TANK

تاپیک جامع اخبار سقوط هواگردهای بال ثابت و بالگردها

Recommended Posts

بسم الله الرحمن الرحیم
شهادت این دو بزرگوار رو تبریک و تسلیت عرض می کنم

و

از همین جا دست همه اونهایی رو که با 30 سال تحریم، نیروی هوایی ما رو سرپا نگه داشتند می بوسم.
خداییش ظلمه که این دوستان اینقدر زحمت بکشند و جانشون رو فدا کنند تا ما مستقل و بی منت از شرق و غرب باشیم. بعدش بعضی ها بگن نیروی هوایی مون به هیچ دردی نمی خوره.

البته این بحث نافی مسایل عقلی و علمی در نوسازی نیروی هوایی در چارچوب محدودیت های استقلال جمهوری اسلامی نیست و روی سخن با آنهایی است که کنار میشینن و میگن نوکر آمریکا باشیم (مثل عربستان) و هواپیما بگیریم.

البته شکر خدا از این افراد تو میلیتاری نداریم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من شک دارم به این قضیه . واسه اسکرامبل اونم ساعت 4ونیم بلند شده. اونم تامکت که واسه اسکرامبل های فوق العاده مهم در بوشهر بلند میشه و اونم تامکت که بخاطر مهم بودنش تحت سرویس های پی در پی قرار میگیره و در حالی که هواپیمای آلرت هست کاملا آماده هست اونم تو بوشهر با موقعیت استراتژیکش و قبل از گرفتن شیفت توسط خود خلبان چک میشه و تامکتی که همش هواسشون بهش هست! خلبانان ایجکت نمیکنند !!! لاشه پیدا میشه !!! یکی از اقوام نزدیکمون خونشون بوشهر هست و میگه زدنش حالا راست و دروغش با خودش ولی جدی اومدن ناو آبراهم لینکون (ناو هواپیما بر پیشرفته) و دو ناو دیگه ی آمریکایی که ناو های موشک انداز هستند و پیشرفته ترین ناو انگلیس و یه ناو فرانسوی به خلیج فارس اونم چند روز پیش . تهدید ایران مبنی بر بستن تنگه ی هرمز . رزمایش آینده ی نیروی دریایی سپاه باز هم در تنگه ی هرمز و دریای عمان. تایید شدن وجود 80 هواپیما در ناو آبراهام لینکون. قطع ارتباط رادیویی بدون اعلام مشکل هواپیما از طریق خلبان و اگه کسی میخواست هواپیما رو نجات بده خلبان بود و کمک حداقل میتونست ایجکت کنه. آقا از من گفتن این بد مشکوک میزنه خفن؟؟؟!!![/quote]

میشه دقیق تر توضیح بدین؟ این که شما میگید اعلام جنگه. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بعید می دونم زده باشن
احتمالا خودش سقوط کرده
ولی اینکه این همه اخبار مختلف دربارش منتشر شده عجیبه
یه جا می گن افتاده تو آب
الان می گن اطراف یکی از روستاهای بوشهر توی خشکی افتاده
گفته شده خلبان ها شهید شدن
بعد هم در نهایت می گن نه هواپیما نه خلبان ها هنوز پیدا نشده اند
این همه اخبار ضد و نقیض!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شهادت مبارکشون باشه هم تبریک و هم تسلیت راستی تسلیت به خاطر از دست دادن یکی دیگه از سلاح های استراتژیکمون :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]من شک دارم به این قضیه . واسه اسکرامبل اونم ساعت 4ونیم بلند شده. اونم تامکت که واسه اسکرامبل های فوق العاده مهم در بوشهر بلند میشه و اونم تامکت که بخاطر مهم بودنش تحت سرویس های پی در پی قرار میگیره و در حالی که هواپیمای آلرت هست کاملا آماده هست اونم تو بوشهر با موقعیت استراتژیکش و قبل از گرفتن شیفت توسط خود خلبان چک میشه و تامکتی که همش هواسشون بهش هست! خلبانان ایجکت نمیکنند !!! لاشه پیدا میشه !!! یکی از اقوام نزدیکمون خونشون بوشهر هست و میگه زدنش حالا راست و دروغش با خودش ولی جدی اومدن ناو آبراهم لینکون (ناو هواپیما بر پیشرفته) و دو ناو دیگه ی آمریکایی که ناو های موشک انداز هستند و پیشرفته ترین ناو انگلیس و یه ناو فرانسوی به خلیج فارس اونم چند روز پیش . تهدید ایران مبنی بر بستن تنگه ی هرمز . رزمایش آینده ی نیروی دریایی سپاه باز هم در تنگه ی هرمز و دریای عمان. تایید شدن وجود 80 هواپیما در ناو آبراهام لینکون. قطع ارتباط رادیویی بدون اعلام مشکل هواپیما از طریق خلبان و اگه کسی میخواست هواپیما رو نجات بده خلبان بود و کمک حداقل میتونست ایجکت کنه. آقا از من گفتن این بد مشکوک میزنه خفن؟؟؟!!![/quote]

