي ساخته مي شود كه همين امر ، تعويض كاليبر را به يك گزينه پرهزينه تبديل مي كند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست خوبم اونین عزیز دستت درد نکنه. مطلبت جامع بود ولی ایکاش تصاویر رو در گالری اپلود میکردی تا جامعتر میشد. icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
desert eagle فقط سلاح نمايشيه ! به نظر من كاربرد جنگي و ميداني نداره ! وزنه زياد ! لگد وحشتناك! خشاب كم ! فاصله بين شليك ها زياد ! فقط به درده بازي هاي كامپيوتري مي خوره !!!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]desert eagle فقط سلاح نمايشيه ! به نظر من كاربرد جنگي و ميداني نداره ! وزنه زياد ! لگد وحشتناك! خشاب كم ! فاصله بين شليك ها زياد ! فقط به درده بازي هاي كامپيوتري مي خوره !!!!!!!![/quote]
بدم نگفتی ها چون اکیلو و 800 گرم یکم زیادی واسه سلاح

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب مگنومم لگدش زیاده ولی سالها سلاح قابلی بوده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يك كيلو و هشتصد ؟؟!!!!!!!!!!! icon_razz كلت؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ولی در بعضی از تصویر نظامیان امریکایی مستقر در عراق و افغانستان این کلت به وضوح به کمر درجه دارن دیده میشود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ولی در بعضی از تصویر نظامیان امریکایی مستقر در عراق و افغانستان این کلت به وضوح به کمر درجه دارن دیده میشود[/quote]

من تو ایران هم دیدم رو کمر درجه دارا!!! :?
تازه با دوربینشم دیدم icon_razz

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جدای شوخی گفتم درست یادم نیست ولی فکر کنم جزء نیروهای مستقر در فرودگاه بغداد بود یه مرد درشت هکل بود icon_razz شبیه این سوپر هیروهای هالیود ولی کلتشو به وضوح یادمه چون دستش بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عقاب صحرا مخصوص محافظان طراحي شده نه سربازان و ماموران امنيتي.

براي محافظ از بين بردن تهديد در كمترين زمان ممكن خيلي با اهميت است و مشكلي براي وزن

سلاح هم ندارد چون مانند سربازان جابجايي طولاني ندارد.

با نظر ColonelShak موافقم.براي بازيهاي كامپيوتري و فيلمهاي اكشن مناسبتر است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Reichsmarschall شما بزرگ ما هستید و حرف شما سند است من آنچه دیدم گفتم icon_razz :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من واسه desert eagle ميشه گفت : سنگ بزرگ نشانه نزدنه !!!! من يه كليپ تو youtube ديدم طرف 2 تا desert رو با هم شليك مي كرد !!! نزديك بود پرتاب شه عقب !!! لگدش وحشتناك بود ! icon_razz :? :? icon_biggrin :cry: :lol: :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
توى بازى ها دقّت اين سلاح با تفنگ هاى تهاجمى تقريباً در يك سطح بود٬ اين يعنى يك كلت واقعاً دوربرد! آيا در واقع هم اين سلاح مخوف چنين بردى دارد؟
نمونه هاى ورزشى اين سلاح با كاليبر ديگرى مسلح مى شوند؟
دليل توقف توليد مدل هاى قبلى چى بوده؟

راستى آدرس تصاوير مسدود شده بود. لطفاً تصوير مناسب قرار دهيد.(آقا رضا فكر كنم شما بايد دست به كار شى!)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.