hamed_713

نخستین قهرمانی نوجوانان ایران در آسیا / بزرگی مردان کوچک

Recommended Posts

نخستین قهرمانی نوجوانان ایران در آسیا / بزرگی مردان کوچک تیم فوتبال نوجوانان کشورمان با پیروزی برابر کره جنوبی برای نخستین بار در تاریخ فوتبال ایران به عنوان قهرمانی آسیا دست پیدا کرد. به گزارش خبرنگار مهر، دیدار فینال رقابتهای فوتبال نوجوانان آسیا از ساعت 30/14 دقیقه امروز به وقت تهران در ورزشگاه پاختاکور شهر تاشکند ازبکستان بین تیم های ایران و کره جنوبی آغاز شد که تیم فوتبال نوجوانان کشورمان در پایان با پیروزی 2 بر یک برابر کره جنوبی برای نخستین بار در تاریخ فوتبال ایران قهرمان آسیا شد. برای تیم فوتبال نوجوانان کشورمان در این دیدار محسن طالبات در نیمه اول و کاوه رضایی در نیمه دوم گلزنی کردند و برای کره جنوبی نیز " چانگ لی " در ثانیه های پایانی گل زد تا تیم کشورمان با پیروزی 2 بر یک برابر کره جنوبی عنوان قهرمانی را از آن خود کند. در نیمه اول این دیدار "کیم دائه کونگ" از کره جنوبی با دریافت دومین کارت زرد از بازی اخراج شد. شاگردان علی دوستی پس از 3 پیروزی متوالی در گروه A مرحله نهایی رقابت های مقدماتی رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا، ضمن صعود مقتدرانه به مرحله یک چهارم نهایی خود را به عنوان یکی از مدعیان اصلی فتح این جام معرفی کردند. آنها که در مرحله نخست این مسابقات با چهار پیروزی مقتدرانه برابر بحرین، اردن، نپال و کویت، 17 گل زده و بدون گل خورده راهی مرحله نهایی رقابت های قهرمانی شدند، در دیدارهای یک چهارم و نیمه نهایی، دو تیم مطرح سوریه و امارات را بدون گل خورده از پیش رو برداشتند و راهی دیدار نهایی شدند. تیم فوتبال نوجوانان کشورمان با کسب پیروزی 2 بر یک برابر نوجوانان کره جنوبی برای نخستین بار در تاریخ فوتبال آسیا به عنوان قهرمانی آسیا دست پیدا کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون حامد جان. این قهرمانی خیلی با ارزش هست و برای تمام اعضای تیم ملی آرزوی توفیق روز افزون از ایزد منان مسئلت دارم. امیدوارم این پیروزی مقدمه ای باشد بر پیروزیهای بزرگتر و دستیابی به افتخارات جهانی و همانند فوتسال تیم ایران به حدی از قدرت برسد که حتی در برابر بزرگانی چون برزیل اگر هم مغلوب شویم این شکست با اختلاف یک یا دو گل باشد و چیزی از ارزشهای تیم ایران کاسته نگردد. منتظر نظرات دوستان فوتبالی درباره این قهرمانی و عملکرد تیم ملی نوجوانان هستیم. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دمشون گرم.خدا بخواد در جهانی هم مقام مگیرن. همیشه سربلند باشن!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آره واقعا خسته نباشن. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ان شا الله در مسابقات جهاني هم شاهد درخشش اين عزيزان باشيم. :mrgreen: اميد به افتخار آفريني تمام ايرانيان در همه عرصه هاي بين المللي. :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين روزها جو كشور جو ورزشيه.سايت ميليتاري هم رنگ و بوي ورزشي به خودش گرفته. بعضي وقتها اين جور تاپيكها براي تنوع خيلي خوبه. موفقيت در عرصه ورزشي هم كم از موفقيتهاي نظامي ندارد.دوستان ديگر هم بهتره در اين بحثها و تبادل نظر در مورد روشهاي اعلام نام ايران عزيز و ايجاد شرايط رواني مثبت براي ايران شركت كنند. اين هم يك نوع جنگه. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

موفقيت در عرصه ورزشي هم كم از موفقيتهاي نظامي ندارد.دوستان ديگر هم بهتره در اين بحثها و تبادل نظر در مورد روشهاي اعلام نام ايران عزيز و ايجاد شرايط رواني مثبت براي ايران شركت كنند.

