TANK

تاپیک جامع اخبار سقوط هواگردهای بال ثابت و بالگردها

Recommended Posts

[color=darkblue]alala ,
شما خوبید؟ لطف کنید احساسات رو کنار بگذارید و با دلایل فنی بحث کنید... icon_wink [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]فکر کنم خدا از دستمون خیلی ناراحته [/quote]

ارنستو رومل عزيز بيايد يكم واقع بين تر باشيم. يعني چي خدا از دستمون ناراحته و باهامون قهر كرده؟مگه رابطه انسان با خدا به اين سادگي هاست؟

خداوند به خاطر گناه فاحش بندگانش نه روزيشون رو قطع ميكنه و نه آبرشونو ميبره.

[quote]احتمالا خداوند از دستمون ناراحت بوده كه بم را با 30 هزار نفر مدفون كرد[/quote]

آلالاي عزيز كاش اينطور بود.
بم در سال 82 ; 100 هزار نفر جمعيت داشت و بعد از اون زلزله كه نميتونيم بگيم بعد از اون عذاب الهي فقط 30 هزار نفر موندند. يعني 70 هزار نفر از هموطنامون در عرض 12 ثانيه جلوي چشم عزيزانشون پرپر شدن.

در رابطه با مسائل هواپيماهاي اخير راستش نميدونم چي بگم اما خب همه ي انسانهاي صاحب نظري كه ميشناسم به اين قضايا مشكوك هستن.
دليلش؟ الله اعلم...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هر دم از اين باغ بري ميرسد !!! icon_wink

آدم ديگه ميترسه با هواپيما سفر بره !!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=darkblue]alala ,
شما خوبید؟ لطف کنید احساسات رو کنار بگذارید و با دلایل فنی بحث کنید... icon_wink [/color][/quote]

متوجه منظورتون نميشم.
بهتره پست من را دوباره مرور كنيد و بعد ببنيد در پاسخ به چه نوشته شده و هدفش چه بوده.[img]hTtp://www.thesmilies.com/smilies/cartoon/garfield.gif[/img]
در ضمن دوستان بهتره كمي با دقتتر پستها را بخونند تا درك كنند كه مفهوم يك پست انتقادي و كنايه آميز چي هست تا اجباري براي توضيحات اضافه نباشه.
در رابطه با آمار زلزله بم هم من به منابع رسمي داخلي و خارجي استناد كردم و هدفم اراءه آمار نبود بلكه عمق فاجعه را ميخواستم مقايسه كنم كه هرچند كشته شدن يك هموطن هم ناراحت كننده است چه برسه به 15 يا 165 يا 30000 يا 70000 نفر.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان خود را کنترل کنید
حتما امام معصوم هم که زندگیشان جز رنج و محرومیت و مرگشان جز شهادت نبود هم.........!!!!
یا پیامبرانی مثل ایوب عیسی مسیح ابراهیم و غیره.........

دنیا محل آزمایش خلایق است و بلاها و نعمت ها پی در پی برای آزمایش بندگان فرستاده می شوند!
اما بحرحال این حوادث از حالت نرمال خارج شده!
روح در گذشته گان در پرتو رحمت الهی باشد انشا الله

به امید ساخت هواپیمای پهن پیکر داخلی 4 موتوره عمود پرواز با کمی خلاقیت بیشتر!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اما بحرحال این حوادث از حالت نرمال خارج شده![/quote]

مخلص برادر نصير هم هستم.

برادر جان حرف ماهم همينه. بايد علت سقوط هاي اخير رو در مسائل سياسي دنبال كرد و نه

مسائل فني.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اول از همه این حادثه دلخراش رو به بازماندگان عزیزان از دست رفته تسلیت میگم.

ثانیا ، دوستان بزرگوار فکر کنم از شما به عنوان کاربر این سایت حداقل انتظاری که هست اینه که مثل کاربران سایتهای دیگه که مباحث نظامی ندارن سریع جوگیر و به لعن و نفرین نپردازید بلکه اول اندکی تامل کنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باز گشتم رو به سايت تبريک ميگم

