najaf47

4 هزار سرباز کشته شده‌ آمريکايی در يک نگاه!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

دليلش اين است كه هنوز بعضي ها معناي تغيير را نفهميدند چون من ديدم در تلوزيون اين خبر به صورت سناريو وار دنبال ميشه! انگار كه تعريف شده كه حالا نوبت اوباماست بايد اورا خراب كنيم! و بمباران اخبار ضد اوباماست كه از صبح تا شب در بخش هاي خبري گفته مي شود.
در ضمن چرا دوست داريد تغيير هموني باشه كه شما مي گيد؟ كي گفته اصلا تغيير يعني هموني كه ما مي گيم؟
اما دوست من منظور از تغيير اوباما اولا تغيير براي مردم آمريكاست در ضمن تغيير هميشه در زمينه هاييست كه ايراد دارد و بايد اصلاح شود و يا به كل تغيير كند .در ضمن آينده ما ؛ملت ؛ايران دست خودمونه و كسي جلوي ما رو نگرفته.
اوباما هم در اين مدت كارهاي جالبي در راستاي تغيير كرده از جمله دستور به خروج هر چه سريعتر نيروها از عراق(اميدوارم آرامش نسبي اين روزهاي عراق رو نسبت به دو سه سال پيش كتمان نكنيد،خب اين يه پيروزيست و خار گلوي بدخواهان آمريكا) ،تعويض نيروهاي قديمي با تازه نفس ها در افغانستان، فرمان تعطيل گوانتانامو،لغو شنود تلفني، توقف هر مدل شكنجه و رسيدگي به پرونده خاطيان، ديدار هيلاري از بيش از 25 كشور جهان در دو ماه!!! و ان ماجراي دگمه ريست روابط آمريكا با روسيه كه در نوع خود بي نظير بود.و آغاز روابط جديدي با كشور هاي شرق آسيا از جمله اندونري و مالزي كه قلب تپنده و الگوي جهان اسلام هستند.در زمينه داخلي هم تخفيفات گسترده مالياتي ، تصويب دو طرح چند صد ميلياردي براي اقتصاد در ركود و ايجاد حركت هاي مفيد در جهت احياي اقتصاد آمريكا كه علايمش هم هر روز مشهود تره، تا جايي كه صداي اروپايي ها در اومد و براون دولت آمريكا را به حركت به سمت انحصار گرايي و فقط به فكر خود بودن متهم كرد(كه اين خود بزرگترين پيروزي دولت جديد به حساب مي آيد!!!)و از همه مهمتر اگر دقت كنيد در كانالهاي ما هيچ چيز از سفرهاي هيلاري كلينتون گفته نمي شود يا از پيام هاي اوباما كلمه اي گفته نمي شود، در صورتيكه تمام سخنرانيهاي رييس جمهور ما در هر گوشه از خاك كشورمون به طور كامل نباشه! لااقل نصفش از كانالهاي خارجي و آمريكايي پخش ميشه! دليلش چيست؟ (من مي دونم!)

چيزي كه براي من جالب بود اين بود كه وقتي اوباما دستور خروج نيرو ها رو از عراق صادر كرد هيچ كانالي از جمله كانال هاي خودمون (كه مطمن باشيد خيلي گشتند و پيدا نكردند!) تصويري از شادي مردم عراق نشون نداد، و جالبتر اينكه الجزيره مردم عراق را ماتم زده تو صيف كرد! تا اينكه سريع مالكي به نيت آرامش دادن به مردمش اعلام كرد كه دولت عراق مي تواند امنيت را به تنهايي فراهم كند. اين خبر از آن جهت براي من جالب بود كه چند ساله مدام در كانالهامون مي بينم كه ميگن: مردم عراق خواستار خروج نيروهاي اشغالگر!!! هستند. و از آن روز تصميم گرفتم شخصيت خودم رو حفظ كرده و ديگه كانالهاي وطني رو نبينم!

و منالله التوفيق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا یکی یه چزی گفت ،
تا خودش نظرش عوض نشه و دیدش به دنیا تغییر نکنه هفتصد صفحه هم بنویسید ، فایده نداره ...
seps هم که حقیقت رو نفهمید هیچ ،،، خودمون رو هم متهم کرد ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دليلش اين است كه هنوز بعضي ها معناي تغيير را نفهميدند[/quote]

نفهمي ما رو ببخشيد. شما فهميديد بفرمائيد تا ما هم متوجه بشيم !

