TANK

تاپیک جامع اخبار سقوط هواگردهای بال ثابت و بالگردها

Recommended Posts

[color=darkred]دوستان بخدا همه دنیا از این مسایل پیش می اد اینقدر نیروی هوایی رو تخریب نکنیم[/color][size=18][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چه بگویم که سکوت بهتر است.

جون مردمو چرا بازیچه قرار میدید.عذر بدتر از گناه :?
___________________________________________________________________________________________________________
[b]سقوط هواپیما در تبریز ربطی به رزمایش ندارد[/b]

[color=blue][size=18]امیر سرتیپ چیت فروش ارتباط سقوط هواپیمای ارتش در تبریز با رزمایش فداییان حریم ولایت را تکذیب کرد.[/size][/color]

سخنگوی رزمایش نیروی هوایی ارتش در گفتوگو با خبرنگار ایلنا، ضمن رد ارتباط سقوط هواپیمای ارتش با رزمایش مذکور، گفت: این اتفاق ارتباطی به رزمایش ندارد و اگر این مسئله با رزمایش فداییان حریم ولایت مرتبط بود، عملیات مورد نظر قطع و برای جلوگیری از سقوطهای بعدی تشکیل جلسه داده میشد.

سرتیپ چیت فروش وقوع این اتفاقات را امری طبیعی در جریان رزمایش عنوان کرد و گفت: این مسائل در تمام رزمایشها ممکن است اتفاق بیافتد و حداقل ۱۰ درصد در هر رزمایشی در همه کشورها تلفات وجود دارد.

گفتنی است صبح امروز یکی از هواپیماهای ارتش در حوالی تبریز سقوط کرده بود که طبق اخبار منتشر شده تلفات جانی در پی نداشت و خلبان توانسته بود به موقع از آن خارج شود.

منبع : سايت تابناك

http://www.tabnak.ir/fa/news/189664/سقوط-هواپیما-در-تبریز-ربطی-به-رزمایش-ندارد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب اگه بشنوید که تو این مانورایران [color=red]su27 [/color]رو برای اولین بار بصورت صد درصد عملیاتی تست کرده (اونم آپگرید شده با رادار جدید آرایه فازی ) و موشکهای فونیکس داخلی رو روی f14 آپگرید شده تست کرده - یا موشک حرارتی با برد 100 کیلومتر رو تست کرده و نمونه کپی شده آمرامسکی (آدر - pl12 ) رو تست کرده - یا جدید ترین سیستم های هواپیمای پنهانکار پهباد رو به موشکهای هوا به هوا تست کرده - یا ...
اونوقت اینقدر غمگین می شوید؟؟؟
مطمئن باشید این مانور بسیار قویه و اصلا در حد مانورهای قبلی نیست و کاملا به منظور عملیات آفندی احتمالی برعلیع ناتو برنامه ریزی شده
درسته تجهیزات ما قدیمیه اما به کمک خدا با همین تجهیزات و نبوغ ایرانی حرفهای زیادی برای گفتن هست
به خدا توکل کنید
چه بسا عده کمی که عده زیادی را شکست دادند به اذن خدا (قرآن)[size=18][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب مولتک فعلا این شمایین که راه به راه ما رو مورد توهین قرار میدین.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خوب اگه بشنوید که تو این مانورایران [color=red]su27 [/color]رو برای اولین بار بصورت صد درصد عملیاتی تست کرده (اونم آپگرید شده با رادار جدید آرایه فازی ) و موشکهای فونیکس داخلی رو روی f14 آپگرید شده تست کرده - یا موشک حرارتی با برد 100 کیلومتر رو تست کرده و نمونه کپی شده آمرامسکی (آدر - pl12 ) رو تست کرده - یا جدید ترین سیستم های هواپیمای پنهانکار پهباد رو به موشکهای هوا به هوا تست کرده - یا ...
[/quote]

دوست عزیز taha-sh این جملاتی که در بالا گفتید حدس شماست یا اینکه واقعا قراره این اتفاقات بیفته :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]فيلم سقوط هواپيما در ميدان آذربايجان تبريز

از اينجا دانلود کنيد

همين که صندلي پرتابش کار کرده جاي شکر داره.[/quote]

مرسی کاوه جان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]sarbaz65گفته:برادرها كم ازين حرفهاي الكي احساسي بزنيد اگر اينطوريه امريكا هم كه هواپيماهاش سقوط ميكنه بگيم به درد نميخوره همين كشور چند سقوط امسال داشته [/quote]

دوست عزیز و احساسی من دوستان گلم که بالا نظرات خود را گفتن من یکی تو عشق به وطن و ایرانی بودن و با غیرتیشان شک ندارم و درد شان این است که تو این ایام نداری و کمبود جنگنده که از همه جا تحریم هستیم یک هواپیما و جنگنده غنیمت است بنظر من یک گنجشک هم برای من ارزش دارد برادر عزیزم[/quote]

ارتش و سپاه از چند ساله پیش دارن تو زمینه تعمیرات و ساختن قطعات جنگده ها کار میکنن!

