FLANKER

تصاویر اختصاصی سایت میلیتاری از رژه 31 شهریور

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

...

ویرایش شد.
این کاربر بدلیل نقض قوانین سایت به مدت یک ماه اخراج شد.
SAEID

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تانک رخش دیگه چه صیغه ای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فلانکر عزیز واقعا دستت درد نکنه،(همچنین نستور عزیز)

دستت درد نکند.

اون توپ 23 میلیمتری شش لول دیگه چیه! چه خبره عزیزان! دفعه قبل توپ چهار لول دوشکا الان این! بجاش کالیبر و برد رو بیشتر کنید کاراییش بیشتر میشه ها؟! :lol:

یاد کواد کنن های gla تو جنرالز افتادم! وقتی سه تا درجه میگرفتن میشد شش لول! :mrgreen:

يه دونه از اين ها رو گذشتن توي ميدون بهارستان،بچه مدرسه ای ها دارن از سرو کولش بالا می رن،امیدوارم سالم بمونه. :!:
از نزدیک هم خیلی خفن به نظر می رسه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تانک رخش دیگه چه صیغه ای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رخش همون تی-72اس هست که ایران در دهه 90 حدود 500 دستگاه اون رو از روسیه خرید و بعد مثل اینکه از اون راضی بود خط تولید اون رو (در ابتدا 1000 دستگاه) در ایران گرفت.منبع:
http://mdb.cast.ru/mdb/1-2006/arms_trade/item1/

شباویز بروز شده تانک تی-54/55 یا تایپ-59 از اون به عنوان سفیر-74 و یا تی-72زد هم نام میبرن.

دوستان من مطلب ارسالی خودم رو اصلاح کردم از بابت اشتباه در پست قبلی و به اشتباه انداختن احتمالی دوستان عذر خواهی میکنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
F_35B, دوستان توضیح دادن همان تانک تی72 است. ali_64, آره خیلی قیافه خفنی داره ولی میترسم اینطوری که پیش میرن سال بعد توپ ده لول 30 میلیمتری بدن بیرون! چون قبلیه چهار لول دوشکا بود. الان شش لول 23 میلیمتری. هم کالیبر زیاد شده هم تعداد لول! ولی اون ده لول 30 میلیمتری رو بسازن حسابی کارایی داره! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به لطف آقا سعيد انگار ما تونستيم برگرديم اين رو بگم كه اون پست قبلي من مورد نداشت ها فكر نكنيد فحش دادم در رفتم فقط يك سوء تفاهم بود مگه نه آقا سعيد icon_wink نه عزيزم نه من از شما اطلاعات بيشتر از شما دارم نه شما كمتر از من بحث فقط عدم توجه ما به بعضي نكته ها است منظور من اين بود كه اين نوع وسايل نيز در ارتش ها نياز است و فقط قصد عزيزان در رژه اين بوده كه به جاي كاميون بنويسن نفر بر چون نفرات رو ميبره و اين رو هم بگم كه همين الان هم در ارتش هاي بزرگ مثل آمريك انگليس و روسيه هم از اين جور وسايل و تجهيزات رو باز (منظورم كاميون نفربر اين شكلي است ) استفاده ميشه و اينها فقط براي حضور در پشت خط مقدم هست البته چند تا عكس هم دارم از همچين چيز هاي رو بازي در عراق مال انگليس و استراليا و آمريكا ولي نه بلدم بزارم نه حالش رو دارم البته اگه بحث به جاهاي باريك كشيد ميزارم يه چيز ديگه هم بگم اون اين كه زره اصلا با ماموريت اين وسيله شايد هماهنگ نباشه مثل اينكه بگيم چرا جيپ رو باز كوركي زرهي نداريم البته يادتون نره اين نكته كه فلز از پلاستيك محكم تر هست رو به آقاي نجار (وزير دفاع ) و همكراشون هم ميدونن icon_question

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان به دلیل مشکلات در اینترنتم سری اخرو دیر فرستادم و به همین دلیل واقعا معذرت می خوام icon_wink
راستی این تنها خودروی طوفان در رژه بود !
از این که در این مدت این عکسها رو دیدید و تحمل کردید سپاسگزارم .
[align=center]تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر[/align]
والسلام

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خسته نباشی برادر فلنکر عزیز. از بابت زحمت تهیه عکسهایی به این زیبایی از شما تشکر میکنم. خیلی عالی و واضح بودن و هم عکسهای و هم عکسهای دوستمون نستور فوق العاده هستن. مشابه این عکسها رو جایی دیگه نمیشه پیدا کرد چون خبرنگاران رسانه ها با یه دید و تفکر دید عکس میندازن اما شما از زاویه ای عکس انداختید که مورد پسند دوستان و علاقمندان است. موفق باشید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فلانكر اول از همه دستت درد نكنه دوم يه سوال داتم اون نفربر سفير دوشادوشش يك كاميون يا همون نفربر ديگه هم هست كه انگار با سفير فرق داره و فكر كنم اسمش رو نفربر تهاجومي نوشته بودن البته اگه اشتباه نكنم icon_wink مي خواستم بدونم آيا اسمش درسته و اگر عكسي داري ازش بزاري چه مال امسال چه مال سالهاي گذشته ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان من رو بیشتر از این شر منده نکنید

فلانكر اول از همه دستت درد نكنه دوم يه سوال داتم اون نفربر سفير دوشادوشش يك كاميون يا همون نفربر ديگه هم هست كه انگار با سفير فرق داره و فكر كنم اسمش رو نفربر تهاجومي نوشته بودن البته اگه اشتباه نكنم Neutral مي خواستم بدونم آيا اسمش درسته و اگر عكسي داري ازش بزاري چه مال امسال چه مال سالهاي گذشته ممنون

دوست من راستش تمام جیپهایی که در رژه بودند از نوع سفیر بودند اما با کارایی متفاوت
مثلا با کاربری حمل کاتیوشا یا دوشکا
تصویر

و این مدل ها به عنوان نفر بر و پشت سری هم به عنوان خودروی تاکتیکی مورد استفاده قرار می گیره
تصویر
تصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عالی بود
عالی بود
عالی بود
عالی بود
عالی بود

دست گلت درد نکنه خسته نباشی icon_question icon_wink :

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظرتون زير دريايي كلاس قدر چه كلاس مهماتي رو بر ميداره به نظرم اژدر هاي زير 500 ميليمتر يا موشك هاي تغيير يافته ي كوچك مانند كوثر گزينه هاي مناسبي هستن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.