FLANKER

تصاویر اختصاصی سایت میلیتاری از رژه 31 شهریور

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

فلانكر عزيز هميشه كارت خوب بود اين دفعه عالي تر از هميشه دستت درد نكنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا بعضی ها آدم رو کلافه می کنند . چرا یک مقدار گوشاتون رو و همچنین چشمهاتون رو بیشتر باز نمی کنید صحبت من فقط با بعضی هاست و شاید هم با همه یکم دقت کنید آیا شما انتظار دارید بنویسند کامیون حمل نفر یا خاور :mrgreen: طرح جدید این نفر بر اون نفر بری که شما فکر میکنید نیست این فقط نفر می بره (خودمم نفهمیدم چی گفتم ولی درست گفتم :mrgreen: ) دوم اصلا کی کی و کجا گفت این خودروی زرهی :mrgreen: این فقط خودروی تاکتیکی حمل نفر هست دقت کنید به دکترین نظامی کشور ما که نمی خواهیم بریم کشوری رو اشغال کنیم بعد از ترسشون بریم تو خودروی زرهی icon_eek البته ما در آینده به آن نیاز داریم البته نه مثل یانکی ها و همچنین همین الان هم نفر بر های شنی دار و چرخ دارمون نیاز ها رو بر آورده می کنند. و در آخر خدای بزرگ رو شاکرم کسی از اعضای سایت با این تفکرات شیر تو شیر که البته خودم هم جزو اونها هستم در نیروهای نظامی و وزارت دفاع نیست که اگر بود همون روز اول در همه ی کارخانه های صنایع دفاع رو میبستیم و همه چیز های قشنگ قشنگ از خارج می آوردیم. خدای صد هزار مرتبه از این نعمتی که به اعضای سایت دادی شکر :lol: :lol: icon_eek :!: :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان این هم عکسایی جدید ازقدر و شهاب 1 و 2 و 3 و ...
[align=center]
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر[/align]

تا بعد ....
  • Like 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نميدونم درست بنظ ميرسه يا نه..ولي به نظرتون خودروي پرتاب كننده ي شهاب 1 و 2 پيشرفته تر از خودروي پرتاب شهاب 3 نيست؟!!! لانچر شهاب 1 و 2 ماشينش مثل ماشين پرتابگرهاي بالستيك روسيه .. اما شهاب 3 كمي فرق داره قيافش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نميدونم درست بنظ ميرسه يا نه..ولي به نظرتون خودروي پرتاب كننده ي شهاب 1 و 2 پيشرفته تر از خودروي پرتاب شهاب 3 نيست؟!!! لانچر شهاب 1 و 2 ماشينش مثل ماشين پرتابگرهاي بالستيك روسيه .. اما شهاب 3 كمي فرق داره قيافش

نمی شه گفت چون کشنده شهاب 3 خود کششی نیست پس پیشرفته نیست البته بیشتر موشکهای امروزی سیستم خودکشش دارند مثل انواع موشکهای روسی
اما حرف شما هم قابل تامل هست چون این خصوصیت برای شهاب یک ضعف مربوط میشه
من در فیلمی در مورد موشک topol دیدم که خودروی خودکشش اون مثل یک جیپ از رودخانه و دشت و پستی و بلندیهای طبیعی عبور میکرد ولی این سیستم حمل شهاب و قدر تا حدی موجب ضعف اونهاست چون توانایی اونها رو در استتار و حمل و نقل به مکانهایی دور از دسترس محدود می کنه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نمی شه گفت چون کشنده شهاب 3 خود کششی نیست پس پیشرفته نیست البته بیشتر موشکهای امروزی سیستم خودکشش دارند مثل انواع موشکهای روسی
اما حرف شما هم قابل تامل هست چون این خصوصیت برای شهاب یک ضعف مربوط میشه
من در فیلمی در مورد موشک topol دیدم که خودروی خودکشش اون مثل یک جیپ از رودخانه و دشت و پستی و بلندیهای طبیعی عبور میکرد ولی این سیستم حمل شهاب و قدر تا حدی موجب ضعف اونهاست چون توانایی اونها رو در استتار و حمل و نقل به مکانهایی دور از دسترس محدود می کنه .

