Nestor

تصاویر اختصاصی Nestor از رژه 31 شهریور

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

جان هر كي دوست داريد زود تر عكسها رو بذاريد من هر 10 دقيقه رفرش ميكنم :oops: :oops: :oops: icon_frown :oops: و يك پيشنهاد عكسهاي تاپ از ميون قبلي ها رو هم سايز بزرگش رو بزار مخصوصا هواپيماهاي بي سرنشين رو . دستت هم درد نكنه راستي آقا سعيد شما چجور مديري هستيد براي همچين مراسماتي بايد حتما 3-4 تا عكاس و خبرنگار اعزام كنيد . براي ما شهرستاني ها گزارش تهيه كنن . icon_cool icon_frown :oops: :oops: :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
100٪ آذرخش موافقم. نكنه زيرلفظي ميخواي؟؟؟؟؟؟؟ icon_cool icon_frown icon_frown :oops: :oops: اقا سعيد يه درجه بهش بده تا بگه بله. :oops: :oops: شوخي كردم. ناراحت نشي يه موقع.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از الطاف تمام دوستان متشکرم ... این فاصله زمانی ایجاد شده هم به خاطر اماده کردن عکس ها از جهت سایز و کپی رایت هستش من خودم هم عجله دارم تا تحلیل برخی عکس ها رو از دید شما بخونم ...

در مورد سایز عکس ها ها حق با سعید هستش ... انشاء الله عکس های مهم رو در سایت های دیگه با اندازه واقعی اپلود می کنم و لینکش رو در سایت قرار می دهم ...

این هم اولین عکس های نیروی دریایی تقدیم به همه دوستان :

تصویر
تصویر

ماکت زیر دریایی غدیر
تصویر
تصویر
تصویر

و یک زیر دریایی مرطوب
تصویر
تصویر

ناو شکن پیکان ( این اسم رو روی بدنه ناو شکن نوشته بودند )
تصویر
تصویر

این هم ناوشکن جماران
تصویر
تصویر

تصاویری منحصر به فرد از توپ دریایی فجر 27
تصویر
تصویر
تصویر

ازدر ها و موشک های نیروی دریایی
تصویر
تصویر
تصویر
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشید اشتباها عکس ها رو دوبار فرستادم ... یکی رو حذف کردم ... این پست اشتباه به خاطر همین بود icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ناوچه فوق ماکت کلاس سینا بود و زیردریایی با نام السابحات و توپ فجر و اژدر موشکهای کوثر نور و نصر تمام این تسلیحات با همین ترتیب در 29 فروردین هم بودند انگار این تریلرهای رژه رو می برن تو گاراژ بعد همون شکلی تو رژه های بعدی میارن بیرون !! خودتون مقایسه کنید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ناوچه فوق ماکت کلاس سینا بود
و زیردریایی با نام السابحات و توپ فجر و اژدر
موشکهای کوثر نور و نصر

در مورد اون ناوچه باید بگم روی بدنه اون نوشته بود ناوچه پیکان که در تصویر با کیفیت بالا این کلمه مشخص هستش ولی در مورد سایر تجهیزات ، از قبل هم اعلام شده بود که چیز جدیدی در این مراسم به نمایش در نخواهد امد icon_cool

راستی باید بگم نخیر بنده با موبایل عکس نمی گرفتم icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خداييش خيلي خيلي محشر بود. واقعا خسته نباشي نستور جان. فقط تورو خدا زياد لفتش نده. تند تند قرار بده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسمه تعالي با سلام نستور جان از اينكه زحمت كشيدي دست گلت درد نكنه. icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هر چند تا عكس كه از ذولفقار 3 گرفتي همش رو بذار - ولي فقط زود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.