arash_slayer

تاپیک جامع رهبر آلمان نازی ..آدولف هیتلر

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

آقاي عزيز كه مياي ميگي 1 تاريخ فاتحان مينويسند دقيقا مثل فاتحاني مانند چنگيز و تيمور و خشايار شاه و اسكندر كه با اسمشون چيزي جز ننگ جنايت ياد آدم نمياد 2 اينكه مگه آلمان جنگ اول راه ننداخت و يك جنگ استعماري بود هم جنگ اول هم جنگ دوم جهاني در مورد انگليس و فرانسه اونهام گناهشون كمتر از هيتلر نيست ولي حيووني مثل هيتلر كه فقط ده ميليون معلول و ديوانه تو اروپارو كشتند بعد تو ميگي هيتلر عشق يا اون آقا ميگهدرود بر هيتلر كه انگار يه آدم معصومه لابد به اين خاطر ازش حمايت ميكنين كه گفته نژاد آريايي برتره و ما ايرانيا آريايي هستيم كه اين شعارش هم براي فريب مردم آلمان بود اون فقط جنون قدرت داشت يه ذره عاقل باش كودكان ايتاليايي يا ................. چه گناهي داشتند اميدوارم روز قيامت با عشقت محشور بشي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مگه آلمان جنگ اول راه ننداخت و يك جنگ استعماري بود هم جنگ اول هم جنگ دوم جهاني در مورد انگليس و فرانسه اونهام گناهشون كمتر از هيتلر نيست .... كودكان ايتاليايي يا ................. چه گناهي داشتند ...

سلام
1-ايتاليا در جنگ جهاني دوم مثلا متحد آلمان بود و دردسرهاي زيادي هم براي آلمان ايجاد كرد. اعزام نيروي آلمان به آفريقا و يونان بخاطر خرابكاري هاي ايتاليايي ها بود.
2-جنگ اول جهاني با حمله اتريش به صربستان شروع شد و ربطي به آلماني ها نداشت.
3-به عقيده من جنايات فرانسوي ها در الجزاير و نقاط ديگر و انگليسي ها در هند و ايران و آفريقا و ... و در حق ملت آلمان (مي دانيد كه بر خلاف آلماني ها ؛ انگليسي ها فقط مناطق مسكوني و آنهم فقط در شب بمباران مي كردند) و روسها حداقل در حق ملت ما و مردم اروپاي شرقي دست كمي از جنايات آلماني ها ندارد و من شخصا سعي مي كنم از ديد يك ناظر بي طرف به جنگ نگاه كنم نه بعنوان يكي از كشورهاي ذينفع ولي بهرحال خوشحالي خودم رو از اينكه آلماني ها باعث نابودي امپراطوري بريتانيا شدند و كشورهاي استعمارگر اروپايي را تحقير كردند نمي تونم پنهان كنم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تاريخ فاتحان مينويسند دقيقا مثل فاتحاني مانند چنگيز و تيمور و خشايار شاه و اسكندر كه با اسمشون چيزي جز ننگ جنايت ياد آدم نمياد

شما خشارشاه رو با اسکندر , تیمور و چنگیز مقایسه میکنی
خشایار شاه و هیچ یک از پادشاهان هخامنشی هیچ جنایت و لکه ننگی به جا نذاشتن مگر توی کتابهای یونانی
بگو کدوم کار خشایارشاه جنایت بود , اگه منظورت حمله به یونان هست , شروع کننده‌ی جنگ خودشون بودن...........فهمیدم آتش کشیدن معبد آکروپولیس ( نمی دونم درست نوشتم یا نه ) اونا در ایران .............. به آتش کشیده بودن و انتقام اون به خاطر انتقام بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
http://www.tik.ir/display/?ID=41542&page=1 دوستان اگر از لينك بالا جواب نداد به آدرس بالا در سايت انتخاب برويد تا عكسها را ببينيد.عكسهاي جالبي از هيتلر است كه توسط دوربينهاي جاسوسي انگلستان گرفته شده است. من نظرم اينكه اگر هيتلر همان موقع كلك انگليسيها و آمريكاييها و يهوديها را ميكند الان نژاد ما حاكم زمين بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چرا مسايل قاطي ميكنيد اولا تو حتي نمي دوني كه اتريش و آلمان هردو يه يك كشور هستند و آلمان از دل اتريش بيرون اومد ثانيا چرا تفره ميري ميگي فرانسه تو الجزاير جنايت كرد خوب يزيد هم امام حسين كشت ولي اينا چه ربطي به جنايات هيتلر داره يه سوال دارم آيا مردم لهستان سويد نروژ يونان مصر ايتاليا اسپانيا روماني چك .... ظلمي به مردم آلمان كرده بودند ؟ يا در مورد جوانمردي آلمانا در حملات حرف ميزني آلمان بمب شيميايي توي شرهاي انگليس فرانسه و ... ميزذند لابد از سيبيل هيتلر خوشت اومده انقدر طرفداري مي كني در ضمن آلمان حمله آلمان تمام براي ماليكيت بر دنيا بود كه اينم از حمايت بي حدش بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
:D icon_biggrin :| :!: آقاي كماندو ميگه نژاد ما حاكم بود تو اگه كتاب نبرد من هيتلر خونده كه نخوندي درفصلي كه در مورد نژاد است در مورد نژاد خالص اسم تنها نمدني كه برده نشده تمدن ايران و آلمان دنباليه تمدن يونان ميدونه و از دلاوريهاي يونانيان حرف مي زنه اسمي از وقتي بدون مطالعه حرف مي زني اينه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آه آقایان! شما چطور می توانید این قدر بی رحم باشید؟! تمام تقصیرات جنگ را که نمی توان متوجه ملت آلمان دانست و آنها را این گونه سنگین جریمه کرد!
نماینده آلمانی تبار در حالیکه در میز مذاکره جایی برای نشستن نداشت سعی می کرد تا از امضای معاهده ورسای که بر اساس آن کشور آلمان در پایان جنگ جهانی اول مقصر دانسته شده و به شکلی واقعاً سنگین محکوم می شد جلوگیری کند. تلاشی که خودش هم می دانست نتیجه ای نخواهد داد. دندان ها را به هم فشرد و فریاد زد:
شما هم با محاصره شهر های آلمان باعث کشته شدن صد ها هزار غیر نظامی شدید!!