[quote]وباما هم در اين مدت كارهاي جالبي در راستاي تغيير كرده از جمله دستور به خروج هر چه سريعتر نيروها از عراق(اميدوارم آرامش نسبي اين روزهاي عراق رو نسبت به دو سه سال پيش كتمان نكنيد[/quote]

هنوز كه شما اش خودتون رو ميخوريد و حليم حاج عباس. از عراق كه هنوز كسي خارج نشده .عوضش 17000 نيرو به افغانستان اضافه كرد. ارامش ؟ بمبگزاريهاي دهه اخر صفر كه هنوز 1 ماه نشده ؟ صدها تروري كه خبرش جايي درز نميكنه؟ كار جالبي كه هست زنداني كردن چند مقام سياسي كشور به مدت چند سال.... بله اين رو هيچ كس تكذيب نميكنه.

[quote]و ان ماجراي دگمه ريست روابط آمريكا با روسيه كه در نوع خود بي نظير بود[/quote]

براي متهم كردن و پيدا كردن شريك جرم عليه ايران. كاش ريست نميكرد.

[quote]ديدار هيلاري از بيش از 25 كشور جهان در دو ماه!!! و ان ماجراي دگمه ريست روابط آمريكا با روسيه كه در نوع خود بي نظير بود.و آغاز روابط جديدي با كشور هاي شرق آسيا از جمله اندونري و مالزي كه قلب تپنده و الگوي جهان اسلام هستند.در زمينه داخلي هم تخفيفات گسترده مالياتي ، تصويب دو طرح چند صد ميلياردي براي اقتصاد در ركود و ايجاد حركت هاي مفيد در جهت احياي اقتصاد آمريكا كه علايمش هم هر روز مشهود تره، تا جايي كه صداي اروپايي ها در اومد و براون دولت آمريكا را به حركت به سمت انحصار گرايي و فقط به فكر خود بودن متهم كرد(كه اين خود بزرگترين پيروزي دولت جديد به حساب مي آيد!!!)[/quote]

ما رو سنن ؟؟؟

[quote]چيزي كه براي من جالب بود اين بود كه وقتي اوباما دستور خروج نيرو ها رو از عراق صادر كرد هيچ كانالي از جمله كانال هاي خودمون (كه مطمن باشيد خيلي گشتند و پيدا نكردند!) تصويري از شادي مردم عراق نشون نداد، و جالبتر اينكه الجزيره مردم عراق را ماتم زده تو صيف كرد! تا اينكه سريع مالكي به نيت آرامش دادن به مردمش اعلام كرد كه دولت عراق مي تواند امنيت را به تنهايي فراهم كند. اين خبر از آن جهت براي من جالب بود كه چند ساله مدام در كانالهامون مي بينم كه ميگن: مردم عراق خواستار خروج نيروهاي اشغالگر!!! هستند. و از آن روز تصميم گرفتم شخصيت خودم رو حفظ كرده و ديگه كانالهاي وطني رو نبينم! [/quote]

دوست عزيز
ميخواي ادرس دهها تصويري كه تظاهرات مردم دنيا ( و نه حتي عراق) بر عليه اين تجاوزگري برپا شده بدم؟ بهتره يه تك پا به عراق بريد و از نزديك اين شادي رو در چشمان مرد و زن و كودك عراقي ببينيد.
اگر به مصاحبه جلال طالباني رئيس جمهور عراق با روزنامه ايران مراجعه كنيد متوجه ميشيد كه ايشون براي رفتن به كردستان عراق نياز به مجوز امريكايي دارند.
يا مصاحبه موفق الربيعي كه ايشون در جواب نظرتون در مورد حضور نيروهاي امريكايي در عراق چيه به عربي ميگن همچون تكه يخي بر قلب من است ( متوجه معني اون ميشيد ) !!!
در اول مصاحبه در دفترش اعلام ميكنه كه ميدونم امريكائيها در حال شنود صحبتهاي من هستند . اين حرف رو كاسب و بقال نميزنه. رئيس امنيت ملي عراق ميزنه. اين رو هم فهميديد؟؟؟

[quote]مردم عراق خواستار خروج نيروهاي اشغالگر!!! هستند. و از آن روز تصميم گرفتم شخصيت خودم رو حفظ كرده و ديگه كانالهاي وطني رو نبينم! [/quote]

كاملا موافقم. بهترا ست شخصيت خود را حفظ كنيد ولي مطمئن باشيد كه شخصيت ما رو صداي امريكا نميسازه. فكر ميكنيد شخصيتي كه با برنامه تلويزيوني از بين بين بره يك شخصيت استوار هست ؟

