Electro_officer

ناوهواپیمابر USS Enterprise CVN-65 (آشنایی با ناوهای هواپیمابر 1)

Recommended Posts

من توي بازي لاك آن با دو تا بمب ام كا 84 تونستم غرقش كنم. :mrgreen: البته نميدونم در واقعيت هم واقعا با دو تا ام كا 84 ميشه اين كارو كرد يا نه.خيلي بعيده. :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
amirandamir جان

اگه در واقعیت هم تونستی از سد ناوهای محافظ عبور کنی ، شاید موفق بشی . ناوهای هواپیما بر توسط چندین ناو محافظ اسکورت میشن که حتی در مقابل موشکهای ضد کشتی مافوق صوت واکنش مناسب نشان میدن .

در قسمت تسلیحات دریایی به چندین نمونه اشاره شده است .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابك حقيقتا اگه بخواي بدوني من ناو خودي رو ميزدم. :mrgreen: اگر بخوايم همين شرايط رو توي لاك آن پياده كنيم و يه سي وي ان رو به همراه چند تا ناو محافظ بذاريم به هيچ وجه نميشه بهش نزديك شد.من يه بار با 12 تا سوخو 25 به طرف يكي از اونا كه با چند تا آلبراتروس فكر كنم محافظت ميشد يورش بردم و فقط تونستيم يكي از آلباتروس ها رو بزنيم و همگي منهدم شده و ايجكت نموديم. :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام به تمام دوستان.
وقتي اين ناو توانايي ديدن مهاجمان را نداسته باشد به راحتي منهدم خواهد شد
اين يك قسمت كوچكي از پروژهاي اينجانب است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جاي مهدي خاليه

مبحث ناوهاي هواپيمابر ناتموم موند

من كه از تاپيكهاش خيلي لذت ميبرم :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بابك حقيقتا اگه بخواي بدوني من ناو خودي رو ميزدم. :mrgreen:
اگر بخوايم همين شرايط رو توي لاك آن پياده كنيم و يه سي وي ان رو به همراه چند تا ناو محافظ بذاريم به هيچ وجه نميشه بهش نزديك شد.من يه بار با 12 تا سوخو 25 به طرف يكي از اونا كه با چند تا آلبراتروس فكر كنم محافظت ميشد يورش بردم و فقط تونستيم يكي از آلباتروس ها رو بزنيم و همگي منهدم شده و ايجكت نموديم. :lol:[/quote]
اشتباه اینه که بخوای با سوخوی 25 حمله کنی .
توی یه شبیه ساز خیلی قوی تر و واقعی تر مثل فالکن 4 به کوزنتسوف که اس 300 دریایی روش نصب بود و با 6 ناو همراهی میشد بعلاوه ساورمنی و آدمیرال کیروف حمله کردم بالای 20 دفعه همه حملات شکست خود چون فقط با اف16 حمله میکردم .

این بازی قابلیت شبکه داشت خونه ماهم که گیم نت :lol: یه برنامه برای حمله ریختم که در نتیجه اون بسرعت تمام ناوها نابود شدند .
ابتدا دو اسکادران دو فرودندی اف111 از زوایایی مختلف با موشکهای هارپون حمله کردند بلافاصله از وسط این حمله یک اسکادران 4 فروندی اف18 از فرصت استفاده کردند هر کدوم 4 موشک هارپون زدند ناوها محافظ غرق شدند ساورمنی و کیروف بعلاوه کوزنتسوف صدمه دیدند ولی بدلیل مقاومت با این موشکهای نابود نشدند بعد هنگام برگشت جنگنده ها با چهار جنگنده اف 16 بهمراه هر کدوم 6 عدد موشک ماوریک کار تمام ناوهارو تموم کردیم البته باید ماوریک رو بجاهای خاص بزنی من لیدر بودم برادرم لفت وینگ.
توی این عملیات اف3فروند اف111 بهمراه 2 فروند اف18 و یک فروند اف16 نابود شد من هم که در انتهای راه چرخهام بازنمیشد هواپیما رو به زمین زدم ولی برادرم نشست :lol:

این بازی واقعا رویایی و قوی به لحاظ گرافیکی ساخته شده کاکپیت اف16 بلاک 50 هم دقیق مثل واقعیه و باید کاملا بلد بشی تمامی مسایل ایرودینامیک مثل محدودیت سرعت وزن جی و ... هم توی اون واقعی هستند. البته فقط میتونی با اف16 بپری :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
:oops: :?

[color=red]ارسال پست بدون متن مجاز نیست.
این کاربر از تاپیک اخراج شد.
SAEID[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عكسي رو ميديدم از عرشه ي اين ناو هواپيما بر كه كف عرشه داشت آب پاشي ميشد و نوشته بود كه خدمه دارند سيستم
measure wash down sprinkler system
رو تست ميكنند..
اين سيستم براي چي هست؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
counter measure wash-down sprinkler system یا CMWDS سیستمیه که با پاشیدن آب نمک دار دریا به روی عرشه اونو از عوامل بیولوژیکی, شیمیایی و رادیواکتیو CBR بعد از انجام یک حمله ی CBR پاک می کنه.
[align=center][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/washdown.gif[/img]
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/normal_2003772593830657426_rs.jpg[/img]
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/normal_cmwdssmall.jpg[/img][/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]خیلی جالب بود . این یکی رو تقریباً ندیده بودم .[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اون تصوير وسط نشونن ميده كه فقط به ناو هواپيمابر تعلق ندارند بلكه اكثر ناوها چنين امكاني بايد داشته باشند!

منتها به نظر من بايد خدمه كشتي رو روي عرشه جمع كنند و بعد اتفاقي اين سيستم رو روشن كنند تا خدمه يه حموم آب شور حسابي بكنند. icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اون تصوير وسط نشونن ميده كه فقط به ناو هواپيمابر تعلق ندارند بلكه اكثر ناوها چنين امكاني بايد داشته باشند!

منتها به نظر من بايد خدمه كشتي رو روي عرشه جمع كنند و بعد اتفاقي اين سيستم رو روشن كنند تا خدمه يه حموم آب شور حسابي بكنند. icon_biggrin[/quote]
مرسي از Electro Officer بابت توضيح. :oops:
آره..اتفاقا اون عكسي كه من دارم..خدمه هم كنار اينا ايستادن و خيسه خيس شدند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه سوال دارم . مگه آب شور به تنهایی می تونه عوامل شیمیایی و بیولوژیکی رو از بین ببره icon_biggrin :oops: icon_wink
ببخشید اگه سوالم مسخره بود icon_cheesygrin :evil:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من شنيده ام كه در آينده ناو هاي هواژيمابر جمع خواهند شد و با توجه به اينكه قدرت موشكي و هواژيمايي بالا خواهد رفت ديگر احتياجي به ناوهواژيما بر نخواهد بود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.