خدايا اين آمريکا و اسراييل رو از مانگير تا همه کاسه کوزه ها رو سرشون خراب کنيم...
گاهي اوقات با خودم فکر ميکنم اگه اسراييل همين امروز بگه آقا ما فلسطين رو ترک ميکنيم و بر ميگرديم به اروپا و آمريکا هم بخاطر ستمهاش به ما از ما عذر خواهي کنه و هر کاري که ما بخواهيم رو انجام بده ما دست سر اين دو بر نخواهيم داشت !!!!!
آخه اگه اين دوتا نباشن ما چکار کنيم ???? کي ما رو تحريم کنه کي برا ما نقشه هاي پليدانه بکشه????? ديگه به چه بهانه اي مدرييت بد و سهلنگاري ها لاپوشوني کنيم?????
ديگه چطور هر وقت يک جا خراب کاري کرديم بگيم ما نبوديم و نقشه امپرياليست ها بود ???????
پس خدايا اين دشمنان رو از ما نگير......

قابل توجه دوستان که يک هيت از طرف برادران روسي الان تهران هست تا چندين هواپيماي لگن ديگه
هم به ما بفروشه حداقل شما که هواپيما نو ميتونيد از روسيه بخريد چرا دست دو ميخريد ???? ....................
سفير ايران هم در روسيه همين چند روز پيش گفت توپولف امن ترين هواپيماي دونياست حالا قيافش ديدن داره ..............
يکي نيست بگه اگه امن هست چرا مقمات روسيه در تمام سفرهاشون بخارج از ايرباس استفاده ميکنن ????????????????????????????????????
چرا ورزشکاراشون تو المپيک با هوا پيماي ايرباس ميان ????????????????????????????????????????????????????????????????????
نه آقا خانه از پاي بست ويران است تو کشورهاي ديگه قطار تصادف ميکنه وزير استفا ميده. بايد کسي مسول باشه به خدا اگه بخواهيم طبق قوانين ايران بعضي از مسولان خريد و بازرسي ايران رو محاکمه کنيم حکم اعدام قابل بررسي هست ... ميتونيم هواپيماي نوي روسي بخريم ولي دست دو ميخريم از اين کشور و اون کشور تا پول دلاليمون رو بگيريم جون مردم کيلو چنده ????
متاسفم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

quote]اول از همه این حادثه دلخراش رو به بازماندگان عزیزان از دست رفته تسلیت میگم.

ثانیا ، دوستان بزرگوار فکر کنم از شما به عنوان کاربر این سایت حداقل انتظاری که هست اینه که مثل کاربران سایتهای دیگه که مباحث نظامی ندارن سریع جوگیر و به لعن و نفرین نپردازید بلکه اول اندکی تامل کنید./quote]

quote]باز گشتم رو به سايت تبريک ميگم

خدايا اين آمريکا و اسراييل رو از مانگير تا همه کاسه کوزه ها رو سرشون خراب کنيم...
گاهي اوقات با خودم فکر ميکنم اگه اسراييل همين امروز بگه آقا ما فلسطين رو ترک ميکنيم و بر ميگرديم به اروپا و آمريکا هم بخاطر ستمهاش به ما از ما عذر خواهي کنه و هر کاري که ما بخواهيم رو انجام بده ما دست سر اين دو بر نخواهيم داشت !!!!!
آخه اگه اين دوتا نباشن ما چکار کنيم ???? کي ما رو تحريم کنه کي برا ما نقشه هاي پليدانه بکشه????? ديگه به چه بهانه اي مدرييت بد و سهلنگاري ها لاپوشوني کنيم?????
ديگه چطور هر وقت يک جا خراب کاري کرديم بگيم ما نبوديم و نقشه امپرياليست ها بود ???????

قابل توجه دوستان که يک هيت از طرف برادران روسي الان تهران هست تا چندين هواپيماي لگن ديگه
هم به ما بفروشه حداقل شما که هواپيما نو ميتونيد از روسيه بخريد چرا دست دو ميخريد ???? ....................
سفير ايران هم در روسيه همين چند روز پيش گفت توپولف امن ترين هواپيماي دونياست حالا قيافش ديدن داره ..............
يکي نيست بگه اگه امن هست چرا مقمات روسيه در تمام سفرهاشون بخارج از ايرباس استفاده ميکنن ????????????????????????????????????
چرا ورزشکاراشون تو المپيک با هوا پيماي ايرباس ميان ????????????????????????????????????????????????????????????????????
نه آقا خانه از پاي بست ويران است تو کشورهاي ديگه قطار تصادف ميکنه وزير استفا ميده. بايد کسي مسول باشه به خدا اگه بخواهيم طبق قوانين ايران بعضي از مسولان خريد و بازرسي ايران رو محاکمه کنيم حکم اعدام قابل بررسي هست ... ميتونيم هواپيماي نوي روسي بخريم ولي دست دو ميخريم از اين کشور و اون کشور تا پول دلاليمون رو بگيريم جون مردم کيلو چنده ????
متاسفم/quote]