[color=red]بهتر است از فرافكني دست برداريد. خدا كند اوباما امريكا رو به بهشت برين تبديل كند. كور شود هر انكه نتواند ديد ولي مطمئن باش كه از اين پشم براي من و تو كلاهي نيست. بهتر است بگذاريد تبليغاتچيان اوباما تبليغ كنند كه پولي هم دريافت ميكنند. مگر اينكه شما هم از دارو دسته پول بگيران باشيد... [/color][/code]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پول بگيرنيستم اما عاشقم!
در ضمن تبليغات چيان ضد اوباما در داخل كه بيشتر توفان به پا كرده اند! همه چيز شده س ي ا س ي!!! حتي در دوبله فيلم ها هم دخل و تصرف مي كنند! آخريش همين فيلم عنكبوت ها كه پريشب كانال 5نشون داد من زبان اصليشو ديدم اصلا توش هيچي بد وبيراه به دولت امريكا نبود كه در دوبله اينهمه بود!!!!!
در ضمن منظور از وطني هر چيز فارسي زبان بود از جمله صداهاي همه جا!!!
چون هر كانالي از جايي دستور مي گيره! چه اينوري چه اونوري و همه بايد طبق سناريوي سازمان هاي بالاسري رفتار كنند. به قول ...(يادم رفته) اگر مي خواهيد دروغ بشنويد تلوزيون روشن كنيد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]پول بگيرنيستم اما عاشقم!
در ضمن منظور از وطني هر چيز فارسي زبان بود از جمله صداهاي همه جا!!!
چون هر كانالي از جايي دستور مي گيره! چه اينوري چه اونوري و همه بايد طبق سناريوي سازمان هاي بالاسري رفتار كنند. به قول ...(يادم رفته) اگر مي خواهيد دروغ بشنويد تلوزيون روشن كنيد![/quote]

ببين برادر كوچك من از سن و از عقل بزرگترم

شما ميتونيد در دل عاشق هر كجاي عالم باشيد ولي وقتي در يك سايتي با دهها هزار نفر بازديد كننده حرفم يزنيد نميتونيد از علائق شخصي خودتون بگيد. عشق به خاك و وطن و نفروختن اون به هيچ بهشتي يك افتخار نه بلكه يك عشق مقدسه. حال اگر اين افتخار به كشوري ديگه فروخته بشه جاي خود داره.

خوبه كه جانب منطق رو رعايت كرديد و به همون نسبتي كه اينوري رو دروغ پنداشتيد اون ور هم دروغگو خطاب كرديد. اين يك جنگ رسانه هست. پس بهتره نگيد اينطرف دروغ ميگه و من ميرم در جاي ديگه راست ميشنوم. بهتره نه اين طرف رو قبول كنيد نه اون طرف..... گرفتي ؟

فكر كنم چشمان زيباي شما راستگوترين عضو در نزد شما باشه. بهتر نيست سري به عراق بزنيد و از نزديك وضع خوب و يا بد اونها رو ببينيد. هم فال هست هم تماشا. و اگر اين هم مقدور نبود پيش ادم منصف راستگويي بريد كه از وضع عراق اگاهي كاملي داره و ميتونه كاملا تشريح كنه. بهتر نيست ؟

ولي اينو از برادري گوش كن كه چند پيراهن از شما بيشتر پاره كرده.[color=red] هيچ گربه اي براي رضاي خدا موش نميگيره. [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Seps
درسته هر کانالی از جایی دستور می گیره و مردم آزادند هر کانالی را خواستند نگاه کنند ولی قضاوت اینکه کدام حرف راست می گوید و کدام حرف دروغ با خودشان است نه با شما !
لطفا ادامه بحث در صورت تمایل بصورت پیغام خصوصی باشد در غیر اینصورت تاپیک قفل خواهد شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]در ضمن تبليغات چيان ضد اوباما در داخل كه بيشتر توفان به پا كرده اند! همه چيز شده س ي ا س ي!!! حتي در دوبله فيلم ها هم دخل و تصرف مي كنند! آخريش همين فيلم عنكبوت ها كه پريشب كانال 5نشون داد من زبان اصليشو ديدم اصلا توش هيچي بد وبيراه به دولت امريكا نبود كه در دوبله اينهمه بود!!!!! [/quote]

درست نبود كه بين بحث يكدفعه يه قسمتي اضافه كني.رسمش نبود. من به ارومي و متانت جواب ميدم و شما كمي زرنگي به خرج ميدي !

فقط در همين حد ميگم تا الان امريكا براي جنايتكار نشون دادن ايران و هزاران عنوان زننده ديگه چند تا فيلم و بازي رايانه اي و ...... درست كرده ؟؟؟ تصويب بودجه 82 ميليون دلاري براي تضعيف حكومت كشور ديگه اي رو شما چه تحليلي ميكني ؟ فرستادن دهها جاسوس و ..... نشونه چي هست ؟ كمي واقع بين باش.