اين هم يك نوع جنگه.

Falcon_11 عزيز به نكته جالبي اشاره كرديد. اگر نام ايران در تمام عرصه هاي فرهنگي-علمي هنري- ورزشي و... در سطح جهاني و بين المللي در جهت مثبت مطرح شود ديدگاه مردم دنيا بسبت به تبليغات سو عليه ما عكس مي شود. و اين به نفع ماست.

ضمن اينكه با ايجاد شادابي و نشاط در سطح جامعه افكار داخلي را هم به آينده اميدوار مي كند. :mrgreen: :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

قطعا اینطوره و با معرفی ایران به جهانیان در عرصه های ورزشی از فشار سیاسی و روانی علیه ایران کاسته میشود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ورزشكارهاي سايت كجان ؟ من در رشته تيراندازي متبحرم.يه مقام سومي كشوري هم در رشته تپانچه بادي دارم.يه مدتي هم توي يكي از اين تيمهاي فوتبال در پست دفاع چپ بازي مي كردم. :mrgreen: به هر حال اگر يه رشته رو ادامه مي دادم شايد من هم مي تونستم در عرصه ورزش براي نام ايران افتخار آفرين باشم. :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ورزشكارهاي سايت كجان ؟

من در رشته تيراندازي متبحرم.يه مقام سومي كشوري هم در رشته تپانچه بادي دارم.يه مدتي هم توي يكي از اين تيمهاي فوتبال در پست دفاع چپ بازي مي كردم. :mrgreen:

به هر حال اگر يه رشته رو ادامه مي دادم شايد من هم مي تونستم در عرصه ورزش براي نام ايران افتخار آفرين باشم. :oops:

آقا حامد دمت گرم :lol:

ما نفهميديم شما نظامي هستي يا هنرمند و معمار.جديدا ورزشكار هم كه شدي.

اميدوارم كه همه دوستان در همه عرصه ها و شرايط زندگي موفق باشند. :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا حامد قدیما ورزشکار بوده الان پیشکسوت شده! یادش بخیر منم یه زمانی ورزشکار بودم! یه زمانی فوقتبال هم بازی میکردم. ولی حداقل ده سالی میشه که پام به توپ نخورده! یعنی درست و حسابی بازی نکردم! چند مورد الکی توپ زدیم! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ورزش اساس آموزشهاي نظامي است. در واقع اكثر نظاميان ورزشكارند و در برخي رشته صاحب كرسي مي باشند.انجام تمرينهاي ورزشي خاص باعث افزايش نشاط در نيروهاي نظامي است. ورزشكاران نظامي ما هم در عرصه هاي جهاني و در مسابقات ارتشهاي جهان نام آورند.اما متاسفانه اينگونه رقابتها پوشش خبري ضعيفي دارند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مثل اينكه به غير از من و آقا سعيد و آقا حامد سايت ورزشكار نداره. من هم يه زماني وزنه برداري مي كردم. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله منم موافقم واقعالازمه يك زندگي سالم ورزش هستش :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

هیچی دیگه پیر شدیم رفت! ورزش در نیروهای مسلح جزو اصول لازم هست و باید یک فرد نظامی آمادگی بدنی کافی نسبت به وظایف خود داشته باشد. ورزش در نیروهای امداد و نجات ، آتش نشانیها ، سازمانهای هلال احمر و ... هم جزو وظایف اصلی است. ولی اینطور که پیداست تو ایران به ورزش حرفه ای در ارتش کمتر پرداخته میشه و نیروهای ایرانی از نظر قدرت بدنی پائینتر از نیروهای بعضی کشورهای دیگر است! نه در تمام بخشها ولی مثلا سربازان وظیفه رو ببینید! اینا تو دوره سربازیبصورت جدی برنامه ورزش هم داشته باشن خیلی خوب میشه. روزی نیم ساعت بدنسازی کار کنن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.