مي دانيد ان نماينده غريب که بود؟ ادلف هيتلر
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آقاي كماندو ميگه نژاد ما حاكم بود تو اگه كتاب نبرد من هيتلر خونده كه نخوندي درفصلي كه در مورد نژاد است در مورد نژاد خالص اسم تنها نمدني كه برده نشده تمدن ايران و آلمان دنباليه تمدن يونان ميدونه و از دلاوريهاي يونانيان حرف مي زنه اسمي از وقتي بدون مطالعه حرف مي زني اينه

شما میدونید در چندین جا به ایران اشاره شده ( مکانی مثل کرمان....بقیه رو حالا یادم نیست )

در مورد جوانمردي آلمانا در حملات حرف ميزني آلمان بمب شيميايي توي شرهاي انگليس فرانسه و ...

خودتون میدونید جوانمردی کرد هیتلر چون اگه نصف انبار بمبهای شیمیاییش رو خالی کرده بود آلمانها پیروز میشدن
تو جنگ جهانی اول بین طرفین بمب شیمیایی رد و بدل شد و تنها آلمان نبود که اینکار رو میکرد
جوانمردی از این کمتر که اون همه بمب شیمیایی که میتونست بریزه , نریخت

گفته نژاد آريايي برتره و ما ايرانيا آريايي هستيم كه اين شعارش هم براي فريب مردم آلمان بود اون فقط جنون قدرت داشت

اشتباه میکنی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چرا مسايل قاطي ميكنيد اولا تو حتي نمي دوني كه اتريش و آلمان هردو يه يك كشور هستند و آلمان از دل اتريش بيرون اومد ثانيا چرا تفره ميري ميگي فرانسه تو الجزاير جنايت كرد خوب يزيد هم امام حسين كشت ولي اينا چه ربطي به جنايات هيتلر داره يه سوال دارم آيا مردم لهستان سويد نروژ يونان مصر ايتاليا اسپانيا روماني چك .... ظلمي به مردم آلمان كرده بودند ؟ يا در مورد جوانمردي آلمانا در حملات حرف ميزني آلمان بمب شيميايي توي شرهاي انگليس فرانسه و ... ميزذند لابد از سيبيل هيتلر خوشت اومده انقدر طرفداري مي كني در ضمن آلمان حمله آلمان تمام براي ماليكيت بر دنيا بود كه اينم از حمايت بي حدش بود