[quote]لطفا ادامه بحث در صورت تمایل بصورت پیغام خصوصی باشد در غیر اینصورت تاپیک قفل خواهد شد.
[/quote]

سينا جان خدمتتون بگم اين بخش ممكنه شبهاتي براي دوستان جوان ما بوجود اورده باشه. چرا قفل بشه ؟ چرا در پي ام . اين يك بحث شخصي نيست و يك مساله ملي هست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همین دیروز چند نفر از بستگان ما که تسلط کامل به زبان عربی دارند و به زیارت رفته بودند - خدا نصیب همه شما و من هم بکنه- برگشتند.از صحبت هاشون فهمیدم مردم عراق مثل برادرمون seps عاشق امریکا نیستند.

برادر من شما از ارمان های تشکیل امریکا گفتید! چه ارمانی پشت تشکیل امریکاست؟ بجز اینکه یه عده اروپایی امپریالیست رفتند سرزمین دیگران رو گرفتند و قتل عام های فجیع و دهها میلیونی به راه انداختند و سرزمین دیگران رو غصب کردند و از افریقا یه عده بیچاره دیگه رو آوردند بعنوان برده تا برج بسازند مزارع ارباب را اباد کنند تا مرد سفیدپوست اروپایی پول روی پول انبار کند! کدام ارمان؟از تاریخ امریکا گفتید! تاریخ این کشور سمملو از جنایت علیه بشریت است! سراسر کار کردن به نفع زمین داران و زمین خواران و بعد از مدتی کارخانه داران امپریالیست و سازندگان سلاح است! هیچ تحولی در تاریخ امریکا وجود نداره که به نحوی با بدست آوردن [b]سود بیشتر[/b] توسط زمینداران یا صنعتگران و کارخانه دارن یا صاحبان بانک ها همراه نباشه! حتی مسائلی مثل لغو برده داری ، مسائل زنان و سیاهان .....

شما اطلاع دارید کل قاره امریکا چند نفر جمعیت بومی داشته؟ این ارمانهایی که شما گفتید چطور منجر به قتل عام 90 میلیون نفر صاحبان اصلی سرزمین امریکا شده؟چطور این ارمان های ملت امریکا بطور پیوسته در طول 300 سال برای دیگران بدبختی و رنج و جنگ و نابودی و اشغال سرزمین آفریده؟ از اشغال سرزمین های سرخپوست ها تا کالیفرنیا و تگزاس و ویتنام و کودتا و .... تا نمونه های آخر فلسطین و عراق و افغانستان!

همه تکنولوژی رو تحسین می کنند! تکنولوژی امریکا ، روسیه ، فرانسه ، ژاپن و ... و حتی المان هیتلری! اما برادر من داشتن تکنولوژی پیشرفته تر برای کسی حقانیت نمیاره!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وای چه گرد و خاکی اینجا :lol: :cry:
ولی یک نکته رو فراموش نکنیم که سربازهای آمریکایی با وجود اینکه خیلی پست فطرت هستند البته عده ای حالا شاید هم زیاد ولی باز هم انسان هستند از خدا می خواهم همه انسانها رو به راه راست هدایت فرماید اگر هم هدایت نشدند انشاء الله در سال دیگر یک عکس 8000 تای که اوباما و کلینوتون پست هم کنارشون باشد را در این تاپیک قرار دهیم. :mrgreen: :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه بابایی هس به نام کریس دی برگ. به قول قدما مطرب و به قول امروزیها هنرمند.
یه شعری داره به نام لست نایت. معنیش تقریبا می شه دیشب یا شایدم شب گذشته. بد نیست همگی یه نیگاهیی بهش بندازیم. توضیحات کافی پس از نیگاه انداختن دوستان داده خواهدشد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]یه بابایی هس به نام کریس دی برگ. به قول قدما مطرب و به قول امروزیها هنرمند.
یه شعری داره به نام لست نایت. معنیش تقریبا می شه دیشب یا شایدم شب گذشته. بد نیست همگی یه نیگاهیی بهش بندازیم. توضیحات کافی پس از نیگاه انداختن دوستان داده خواهدشد.[/quote]

نشد رضا جان!
شما حرفهای این جناب رو نقل کن معلوم بشه چی گفته! اشارت تنها کافی نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]یه بابایی هس به نام کریس دی برگ. به قول قدما مطرب و به قول امروزیها هنرمند.
یه شعری داره به نام لست نایت. معنیش تقریبا می شه دیشب یا شایدم شب گذشته. بد نیست همگی یه نیگاهیی بهش بندازیم. توضیحات کافی پس از نیگاه انداختن دوستان داده خواهدشد.[/quote]

اين ليريك و آهنگش خيلي قشنگن و خواننده اش از خوانندگان محبوب منه.

