Nestor

تصاویر اختصاصی Nestor از رژه 31 شهریور

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام به همه دوستان ... امروز من موفق شدم برای دیدن مراسم رژه دفاع مقدس به حرم امام خمینی برم و تونستم در حدود 260 عکس با کیفیت عالی از این مراسم بگیرم ... عکس ها آماده هستش ولی هنوز متاسفانه اکانت گالری من در سایت فعال نشده و باید کمی صبر کنید تا من بتونم عکس ها را ارسال کنم ... حتما این تاپیک رو دنبال کنید چون عکس های منحصر به فردی از تجهیزات ایرانی از جمله تانک مرموز ذوالفقار گرفتم ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دست شما درد نكنه. icon_cool icon_frown چشم صدها نفر از خانواده ميليتاري به انتظار عكس هاي شماست. icon_frown :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فكر كنم تا زمانيكه اكانت گالري بگيريد اجازه داشته باشيد از سايتهاي معتبر مثل imagecave.com استفاده كنيد البته قبلش با آقا سعيد هماهنگ كنيد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من بهتره تمام عکس ها در گالری سایت اپلود بشه تا هیچ کس برای دیدنش مشکلی نداشته باشه .... ضمن اینکه بعد ها هم خطر حذف شدن اونها رو تهدید نمی کنه icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نظر من بهتره تمام عکس ها در گالری سایت اپلود بشه تا هیچ کس برای دیدنش مشکلی نداشته باشه ....
ضمن اینکه بعد ها هم خطر حذف شدن اونها رو تهدید نمی کنه icon_cool

به اين ميگن احترام به قوانين سايت

از شما تشكر ويژه ميكنم icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ایشون از قبل اکانت گالری داشت (زمانی که عضویت آزاد بود) و فقط پسورد رو فراموش کرده بود که در پی ام پسورد جدید را ارسال کردم. دوستانی که عکسهای خود را ارسال میکنند حتما با برنامه ای مثل Batch Watermark بر روی عکسها کپی رایت (اسم خود) را قرار دهند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام به همه دوستان ...
این اولین سری عکس های مراسم 31 شهریور هست که با هواپیما های بدون سرنشین آغاز می کنم ....
من بار اول هست که در این سایت عکس قرار می دهم پس اگر دوستان نظری داشتند بیان کنند تا در ادامه این تاپیک نواقص پست هام گرفته شود icon_cool

تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر

سعید جان فقط من اون نرم افزاری رو که برای کپی رایت گفتی نداشتم و با یک نرم افزار دیگه این کار رو انجام دادم ... لطفا نواقص کارم رو حتما بیان کن چون من هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم ...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عالی هستن نستور جان و کپی رایت هم خوبه ولی من راضی نبودم اسم میلیتاری رو بزاری و فقط اسم خودت کافی بود. به هر حال ممنون و خسته نباشی. راستی اول رو ریزعکس کلیک کن تا به صفحه عکس بری و بعد لینک رو کپی کن یعنی لینک عکس متوسط نه ریزعکس.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خيلي ممنون. زحمت كشيديد. فقط تا جايي كه فضاي سايت اجازه ميده و اينترنت شما...عكس ها رو با اندازه ي بزرگتر قرار بديد. icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فلانكر نيست شما جبران كردين!!ممنون چه قدر ما پهباد ساختيم!!!؟! از عكس 5 و 6 يه گله دارم....چرا آرم تيوتا افتاده؟!! icon_cool به جاش بنويس سمند!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون از عکسها. به نظرم عکسها رو با سایز اصلی بذارید یا لینک سایز اصلی. این نظر من هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برای دیدن عکسها در سایز اصلی از لینک عبارت normal_ رو حذف کنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.