hamed_713

نخستین قهرمانی نوجوانان ایران در آسیا / بزرگی مردان کوچک

Recommended Posts

يادش بخير 2-1 به آمريكا تو جام جهاني 1998 زديم :mrgreen: خيلي جالب و خوشحال كننده بود. اين پيروزي رو هم تبريك ميگم. آره سعيد آدم وقتي بدن افراد آرتش روسيه و آمريكا رو ميبينه خيلي پر قدرت به نظر ميان. خوب! حالا سهم كاربران عزيز سايت از ورزش چقدره؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سهم من از ورزش در چند سال اخیر زیاد نیست! :lol: اگر به گذشته نگاه کنیم یه زمانی ورزشکار بودم همین! :mrgreen: الان هم سهمی که از ورزش دارم تماشای فوتبال و نود و مردان آهنین ... است! :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راستش سعيد با افزايش سن وقتي نوجواني تموم ميشه 16-20 سال رد ميشه و سن ميره بالاي 22-23 ديگه آدم خيلي بي انگيزه تر ميشه به ورزش!! شايد دغدغه هاي زندگي نميذاره مثل دانشگاه كار و غيره....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله اینطور است متاسفانه! مشکلات زندگی بخصوص در این دوره زمونه زیاد شده! با ماشینی شدن زندگی برخلاف تصور عموم و تبلیغ شرکتها شاهد افزایش مشغله کاری و ذهنی ، دوری افراد از هم ، کاهش عواطف و احساسات ، مشکلات روحی و روانی و ... هستیم. حتی ورزشکاران ما (البته این یکی در ایران هست و تو کشورهای دیگه اینطوری نیست! سازمان تربیت بدنی یه کمکی کند به ورزشکاران) بیشتر از دغدغه ورزش و رقابت مشکل مالی و فکر کردن به چگونه تامین شدن هزینه رژیمها و مکملها و مسابقات هستند! به نظر من ورزشهای امروزی هم ماشینی شدن و حال و هوای گذشته را ندارد! یه سر به اصطلاحا باشگاههای بدنسازی مدرن بزنید! صد تا دمبل و هالتر به از اون دستگاههای میلیونی آماتور بازی که حتی جلو بازو رو با دستگاه میزنن! واقعا ورزش امروز حال و هوای ورزش دیروز را ندارد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بله اینطور است متاسفانه! مشکلات زندگی بخصوص در این دوره زمونه زیاد شده!

با ماشینی شدن زندگی برخلاف تصور عموم و تبلیغ شرکتها شاهد افزایش مشغله کاری و ذهنی ، دوری افراد از هم ، کاهش عواطف و احساسات ، مشکلات روحی و روانی و ... هستیم.

درسته. تكنولوژي گويا عواطف و احساسات رو از بين ميبره. با اين حساب بايد خيلي دقت كرد چون بنيان خانواده در غرب خيلي وقت هست نامفهوم و گنگ شده.

حتی ورزشکاران ما (البته این یکی در ایران هست و تو کشورهای دیگه اینطوری نیست! سازمان تربیت بدنی یه کمکی کند به ورزشکاران) بیشتر از دغدغه ورزش و رقابت مشکل مالی و فکر کردن به چگونه تامین شدن هزینه رژیمها و مکملها و مسابقات هستند!

بله . يا به خارج رفتن ورزشكاران و يا اين نمونه اخير تبليغات در تلوزيون بيگانه توسط ورزشكار المپيكي ما!!!

به نظر من ورزشهای امروزی هم ماشینی شدن و حال و هوای گذشته را ندارد! یه سر به اصطلاحا باشگاههای بدنسازی مدرن بزنید! صد تا دمبل و هالتر به از اون دستگاههای میلیونی آماتور بازی که حتی جلو بازو رو با دستگاه میزنن! واقعا ورزش امروز حال و هوای ورزش دیروز را ندارد!

در مورد بدنسازي بيشتر از اين اصطلاحات و دستگاه هاي عجيب غريب استفاده از دارو هاست!!! كه عضله مياره!! حجم مياره!! نيرو مياره!! نفس رو زياد مي كنه!! گردش خون رو تند مي كنه!! كه پاش به ساير به اين اصطلاح ورزش ها هم كشيده شده كه همه اين دارو ها عوارض دارند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يادش بخير اونوقتها كه جوون بودم كشتي ميگرفتم ولي به خاطر نداشتن حريف تمرينيمن كه 110 كيلو وزنم بود هميشه بايد با يه 125 كيلويي تمرين ميكردم :mrgreen: ورزش پايه سلامتيه اميدوارم كه لااقل بچه هاي سايت ورزشكار باشن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من به دوستان پيشنهاد مي كنم براي يه پياده روي كوهستاني(كوهنوردي) برنامه ريزي كنيم و يه چرخي توي طبيعت بزنيم. اينطوري بهتر با هم آشنا مي شيم و روابط دوستانه تري در فعاليتهاي بعدي ايجاد خواهد شد. در مورد طرحها و خلاقيتهاي نظامي و علمي هم در اين شرايط بحث و گفتگو مي كنيم. :mrgreen: :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من به دوستان پيشنهاد مي كنم براي يه پياده روي كوهستاني(كوهنوردي) برنامه ريزي كنيم و يه چرخي توي طبيعت بزنيم.

