TANK

تاپیک جامع اخبار سقوط هواگردهای بال ثابت و بالگردها

Recommended Posts

مگه سوخو 24 آموزشي هست ؟!
حيـــــــــــــف !
برای شادی روحش یه فاتحه و صلوات !
شفای کمک خلبانم یه حمد !

! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
برای خلبان شهید مظلوم صلوات بخوانیم
و اما برای بچه هایی که تو رویا زندگی می کنن
ما خلبانمونو به خاطر باز نشدن چتر نجاتش از دست دادن
من واقعا تعجب می کنم بعضی از بچه ها از چیه برتری هوایی ما حداقل در مقابل همسایه هامون حرف می زنند
همین عراق کنار دستمون داره خیلی راحت مارو می زاره پشت سرش
لطفا بجای خیال پردازیهاتون کمک کنیم راهکاری پیدا کنیم از هرجا می تونیم نیروی هواییمون بازسازی بسه

حوادث هوایی در همه دنیا معموله نه اونقدر زیاد سالی چند بار حالا نباید اونقدر به این مورد گیر داد که بشه بهانه ای برای دشمنان
روح خلبان هم شاد باشه
میشه بفرمایید با این دفاعی که از این اتفاق می کنید مثلا برای صنعتی مثل اویونیک که شرایطی کاملا خاص داره ( تو آسمونه ) و نمی شه جایی برای خطا گذاشت اگه چتر نجات باز نشه چی باید به عنوان توضیح ، تفسیر و توجیه گفت ؟
مثلا بگیم اشکال نداره ، پیش می آد ، یا مثلا دیگه تکرار نمی شه ؟
گذشته از جنبه انسانی و مرگ ( شهادت ) یک نفر می تونید بگید چه هزینه ای برای تربیت یک خلبان پرداخت شده تا به اینجا برسه و جون و هزینه ای به این گزافی به چه راحتی از بین میره و مسئولین هم آخرالامر خواهند گفت که خلبان فلان تقصیر رو داشته ( که قضیه حله و نوک پیکان به سمت خلبانه ) و یا اینکه نقص فنی بوده که در این مورد هم اگه تقصیر رو گردن تیم فنی پرواز نندازن خواهند گفت ما مقصریم ؟!! و مثلا استعفا می دن ؟
آخه باز نشدن چتر نجات برای یک جنگنده با اون سرعت و شرایط خاص برای کشوری مثل ایران خنده دار نیست ؟؟؟؟
شما تا می تونید فقط دفاع کنید
و خداوند توجیه را آفرید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مرگ به دليل باز نشدن چتر نجات !
مرگ دردناكيه !
خدا رحمتش كنه و به خونوادش صبر بده .

همش اميدوار بودم كه سوخو 24 نبوده باشه ، كه انگاري دقيقا هموني بود كه ازش ميترسيدم !
انگاري زيادي بهش اميد داشتيم !
اميد وارم هرچه زودتر از اين وضعيت نجات پيدا كنيم !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با سلام
برای خلبان شهید مظلوم صلوات بخوانیم
و اما برای بچه هایی که تو رویا زندگی می کنن
ما خلبانمونو به خاطر باز نشدن چتر نجاتش از دست دادن
من واقعا تعجب می کنم بعضی از بچه ها از چیه برتری هوایی ما حداقل در مقابل همسایه هامون حرف می زنند
همین عراق کنار دستمون داره خیلی راحت مارو می زاره پشت سرش
لطفا بجای خیال پردازیهاتون کمک کنیم راهکاری پیدا کنیم از هرجا می تونیم نیروی هواییمون بازسازی بسه

حوادث هوایی در همه دنیا معموله نه اونقدر زیاد سالی چند بار حالا نباید اونقدر به این مورد گیر داد که بشه بهانه ای برای دشمنان
روح خلبان هم شاد باشه
میشه بفرمایید با این دفاعی که از این اتفاق می کنید مثلا برای صنعتی مثل اویونیک که شرایطی کاملا خاص داره ( تو آسمونه ) و نمی شه جایی برای خطا گذاشت اگه چتر نجات باز نشه چی باید به عنوان توضیح ، تفسیر و توجیه گفت ؟
مثلا بگیم اشکال نداره ، پیش می آد ، یا مثلا دیگه تکرار نمی شه ؟
گذشته از جنبه انسانی و مرگ ( شهادت ) یک نفر می تونید بگید چه هزینه ای برای تربیت یک خلبان پرداخت شده تا به اینجا برسه و جون و هزینه ای به این گزافی به چه راحتی از بین میره و مسئولین هم آخرالامر خواهند گفت که خلبان فلان تقصیر رو داشته ( که قضیه حله و نوک پیکان به سمت خلبانه ) و یا اینکه نقص فنی بوده که در این مورد هم اگه تقصیر رو گردن تیم فنی پرواز نندازن خواهند گفت ما مقصریم ؟!! و مثلا استعفا می دن ؟
آخه باز نشدن چتر نجات برای یک جنگنده با اون سرعت و شرایط خاص برای کشوری مثل ایران خنده دار نیست ؟؟؟؟
شما تا می تونید فقط دفاع کنید
و خداوند توجیه را آفرید[/quote]

