Haj_Rezvan

سلاح K-50M

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

نام سلاح K-50M ساخت ویتنام : این سلاح که برگرفته شده از دو سلاح تایپه 50 چینی و / PPSh-41 است توسط تکنسین های ویتنامی به کمک چینی ها انجام گرفت در این سلاح از قدرت خوب تایپه 50 وکالیبر خوب PPSh-41 بهره می بره . این سلاح قبل از به هم بپیوستن دو ویتنام ساخته شد و دردست ویتنام جنوبی بود . در مورد این سلاح این را فقط می توان گفت که ویتنامی ها باکمک چینی ها در اولین گام بسیار خوب عمل کردند چراکه زوج دو سلاح تایپه 50 به دلیل قدرت اتش و PPSh-41 به دلیل کالیبر بالا عالی ترین زوج برای ویتنامی ها بود ومی توان گفت که ویتنامیها گام اول را به کمک چینی ها بسیار خوب برداشتند البته K-50M لگد کمتری نسبت به PPSh-41دارد نکته جالب من زمانی که برای اولین بار این سلاح رو دیدم فکر کردم زوج دو سلاح ام پی 40 المانیها باکلاش هست مشخصات کالیبر7.62 میلیمتری وزن 4.4کیلوگرم طول سلاح باز/بسته 756/571 میلیمتر قدرت اتش در دقیقه 700 گلوله تعداد گلوله هر خشاب 30 بردموثر 200متر مترجم علی75 سایت دارای امتیازمیلیتاری

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون از شما .سلاح قدرتمندیه. بین این و کلاش کدام برترن؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ali75 جان دستت درد نکنه . اگه واقعاً خودت زحمت ترجمه را کشیده باشی جای تشکر و قدر دانی داره . به قول معروف داری یواش یواش راه میفتی !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين سلاح براي دنياي امروز اصلا مناسب نيست.فكر ميكنم PPSH-41 فقط در آفريقا و بعضي

كشورهاي امريكاي لاتين موجود باشد.در زمان جنگ ويتنام و بعد از آن تعداد قابل توجهي سلاح

PPSH-41 ، PPS-43 ، TYPE-50 و AK وارد ويتنام شد و در نتيجه نيروهاي نظامي ويتنام به اين

سلاح عادت كردند(مثل G-3 و AK در ايران).پس سلاح جديد بايد بيشترين شباهت را به

سلاحهاي قبلي داشته باشد.البته سلاح فرانسوي MAT-49 كه از زمان اشغال ويتنام توسط

فرانسه ، به تعداد زياد در اين كشور وجود داشت تاثير خود را در K-50M گذاشت.

در كل ميتوان تاثير سلاحهاي گفته شده در K-50M را به شكل زير بيان كرد:

1-طرح كلي بدنه : تركيب MAT-49 ، PPS-43 و PPSH-41

2-خشاب : PPS-43

3-قنداق : MAT-49

4-قبضه : AK-47

5-سيستم مسلح سازي و شليك : PPS_43 و PPSH-41

سلاح MAT-49
تصویر

سلاح PPSH-41
تصویر

سلاح PPS-43
تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
قیاقش چقدر زشته انگار یک کپی ناقص از روی کلاشینکف بیشتر شبیه اسله های زمان جنگ جهانی دوم است icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ali75 جان دستت درد نکنه . اگه واقعاً خودت زحمت ترجمه را کشیده باشی جای تشکر و قدر دانی داره . به قول معروف داری یواش یواش راه میفتی !

کارکه کارخودم بود خودم ترجمش کرده بودم ممنون از تشکر و قدردانی شما

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.