اين نارضايتي عمومي به سايت تخصصي ميليتاري هم رسيد icon_wink
اميدوارم هرچه زودتر حقيقت روشن بشه و دست هاي كثيف بعضي افراد عصباني رو بشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ایجاد نارضایتی عمومی برای تحت فشار قرار دادن نظام برای پذیرش خواست های امریکا و غرب در برنامه هسته ای و موشکی!
یعنی امریکا می خواهد خواست های منطقه ایش را با ایجاد نارضاتی در سطح جامعه به نظام تحملیل کنه تا جایگاه گذشته خودش در منطقه رو بدست بیاره و اسرائیل رو از وضع موجود نجات بده!
و نفوذ ایران در منطقه رو با سرگرم کردن به مشکلات داخلی کم کنه!
و از همه بدتر ایران نیز اراده خود برای ادامه استراتژی دفاع از کشور در خارج از مرزها را از دست دهد!

بنظر من اونها تمام تلاششون رو مثل گذشته می کنن ولی تا زمانی که ما ایمان ,اتحاد, تمرکز و اراده خود را از دست ندهیم دشمن فقط حرف خواهد زد!
یادمه چند مدت پیش زمانی که دشمن احساس می کرد دیگه به آخر خط رسیده کمی از چهره حقیقیش رو نشون داده بود!
همین کلینتون و بطور غیر مستقیم و محرمانه اوباما و بعضی مقامات اروپایی و صهیونیستی...کل نژاد ایرانی رو تروریست و تهدید به انقراض نسل کرده بودند!؟

بحر حال:کسانی که خدا را انتخاب کنند و خدا نیز آنها را نتخاب کنند اراده خدا با آنهاست و هرگز شکست نمی خورند! حتی در مرکز انفجار اتمی!

چرا سوپر جت سوخو 100 سفارش نمی دیم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]باز گشتم رو به سايت تبريک ميگم

متاسفم[/quote]

خوش برگشتی!

اما بحث رو با مسائل نامربوط منحرف نکن اینایی که گفتی بر موضوع تاپیک وارد نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان عزیز عکس های منتشر شده مربوط به یک توپولوف است در خبر اعلام شده بود هواپیمای ایولوشین نظر شما چیست؟

http://tabnak.ir/files/fa/news/1388/5/3/33552_483.jpg

http://tabnak.ir/files/fa/news/1388/5/3/33553_769.jpg

خبر دیگری از فارس:

هواپيماي 1625 متعلق به كشور قزاقستان بوده است‌
خبرگزاري فارس: سخنگوي هواپيماي كشوري گفت: هواپيماي 1625 متعلق به كشور قزاقستان بوده است‌.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، رضا جعفر‌زاده در جمع خبرنگاران پس از سانحه هواپيماي 1625 سانحه ديده مسير تهران به مشهد اظهار داشت: اين هواپيما متعلق به كشور قزاقزستان بوده است كه عصر جمعه در ساعت 18:05 دقيقه از ‌‌فرودگاه شهيد هاشمي‌نژاد مشهد خارج شده است.
وي افزود: اين هواپيما 153 نفر سرنشين داشته است كه 16 نفر كشته و 29 نفر مصدوم داشته است و نيز از اين 16 نفر 3 نفر مسافر و بقيه كادر پرواز بوده‌ا

منبع:http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8805020817

تصاویر فارس:

http://www.farsnews.com/plarg.php?nn=M553646.jpg

http://www.farsnews.com/plarg.php?nn=M553645.jpg

http://www.farsnews.com/plarg.php?nn=M553649.jpg

http://www.farsnews.com/plarg.php?nn=M553648.jpg

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من که رفتم بلیطا رو همه پس دادم! (از شرکت هما). با امارات مسافرت می کنیم تا ببینیم ایران چی می شه هواپیماهاش!