این جور اتفاقا تو همه جای دنیا یه چیزه عادیه!

منتظریم تا خودکفایی کامل تو زمینه هوا فضا! :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=darkred]دوستان بخدا همه دنیا از این مسایل پیش می اد اینقدر نیروی هوایی رو تخریب نکنیم[/color][size=18][/size][/quote]
بعضی از دوستان اماده هستند در صورت اتفاقاتی طبیعی مثل این بدبینانه ترین و سیاهترین تحلیل ها رو ارائه بدند و درنهایت ایران رو از پیش بازنده نشون بدند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

اولا که شما حق ندارین به فرماندهان یا خلبانان به خاطر مصاحبه هاشون توهین کنید ، هر چی باشه اونها که باید با این تجهیزات سر کنند و با این حال حداقل اونقدر مردانگی دارن که ظاهر قضیه ( حالا باطنش رو چه خوب و چه بد نمی دونیم ) رو حفظ کنند

دوما شما چطور هر موقع یه رونمایی خوب و جدید می شه حرف مسئولان رو قبول می کنید ولی همینکه یه اتفاق می افته شروع می کنید به اتهام دروغ زدن ...

به خدا همین حرفها تو فضای وب هم عاقبت اخروی داره ... پس تهمت بی جا نزنید و سعی در سیاه نمایی نکنید ( هر چند که منم مثل شما می خوام بهترین ها رو داشته باشیم ولی فعلا مقدرو نیست )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان یادشون میاد به کیا اهانت میکردند ؟ تهدید میکردند ؟ میگفتند فلانت میکنیم ؟ می بینم که ه ه ه یه دسته گل دیگه تقدیم به کشور شده ! :? :mrgreen:

اگر نقدی میکنیم نه به خاطر دشمنی با این مرز و بوم بلکه به خاطر اینه که یه عده ... جرات نکنند بیان بگن هواپیما اموزشی هست

خدا رو شکر ، باز هم حق رو به حقدارش دادی ، تشکر خدا

من کیف میکنم خیلی معدود از عزیزان کاملا مشخص کماکان سر حرفای خودشون هستند ولی باراللها تو شاهد فحش اهانت تهدید بودی سر اینکه گفتم چی به چیه و جنگنده ها ایران اینطور میشن اینا اومدن رسما تهدید کردن جلو این همه انسان حی و حاضر

حالا دیدیم حرف کی مثل معمول درست دراومد

شب همه خوش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بهتره دوستان این بحث را خاتمه بدن
همه از وضعیت نیروی هوایی کشورمان کم و بیش خبر دارن و خلبانان ما مردانگی می کنن که بخاطر امنیت و آسودگی من و شما و خانواده مان با این هواپیماها می پرند.
بعضی از اظهار نظرات دوستان از سر ناآگاهی است و برخی البته مغرضانه ...
باید امیدوار باشیم و به دلسوزانی که برای وطن شان و اعتقاداتشان زحمت می کشند اعتماد کنیم.
خود سلاح تعیین کننده نیست آن کسی که سلاح را در دست می گیرد و استفاده می کند سرنوشت نبرد را تعیین می کند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان یادشون میاد به کیا اهانت میکردند ؟ تهدید میکردند ؟ میگفتند فلانت میکنیم ؟ می بینم که ه ه ه یه دسته گل دیگه تقدیم به کشور شده ! :? :mrgreen:

اگر نقدی میکنیم نه به خاطر دشمنی با این مرز و بوم بلکه به خاطر اینه که یه عده ... جرات نکنند بیان بگن هواپیما اموزشی هست
[b]
خدا رو شکر ، باز هم حق رو به حقدارش دادی ، تشکر خدا[/b]

من کیف میکنم خیلی معدود از عزیزان کاملا مشخص کماکان سر حرفای خودشون هستند ولی باراللها تو شاهد فحش اهانت تهدید بودی سر اینکه گفتم چی به چیه و جنگنده ها ایران اینطور میشن اینا اومدن رسما تهدید کردن جلو این همه انسان حی و حاضر

حالا دیدیم حرف کی مثل معمول درست دراومد

شب همه خوش[/quote]

سلام

و حالا نکته ی مثبت سقوطی که امکان داشت علاوه بر جان خلبان جان چند ده نفر دیگه رو هم به خطر بندازه " خدا رو شکر ... " داره که شما بیای باهاش اعلام حقانیت کنی !؟

(( حالا اون چند نفر کی بودن !؟ به شخصه یادم نمیاد در مورد نیروی هوایی اظهار فضل کرده باشم "

ناراحت نشی ها ولی بعضی اوقات باید رو راست به یکی چیزی رو بگی تا اصل قضیه رو بفهمه ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.