arash_slayer

تاپیک جامع رهبر آلمان نازی ..آدولف هیتلر

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

دوستان يك سوال اينكه دانشمندان آلمان نازي روي ساختن هيولاي فرانكشتاين و هيولاهاي تغيير ژنتيك داده شده و زنده كردن مردگان تحقيق ميكرده اند واقعيت دارد يا افسانه اي بيش نيست؟لطفا در اين مورد هم اگر مطلعيد توضيح بدهيد...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بعید میدانم گرچه این موضوع دست مایه ساخت بازی بازگشت به قلعه ولفن اشتاین شده بود زیاد از حد دور از ذهن و تخیلی است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
گالری عکسهای هیتلر و نازیها هر چی تو اینترنت هست رو کیتونید یکجا تو گالری ببینید http://www.wfskpe.com/ah اگه کسی عکسی به جز اینایی که من دارم , داره ممنون میشم به من بده یه جایی مثل tinypic اپلود کنه و لینکش رو بهم بده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز این حرفهای عاطفی که راجب مردم اروپا زدم جدی نگیر مگه اروپاییها از جمله ایتالیا فرانسه هلند انگلیس و.... مگه اونا به کودکان بی دفاع و مظلوم افرقایی رحم کردند شنیدی که میگن دنیا دار مکافات اروپاییها مکافات جنایات 200 سال قبلشونو دیدن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در مورد هیتلر هم بازم میگم جنایت کار بود ولی فکر نمی کنم ملت آلمان لایق این همه تحقیر بود که هنوزم دارن تحقیر میشن کسانی دارن این ملتو تحقیر که (ساکسونا) که اگر می خواست عدالت در موردشون اجرا کنه باید نسلشونو منقرض می کرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
گالری یه مشکلاتی داشت که رفعش کردم
از تمامی دوستان دعوت میکنم که از این گالری دیدن کنید
آدرسش www.WFSKPE.com/AH

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده هیتلر رو فرستاده ای از طرف خداوند میدانم(چون برگی از درخت بدون خواست خدا نمافتد) که اومد تا انتقام میلیاردها انسان ملتهای مستعمره فرانسه انگلیس و روسیه رو بگیره که برای اسایش ملت چند میلیونی خودشون چندین میلیارد انسان رو به زیر یوق بردگی کشیدند