اينطوري بهتر با هم آشنا مي شيم و روابط دوستانه تري در فعاليتهاي بعدي ايجاد خواهد شد.

در مورد طرحها و خلاقيتهاي نظامي و علمي هم در اين شرايط بحث و گفتگو مي كنيم. :mrgreen: :oops:

اول آقا سعيد يه تاپيك درست كنه عكسهامونو بزاريم اونجا همديگه رو گم نكنيم :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یادش بخیر منم یه زمانی ورزشکار بودم! یه زمانی فوقتبال هم بازی میکردم. ولی حداقل ده سالی میشه که پام به توپ نخورده! یعنی درست و حسابی بازی نکردم! چند مورد الکی توپ زدیم! :lol:

:mrgreen: ولي كلا جا داره با بچه هاي سايت ميليتاري ترتيبه يه بازيه فوتبال جانانه رو بديم :oops:

ليچ رو هم ميذاريم دروازه بان :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عجب پيشنهاد جالبي دادي. يه سري مسابقه فوتبال جانانه.بين انجمن هاي ميليتاري.البته گروه نيروي هوايي قهرمان ميشه بقيه هم براي دوم و سومي تلاش كنند. :mrgreen: :oops: آآآآآآآآي نفس كش :lol: :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من واقعا در موقعي كه داشتن دور افتخار ميزدن گريم گرفته بود درست مثل 28ارديبهشت و دقيقه 96(كي يادشه ؟؟؟) دمشون گرم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
والله ما فوتبال حالیمون نیست!!و فقط تماشاگریم!!ولی هر کی می خواد تو بسکتبال و تیر اندازی (البته نه تفنگ بادی!) و پینت بال خیلی قوی هستیم!! یکی از مقام هامون هم نفر 3 توی تیراندازی با تفنگ بادی در رده ی نوجوانان در باشگاه سئول بود که با 1 امتیاز نفر 2 و با 2 امتیاز نفر 1 می شدم!!و طرف مقابل از من 3 سال بزرگتر بود. بعدش اومدم به خودم گفتم خاک تو سرت!!دشمن به ایران حمله کنه می خوای با تفنگ بادی کالیبر 4.5 بری جنگ؟؟به خاطر همین هم شروع به تمرین با تفنگ های دو لول شکاری کردم که یه کم لگدش به تفنگ های جنگی بخوره. بسکتبال هم حرفه ایم خدا رو شکر.پینت بال هم که زیاد دربارش بحث کردیم با سعید!! :mrgreen: سعید یاد جوونیات به خیر!!هنوز حوصله داشتی با اقا پرویز کل کل کنی الا ن فقط قفل یا دیلیت می کنی!!! :oops: ولی خدایی این اقا پرویز عجب قدرتی داره با این سن بحث می کنه در حد 1000!!! :cry: اینش دیگه ایول داره!! سعید پیر شدی رفت!! :lol: جوانی جوانی... :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

عجب پيشنهاد جالبي دادي.

يه سري مسابقه فوتبال جانانه.بين انجمن هاي ميليتاري.البته گروه نيروي هوايي قهرمان ميشه بقيه هم براي دوم و سومي تلاش كنند. :mrgreen: :oops:

آآآآآآآآي نفس كش :lol: :lol:

آره بايد يه مسابقه فوتبال راه بندازيم هر انجمن و يا بخشي تيم خودش رو داشته باشه.
نبروي زميني با توپ و تانك و نفر برهاش بياد :cry:
نيروي هوايي با جنگنده و بمب افكن ها و پدافندش بياد :x
نيروي درياي با ناو جنگي و زير دريايي و قايق هاي تند روش بياد :x
اول ميخواستم بگم سعيد كاپيتان بشه و لي ديدم مربي بشه از رو نيمكت راهنمايي كنه بهتره.
اگه بازديد كنندگان مهمان سايت هم تماشاگر بشن 120000 نفر ميتونيم تماشاگر داشته باشيم
تو استاديوم!! البته بيش از اين جا نميشن!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه پیر نشدیم! :mrgreen: ورزش حرفه ای رو از همین سن شروع میکنن به یادگیری! :oops: پیشنهاد مسابقه فوتبال خوب بود! یکی بره استادیوم آزادی رو کرایه کنه قراره بچه های سایت بیان! :lol: :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آزادی کفاف نمی ده!!سلسله ورزشگاه های پکن باسه المپیک رو هم بیاری باز هم ملت باید رو طاق استادیوم بشینن!! اقای سرمربی(سعید) شما بازی رو چگونه پیش بینی می کنین؟؟بچه ها در چه اوضاعی هستن؟؟تمرینات چطوره؟؟ :oops: :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.