دوست عزیز چی کار کنیم خوبه؟!
هواپیما که نمیدن اونایی هم که دادن پشتیبانی نمیکنن!
ببندیم در نیرو هوایی رو خوبه؟
همه ناراحت میشیم از این حوادث اما هیچ هیچ هیچ چاره ای نداریم...
من از یه چیزی مطمئنم که کسی کم کاری نکرده
[quote]مگه سوخو 24 آموزشي هست ؟! Mr. Green

حيـــــــــــــف ! Mr. Green

برای شادی روحش یه فاتحه و صلوات ! Mr. Green

شفای کمک خلبانم یه حمد ! Mr. Green

! Mr. Green[/quote]
مهدی جان اگه میتونی اون شکلک ها رو پاک کن خیلی تو ذوق میزنه!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من بیشتر عقب موندگی صنایع دفاعی اینه که در مقایسه با صنایع موشکی توجه کمتری بهش میشه ( نگین ما تحریم هستیم که میگم مگه صنایع موشکی در تحریم نیست و یا تکنولوژی اون ساده تره )
می ترسم یه روزی بشنویم در فلان زیردریایی باز نشده و خدمه به دلیل نرسیدن آب ، هوا یا مواد غذایی زنده بگور شدن !!!!!!!!! و در جواب بشنویم که پیش می آد !!!!!!!!!!!!!!
یا مثلا فلان جنگنده بدلیل پنچری چرخ نتونسته از روی باند بلند بشه و مستقیم رفته تو برج مراقبت !!!!!
واسه دشمنان ایران هم اینارو نگفتم که بخندن
شما با همین امکانات حتی نمی تونید نیرو آموزش بدین چه برسه به اورهال و تولید هواپیماهای جنگنده ( مثل عربستان که اگه غرب تنهاش بذاره نمی تونه حتی سوختگیری هواپیماهاش رو خودش انجام بده ) ولی اینارو گفتم که گریه کنیم به حال خودمون و یه کاری آنجام بدیم
دوست آنست که بگریاند نه آنکه بخنداند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مرگ ( شهادت ) به خاطر باز نشدن چتر نجات icon_cheesygrin icon_cheesygrin :(

آدم کلشو بکوبه به دیوار :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اولا روح خلبان شهیدمون شاد
دوما تو شرایط تحریم شکننده جنگ روانی و جنگ فرسایشی چند ساله و جنگیدن با ملل مختلف و استکبار جهانی و با نداشتن هیچ تجربه ای در نگهداری و ساخت هر نوع تسلیحات در طول سالهای قبل از انقلاب اسلامی اگه ایران الان یه گلوله هم بسازه بخدا قسم خیلی هنر کرده شوخی هم نمی کنم حالا چه برسه به ساخت ناوشکن زیر دریایی نگهداری هواپیما ساختش ساخت تانک و...
سوما کی گفته چترش وانشد شاید مشکل از جای دیگه ای باشه مگه امریکا روسیه انگلستان فرانسه وهمه اینا در طول سال سقوط ندارن که شما می گی نیرو هوایی ضعیفه فلان وبساره پرسنل نیرو هوایی سپاه وارتش همه تلاششون رو می کنن چه کنیم جلوی امریکا کوتاه بیایم برای یه گلوله برای یه تانک به شهدامون امامون خیانت کنیم برای یه هواپیما :mrgreen: یه موشک!
یه مقاله داشت مجله جنگ افزار فکر کنم اسمش بالهای اهنین بود نگاهی داره به هواپیما های بعد از جنگ جهانی دوم همین امریکا می دونین چقدر هواپیما ساخته تا الان و چقدر سوانح داشته چقدر از هواپیما هاش ناموفق بودن و سقوط های پیاپی داشتن
من حالا نمی گم بزارین خلبان ها شهید شن مشکلی نیست نه برادر من می گم هی هیاهو درست نکنیم خودمون رو ضعیف نکنیم اتو ندیم دست دشمن تو این هیر و ویر دنیا بگردیم دنبال مشکل بگردیم ببینیم چاره چیه نه اینکه بیایم اینجا و... بگیم