ویرایش شد
Davood

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از زمانی که داوطلبانه و در کمال فروتنی در جنگ اوّل جهانی که به کشور رایش تحمیل شد خدمت کردم ، سی سال می گذرد. در این سه دهه ، تنها راهنمای من در تمام افکار ، اعمال و زندگیم ، عشق و وفاداری نسبت به این ملّت بوده است. این عشق و علاقه به من قدرت می داد تا بتوانم پیرامون دشوارترین مسائلی که تاکنون در برابر یک موجود فانی قرار گرفته است ، تصمیم بگیرم. در این سه دهه ، تمام سلامت و نیرویم را صرف کرده ام.اینکه من و یا هر کس دیگری در آلمان در سال ۱۹۳۹ خواستار جنگ بوده ایم ، به هیچ وجه واقعیّت ندارد. این جنگ ، به ویژه ، خواستهٔ دولتمردانی بود که یا خود یهودی بودند و یا در راه منافع یهودیان فعالیّت می کردند و همانها بودند که به جنگ دامن زدند. در پی شش سال جنگی که علیرغم تمام موانع ، روزی از آن به عنوان با شکوهترین و قهرمانانه ترین جلوهٔ مبارزات یک کشور به منظور بقای یک ملّت ، یاد خواهد شد. من نمی توانم از شهری که پایتخت این کشور است ، دست بردارم. از آنجا که نیرویمان ناچیز تر از آن است که بتوانیم بیش از این در برابر حملهٔ دشمن مقاومت کنیم و مقاومت ما نیز به تدریج به وسیلهٔ مردانی کور و بی اراده تحلیل خواهد رفت ، آرزو می کنم که در سرنوشت میلیونها انسان دیگری که تصمیم گرفته اند در این شهر باقی بمانند ، شریک باشم. گذشته از این ، هرگز در دستهای دشمنانی که خواستار نمایشی تازه جهت توده های دیوانهٔ خود هستند ، نخواهم افتاد. بنابراین تصمیم گرفته ام در برلین بمانم ، و در لحظه ای که مطمئن شوم که وضعیت پیشوا و حکومت در معرض خطر و سقوط حتمی قرار گرفته است ، مرگ را داوطلبانه پذیرا شوم. با قلبی شاد و آگاهی از یک وحدت بی مانند در تاریخ ، از فداکاری ها و دستاوردهای سربازانمان در جبهه های جنگ ، زنانمان در خانه ها ، دهقانان و کارگران و جوانانمان تشکّر و قدردانی می کنم. آرزو و درخواستم این است که ملّت آلمان ، هرگز و تحت هیچ شرایطی در هیچ مبارزه ای تسلیم نشوند و با تمام توان خود ، و با وفاداری نسبت به مبانی و اصول «کلاوزه ویتز» علیه دشمنان سرزمین مادری خود بجنگند. از وفاداری سربازان آلمان و نیز از مشارکت و همدلی من با آنها در مرگ ، بذری در زمین پاشیده خواهد شد که روزی در تاریخ آلمان رشد خواهد کرد و در نتیجه یک ملّت متحد واقعی تحقق خواهد بخشید… پیش از مرگ ، رایش مارشال هرمان گورینگ را از حزب بیرن می اندازم و تمامی حقوق را که به موجب حکم روز بیست و نه ژوئن ۱۹۴۱ و نیز سخنرانی در رایشتاگ در اوّل سپتامبر ۱۹۳۹ به وی تفویض کرده ام ، از او می گیرم. گورنینگ و هیملر ، جدا از عدم وفاداری نسبت به من ، با مذاکرات محرمانه با دشمن که بدون آگاهی و بر خلاف میل من انجام گرفت ، و نیز اقدام به اعمال غیر قانونی برای کنترل کشور ، شرمندگی جبران ناپذیری برای کشور آلمان به بار آوردند. به منظور تقدیم دولتی که از مردان با شرف تشکیل شده ، و قادر است وظیفهٔ ادامهٔ جنگ را با تمام نیرو انجام بدهد ، افراد زیر را به عنوان کابینهٔ جدید منسوب می کنم: • رئیس جمهور: دونیتس • صدر اعظم: دکتر گوبلز • وزیر حزب: بورمن • وزیر امور خارجه: زایس اینکوارت باشد که کابینهٔ جدید ، نسبت به وظیفهٔ خود که برقراری نظام ناسیونال سوسیالستی در کشور است آگاه باشد و شرایطی را بوجود آورد که هر فرد آلمانی ، خدمت در راه منافع عموم را به منافع شخص خود ارجح بداند.از ملّت آلمان ، تمام مردان و زنان ناسیونال سوسیاليست و نیز تمام افراد ارتش می خواهم که تا دم مرگ نسبت به دولت و رئیس جمهور جدید وفادار بوده ، از اوامر آنها اطاعت کنند. از این مهمتر ، اینکه به دولت و ملّت آلمان دستور می دهم که همواره قوانین نژادی را مورد مراقبت و ملاحظه قرار بدهند. ۲9 آوریل 1945 آدولف هیتلر
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا جالب بود من حرف هيتلر را كه يهودي ها را از علل شروع جنگ مي داند باور مي كنم. در دنيا هر آتشي كه افروخته مي شود مطمن باشيد كه يهودي هاي صهيونيست در آن نقش داشته اند تاريخ بارها اين مطلب را ثابت كرده است. رفتار هيتلر بهنگام دقايق آخر عمر كه پناهگاهش در شرف تصرف توسط متفقين بود بسيار جالب است. هيتلر كه از دستگيري توسط روسها بشدت هراسناك بود و هميشه نگران اين بود كه اگر روسها جسدش را هم بدست بياورند در تمام روسيه به نمايش خواهند گذاشت بعد از كشتن سگ محبوبش از خدمات 2 منشي بسيار وفادارش تجليل كرد و يك جام زهر به آنها داد و گفت : از اينكه در اين لحظات آخر هديه اي بهتر از اين نمي توانم براي تجليل از زحمات شما بدهم متاسفم . سپس خود نيز جام زهر را نوشيد و با آتش زده شدن پناهگاهش جسدش نيز براي هميشه از بين رفت و اين پايان زندگي يك نابغه نظامي بزرگ و البته ديكتاتور بود icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وصيت نامه جالبي بود . من معتقدم كه آژانس يهوديان صهيونيست كاملا در جنايات جنگ جهاني اول و دوم حتي بر ضد همكيشان خود به جهت بهانه تراشيدن جهت برپايي دولت يهود در سرزمين فلسطين دخيل بوده اند..جناب سولجر_نازي من به شما قويا پيشنهاد ميكنم كه حتما به دوسايت www.yadvashem.org/parsit_web www.hamdami.com مراجعه بفرمائيد و مطالب يهوديان را در مورد كشورشان و قضيه هلوكاست را كه به زبان فارسي است مطالعه بفرمائيد و سپس آن مطالب را در اين انجمن جديد با دلائل و شواهد كافي مورد نقد قرار دهيد.اين دو سايت مربوط به بنياد هلوكاست اسرائيل و تارنماي فارسي وزارت امور خارجه اسرائيل است كه تازه بازگشايي شده است و در جهت ارتباط با ايرانيان است كه البته سايت بنياد هلوكاست فيلتر است و بايد با فيلترشكن وارد آن شويد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