1- دوست عزيز: با تشكر از زحمتي كه بابت درج نظراتتون مي كشيد . با توجه باينكه افراد زيادي روزانه اين مطالب را مي خوانند لطفا در درج مطالب دقت بيشتري بنماييد تا در حد امكان بتوانيم اطلاعات صحيح تري را به ديگران منتقل كنيم. البته قطعا اطلاعات هيچكدام از ما كامل نيست.
2- آلمان و اتريش دو كشور همزبان هستند و به آلمان در قرن 19 پروس مي گفتند كه از چندين ايالت خودمختار تشكيل شده بود و اين ايالات توسط بيسمارك صدراعظم آهنين آلمان متحد شدند و اين كشور بوجود آمد. امپراطوري اتريش- مجارستان همانطور كه از نامش پيداست در واقع شامل كشورهاي اتريش و مجارستان بود. بنابراين در زمان جنگ جهاني اول كشور آلمان يك كشور مستقل با پادشاهي مستقل بود كه به آن قيصر مي گفتند. بعد از جنگ جهاني اول كشور اتريش تمام متصرفات خود شامل يوگسلاوي و مجارستان و .... را از دست داد و بشكل كنوني درآمد.
3- اصولا من هيچ اهميتي به جنايات اروپايي ها در حق هم نمي دهم و فقط به جناياتي كه در حق ملت خودمون كردن فكر مي كنم. در قلب من هيچ جايي براي رحم و دلسوزي براي جنايتكاران اروپايي وجود نداره و هرچه بخودم فشار ميارم نمي تونم جنايات فرانسه؛ انگلستان؛ سلاحهاي شيميايي آلمان در زمان جنگ تحميلي و ... را فراموش كنم.
3-سوئد در زمان جنگ جهاني دوم بي طرف بود و تمام سنگ آهن صنايع آلمان رو تامين مي كرد ضمن آنكه توپهاي ضد هوايي در اختيار انگلستان مي گذاشت كه توانايي شليك مداوم مثل تير بار رو داشتند. ايتاليا متحد آلمان بود (كه در واقع يكي از دلايل شكست آلمان همين متحد بي عرضه بود!) و كشور نروژ خاك خودش رو در اختيار انگلستان قرار داده بود و خطوط كشتيراني و حمل و نقل سنگ آهن از سوئد رو تهديد مي كردند. يونان بدليل حمله ايتاليا به آن به ميادين جنگي فعاليت آلمان اضافه شد و همچنين كنترل مديترانه از اهداف آن بود. لهستان بخش هايي از خاك آلمان را در اشغال خودش داشت و دارد و تمام آلماني هاي آن مناطق را از لهستان اخراج كردند. اسپانيا در تمام طول جنگ دوم بي طرف بود و فقط به زيردريايي هاي آلماني اجازه ميداد در بنادر آن سوخت گيري كنند و بارگيري مهمات رو انجام بدهند. روماني در واقع متحد آلمان بود و آلماني ها آنجا را اشغال نكردند بلكه بدعوت دولت روماني در آنجا مستقر شدند. در حمله به شوروي لشكرهاي رومانيايي با لباس و تجهيزات آلماني و هواپيماهاي آلماني شركت داشتند ضمن آنكه چاههاي نفت روماني تامين كننده بخشي از سوخت ماشين جنگي آلمان بود. 3 ميليون آلماني در منطقه سودت كه تحت اختيار چك بود زندگي مي كردند و تحت آزار دولت چك قرارداشتند و هيتلر بمنظور الحاق منطقه سودت به چك حمله كرد. بر اساس تحقيقاتي كه من كردم و بر خلاف متفقين و به اعتراف بسياري از اسيران و مردم كشورهاي تحت اشغال ( البته فقط در اروپاي غربي) آلماني ها بهترين برخورد را با اسرا و مردم غير نظامي داشتند و به اهداف غير نظامي هرگز حمله نمي كردند.اما در مورد اروپاي شرقي و شوروي و يهوديها وضعيت كاملا متفاوت بود و فقط در يك روز در بمباران استالينگراد 40000 نفر كشته شدند.
من قصد طرفداري از هيچ كس را ندارم و سعي مي كنم واقعياتي را كه شما در هيچ كتابي پيدا نمي كنيد برايتان نقل كنم و همانطور هم كه گفتم اينكه چه بلايي سر مردم اروپا آمده براي من اهميتي نداره و فقط به منافع ملي كشور خودمان فكر مي كنم.
در مورد مثالهايي از جنايات آمريكايي ها و انگليسي ها در جنگ جهاني دوم هم اگر خواستيد مي توانم مثالهايي را نقل كنم.
با تشكر
تصویر
هواپيماي وسطي : جنگنده مسراشميت با آرم نيروي هوايي روماني

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقاي عزيز احتمالا شما دارالمجانين جمال زاده رو با نبرد من هيتلر اشتباه گرفتي برو يه بار ديگه اسم كتابو بخون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آقاي عزيز احتمالا شما دارالمجانين جمال زاده رو با نبرد من هيتلر اشتباه گرفتي برو يه بار ديگه اسم كتابو بخون

شایدم شما اشتباه گرفتی
اینم چندتا عکس توپ از رژه نازیها
http://www.orange-papers.org/orange-NaziPartyDay_1934e.png
http://www.orange-papers.org/orange-Nuremberg_1935_Navy-8.png

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.