[quote]به نظر من بیشتر عقب موندگی صنایع دفاعی اینه که در مقایسه با صنایع موشکی توجه کمتری بهش میشه ( نگین ما تحریم هستیم که میگم مگه صنایع موشکی در تحریم نیست و یا تکنولوژی اون ساده تره )
می ترسم یه روزی بشنویم در فلان زیردریایی باز نشده و خدمه به دلیل نرسیدن آب ، هوا یا مواد غذایی زنده بگور شدن !!!!!!!!! و در جواب بشنویم که پیش می آد !!!!!!!!!!!!!!
یا مثلا فلان جنگنده بدلیل پنچری چرخ نتونسته از روی باند بلند بشه و مستقیم رفته تو برج مراقبت !!!!!
واسه دشمنان ایران هم اینارو نگفتم که بخندن
شما با همین امکانات حتی نمی تونید نیرو آموزش بدین چه برسه به اورهال و تولید هواپیماهای جنگنده ( مثل عربستان که اگه غرب تنهاش بذاره نمی تونه حتی سوختگیری هواپیماهاش رو خودش انجام بده ) ولی اینارو گفتم که گریه کنیم به حال خودمون و یه کاری آنجام بدیم
دوست آنست که بگریاند نه آنکه بخنداند
[/quote]
دوست عزیز کدوم فرمانده ارشد یا شخصی گفته ما در صنایع موشکی بالاتریم یا پایینتر نسبت به هوایی ؟ بله ممکنه بودجه کم باشه اما هواپیما پیچهده تره و برای ساخت و نگداریش تا اون جایی که بنده حقیر می دونم پارامتر های بیشتری در کار هستن
بله باید گریه کنیم و ضعفامون شناسایی کنیم نه اینکه بزرگشون کنیم بله بقول شما ما با این امکانات نمی تونیم کاری بکنیم [size=18]
ولی با کمتر از ایناش تو سالهای دفاع مقدس با نیرو های پیاده ای که اموزش درستی نداشتن اما قلب پاکی داشتن و برای خدا جنگیدن جلوی اسکاد شوروی و تی 72 55 هاشو جلوی اگزوست ها و میراژ ها همین فرانسه و جلوی شیمیایی های المان و جلوی اطلاعات امریکا و ......دووم اوریدم و به دنیا نشون دادیم که همه چی تجهیزات نیست [/size]
یا علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تسليت ............
بعداز اينكه مردم ما به وسيله توپولوف هاي روسي تارومار شدن حالا نوبت جنگنده هاي نظاميه :evil:

[quote]خبر 20:30اعلام کرد su-24 بوده و سرهنگ به شهادت و سرگرد زخمی و در بیمارستان هستش
[/quote]

سرهنگ :evil: :evil:
يه سرهنگ خلبان رو از دست داديم بخاطر چتر :evil:
هيچي نگيم بهتر نيست؟؟؟
متاسفم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شهادت این عزیز رو خدمت خانواده سرافرازشون تسلیت عرض میکنم.
و بسیار برام جالبه کسایی که توی تاپیک ایران و عربستان نیروی هوایی مارو بسیار بالا بردن و الان با این سقوط دارن میکوبنش!
تغییر در افکار به این سرعت جالب هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هواپيماي سقوط كرده در سروستان فارس در ماموريت آموزشي بود
شيراز - يك مقام آگاه در استان فارس گفت: يك فروند هواپيماي نظامي حوالي شهرستان سروستان در استان فارس روز يكشنبه هنگام ماموريت آموزشي سقوط كرد.

اين منبع آگاه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري جمهوري اسلامي اظهار داشت: در اين حادثه متاسفانه خلبان جنگنده به شهادت رسيده و كمك خلبان اين حادثه نيز مجروح شده است.
هنوزجزييات بيشتري ازاين حادثه منتشر نشده اما يك هيات كارشناسي نظامي براي بررسي بيشتر موضوع به شهرستان سروستان اعزام شده است.
درباره علت وقوع اين حادثه نيز تا كنون اظهار نظري نشده است.
سروستان در فاصله 80 كيلومتري شرق شيراز واقع شده است .
http://www.irna.ir/NewsShow.aspx?NID=30331935
جالبه عکس فکر کنم فلانکرو انداختن !!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا خبر ناراحت کننده ای بود من نمی دونم اخه چرا این سوخو 24 هی سقوط می کنن به نظر من بهتر که فقط زمان جنگ ازشون استفاده بشه فکر می کنم از اون 24 عدد سوخو 24 حدودا 3 تاشون سقوط کرده باشند درکل خداوند رحمتش کند روحش شاد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
روییده ز تربت شهیدان، گل سرخ / پیغام شهید است به دوران، گل سرخ

تا جان دگر فدا کند رهبر را / روییده هزار باغ و بستان، گل سرخ

:evil: ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.