armani

يك هشدار بسيار جدي

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

ویرایش پست ها دردی را دوا نمیکنه ، اگه سایت براشون مهم باشه و واقعا تحت کنترل باشه ( که احتمالش 99.99% هست ) هر دقیقه از کل سایت کپی برداری و آرشیو میتونه انجام بشه .

پیوست :
اقا این مدل رنگ را یکی براما هم پی ام کنه :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ویرایش پست ها دردی را دوا نمیکنه ، اگه سایت براشون مهم باشه و واقعا تحت کنترل باشه ( که احتمالش 99.99% هست ) هر دقیقه از کل سایت کپی برداری و آرشیو میتونه انجام بشه .

پیوست :
اقا این مدل رنگ را یکی براما هم پی ام کنه :mrgreen:[/quote]

جوكر جان فرمايش شما صحيح ولي ميشه با اموزش درست از ابتدا از تشكيل اين نوع پستها و كامنتها جلوگيري كرد.

فكر كنم دوستان استينها رو بالا بزنن و اموزشو شروع كنن. :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

armani,
فرمایش شما کاملا بجا و متین هست و خوشحالم که یکی از اعضای سایت و نه مدیران به این مشکل پی برد و اونو به دوستان خودش هشدار داد. میتونیم با کمک هم روشهای حفاظت اطلاعات و امنیت سیستم کاربران را در یک مطلب تهیه و آنرا مثل قوانین در هدر سایت لینک کنیم.

ramtina,
دوست من بجای اینکه بگی من یه چیزی میدونم و به دیگران اشکال بگیری به حرفی که میزنی توجه کن. همین پست خود رو فکر کن ببین چی بود؟

اما عرض کنم خدمت دوستان و کاربران گرامی که این سایت به همراه تمام سایتهای فارسی تحت کنترل و شنود سازمانهای جاسوسی غرب از جمله آمریکا ، اسرائیل و انگلیس میباشد! جالبه بعضی از دوستان که از روی (نادانی نمیگم ناراحت نشید!) کم توجهی شده در پی ام حرفهایی رو میزنن که مثلا از ترس اطلاعات ایران که یه وقت گیرشون نیاره! به اطلاعات ایران فکر میکنن که دنبال حفظ اسرار مملکتی میباشد اما غافل از اطلاعات دشمن هستن که همین پی ام را هم تحت شنود دارد!

پس لطفا هیچ کدام از کاربران هیچ اطلاعاتی از ایران و موارد مرتبط با ایران به سایت ارسال نکنند مگر آن دسته از اخبار و مطالبی که توسط مسئولین کشوری اعلام شده و ارزش اطلاعاتی ندارد.

1- هیچ خبر و مطلبی درباره ایران ، سوریه ، عراق ، حزب ا... و ... که رسما اعلام نشده بازگو نکنید. در هیچ کجا فرقی ندارد چه در این سایت یا در محفل دوستانه.

2- از امنیت سیستم خود مطمئن شوید. اگر اطلاعات مهمی روی سیستم دارید از یک آنتی ویروس و فایروال استفاده کنید. از پسوردهای طولانی با تمام کارکترها استفاده کنید. میزان ارسال و دریافت اینترنت خود را از طریق کنترل پنل ارایه شده توسط ISP کنترل کنید نه نمایشگر ویندوز!

3- حتی الامکان درباره خود چیزی افشا نکنید. اگر مسئولیت مهمی دارید چیزی از خود نگوئید. اشکالی ندارد که خود را با اسمی دیگر معرفی کنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بدون شك افرادي از دشمن هم در اين سايت كليه اطلاعات مندرج را دقيقاً مطالعه و تحليل مي كنند. :lol: لذا دوستاني كه به اطلاعات محرمانه نظامي و غيره كشور دسترسي دارند، اطلاعات را فرتي بيرون ندهند :oops:
البته تحليلهاي سياسي و نظامي، خوب است چون تحليل،تفكر است ولي بحث در مورد پشت پرده ها ممكن است مفيد نباشه. دشمن چهار چشمي نشسته ببينه چي از كجا درز مي كنه! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کنترل اطلاعات ارائه شده توسط مدیران انجمن در این تالار گفتگو کار بسیار سختیه.
کاربران گرامی باید در این امر به مدیران کمک کنند.
بنظر من بهترین کمک ارائه منبع اینترنتی برای هر ادعا هست به این ترتیب مدیر انجمن مربوط میتونه مطمئن بشه که اطلاعات ارائه شدن سری نیست و یا حداقل کاربر این سایت مسئول افشای اون نیست. مثلا شخصی میگه که ایران فلان تعداد از فلان هواپیما در اختیار داره و برای اون هم مثلا ویکی پدیا رو معرفی میکنه. درست یا غلط اطلاعات توسط ویکی ارائه شده و سایت مسئولیتی در قبال اون نداره.
همچنین در صورت مورد قبول نبودن اون سایت هم بلافاصله میشه اون مطالب رو حذف کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]کنترل اطلاعات ارائه شده توسط مدیران انجمن در این تالار گفتگو کار بسیار سختیه.
کاربران گرامی باید در این امر به مدیران کمک کنند.
بنظر من بهترین کمک ارائه منبع اینترنتی برای هر ادعا هست به این ترتیب مدیر انجمن مربوط میتونه مطمئن بشه که اطلاعات ارائه شدن سری نیست و یا حداقل کاربر این سایت مسئول افشای اون نیست. مثلا شخصی میگه که ایران فلان تعداد از فلان هواپیما در اختیار داره و برای اون هم مثلا ویکی پدیا رو معرفی میکنه. درست یا غلط اطلاعات توسط ویکی ارائه شده و سایت مسئولیتی در قبال اون نداره.
همچنین در صورت مورد قبول نبودن اون سایت هم بلافاصله میشه اون مطالب رو حذف کرد.[/quote]

