EMPEROR

دشمن دوم ما مسلمانان و شیعیان چه گروه یا کشوری است؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]خب ما داریم یجوری به اینا همین لقب رو میدیم وهابی اونا هم حق دارن اصلا مدیران محترم باید تاپیک رو قفل کنند این چه تاپیکیه اصلا نباید درست میشد اینجا سایت نظامیه نه منحرفی[/quote]
برادر من نمی دونم شما برای چی سنگ این ها رو به سینه میزنید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خب من بندریم کلی اهل سنت دور برم هستند اما اینطوری که شما و بقیه دوستان میگند نیستند تازه خیلی هم خوبند ؟ راستی یه نفر بیاد به شما لقب زشتی بده شما مقابله به مثل نمیکنید؟ همیشه واقع بینانه نگاه کنید و احساسی نظر ندید؟ icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]اصلی ترین دشمن ما عدم اتحاد است و چسبیدن به موضو ع های حاشیه ای اصل رو رها کردند وفرع رو چسبیدن[/quote]

شعار ما وحدت شیعه و سنی است و نه اتحاد- در اتحاد باید یکی شد که این تا زمان قیام امام زمان که به اعتقاد شیعیان مذهب همان شیعه خواهد شد- رخ نخواهد داد - اما وحدت با وجود اختلاف در برخی موارد بدلیل اصول مشترک مثل توحید و قرآن ممکن است و باید درمقابل دشمنان مسلمین ایستاد[/quote]

منظور من اتحاد با سنی ها نبود چون با وجود مشترکات زیاد اختلافات اساسی هم وجود داره بلکه اتحاد بین خودمان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خب من بندریم کلی اهل سنت دور برم هستند اما اینطوری که شما و بقیه دوستان میگند نیستند تازه خیلی هم خوبند ؟ راستی یه نفر بیاد به شما لقب زشتی بده شما مقابله به مثل نمیکنید؟ همیشه واقع بینانه نگاه کنید و احساسی نظر ندید؟ Evil or Very Mad[/quote]
محض اطلاع سنی با وهابی فرق میکنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]فكر كنم جناب namix از اهل سنت هستند كه اولا مسله رافضي رو اونهم با كنايه پرسيدند و بعد هم ناراحتي خودشون رو اعلام كردند. اهل سنت با وهابيت فرق ميكنه و صحبت دوستان هم در مورد وهابيته . به شما برنخوره حضرت اجل !![/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همه از يك تحم هستن
واسه همينه ميبينين تو همه موضوع و بحران و مشكل يه ديدگاه دارن و باهم متحدن
همگي تخمه ي شيطانن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با توجه به 32 سال از انقلاب اسلامی میشه نتیجه گرفت دشمن اصلی و مستقیم ما
منظورم جمهوری اسلامی هست که در گزینه ها هم وجود نداره کیا هستند:
1- متحجرین
2- روشنفکران غرب پرست
3 هم ندارد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به راحتی میشه ثابت کرد که دشمن اول ما شیعیان اسرائیله ! صهیونیستها فراماسونری رو بوجود اوردندمیشه گفت هر فراماسون یه صهیونیسته . خاندان سلطنتی و مقامات عالیرتبه انگلیس ماسون هستن و زیر مجموعه اسرائیل .انگلستان وهابیت رو بوجود اورد.همچنین خیلی از ادیان دروغین دیگه رو .امریکا تمام رئیس جمهوراش بجز کندی و اون یکی دیگه فکر کنم ابراهام لینکلنه فراماسون بودن در نتیجه اون دوتا کشته شدن .کندی رو مدار 33 درجه و لینکلن روی صندلی 33 سینما! تمام منابع حیاتی امریکا و انگلیس مال ماسوناس .درنتیجه اسرائیل اولین دشمن ماست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بچها از به کار بردن حرفهای مسل سوسمار خور بگزرین کوشش کنید دشمن خود را به دلایل منطقی خل سلاح کنید باور کنید کار سختی نیست بزارید انها دست به احانت بزنن چون دلیل و استدلال ندارن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همه اینها در یک کاسه جوش میخورن چی اسراییل چی وهابیها و چی انگلوساکسونها تفکیک اینها از یکی دیگه درست نیست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به راحتی میشه ثابت کرد که دشمن اول ما شیعیان اسرائیله ! صهیونیستها فراماسونری رو بوجود اوردندمیشه گفت هر فراماسون یه صهیونیسته . خاندان سلطنتی و مقامات عالیرتبه انگلیس ماسون هستن و زیر مجموعه اسرائیل .انگلستان وهابیت رو بوجود اورد.همچنین خیلی از ادیان دروغین دیگه رو .امریکا تمام رئیس جمهوراش بجز کندی و اون یکی دیگه فکر کنم ابراهام لینکلنه فراماسون بودن در نتیجه اون دوتا کشته شدن .کندی رو مدار 33 درجه و لینکلن روی صندلی 33 سینما! تمام منابع حیاتی امریکا و انگلیس مال ماسوناس .درنتیجه اسرائیل اولین دشمن ماست[/quote]

به نظر منم دشمن اول و آخر ما فراماسونري است مخصوصا شاخه SHRINER (شراينر) چون دقيقا روي اسلام زوم كرده.كشورهاي مختلف فقط اسم هستند براي منحرف كردن از اصل موضوع تا هر گروه يا كشوري در دنيا مجبور بشه براي دستيابي به منافع گروهي يا ملي به سمت يكي از اين كشورها كشيده بشه.
بعد از FREEMASONRY هم به نظر من انديشه هاي ماركسيزم - كمونيزم و سوسياليزم بزرگترين خطرهاي اسلام و مسلمين است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue][/color]دشمن اصلی ما مسلمونا انگلیسه . منبع اصلی جریان فراماسونری در دنیا . که برنامه ای جهانی برای حکومت دجال ضد مسیح داره . امیدوارم با توکل به خدا و ارادت به امام عصر والزمان (ع) بتونیم با این دشمن مقابله کنیم. انشاء الله

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.