درضمن من داشتم پستا رو می خوندم دوستان سعی کرده بودند مسائل رو به انقلاب های رنگ و وارنگ و ایجاد نارضایی نسبت دهند! (درضمن ایجاد نارضایتی با احتکار خیلی موثرتره تا با سقوط هواپیما!). دوستان عزیز این درست نیست که سقوط هواپیمای 25 ساله روسی رو گردن انقلاب مخملی بندازیم! همه می دونند که ایران می تونه از روسیه هواپیماهای پیشرفته و تازه ساخت توپولف بخره ولی چرا می رن هواپیماهای حمل احشام قدیمی رو برای حمل مسافر خریداری می کنند؟! من دفعه دیگه بخوام توی ایران مسافرت کنم با قاطر مسافرت می کنم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
خوش برگشتی!
اما بحث رو با مسائل نامربوط منحرف نکن اینایی که گفتی بر موضوع تاپیک وارد نیست.[/quote]

سلام خدمت شما
من هم نخواستم بحث منحرف بشه دلايل سقوط رو از نظر خودم گفتم.

در ضمن چرا هنوز معلوم نيست اين هواپيما رو از کجا خريده بودن ???يک بار گفتن ازبکستان حالا ميگن قزاقستان?? !!!!!!!!

يه نکته جالب هم يادم رفت بگم آقا کسي تا حالا اين باند فرودگاه مشهد رو از نزديک ديده ???? اين داره آماره تلفاتش بالا ميره !!!!!!!!!!!!
اون هواپيمايي که رو باند آتيش گرفت رو يادتونه ??????? يا همين توپولفي که تو قزوين سقوط کرد چند هفته قبلش تو فرودگاه مشهد از باند خارج شده بود و به فنس هاي اطراف باند خورده بود.
اين هم از اين يکي که کلا از باند خارج شد يکي ديگه هم بود الان يادم نيست چي بود !!!!!!!!!!! ولي همين امسال بود. !
باندش چرا اينجوريه چند تا حادثه اون هم از باند خارج شدن توي يک باند مشخص و توي يک فرودگاه مشخص !!!
طلسم شده نکنه !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=red]امضاء قرارداد خريد و ورود 400 هواپيما به كشور [/color]

مديرعامل شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي از امضاي قرارداد خريد 400 هواپيما توسط اين اير‌لاين با كشورهاي مختلف خبر داد.

سعيد حسامي در گفت‌و‌گو با فارس، درباره تاريخ تحويل هواپيماهاي خريداري شده توسط اين اير‌لاين، خاطر نشان ساخت: هواپيماهاي توپولوف 154، ‌توپولوف 204، هواپيماي MD جزو هواپيماهايي هستند كه به تازگي توسط هما خريداري شده و به زودي وارد كشور مي شود.

مديرعامل شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي با اشاره به زمان تحويل هواپيماي توپولوف 204 گفت: اين هواپيما از طريق شركت ايران ايرتور خريداري شده است كه هم اكنون تحويل آن با مشكلات و موانع كوچكي مواجه است.

وي با بيان اينكه قرارداد خريد هواپيما در ايران محرمانه است و تا ز‌مان دريافت هواپيما حالت رسانه‌اي پيدا نمي‌كند، افزود: مبحث خريد هواپيماي توپولوف 204 به دليل اين كه در محافل سياسي و دولتي مطرح شد،‌ كمي حالت رسانه‌اي پيدا كرد.

حسامي اظهار داشت: در حال حاضر شركت هما قرارداد خريد حدود 400 هواپيما را به امضاء رسانده است، اما تا هنگام دريافت و ورود اين هواپيما به ايران هيچ اطلاعي درباره نوع هواپيما و تاريخ تحويل ارائه نمي‌شود

http://rajanews.com/detail.asp?id=33090

راست و دروغش را ديگه خود دانيد! نه يكي نه 4 تا نه 40 تا 400 تا!

بايد بررسي بشه كه هر وقت كه كشور در موقعيتي حساس قرار مي گيره يكهو مشكلاتي اين چنين رخ ميده تا دولت در داخل تضعيف بشه و تيغ ايران براي خارجي ها كند بشود.از سقوط يكمرتبه هواپيما ها گرفته تا عمليات تروريستي و ........ ! نمي گم حتما دستهايي دركاره ولي از كجا معلوم كه دستهايي در كار نباشه؟

اميدوارم حداقل چند وقت ديگه كه مي خواهيم بنشينيم پاي ميز مذاكره يكهو يك عده اي هوس شيشه مغازه و .... به سرشان نزند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.