میشه دقیق تر توضیح بدین؟ این که شما میگید اعلام جنگه. :mrgreen:[/quote]
اگر زده باشند که اعلام جنگ با ایران هست به نظر من یا خودش سقوط کرده یا اینکه اختلال ایجاد کردند که باعث بشه سقوط کنه که اینطوری نمیتونیم ثابت کنیم و گزینه ی بهتری هم هست و این حرف شما منو یاد حرف معلم فیزیکمون(پیش دانشگاهی) انداخت که میگفت از لحاظ علمی چنین کاری عملی هست...!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باعرض تسلیت خدمت کلیه دوستان
ازدوستان کسی نیست بوشهری باشه خبر موثق برامون بیاره
.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]شهادت مبارکشون باشه هم تبریک و هم تسلیت راستی تسلیت به خاطر از دست دادن یکی دیگه از سلاح های استراتژیکمون :mrgreen:[/quote]
شهادت چی!این یه سانحه بوده پس الکی ربط شهادت به این بنده خداها ندید اینها مردن در یک سانحه هوایی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=24][color=brown]بوشهر اف 4 داره نه اف 14 اونهم برای اسکرامبل !! اف 14 ها از اصفهان معمولا به پرواز در میان و اگر از فرودگاههای دیگه بلند بشن بخاطر اسکرامبل نباید باشه ..

اینقدر خیالپردازی نکنین ...[/color][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]شهادت چی!این یه سانحه بوده پس الکی ربط شهادت به این بنده خداها ندید اینها مردن در یک سانحه هوایی[/quote]

برادر خودت فهميدي چي گفتي ؟!!!!!!

مگه قراره هر كسي كه تير ميخوره شهيد باشه .... ! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من بعضی سیاست های سایت درک نمی کنم برخورد 2 جنگنده در عربستان خبر مهم تری از سقوط F14 ما است اگه هست که هیچ اگه نیست پس چرا بعد از گذشت 1 روز چرا روی صفحه اصلی سایت نیست ؟؟ :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]شهادت مبارکشون باشه هم تبریک و هم تسلیت راستی تسلیت به خاطر از دست دادن یکی دیگه از سلاح های استراتژیکمون :mrgreen:[/quote]
شهادت چی!این یه سانحه بوده پس الکی ربط شهادت به این بنده خداها ندید اینها مردن در یک سانحه هوایی[/quote]
البته در حین خدمت !!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چقدر گفتم به عرب ها نخندین حالا خوبه اونا به ما بخندن البته اینو به کسانی میگیم که داشتن به f15 miraj میخندیدن میگم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کلا 24 تا جنگنده اف14 داشتیم ه 20 تاشون در خدمت بودند و با توجه به سقوط این به 19 فروند رسیدند که با چنین وضعیتی تا 5 ساله دیگه دیگه اف 14 نداریم! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][size=24][color=brown]بوشهر اف 4 داره نه اف 14 اونهم برای اسکرامبل !! اف 14 ها از اصفهان معمولا به پرواز در میان و اگر از فرودگاههای دیگه بلند بشن بخاطر اسکرامبل نباید باشه ..

اینقدر خیالپردازی نکنین ...[/color][/size][/quote]

وریور جان بوشهر اف 14 داره .... حداقل 2 فروند بصورت آلرت ..... بیشترشو مطمئن نیستم ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بوشهر اف 4 داره نه اف 14 اونهم برای اسکرامبل !! اف 14 ها از اصفهان معمولا به پرواز در میان و اگر از فرودگاههای دیگه بلند بشن بخاطر اسکرامبل نباید باشه ..

اینقدر خیالپردازی نکنین ...
[/quote]

برادر ابراهیم اتفاقا بوشهر اف 14 داره اف 4 هم داره ولی خب تخصص اصلی همون اف 4 و اف 14 هم به تعداد کمی هست ولی خیلی کم دیده میشن و پرواز می کنن توی اون تاپیک غیب شده هم گفتم که خیلی کم پرواز می کنن و بیشتر برای مواقعی که خطر زیاد باشه و..... ازشون استفاده میشه

بیشتر بار گشت های روزانه دریایی و هوایی بر عهده هواپیماهای اف 4 ای که مثل این که فعلا آماده ترین هواپیمای پایگاه ششم شکارین

[quote]ازدوستان کسی نیست بوشهری باشه خبر موثق برامون بیاره [/quote]

اگه این نزدیکی ها بود درخدمتت بودیم ولی نه معلومه کجا افتاده ولی هر دو جا هم که ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.