ali_64

نگاهي به زندگي آدولف هیتلر

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

بعید میدانم گرچه این موضوع دست مایه ساخت بازی بازگشت به قلعه ولفن اشتاین شده بود زیاد از حد دور از ذهن و تخیلی است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
گالری عکسهای هیتلر و نازیها هر چی تو اینترنت هست رو کیتونید یکجا تو گالری ببینید http://www.wfskpe.com/ah اگه کسی عکسی به جز اینایی که من دارم , داره ممنون میشم به من بده یه جایی مثل tinypic اپلود کنه و لینکش رو بهم بده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز این حرفهای عاطفی که راجب مردم اروپا زدم جدی نگیر مگه اروپاییها از جمله ایتالیا فرانسه هلند انگلیس و.... مگه اونا به کودکان بی دفاع و مظلوم افرقایی رحم کردند شنیدی که میگن دنیا دار مکافات اروپاییها مکافات جنایات 200 سال قبلشونو دیدن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در مورد هیتلر هم بازم میگم جنایت کار بود ولی فکر نمی کنم ملت آلمان لایق این همه تحقیر بود که هنوزم دارن تحقیر میشن کسانی دارن این ملتو تحقیر که (ساکسونا) که اگر می خواست عدالت در موردشون اجرا کنه باید نسلشونو منقرض می کرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
گالری یه مشکلاتی داشت که رفعش کردم
از تمامی دوستان دعوت میکنم که از این گالری دیدن کنید
آدرسش www.WFSKPE.com/AH

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده هیتلر رو فرستاده ای از طرف خداوند میدانم(چون برگی از درخت بدون خواست خدا نمافتد) که اومد تا انتقام میلیاردها انسان ملتهای مستعمره فرانسه انگلیس و روسیه رو بگیره که برای اسایش ملت چند میلیونی خودشون چندین میلیارد انسان رو به زیر یوق بردگی کشیدند

ویرایش شد
Davood

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آقاي عزيز كه مياي ميگي 1 تاريخ فاتحان مينويسند دقيقا مثل فاتحاني مانند چنگيز و تيمور و خشايار شاه و اسكندر كه با اسمشون چيزي جز ننگ جنايت ياد آدم نمياد 2 اينكه مگه آلمان جنگ اول راه ننداخت و يك جنگ استعماري بود هم جنگ اول هم جنگ دوم جهاني در مورد انگليس و فرانسه اونهام گناهشون كمتر از هيتلر نيست ولي حيووني مثل هيتلر كه فقط ده ميليون معلول و ديوانه تو اروپارو كشتند بعد تو ميگي هيتلر عشق يا اون آقا ميگهدرود بر هيتلر كه انگار يه آدم معصومه لابد به اين خاطر ازش حمايت ميكنين كه گفته نژاد آريايي برتره و ما ايرانيا آريايي هستيم كه اين شعارش هم براي فريب مردم آلمان بود اون فقط جنون قدرت داشت يه ذره عاقل باش كودكان ايتاليايي يا ................. چه گناهي داشتند اميدوارم روز قيامت با عشقت محشور بشي

تاريخ رو فاتحان مي نويسند ... هنوز هم سر حرفم هستم.

منظورم اين نيست كه نازي ها جنايت نكردند يا آدم نكشتند. همه ما مي دونيم اين اتفاقات افتاده و غير قابل انكاره ...

اما مثلا شما به جنايت آمريكايي ها در درسدن آلمان توجه كنيد؟؟؟ چرا امريكا هزاران شهروند بيگناه آلمان را در اين شهر به خاك و خون كشيد؟؟؟ مگر برلين در شرف فتح شدن

نبود؟؟؟ مگر كمر ماشين جنگي آلمان نشكسته بود؟؟؟ چه نيازي به اين كار بود؟؟؟

چرا ما امروزه چپ و راست اسم هلوكاست رو مي شنويم اما از كشتار شهر بزرگ درسدن چيزي نمي شنويم؟؟؟

چون امريكا فاتح جنگ بود و رسانه هاي تبليغاتي هم دست امريكاست... بنابراين تاريخ رو هم امريكا مي نويسه. هرجا رو بخواد نمك و فلفل مي زنه و گنده اش مي كنه و هر

قسمتي هم كه به نفعش نباشه حذف مي كنه ...

بنابراين تاريخ رو فاتحان مي نويسند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام هايل هيتلر هايل هيتلر هايل هيتلر درود بر پيشوا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب در ابتدا از لطف دوستداران پيشوا تشكر ميكنم(نگاه اسمم نكنين) :| بايد به اين كوروشي كه با ديدن فيلم 300 جوگير شده بگم كه دست از لجاجت برداره و با هم نژادهاش همراه بشه.اگر تمام خوبيهاي هيتلر رو ناديده بگيري نميتوني توان و هوش پيشوا رو دستكم بگيري. در جهان يهودي زده ي امروز سخنان شما همونقدر مسموم كننده هست كه سريال ... حسن فتحي. درود بر پيشوا به اميد جهان بدون يهود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در ضمن يادم رفت بگم :دم همتون گرم فكر نميكردم اينهمه نازي رو يكجا ملاقات كنم.از اشنايي با شما مفتخرم. درود بر پيشوا به اميد جهان بدون يهود
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خواهشاْ دوباره بحث مسخره‌ي نازي‌پرستي رو تو سايت باب نكنين! نمي‌دونم يعني نسل بشر اينقدر وحشي شده كه از كشتار همديگه لذت مي‌بره؟ همه لذت مي‌برن كه به اصطلاح پيشوا٬ چقدر جالب ميليون‌ها انسان بيگناه رو به كام مرگ فرستاد و اين رو جزو هوش ايشون قلمداد مي‌كنن! بعد هم بگيم واسه چي دارين از اينا حمايت مي‌كنين مي‌گن معلومه ديگه! آريايي‌ان! نژاد برتر! ما آريايي‌ها اول بوديم٬ بعد خدا بوجود اومد :| :| ! خواهشاْ اينقدر بحث‌هاي بي‌پايه و اساس براه نندازين! اگه خيلي ايران دوستين٬ بچسبين به روزگار فعلي ايران كه معاون اول امريكا مياد روبروي خليج فارس مي‌ايسته و ايران رو به حمله و اشغال تهديد مي‌كنه! اگه خيلي ايراني هستين٬ مرگ و درودتون رو هم درست نشونه بگيرين!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
گور بابای هیتلر و مادر سوخته های غربی ....... واقعا برای نسل جوان متاسفم که اینقدر بی هویت و پیشوا شده که می چشبه به خر مگسی مثل هیتلر.
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم