najaf47

4 هزار سرباز کشته شده‌ آمريکايی در يک نگاه!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بسمه تعالی با سلام 4 هزار سرباز کشته شده‌ آمريکايی در يک تصوير! http://www.fardanews.com/files/fa/news/1387/6/7/21714_535.jpg منبع:عصر ایران/پنج شنبه 7 شهریور87

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اينها تاوانيست كه تاريخ بشريت براي رهايي از دست ديكتاتورهاي شيطان صفتي چون صدام، استالين، فرانكو،هيتلر،ماوو،موسوليني و ... داده ومي دهد و خواهد داد. ولي مطمين باشيد هيچ خوني بي حاصل نيست، همانگونه كه خون شهدا در جنگ تحميلي صدام رو تحقير كرد خون اينها هم اورا نابود دو عالم كرد .ياد شهداي تاريخ هميشه زنده باد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اينها تاوانيست كه تاريخ بشريت براي رهايي از دست ديكتاتورهاي شيطان صفتي چون صدام، استالين، فرانكو،هيتلر،ماوو،موسوليني و ... داده ومي دهد و خواهد داد. ولي مطمين باشيد هيچ خوني بي حاصل نيست، همانگونه كه خون شهدا در جنگ تحميلي صدام رو تحقير كرد خون اينها هم اورا نابود دو عالم كرد .ياد شهداي تاريخ هميشه زنده باد.[/quote]

شما چطور خون به زمین ریخته شده در راه دفاع از میهن شهدای ما رو با خون سربازای متجاوز و جنایتکار آمریکا در یک مرتبه قرار میدید و با هم مقایسه میکنید؟

تحقیر و مجازات صدام آخرین هدف آمریکا از حمله به عراق هم نبوده، آمریکا برای تامین منافع امپریالیستی خودش لشکر کشی میکنه، به عراق و افغانستان هم به همین دلیل حمله کرد(همونطور که قبلا به کشورهایی مثل ویتنام حمله کرده بود) و الحمد ا... مثل خر توی باتلاق این دو کشور هم گیر کرد.

سربازای آمریکایی هیچی نیستن مگر یک مشت جنایتکار روانی، فرصت کردی فیلم in the valley of Elah رو ببین، خود آمریکاییها ساختن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]اينها تاوانيست كه تاريخ بشريت براي رهايي از دست ديكتاتورهاي شيطان صفتي چون صدام، استالين، فرانكو،هيتلر،ماوو،موسوليني و ... داده ومي دهد و خواهد داد. ولي مطمين باشيد هيچ خوني بي حاصل نيست، همانگونه كه خون شهدا در جنگ تحميلي صدام رو تحقير كرد خون اينها هم اورا نابود دو عالم كرد .ياد شهداي تاريخ هميشه زنده باد.[/quote]

شما چطور خون به زمین ریخته شده در راه دفاع از میهن شهدای ما رو با خون سربازای متجاوز و جنایتکار آمریکا در یک مرتبه قرار میدید و با هم مقایسه میکنید؟

تحقیر و مجازات صدام آخرین هدف آمریکا از حمله به عراق هم نبوده، آمریکا برای تامین منافع امپریالیستی خودش لشکر کشی میکنه، به عراق و افغانستان هم به همین دلیل حمله کرد(همونطور که قبلا به کشورهایی مثل ویتنام حمله کرده بود) و الحمد ا... مثل خر توی باتلاق این دو کشور هم گیر کرد.

سربازای آمریکایی هیچی نیستن مگر یک مشت جنایتکار روانی، فرصت کردی فیلم in the valley of Elah رو ببین، خود آمریکاییها ساختن.[/quote]

اين نظر شماست و محترم.
ولي نظر من همان بود كه گفتم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]اينها تاوانيست كه تاريخ بشريت براي رهايي از دست ديكتاتورهاي شيطان صفتي چون صدام، استالين، فرانكو،هيتلر،ماوو،موسوليني و ... داده ومي دهد و خواهد داد. ولي مطمين باشيد هيچ خوني بي حاصل نيست، همانگونه كه خون شهدا در جنگ تحميلي صدام رو تحقير كرد خون اينها هم اورا نابود دو عالم كرد .ياد شهداي تاريخ هميشه زنده باد.[/quote]

