GOLDEN-CROWN

پرواز 2 تا بشقاب پرنده بر فراز بوشهر

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

این فیلم رو بچه های نیروی هوائی (اونجوری که من متوجه شدم) با گوشی ثبت کردن . به راحتی می تونید اون 2 تا ufo رو ببنید اونم با کیفیت . کسی خبری داره اعلام کنه . http://rapidshare.com/files/143932315/B ... h.mp4.html منبع: http://aerospacetalk.ir/forum/viewtopic.php?f=68&p=88356#p88356

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان این لینکش درسته حتما ببینید واضح و معلومه واقعا آدم شاخ در میاره http://rapidshare.com/files/143932315/Boshghab_parandeh.mp4.html

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
:!: :| icon_cheesygrin كف كردم كسي ميدونه اينا چي بودن؟ اين فيلم مال كي هست؟ حتما آمريكاييان ديگه icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بوشهر!!!! نیروی هوایی!!! اساسا گذاشتنتون سر کار، این ودئو که خیلی معروفه حدود یک سال و نیمه که منتشر شده و اسمش هم هست ufo in haiti که مدعی شده در هایتی (نه بوشهر) اینها دیده شدند. سایتهای زیادی در موردش مطلب نوشتند و گفتند این یک فیلم کار یه ادیتور حرفه ایه مثل تمام فیلمهای هالیوودی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من این فیلم رو دیده بودم همین چند ماه پیش جنجالی تو اینترنت به پا کرد تو یوتیوب چند نفر اثبات کرده بودن ساختگی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سايت clippz.com بروید این فیلم در انجا این فیلم را دارد در ضمن در این فیلم صدای ترس یک زن هستش سرباز نیروی هوایی کجا بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من توی بوشهرم و همچین نخلایی توی بوشهر وجود نداره . در ضمن بوشهر کوه نداره که. من این خبر رو تکذیب می کنم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متاسفانه خيلي از خبرايي كه ما ها ميديم بدون تحقيق هست و صحت و سقم نداره.. كاش قبلش كمي تحقيق ميكرديد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من توی بوشهرم و همچین نخلایی توی بوشهر وجود نداره . در ضمن بوشهر کوه نداره که. من این خبر رو تکذیب می کنم .

دستت درد نکنه .

من دنبال یه نفر بوشهری بودم که ازش سوال کنم . پس اینهمه تو اینترنت میگن که این اواخر ، همه مردم بوشهر هر روز بشقاب پرنده میـبینند ساختگی بود . عجب دنیایی شده . داشت یواش یواش باورم میشد . :!:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من اين فيلمو با چند اسم ديدم :| يبار ميگن جزاير قناري يك بار ميگن لاس ويگاس يك بار ميگن بحرين .. امروز هم رفت بوشهر icon_cheesygrin بابا بستونه اينقدر چرت تحويل مردم نديد :!:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این فیلم رو بچه های نیروی هوائی (اونجوری که من متوجه شدم) با گوشی ثبت کردن .
به راحتی می تونید اون 2 تا ufo رو ببنید اونم با کیفیت .
کسی خبری داره اعلام کنه .

اینو یه 3 ماهی هست که داخل موبایل دارم

عجب پس پوشهر بود ما نمی دونستیم :!:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در این فیلم چند مورد وجود داره که می شه این فیلم رو انکار کرد . اول از همه اینکه با گوشی موبایل انقدر با کیفیت و بدون تکون در نمی یاد . دوم اینکه اینکه این همه درخت نخل رو فکر نمی کنم بشه ی جا اون هم به این تعداد پیدا کرد . این نوع درخت های نخل اساسا در مناطق گرمسیر کشور هستند مثل بوشهر و شیراز و خوزستان و اگر اشتباه نکنم وکر کنم بندر عباس هم باشه ولی این تعداد درخت نخل بیشتر می خوره به شهر های جنوبی امریکا مثل کالیفورنیا و یا نوادا و یا حتی فلوریدا . هر چی باشه این فیلم در بوشهر نیست که هیچ اصلا یک فیلم ساختگی هست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.