Nestor

تصاویر اختصاصی Nestor از رژه 31 شهریور

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

تصویر

نستور جان به این عکس خوب دقت کن
درسته رو بنش نوشته شده بود پیکان ولی از کلاس سیناست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فلانکر جان تسلیم ... قبوله .... icon_cool ان شاء الله تا اخر امروز تجهیزات راداری و خودرویی مراسم رو قرار می دهم icon_frown

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دريغ از يك كلمه مطلب راجع به اين زير دريايي مرطوب!!!!!‌ (شما رو نميگما!!) چرا اين شكليه؟ چرا اينقدر بزرگه مگه براي عمليات چريكي نيست؟ محل تسليحات اش چجوره؟! d'oh

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
زیردریایی مرطوب السابحات بزرگ نیست و در مقیاس ناوهای جنگی فرض کنیم خیلی هم کوچک هست! این زیردریایی چیز خاصی نداره که دربارش مطلب باشه جز جنس بدنه که محرمانه است! از طراحی و خاص و مواد پنهانکار ساخته شده و بهش میگن مرطوب چون توش آب میره و کلا جزئی از آب میشه و خدمه آن با تجهیزات غواصی سوارش میشن و چون اولا از طراحی خاص ثانیا از مواد پنهانکار و ثالثا بصورت مرطوب ساخته شده دستگاههای سونار دشمن قادر به تشخیص و جداسازی اون از آب دریا نیستن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چرا دوستان اصرار دارن عكس‌ها زود گذاشته بشه؟ همينجوري بهتره. وگرنه تاپيك از صفحه‌ي اول خارج ميشه! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چرا دوستان اصرار دارن عكس‌ها زود گذاشته بشه؟
همينجوري بهتره. وگرنه تاپيك از صفحه‌ي اول خارج ميشه! :!:

خوب بچه هاي ميليتاري بك مقداري بيش ازاندازه با سرعت مي رن :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چرا دوستان اصرار دارن عكس‌ها زود گذاشته بشه؟
همينجوري بهتره. وگرنه تاپيك از صفحه‌ي اول خارج ميشه! Neutral

Electro_officer عزیز صد در صد باهات موافقم ولی خوب دوستان خیلی عجله دارند :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امروز بخش خودرویی مراسم رو قرار می دهم ... امیدوارم مورد توجه دوستان واقع بشه :mrgreen:

ابتدا یگان های موتوری
تصویر
تصویر

کامیون های مخابراتی و ترابری سپاه و ارتش
تصویر
تصویر
تصویر

کسی می دونه این چیه ؟

تصویر

موشک انداز تاو بر روی خودروی سفیر
تصویر

جیپ گردان ها ش. م . ر . ارتش
تصویر

تویوتای جدید نیروی هوایی سپاه
تصویر

تویوتا لندکروز های قدیمی با ظاهری زیباتر
تصویر

خودروی جدید در نیروهای مسلح
تصویر

و بالاخره زیباترین خودروی حال حاضر نیروهای مسلح ایران ( البته این نظر من هستش ) نظر شما دوستان در مورد این خودروی زیبا چیه ؟
تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از شما ممنونم. عکسهای جالب و مفیدی بود. عکس اخری رو ندیده بودم تا حالا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يه سوال. اين موتورايي كه پشتشون تيربار بستن موقع حركت وقتي شليك ميكنن چجوري كنترلشونو حفظ ميكنن؟ :!: :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا سري اخر رو گذاشتي ناراحت شدم.خجالت داره رزمايش ميان تويوتا رو نمايي مي كنن!!! :mrgreen: :lol: اخريه هم فكر كنم همون باشه كه اقا رضا مي گفت چه طوري 10 نفر مي شينن توش من گفتم تو پيكانش 8 نفري مي شينيم اين تو اين نتونيم 10 نفره بشينيم!!؟ :!:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون بابت توضيح زير دريايي سابحات...البته منظورم از بزرگ بودنش نسبت به زير دريايي غدير بود..چون توي عكسا غدير خيلي كوچك تر از سابحات مي آمد. خب همين اش هم خيلي تكنولوژي داره..اينكه سيستم موتور و پيشرانه اش هم توي محيط پر شده از آب كار ميكنه..و دستگاه هاي كنترل و هدايت اش... يعني هيچ رقمه نميشه يك حوت توش گذاشت كه از فاصله 200 متري ناو بهش شليك بشه؟! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.