بسمه تعالي
با سلام

دوستان عزيزم اينكه لانچر خود كشش شهاب 3 كه از نوع پرتابگر متحركه رو اگه تا به حال نديدين و يا نمايش ندادن ؛دليل بر نبودن و نداشتنش نيست. فراموش نكنيم كه الآن شهاب3 يه سلاح بازدارنده و استراتژيك محسوب ميشه و طبعا در موردش مجبوريم پنهانكاريهاي مخصوصي داشته باشيم.حكايت نمايش لانچرهاي خود كشش شهاب يك و دو هم بغير از رزمايشهاي پيامبر اعظم و.. كه برا پرتاب آوردنشون توو رژه ها كه من نديدم و فكر كنم اين دفعه برا اولين بار بود كه توو يه رژه نمايش داده ميشد. و قضيه نمايش دادن اونها توو اين رژه حكم اين ضرب المثله كه:« تو خود حديث مفصل بخوان از اين مجمل» باشه. يا علي مدد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نام پروژه بهينه سازي تانك هاي تي-54/55 را سفير-74/75 مي گويند.اما خود محصول را تانك مدرنيزه شده شبديز مي گن.
رخش هم نام تانكهاي تي-72اس توليد شده در صنايع دفاع است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

واقعا بعضی ها آدم رو کلافه می کنند . چرا یک مقدار گوشاتون رو و همچنین چشمهاتون رو بیشتر باز نمی کنید صحبت من فقط با بعضی هاست و شاید هم با همه یکم دقت کنید آیا شما انتظار دارید بنویسند کامیون حمل نفر یا خاور :mrgreen: طرح جدید این نفر بر اون نفر بری که شما فکر میکنید نیست این فقط نفر می بره (خودمم نفهمیدم چی گفتم ولی درست گفتم :mrgreen: ) دوم اصلا کی کی و کجا گفت این خودروی زرهی :mrgreen: این فقط خودروی تاکتیکی حمل نفر هست دقت کنید به دکترین نظامی کشور ما که نمی خواهیم بریم کشوری رو اشغال کنیم بعد از ترسشون بریم تو خودروی زرهی icon_eek البته ما در آینده به آن نیاز داریم البته نه مثل یانکی ها و همچنین همین الان هم نفر بر های شنی دار و چرخ دارمون نیاز ها رو بر آورده می کنند. و در آخر خدای بزرگ رو شاکرم کسی از اعضای سایت با این تفکرات شیر تو شیر که البته خودم هم جزو اونها هستم در نیروهای نظامی و وزارت دفاع نیست که اگر بود همون روز اول در همه ی کارخانه های صنایع دفاع رو میبستیم و همه چیز های قشنگ قشنگ از خارج می آوردیم. خدای صد هزار مرتبه از این نعمتی که به اعضای سایت دادی شکر :lol: :lol: icon_eek :!: :lol:

واقعا ببخشيد من مثل شما اينقدر اطلاع ندارم و فرق نفر بر و خودروي زرهي را نميدونم فقط اين را بهم ياد دادن كه فلز خيلي مقاوم تر از پلاستيك هست حالا من نگفتم كه آدم بكشيم و بريم تو خودرو قايم بشيم به هر حال چرا جا اين پلاستيك فلز نذاشتن اينطوري دركل خيلي ميتونست مقاومتر باشه و از نفوذ خيلي از چيزها موقعه حمل و جابجايي نيرو جلوگيري كنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
flanker جان واقعا زحمت كشيدي و نشون دادي كه هم به هنر عكاس علاقه مندي و هم به سايت دوست داشتني من ميليتاري اميدوارم هميشه بر قرار باشي :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

نام پروژه بهينه سازي تانك هاي تي-54/55 را سفير-74/75 مي گويند.اما خود محصول را تانك مدرنيزه شده شبديز مي گن.

T-72Z هم بهش میگن یک بهینه سازی با 3-4 اسم مختلف. راستی خود تی-54/55 ها رو از کجا میارن؟
یه جا خوندم که از چین یا کره شمالی(تایپ-59) و یه جا دیگه نوشته بود که آمریکا تانکهای باقی مونده عراقی رو با مناقصه به ایران واگذار کرده که این آخری ادعایی عجیب و باور نکردنی هست.
اگر کسی اطلاع دقیقتری داره در اختیار بقیه هم قرار بده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این سری از عکسها به نظرم جالبتر بود. شاید چون من موشک بالستیک بیشتر دوست دارم! :mrgreen: ایران تعداد بسیار زیادی تانک تی54 ، تی55 ، تایپ59 و تی62 در طول جنگ تحمیلی از عراق به غنیمت گرفت و اکثر این تانکها غنیمتی هستند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستت درد نکند. اون توپ 23 میلیمتری شش لول دیگه چیه! چه خبره عزیزان! دفعه قبل توپ چهار لول دوشکا الان این! بجاش کالیبر و برد رو بیشتر کنید کاراییش بیشتر میشه ها؟! :!: یاد کواد کنن های gla تو جنرالز افتادم! وقتی سه تا درجه میگرفتن میشد شش لول! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.