سربازای آمریکایی هیچی نیستن مگر یک مشت جنایتکار روانی، فرصت کردی فیلم in the valley of Elah رو ببین، خود آمریکاییها ساختن.[/quote]

اين نظر شماست و محترم.
ولي نظر من همان بود كه گفتم.[/quote]

به عنوان کسی که تنی چند از نزدیک ترین عزیزان خودم رو در طول جنگ تحمیلی از دست دادم، برای خودم این حق رو قائل هستم و این رو وظیفه خودم میدونم که در مقابل این مقایسه و برابر قرار داده شدن خون شهدای ما با قصابان و جنایتکاران ابوغریب ، فلوجه و... اعتراض کنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مطمن باشيد كه خون شهدا هدر نمي رود. اين خون شهداي ما بود كه باعث شد دلاورمردان شيشه اي جنگنده هاي صدام چون سعد بشير و امثال اون به خفت گاه هاي تاريخ چون ابوغريب و ...بيفتند و با خفت به هلاكت برسند.آري اين تجلي فرياد هاي حاج همت و باكري ها بود كه چون بمبي كاخ هاي طلايي صدام را به لرزه در مي آورد. و از همه مهمتر اين نفرين علي بود برمردمي كه ترسشان هميشه مايه ننگي بود بر پيشاني اسلام.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اينها تاوانيست كه تاريخ بشريت براي رهايي از دست ديكتاتورهاي شيطان صفتي چون صدام، استالين، فرانكو،هيتلر،ماوو،موسوليني و ... داده ومي دهد و خواهد داد. ولي مطمين باشيد هيچ خوني بي حاصل نيست، همانگونه كه خون شهدا در جنگ تحميلي صدام رو تحقير كرد خون اينها هم اورا نابود دو عالم كرد .ياد شهداي تاريخ هميشه زنده باد.[/quote]

سلام علیکم

حرفای شما حداقل برای من تکان دهنده است.

شما این جنایتکارای مزدور بی اصل و نسب که بخاطر یه مشت دلار اومدن آدم میکشند رو شهید حساب میکنی و با شهدای ما مقایسه و همتراز میکنی؟ :mrgreen:

بله هیچ خونی بی حاصل نیست! حاصل خون اینها هم تامین 50 سال نفت برای امریکا ، سلطه امپریالیستی بر خاورمیانه و کنترل قسمت اعظم منابع انرژی جهان ، تامین منافع اسلحه فروشان ، سرمایه داران صهیونیست و .................. است.بی حاصل نیست.

اصلن به اینها چه مربوطه که کی بر کجا حکومت میکنه؟ .... جا کن هستند بروند مال خودشون و جا کنند!

این بی شرافت های مزدوری که به زن و دختر مردم مسلمانرحم نمی کنن! به دختر شیعه جلوی چشم پدر و مادر و برادرش تجاوز میکنن بعد کل خانواده رو به آتش میکشن! و وقتی طرفداران حقوق زنان با ژنرالشون صحبت میکنن و از رفتارهای بی شرمانه این کثافت ها گله میکنن ، ژنرالشون میگه خوب اینکار عادیه! مدتی از زنهای امریکایی دور بودن خوب طبیعیه!

لابد یک میلیون کشته عراقی و صدهاهزار زن بی سیرت شده و 8 میلیون کودک یتیم و کشور مملو از آثار اورانیوم ضعیف شده و ... هم جزء همون تاوانه! شاید هم خسارت جنبی حساب بشه!

