saman_777

عجیب ترین اسلحه ی قرن H&K G11

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سامان جان بسیار عالی بود خسته نباشی. راستی عکسی از انجام کار شلیک نداری؟ راستی درباره ی مهمات مخصوصشم توضیح بدی ممنون میشم. خسته نباشی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون و خسته نباشی. اسلحه ي جالبيه http://www.youtube.com/watch?v=MdErfyYeJeU

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سامان جان ممنون زیبا بود من و تو هم نظریم! منم عشقم فشنگهاشه! هرچند همین فشنگ یکی از دلائل اصلی این بود که به صورت گسترده به کار گرفته نشه..... سال قبل یه مطلب کامل در جنگ افزار برای این اسلحه چاپ شد که رسما من دیگه حرفی واسه گفتن نداشتم!!! خدائیش حیف شد به تولید انبوه نرسید..... شنیدین یه نفر میگه من در زمان خودم متولد نشدم؟! این اسلحه هم در زمان خودش متولد نشد! متاسفانه تو بازی ای جی ای2 هم که دوستمون اشاره کردند همه مفتخر شدند به شلیک باهاش!!! خیلی خیلی ممنون سامان جان یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله واقعا اسلحه ي قشنگيه!!من اين و آر ايكس اي رو خيلي دوست دارم!! در واقع اين نوع گلوله ها هر كدوم حدود 6 دلار خرج ور مي داره!! icon_wink ولي خوب به هر حال عاشقشم!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سامان جان دستت درد نکنه. عجب مکانیزم باحالی داره هم خوش دسته هم با ابهت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا سيستم جالبي هست
مطلب زيبايي است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باید گفت که این سلاح یک تحول در دنیای سلاح بوده به جای این سلاح فوق العاده P90 به بازار آمد ولی باید گفت که جدای از طرحش با نوع فشنگش سلاح قدرمندی می توانست باشد حیف که به تولید انبوه نرسید :oops: راستی کسی می داند سلاح دیگری با این ترکیب فشنگ گذاری در حال ساخت هست یا نه البته نه P90 و باید گفت دست شما درد نکند

@تصحیح شد سامان#

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سامان جان سلام

بازهم معرفی سلاح جالبی از جانبت شاهد بودم. سلاح جالبی بود ولی از اون جالبتر وزن کم این سلاح بود. یه سوال از حضورت داشتم : فکر نمیکنی اگر این سلاح به تولید انبوه میرسید جایگزین خوبی برای یوزی میشد؟ باتوجه به نواخت تیر بالا و سبکی که داره و تعادلی که هنگام شلیک ازش شاهد هستیم. ( به هر حال حالا حالا ها باید یوزی فروش بره !!! )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باید بگم که خیر.عوامل زیادی هستن که باعث می شن این اسلحه نتونه جایگزین یوزی بشه.

1-طول این اسلحه بیشتر از یوزیه و به درد کار های مافیایی نمی خوره.در واقع شما این اسلحه رو نمی تونی تو کتت جاسازی کنی.

2-وزن پر این اسلحه 4.3 هست که کم نیست.(که یکی از دلایلش 50 گلوله و مهمات خاصش هست)

3-مهمات این اسلحه خیلی گرون هستن و همونطور که گفتم هر کدومش 6-8 دلار خرج می بره!!در حالی که مهمات یوزی هر کدوم زیر 2 دلار خرج بر میدارن!!

4-قیمت تمام شده ی این اسلحه خیلی بیشتر از یوزی هست و حدودا 2-3 برابر یوزی قیمتش می شه.

5-اسلحه ای است که طریقه ی کارکردش با بیشتر اسلحه های دنیا تفاوت داره پس اموزش متفاوتی هم می خواد.

6-مهمات اونو هر شرکتی نمی سازه پس به احتمال زیاد استفاده کننده در اول با کمبود مهمات مواجه می شه.

7-و...

در واقع این اسلحه نه برای ارتش های جهان بلکه برای گروه های ضد ترورسیتی و پلیس و ویژه ساخته شده.حالا چرا اینقدر ازش کم استفاده می کنن فکر

کنم دلایل بالا رو در نظر گرفتن.

ولی همچنان P90 (خروسی icon_biggrin ) جای این اسلحه یعنی پدرش رو کمی پر کرده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان تا آنجا که من تحقیق کردم شرکت امریکایی که خواست p90 را تولید کند اصلا خود را به زحمت تحقیق اولیه در باره این مکانیزم فشنگ گذاری جدید نکرد واطلاعات اون را از شرکت آلمانی خرید اما طبق معمول بزخری کردن icon_biggrin و وقتی p90 تولید شد اسم اون را یک تحول نامیدند بخاطر کوچک بودنش :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سامان جان دستت درد نكنه
به راستي به حق سلاحه اي نديده
اگه يكي از دوستان يا خود سامان عزيز لطف كنه و در مورد سيستم فشنگ گذاري و آتش اون بيشتر توضيح بده ممنون ميشم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اسلحه متفاوتيه اما سلاح مشابه ديگه اي هم هست كه توي كانتر استريك همه ديدن و اونهم از بالا خشاب گذاري ميشه با گلوله هاي معمولي كاليبر 9 !

البته سواي خوبي هايي هم كه داره به نظر مياد اين همه الات مكانيكي درهم و كمي ژيچيده بايد مشكل تعمير خرابي يا تعويض پيدا كنه اگر هم گير كرد كه ديگه ....
هرچند كه زياد روي اين سلاحهاي كار ميكنند ولي هنوز خيلي جا داره تا تكميل و عملياتي بطور جدي بشه .
اين هم تصاويري از داخل اين سلاح .

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/g11brochure.jpg[/img]
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/g11d.jpg[/img]
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/g11open.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلاح مشابه ديگه اي هم هست كه توي كانتر استريك همه ديدن و اونهم از بالا خشاب گذاري ميشه با گلوله هاي معمولي كاليبر 9 ! [/quote]

شما منظورت خروسی هست؟؟(p90)

درباره ی گیر کردن باید بگم که مهمات این سلاح به خاطر حالتی که دارن (درون یک جعبه هستن) احتمال گیر کردن رو خیلی کاهش داده.ولی حرف شما درسته.منم گفتم که یکی از دلایل اینه که نیاز به اموزش متفاوتی داره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدایی پدر طراح دراومده این رو مهندسی کرده بعدشم که اینطور خیلی سخت هستش من با مهندس این سلاح احساس همدردی خود را اعلام میدارم icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.