اينم ليريكش:

http://www.sing365.com/music/lyric.nsf/Last-Night-lyrics-Chris-De-Burgh/E4DBE9E8C5C0598B482569690001D674

قديم قدما رو هم ولش! در هزاره جديد آنها فسيلند! :mrgreen: :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اينم ليريكش:

http://www.sing365.com/music/lyric.nsf/Last-Night-lyrics-Chris-De-Burgh/E4DBE9E8C5C0598B482569690001D674[/quote]

ظاهرا در ستایش سربازان بازگشته از جنگ است و اینکه کشتن در خون ماست :mrgreen: البته سرسری نگاش کردم یکی حوصله داشت کامل ترجمه کنه ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]یه بابایی هس به نام کریس دی برگ. به قول قدما مطرب و به قول امروزیها هنرمند.

اين ليريك و آهنگش خيلي قشنگن و خواننده اش از خوانندگان محبوب منه.

اينم ليريكش:

http://www.sing365.com/music/lyric.nsf/Last-Night-lyrics-Chris-De-Burgh/E4DBE9E8C5C0598B482569690001D674

قديم قدما رو هم ولش! در هزاره جديد آنها فسيلند! :mrgreen: :lol:[/quote]
اما همون فسیل ها با تجربه های زندگی شون حرف های زیادی دارن بگن.
مساوی کردن خون شهید ایرانی که در راه اسلام و وطن و با اتکا به سیدالشهدا و حضرت زهرا کشته شده با سرباز امریکایی که با تبلیغات ضد اسلامی و نژاد پرستی به جنگ میاد و کشته میشه کار درستی نیست.
من هم دلم برای این سرباز ها می سوزه.
دلم می سوزه چون بیچاره ها هدف تبلیغات و خودخواهی سیاست مداران امریکایی و صهیونیست قرار گرفتن و به امید نابودی اسلام و مسلمان اسلحه دست گرفتن.
اما من مطمئن هستم که این چهار هزار سرباز امریکایی الان فهمیدند که اشتباه می کردند و راهی که می رفتند اشتباه بوده. اما الان پشیمانی فایده ای نداره.
بیچاره ها :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام به همه
سربازان امريكايي قرباني در جنگ عراق عده اي از مردم آمريكا كه هركدام متعلق به قشرهاي مختلف ميباشند همه آنها قرباني زياده خواهي هاي بوش و حزب جمهوري خواه و نظام سرمايه داري آمريكا شدند خانواده اكثر سربازان قرباني به فرزندانشان بعنوان قهرمان جنگ نگاه ميكنند كه قرباني زياده خواهي نظام سرمايه داري آمريكا شده اند بيشتر آنها به نشانه اعتراض پرچم امريكا را بصورت معكوس در سردر خانه هايشان و مقابل ديد مردم برافراشته اند بحران اقتصادي كمر مردم آمريكا را شكسته و كمكهاي دولت آمريكا براي نجات از اين بحران به شركتهايي داده شده كه باعث اين بحران بوده اند و اخيرا هم از رسوايي پرداختهاي يك ميليون دلاري در چند شركت بيمه آگاه شديد كه اوباما براي آرام كردن مردم امريكا چندين سخراني در هفته گذشته كرد مردم آمريكا يك مشت جنايت كار نيستند ! بلكه قرباني يك مشت جنايتكار هستند درست مثل مردم عراق فقط فرق بين مردم عراق با امريكا دراين هست كه مردم عراق با بمب و موشك كشته ميشند ولي مردم آمريكا بي سرو صدا و آرام در باطلاقي كه سياستمداران بي كفايتشان با حمايتهاي كوركورانه از صيهونيسم و ......... به قول مقام معظم رهبري آمريكا رو به منفور ترين كشور دنيا تبديل كردند كه در اكثر كشورها حتي كشورهاي اروپايي پرچم آمريكا كه مظهر كشور آمريكا هست رو به آتش ميكشن !
اگه دولت آمريكا نتونه تغييرات اساسي بوجود بياره باعث خواهد شد كه اين كشور با تمام قدرت نظامي كه دراختيار داره در ورطه سقوط قرار بگيره و ما بزودي شاهد فروپاشي و حتي ممكن يك درجه بدتر شاهد جنگ داخلي در اين كشور باشيم !
اين نظر شخصي من و هيچ اعتباري نداره با تشكر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.