شهدای تاریخ! معنی شهید رو هم فهمیدیم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اينها تاوانيست كه تاريخ بشريت براي رهايي از دست ديكتاتورهاي شيطان صفتي چون صدام، استالين، فرانكو،هيتلر،ماوو،موسوليني و ... داده ومي دهد و خواهد داد. ولي مطمين باشيد هيچ خوني بي حاصل نيست، همانگونه كه خون شهدا در جنگ تحميلي صدام رو تحقير كرد خون اينها هم اورا نابود دو عالم كرد .ياد شهداي تاريخ هميشه زنده باد.
[/quote]

دوست عزيز
من سوالي از شما دارم و اون اينه كه اگر اين تاوان براي رهاپي از دست ديكتاتور بود پس چرا بعد از 5 سال هنوز اين كشور يك كشور ماتم زده و بحراني است ؟
چرا مردم عراق در اظهار نظراتشون از اينكه نميدونند شب به منزل برميگردن يا نه ترديد دارند؟
به نظر شما بلك واترها در جهت رهايي از ديكتاتوري درست شده يا نوع ديگه اي از ديكتاتوري هست؟

2- در مقايسه با شهداي گرانقدر دفاع مقدسمان بايد بگم ما در اين جنگ از اب و خاك مقدس كشوري به نام [color=red]ايران[/color] دفاع كرده و شهيد داديم نه اينكه از فاصله 10000 كيلومتري بلند بشيم و در جنگي شركت كنيم كه ديكتاتورش هيچ تهديدي براي خانواده اين كشته شده ها محسوب نميشد.
كاش فارغ از كلمات ارزشمندي چون شهيد و دفاع مقدس بين حمله كننده و دفاع كننده فاصله اي قايل ميشديد.
موفق باشيد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]مطمن باشيد كه خون شهدا هدر نمي رود. اين خون شهداي ما بود كه باعث شد دلاورمردان شيشه اي جنگنده هاي صدام چون سعد بشير و امثال اون به خفت گاه هاي تاريخ چون ابوغريب و ...بيفتند و با خفت به هلاكت برسند.آري اين تجلي فرياد هاي حاج همت و باكري ها بود كه چون بمبي كاخ هاي طلايي صدام را به لرزه در مي آورد. و از همه مهمتر اين نفرين علي بود برمردمي كه ترسشان هميشه مايه ننگي بود بر پيشاني اسلام.[/quote]

خب این پست یه داستان دیگه داره، اینجا شما دارید القا میکنید که اونهایی که در اوغریب به اون روز افتادن حقشون بود؟
من نمیدونم کیا بودن و جرم و جنایتی داشتن یا نه، اصلا فرض میگیریم که مجرم بودن، آیا این رفتار باید باهاشون بشه، مگر بقول شما اینا واسه آزادی و بر انداختن ظالم نیومدن عراق، آیا باید همون رفتار رو ادامه بدن، امروز اگر در گوشه ای از جهان یه جنایتکار، یه متجاوز به نوامیس مردم اعدام بشه یا حد بخوره، همین مدعیان دروغین حقوق بشر به همراه سازمانهای وابستشون گوش دنیا رو از وا مصیبتا، وا حقوق بشرا، وا آزادیا کر میکنن، حالا چطور به خودشون حق میدن این رفتار غیر قابل توجیه و شکنجه های تکان دهنده رو انجام بدن، و شما هم تایید میکنید؟

و باز هم با جملاتی مثل فریاد "حاج همت و باکری ها..." و همچنین" نفرین علی(ع)..." میخواهید القا کنید که مردم عراق حقشونه هر چی که از دست آمریکاییها به سرشون میاد؟ اولا که فکر نمیکنم هیچکدوم از ما در مقامی باشیم که قادر باشیم سنت اللهی و یا جاری شدن نفرین بزرگمردی رو در حوادث جاری تشخیص بدیم، ولی حتی اگر اینچنین هم باشه باز هم اعمال جنایتکارانه آمریکا رو توجیه نمیکنه و از سربازان آمریکایی شهید نمیسازه، اونا هم ظالم هایی هستن که باید منتظر باشن تا نوبت خودشون هم برسه،

گذشته از اینها، مردم افغانستان هم نفرین پشت سرشون بوده، یا ویتنامیها یا تمام اونایی که در سرتاسر دنیا از سیاست های آمریکا صدمه خوردن،
کودتا 28 مرداد هم حتما حق ما بوده، یا مردم شیلی حقشون بود هر چی که پینوشه بر سرشون آورد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

quote]quote]اينها تاوانيست كه تاريخ بشريت براي رهايي از دست ديكتاتورهاي شيطان صفتي چون صدام، استالين، فرانكو،هيتلر،ماوو،موسوليني و ... داده ومي دهد و خواهد داد. ولي مطمين باشيد هيچ خوني بي حاصل نيست، همانگونه كه خون شهدا در جنگ تحميلي صدام رو تحقير كرد خون اينها هم اورا نابود دو عالم كرد .ياد شهداي تاريخ هميشه زنده باد.
/quote]

