STORM

جنگنده هاي تيزپرواز ايران هواپيماي آمريكايي را مجبور به فرود كردند

Recommended Posts

من اصلا منطق اين جوان رو براي اين همه توهين نميفهمم !!! نوشته من نه توهين مستقيم به كسي بود و نه خود من با ايشون سابقه اي دارم ، آقا هادي ، ابوي جنابعالي بسيار زحمت كشيدند كه به مملكت خدمت كردند ولي اگر يك بار ديگه نوشته خودتون رو بخونيد متوجه ميشيد كه متاسفانه در تربيت شما چندان شاهكاري بخرج ندادند ، گويا درگيري كاري وقتي براي ايشون باقي نميگذاشته !! من اصولا معتقدم شما معني نوشته من رو نفهميدي ، پيشنهاد ميكنم كه يك بار ديگه با متانت نوشته رو بخون و در موردش فكر كن و اگر جائي رو نفهميدي بپرس تا توضيح بدم ، اين نوشته توهين به هيچ كس نبود ، ربطي به اين نداشت كه بخودم بنازم يا ننازم ،تعريف و تمجيدي هم از آمريكائي ها نبود ، چون اصلا اين جريان به اونها مربوط نبود ، لينكي رو هم كه زير نوشته گذاشتم براي تفريح دوستان بود ونه منظور ديگه ببخشيد كه به فارسي نبود ، من هم آقا هادي سالها قبل از اينكه شما جهان رو با قدوم خودتون مزين بكنيد براي اينكه اون بهشت براي شما تنگ نشه اومدم بيرون و الان حدود سي ساله كه اونجا نيستم و تعجب من از ساير دوستانه ، كه بجاي تذكر به ايشون براي بي ادبي و نوشتن مطالبي كاملا بي ربط به نوشته من در صدد دلجوئي از ايشون هم بر آمدند، خيلي جالبه من فحش خوردم و توهين شدم و از ايشون دلجوئي شد.بنازم به اينهمه فرهنگ مماشات و احترام به نظر ديگران ، بد حرفي زدم گفتم اينقدر سريع فريب اين قبيل تبليغات سطح پائين و مسخره رو نخوريد و الكي بهم گل و شيريني تعارف نكنيد ، مگر بار اول بود كه از درون اينطور اخبار واقعياتي كاملا متضاد بيرون آمد ، اگر توهين شد ببخشيد ، ميتونيد يك رژه هم ترتيب بديد و ژنرالهاي آمريكائي رو اعدام كنيد ، نميدونستم كه هرچي تو ايران گفتند بايد چشم بسته قبول كرد .
جمله يك اسكادران اف-22 فقط تشبيهي بودوگرنه من هم ميدونم اف-22 ائي نبوده ، توسيه ميكنم دو باره مطلب رو بخونيد .

پست بنده در پاسخ به همه ی پست های این مدت شما بود نه فقط این تایپک
ضمنا بنا به توصیه ی یاران گرامی بنده از این به بعد پست های جنابعالی رو نادیده گرفته و برای ان ارزشی قائل نخواهم بود
همینجا هم از اینکه باعث انحراف تاپیک شدم از همه بچه های سایت عذر می خوام(از حرف هام پشیمون نیستم)
شما هم تاپیکو منحرف نکن و ادامه بده به ناامید کردن جوونای این مملک باشد که پاسخت را در ان دنیا همین امت بدهند

تاکید می کنم دیگه از پست های من نقل قول نگیرید و به هیچ عنوان پاسخی در تایپک برای من ارسال نکنید
حرفی بود در پیغام خصوصی در خدمتیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين شد نوشته منطقي ، شما اين دنيا و اموراتش رو بگذار بعهده كساني كه در اين دنيا زندگي ميكنند و لطفا خودتون و امتتتون به امور آن دنيا بپردازيد ، اينطور هم شم راحتيد و هم ما .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک بحث درست نمی تونه توی این سایت ادامه پیدا کنه؟!

قفل شد!

خوب خیلی از دوستان پی ام زدند و گفتند این تاپیک باز بشه! ما هم بازش می کنیم دوباره ولی دوستان لطفا رعایت کنند وگرنه مجبور می شیم از پرتاب کردن به بیرون از تاپیک استفاده کنیم! :lol:

با احترامات

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب حالا به دور از مسايل حاشيه اي اگر مطلبي بود به ادامه بحث مي پردازيم . Hadi222 شما هم بيش از اندازه احساساتي ميشن و واكنش نشون ميدين. لطفا يك مقدار خودتونو كنترل كنين. من خودم وقتي اين خبر رو لحظه اول خوندم از يك رسانه خارجي بود كه به صورت Flash News زير نويس كرد. خيلي به هيجان اومدم. فكر هايي كردم كه مثلا يه F-18 وارد حريم هوايي كشورمون شده و ما MIG-31 داريم و با اون رهگيريش كرديم و اينجور فكر ها . شايد هم اگه روزي همچين اتفاقي افتاد و يه F-18 وارد كشورمون شد رو بتونيم رهگيري كنيم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تاپيك تا اطلاع ثانوي قفل شد ، فردا نيام ببينم كسي بدون هماهنگي بازش كرده :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.