Reza6662

موشك كروزاستورم شدو/ اسکالپ (Storm Shadow/SCALP EG)

Recommended Posts

[quote]البته یه راه خیلی منطقی تر هم هست و اون اینه که تا زمانی که به اندازه کافی قدرتمند نشدی سعی نکنی [color=red]باهاش درگیر بشی[/color][/quote]

ياد اون جمله افتادم كه ميگفتن ايران همه جا داره پا روي دم امريكا ميذاره...
حالا يكي بياد بگه كه حدود دم امريكا كجاها هست؟
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چند نکته دوست عزیز.
اول اینکه شما لیبی و عراق رو کشوری فرض کردی که با امریکا بجنگن نه آقا اینها همش سیاسته برای چاپیدن مردم بیچاره مسلمان لیبی و عراق .

شما تا حالا دتوی خیابون دعوا کردی برادر من .وقتی دعوا شروع شد و حریفت قوی باشه و تعداد زیاد چاره ای جز این نداری که این آدم هایی که میان شما رو جدا کنن به شکلی پس بزنی مثلا فرض کن دو نفر به قصد دفاع(با نیت خیر) بیان و دست شما رو بگیرن آیا در این شرایط تنها به نابودی شما کمک نکردن.
دوست من وقتی جنگ شد همیشه این رو آویزه گوشت کن باید بزنی نزنی خوردی .این یه قانونه زیاد خودت رو درگیر دیپلماسی و سیاست و ... نکن اینها یعنی حرف و و زمانی که وقت عمله شما نمی تونه حرف بزنی .
مثل این می مونه شما موقع درگیری وسط دعوا بری رو منبر و شروع کنی به تحلیل سیاسی و فلسفی قضیه نتیجه اینکه جنازه شما بعد از چند دقیقه منتقل میشه سردخانه اون موقع تنها موقع عمل هست و اون عمل یعنی جنگیدن.

در ضمن دوست عزیر اون 20 درصدی که علیه ما اجماع کنن یعنی آمریکا و انگلیس و اسرایل و ناتو و دیگه حالا 80 درصد دیگه باشن یا نباشن ما اگر نجنگیم کارمون تمومه و اگر بجنگیم هم باید قوی باشیم.
اجماعی در دنیا وجود نداره که اگر آمریکا توش باشه 20 درصدی باشه همه به نوعی باهاش مجبورن همکاری کنن.اتفاقا تفاوت تفکر امریکا با شما اینه که اونها وقتی می خوان بجنگن به سیاستمداراشون میگن خفه شین الان وقت کار نظامی هاست و شما تابع اونها هر وقت گفتن شما شروع کنین به عمل ولی متاسفانه در ۳ سده اخیر ما ایرانیها هر وقت می خوایم وا بدیم یادمون می افته سیاست به کار ببریم و یاد اما حسین و سیاستش و خلاصه دیپلماسی و .... می افتیم اینه میگن هر حرف و هر کار جایی و زمانی داره متاسفانه ما وقت کار حرف می زنیم وقت حرف کار می کنیم همیشه خلاصه مثل دیو شدیم همه کارهامون برعکسه.

برادر من قوانین بین المللی می گن اگر کشوری بی طرف هست یعنی به هیچ کس کمک نکنه و به هیچ طرفی هیچ کمکی نکنه ولی وقتی وارد همکاری با یک طرف شد دیگه یعنی وارد جنگ شده حالا مثلا عربستان به آمریکا جا بده ما بگیم دیپلماسی و ....و..و.. نه برادر من وقتی امریکا فرودگاه در اختیارش باشه و هر روز بزنه ما و رو یعنی دست بالاتر و وقتی کسی دست بالاتر داشته باشه اولا پشت میز مذاکره نمی شینه و دوما بشینه دست بالا رو داره و زور میگه.

در مورد درگیری هم ما هیچ وقت جنگی رو شروع نکردیم و نمی کنیم ولی حرف که نمی تونیم نزنیم .

به اون دوست ترک هم بفرمایین درسته شما و عربستان و امثال شما همزمان درسته دارین شیر این گاو رو می خورین اما این گاو ماده یه گاو نر هم داره که همزمان در حال مبارک کردنتون هست زیاد به خودتون و سیاستتون افتخار نکنین .مرد بودن و مرد موندن سخته وگرنه دو رویی و ترس که افتخار نداره.

در ضمن این موشکهای کروز هم با تمهیداتی به راحتی میشه بالای 60 70 درصدشون رو منحرف و یا نابود کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اتفاقا به فرهنگ و سیاست و اقتصاد ربط داره...خیلی هم ربط داره، که هر کسی چشماشو وا کنه میبینه. هر کسی هم که دوس داره میتونه چشماشو ببنده و به خواب بره.
تشدید یک سری عقاید خاص تو این سایت و برخورد های دوگانه با کاربرها باعث شده که به مرور زمان کیفیتش خیلی افت کنه و تاپیک ها بجای بحث در مورد مسایل نظامی، به یکجور بازی و کشف هیجاناتِ هفت تیر بازیِ دوستان نوجوان تبدیل بشه. با نگاهی به سایت های نظامی دیگه، و مقایسه سطح مباحث اونها با اینجا خیلی راحت میشه این رو درک کرد.
بعد از 5 سال عضویت کم کم باید این سایت و روزهای خوبشو فراموش کنم و جای دیگه ای پیدا کرد که واقعا تالار گفتگو باشه، نه حرف های بی دلیل و مدرک و بدون پشتوانه اطلاعاتی...

خوش باشید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اتفاقا به فرهنگ و سیاست و اقتصاد ربط داره...خیلی هم ربط داره، که هر کسی چشماشو وا کنه میبینه. هر کسی هم که دوس داره میتونه چشماشو ببنده و به خواب بره.
[/quote]براي من مهم نيست كه شما ميخواي كجا از خبطي كه كردي نتيجه بگيري .

اين بحث ابتدايي من با شما :

[quote][quote]
Armanmodern

اگه مقابله با موشک های کروز سخت نبود در عراق هنوز صدام بر روی کار بود و در لیبی هم قذافی همه مخالفینش رو سلاخی کرده بود!
نگاهی به جنگ های اخیر بندازیم متوجه کارآمدی و راندمان بالای موشک های کروز میشیم.
[/quote]
بهترين دفاع حمله است ...حتي اگر زره تنت باشه ولي بعد از چند تا ضربه پاره ميشه ...

[b]موشك جواب موشك .[/b][/quote]
حالا برو بخواب يا بيدار شو چشمات رو ببند و باز كن ! ...

ربطي به بحث نداره ...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کاربر عزیز الحق که اسمت برازندته می دونی چرا برای اینکه واقعا آرمان داری و ما هم شکی نداریم که شما برای وطنت زور می زنی و چوش میاری اما متاسفانه مدرن به قضیه نگاه می کنی یعنی تعبیری که غربی هست و همونطور آقا می گن علوم غربی همیشه علوم مسمومی هستن.

حالا شما هر طور دوست بزرگوار به هر حال مدیر این سایت برای من و شما دعوت نامه نفرستاده و بریم هم اتفاقی نمی افته یکی دیگه ویا کسانی دیگه جای ما رو می گیرن ولی اگر فکر می کنین بحثتون منطقی و حق هست حق اینه که ازش دفاع کنین نه درگیر بشین و بعد هم متهم کردن و نهایتا قهر.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام مجدد ...

اين موشك ظفر چي شد ؟! خبري ازش نيست ..
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اين موشك ظفر چي شد ؟! خبري ازش نيست ..[/quote]

دوست عزیز! لطف کنید و اینطور سوالات رو در تاپیک پرسش و پاسخ جناب واریور مطرح کنید و از بالا آوردن بی خود تاپیکها خودداری کنید! icon_rolleyes
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوست عزیز! لطف کنید و اینطور سوالات رو در تاپیک پرسش و پاسخ جناب واریور مطرح کنید و از بالا آوردن بی خود تاپیکها خودداری کنید!
[/quote]

يعني ماقبل اخراج ديگه ؟!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کسی از دوستان مطلع درخصوص موشک های کروز ، میتونه یه مقایسه ای داشته باشه بین این استروم شادو و موشکهای شرقی مشابه اش؟؟!!
مثلا موشک خا 101 روسیه؟ یا KD-88 چین؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.