دوست عزيز
من سوالي از شما دارم و اون اينه كه اگر اين تاوان براي رهاپي از دست ديكتاتور بود پس چرا بعد از 5 سال هنوز اين كشور يك كشور ماتم زده و بحراني است ؟
چرا مردم عراق در اظهار نظراتشون از اينكه نميدونند شب به منزل برميگردن يا نه ترديد دارند؟
به نظر شما بلك واترها در جهت رهايي از ديكتاتوري درست شده يا نوع ديگه اي از ديكتاتوري هست؟

2- در مقايسه با شهداي گرانقدر دفاع مقدسمان بايد بگم ما در اين جنگ از اب و خاك مقدس كشوري به نام ايران دفاع كرده و شهيد داديم نه اينكه از فاصله 10000 كيلومتري بلند بشيم و در جنگي شركت كنيم كه ديكتاتورش هيچ تهديدي براي خانواده اين كشته شده ها محسوب نميشد.
كاش فارغ از كلمات ارزشمندي چون شهيد و دفاع مقدس بين حمله كننده و دفاع كننده فاصله اي قايل ميشديد.
موفق باشيد./quote]

این دوستمون ، بنده رو یاد یک دهه قبل خود میندازه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چه هجوم زميني و هوايي اي! :mrgreen:
نظر همه شما بر ديده منت :mrgreen:
اما من بر گفته هايم و ديد و ايماني كه به اين كشور،انقلاب اون، بزرگمندان تاريخش،آرمان هايش ، شهدايش و مردمان زحمتكشش كه اين كشور رو به اينجا رسوندند چه سفيد چه سياه چه لاتين و چه آسيايي علاقه مندم بگذريم كه نخاله هايي چون ترومن و بوش ها و نيكسون ها با استفاده از فرصت هايي كه اين كشور نصيبشون كرده سعي در نابودي آرمانها و روياهايش داشته اند اما عاقبت اين دست خدا بود كه آنها را كنار زد و كندي ها و اوباما هارو جاي آن ها نشاند. علاقه مندم همانجوري كه به كشور خودم،به خاكش به شهدايش و آرمان هاي مردمان پاكش عشق مي ورزم. ايراد من اينست كه گناهان سياستمداران را به پاي ملت ها نمي ريزم. من به مردم آمريكا به روياهايشان ناسزا نمي گويم هرچند از افرادي چون بوش و نيكسون متنفر باشم. اما به قول اوباما بايد گذشته رو رها كرد و آينده رو ساخت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]چه هجوم زميني و هوايي اي![/quote]

هجومي نبود .دوستانه نظراتمون رو به هم گفتيم .

[quote]اما عاقبت اين دست خدا بود كه آنها را كنار زد و كندي ها و اوباما هارو جاي آن ها نشاند.[/quote]

جالبه كه دست خدا هنوز براي ما كسي رو كنار نزده. هنوز همان اش و همان كاسه هميشگي هست. شما تغييري ديديد؟ يا استنادتون به چند كلام و يك تبريك سال نو هست ؟ كاش دست خدا يكبار براي رفاه اين ملت رپيس جمهوري رو بر سر كار ميگذاشت كه لغو تحريم بكنه و سرمايه هاي بلوكه شده ايران رو كه الان سر به فلك كشيده به ما بازميگرداند. ما ملت دل رحمي هستيم اگر امريكا واقعا در عمل كاري ميكرد ميشد اين تعبير رو كرد.

[quote] من به مردم آمريكا به روياهايشان ناسزا نمي گويم [/quote]

فكر كنم امام راحل هم همين حرف رو حدود 30 سال پيش موقع ازادي گروگانها فرمودند.

[quote]اما به قول اوباما بايد گذشته رو رها كرد و آينده رو ساخت[/quote]

[b][color=red]دستشون درد نكنه ولي بهتر نبود اينده ما رو رها ميكردن !!![/color][/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.