amir

AH-1W/Z Super Cobra

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

اين بنده خدا نتونسته 2 تا عكس در تايپيكش بگذارد بهتر است در مورد كبرا مطلب ننويسد

عوض اينكه مسخره كني مي تونستي كمكش كني :!:
تازه گر تو بهتر ميزني بستان بزن
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حق با آقامالک هست من هنوزم که هنوزه با این مسئله مشکل دارم. تازه خیلی چیزهای دگر رو هم هنوز یادنگرفتم. پس طبق فرمایش این دوست عزیزمون دیگه مطلبی نمی دم. :!:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دستت درد نکنه ولی عکسها باز نمیشود! نمیدونم چرا کاربران جون میدن تا از گالری سایت استفاده کنن؟! هر کی در یه هاستی عکس آپلود میکنه که همشون خارجی و در برخی ispها مسدود شدن!

انصافا سعيد اين همه زحمت ميكشه دونه دونه واسه همه كاربرها اكونت باز ميكنه - تازه كلي فضا در اختيار كاربرها قرار ميگيره كه كلي هم هزينه بر هست - اون وقت عده اي حتي به خودشون زحمت ياد گرفتن دوتا كار كوچيك رو هم نميدن يا بيسواديه يا جهالت.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در اوايل جنگ فقط 3 بالگرد(دقيق يادم نمياد ولي حداكثر 4 فروند بودند٬ اينو مطمئنم) از ايران 80 تانك عراقي رو درهم كوبيدند! اين يعني خلبانان ايراني علاوه بر اين چرخبال به سلاح ايمان و اعتقاد هم مجهز بودند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
صحيح! علي آقا و بقيه دوستان شرمنده! icon_cheesygrin صد البتّه اسم [b]شهيد شيرودي [/b]ماندگارتر از اونيه كه نام نبردن من حقير بخواد بهش خدشه اي وارد كنه٬ يادشان گرامي...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]صحيح! علي آقا و بقيه دوستان شرمنده! :? صد البتّه اسم [b]شهيد شيرودي [/b]ماندگارتر از اونيه كه نام نبردن من حقير بخواد بهش خدشه اي وارد كنه٬ يادشان گرامي...[/quote]
ياد و نامشان هميشه در تاريخ اين سرزمين گرامي خواهد بود٠

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بابا علی جان باور کن اخرش اخراج میشی اینهمه تاپیک قدیمی اوردی رو اسکرول که چی؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون از مطلبتون :applause:

..........................................................

[color=#FF0000]دوست عزیز ورود شما رو به فروم میلیتاری تبریک میگم ، برای استفاده بهینه از مطالب در فروم و ضایع نشدن تاپیک های جدید ایجاد شده به نکات زیر توجه داشته باشید :[/color]

[color=#FF0000]1- برای صرف تشکر از ارسال پست خودداری کنید و بجای آن از دکمه ی سبز رنگ گوشه ی پایین هر پست استفاده نمایید [/color]
[color=#FF0000]2- از ارسال پست در تاپیک های قدیمی (مانند این تاپیک که آخرین پست آن مربوط به 6 سال پیش است) مگر در مواقعی که قصد اضافه کردن اطلاعات جدید به مبحث تاپیک یا ارایه ی مقاله ی تکمیلی را دارید ، اجتناب کنید [/color]

[color=#FF0000]برای مطالعه ی بیشتر درباره قوانین سایت به لینک زیر مراجعه فرمایید :[/color]

[url="http://www.military.ir/forums/topic/21925-%d9%82%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c%d9%86-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/"][color=#FF0000]http://www.military.ir/forums/topic/21925-%d9%82%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c%d9%86-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/[/color][/url]

[color=#FF0000]Cheka [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا که این تاپیک بالا اومده من هم یه اشتباه رو تذکر بدم:
وزن سوخت داخلی این هلی کوپتر حدود یک تنه ولی به اشتباه 4627 کیلوگرم ذکر کرده که شاید از ظرفیت حمل سوخت داخلی بعضی از جنگنده های سبک بیشتره! اشتباه هم هنگام تبدیل پوند به کیلوگرم رخ داده !یعنی هر پوند رو حدودا 2 برابر 2 کیلوگرم در نظر گرفته که اینطور نیست(فکر میکنم کمتر از 500 گرمه!) و برعکسه!

ظرفیت مخازن سوخت داخلی: [color=#ff0000]2081[/color] پاوند ([color=#ff0000]4627 [/color]کیلوگرم )
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='lordashrafi' timestamp='1376211095' post='328960']
خیلی خشکله با وجود این چرا آپاچی؟
[/quote]

با سلام.

پاسخی رو که به ذهن بنده می رسید در تاپیک آپاچی عرض کردم.
http://www.military.ir/forums/topic/5096-%d9%88%d8%ad%d8%b4%d8%aa-%d8%a8%d8%a7-apache-longbow/#entry336817
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.