وصيت نامه جالبي بود . من معتقدم كه آژانس يهوديان صهيونيست كاملا در جنايات جنگ جهاني اول و دوم حتي بر ضد همكيشان خود به جهت بهانه تراشيدن جهت برپايي دولت يهود در سرزمين فلسطين دخيل بوده اند..جناب سولجر_نازي من به شما قويا پيشنهاد ميكنم كه حتما به دوسايت
www.yadvashem.org/parsit_web
www.hamdami.com مراجعه بفرمائيد و مطالب يهوديان را در مورد كشورشان و قضيه هلوكاست را كه به زبان فارسي است مطالعه بفرمائيد و سپس آن مطالب را در اين انجمن جديد با دلائل و شواهد كافي مورد نقد قرار دهيد.اين دو سايت مربوط به بنياد هلوكاست اسرائيل و تارنماي فارسي وزارت امور خارجه اسرائيل است كه تازه بازگشايي شده است و در جهت ارتباط با ايرانيان است كه البته سايت بنياد هلوكاست فيلتر است و بايد با فيلترشكن وارد آن شويد.

درود
دوست عزيز با تشكر از شما و همچنين درخواست شما رو در آينده اجرا خواهم كرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته فكر مي كنم اين خلاصه وصيتنامه آدولف هيتلر بود... چون در وصيتنامه از يهوديان خيلي چيزها گفته بود و بارها تاكيد كرده بود كه آن ها عاملان شروع و ايجاد جنگ بودند... در مورد اينكه شخص هيتلر نابغه نظامي بود بنده مخالف هستم ... هيتلر صرفا نابغه سياسي بود. پيروزي هاي به دست آمده در جنگ حاصل تلاش ژنرال هاي نابغه اي مانند رومل و رونشتت و اسكورزيني و گودريان و... بود. درست از نيمه جنگ كه هيتلر نظر ژنرال هايش را گوش نمي داد و خيال مي كرد باعث پيروزي ها شخص اوست، شكست هاي آلمان هم شروع شد. شايد اگر در استالينگراد و كورسك و نرماندي و علي الخصوص دونكرك و آفريقا كمي هم براي نظر ژنرال هايش ارزش قايل مي شد نتيجه جنگ چيز ديگري است. من هيچ وقت دليل اين همه خودرايي و تصميمات بي مورد در جنگ دوم رو نمي فهمم... گاهي به اين نتيجه مي رسم شايد واقعا هدف از جنگ فقط تشكيل اسراييل بوده و اصلا از همون اول قرار نبوده آلمان در جنگ پيروز بشه ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

البته فكر مي كنم اين خلاصه وصيتنامه آدولف هيتلر بود... چون در وصيتنامه از يهوديان خيلي چيزها گفته بود و بارها تاكيد كرده بود كه آن ها عاملان شروع و ايجاد جنگ بودند...

در مورد اينكه شخص هيتلر نابغه نظامي بود بنده مخالف هستم ... هيتلر صرفا نابغه سياسي بود. پيروزي هاي به دست آمده در جنگ حاصل تلاش ژنرال هاي نابغه اي مانند رومل و رونشتت و اسكورزيني و گودريان و... بود.

درست از نيمه جنگ كه هيتلر نظر ژنرال هايش را گوش نمي داد و خيال مي كرد باعث پيروزي ها شخص اوست، شكست هاي آلمان هم شروع شد. شايد اگر در استالينگراد و كورسك و نرماندي و علي الخصوص دونكرك و آفريقا كمي هم براي نظر ژنرال هايش ارزش قايل مي شد نتيجه جنگ چيز ديگري است.

من هيچ وقت دليل اين همه خودرايي و تصميمات بي مورد در جنگ دوم رو نمي فهمم... گاهي به اين نتيجه مي رسم شايد واقعا هدف از جنگ فقط تشكيل اسراييل بوده و اصلا از همون اول قرار نبوده آلمان در جنگ پيروز بشه ...

اكثر پيروزي هاي ارتش آلمان بخاطر نبوغ هيتلر ( و البته ژنرال هايش) بود و تمام شكست هاي ارتش آلمان بخاطر خيانت ژنرال هاي خاپني چون مارشال پاولوس، درياسالار كاناريس و ... بود...
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.