گريپين عزيز سلام

فرمايشت كاملا متينُ ولي اين راهي هست براي حفظ اطلاعات در سايت .

[color=red]من دوباره از تمامي دوستان عزيزم درخواست ميكنم كه نحوه حفاظت اطلاعات رو به صورت كاملا علمي بيان كنند ُ همچنين نحوه تشخيص اشخاص مشكوك و چگونگي برخورد با اونها . از جناب سعيد خان ميخوام ا ز دوستاني كه ميتونن بقيه رو راهنمايي كنن دعوت به عمل بيارن.[/color]

اللهم عجل لوليك الفرج. امين

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ميگن درخت هر چي بارش بيشتر باشه افتاده تر هست

براي كسانيكه دچار توهم يا بيماري خود بزرگ بيني هستن اينترنت بهترين جايي هست كه ميتونن عقده هاي خودشون رو خالي كنن
به قول معروف كنتر كه نداره هر چي دلت ميخواد دروغ بگو
در ضمن كسانيكه اطلاعات حساسي دارن هيچوقت نميان اطلاعات اختصاصي خودشون رو در سايت يا در معرض عموم قرار بدن چون خودشون ميرن زير سوال و اين يعني به خطر انداختن امنيت ملي و ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ميگن درخت هر چي بارش بيشتر باشه افتاده تر هست

براي كسانيكه دچار توهم يا بيماري خود بزرگ بيني هستن اينترنت بهترين جايي هست كه ميتونن عقده هاي خودشون رو خالي كنن
به قول معروف كنتر كه نداره هر چي دلت ميخواد دروغ بگو
در ضمن كسانيكه اطلاعات حساسي دارن هيچوقت نميان اطلاعات اختصاصي خودشون رو در سايت يا در معرض عموم قرار بدن چون خودشون ميرن زير سوال و اين يعني به خطر انداختن امنيت ملي و ...[/quote]

دوست عزيز متوجه درخت پر بار نشدم.

اگر بدقت مطالب رو ميخونديد متوجه ميشديد كه روي سخن ما با كساني هست كه بطور اتفاقي از اشنايان متوجه اطلاعاتي ميشن و بطور غير عمد اونو در سايت قرار ميدن. خواهش كرديم كه نظرات به صورت اموزشي باشه نه رد و يا قبول ان. كمي دقت بفرماپيد.

[color=red]يكي از اقداماتي كه باعث از دست رفتن اطلاعات ميشه اتصال به شبكه از طريق كامپيوترهاي اداري هست . بسياري از سايتها عكسها و مطالب جذابي دارند كه به همراه دانلود ان نرم افزار جاسوسي هم نصب ميگردد.
به محض اتصال بعدي ميتونن از طريق كامپيوتر شما وارد شبكه اداره دولتي شوند.
بدست اوردن رمز عبور و شناسه كاربري به راحتي صورت ميگيرد.
دوستان عزيز هر گونه اطلاعات براي دشمنان سودمند بود و بررسي ميگردد.اطلاعاتي همچون امار مبتلايان به ايدز و يا هپاتيت از سايت دولتي به ظاهر بي ارزش باشد ولي براي دشمن حياتي.
در صورت استفاده حتما فايروال و انتي اسپاي بروي كامپيوترتان نصب باشد.

منتظر نظرات اموزشي شما هستم[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با اينكه بالاخره هر پازلي با چيدن اجزاي اون كامل ميشه و در مورد اطلاعات هم ميشه با خرده اطلاعات به دست امده از جاهاي مختلف يك حدس خوب زد من باز هم مي گم خيلي نگران نباشين.
اغلب پستها واقعا" خيلي ساده است و محتواي خاصي به همراه نداره.

من خودم اونقدر كه راجع به ايران حدسهاي مختلف در سايتهي غير فارسي ديدم در سايتهاي فارسي چيزي پيدا نكردم...

با اين حال احتياط شرط عقله و بايد رعايت كرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رعايت اصول حفاظتي دشمن را از رسيدن به اهدافش ناكام ميگذارد....
هيـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــس :oops: [/list]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب حالا هر چقدر خودمون حساسیت به خرج بدیم حریف رو به خودمون بیشتر مشکوک کردیم!!!
بعید میدونم کسی باشه که از مسایل مطلع باشه و حفاظت رو رعایت نکنه لااقل برای این دسته افراد کلی دوره و کلاسهای مباحث حفاظت اطلاعات گذاشته شده !!! حتی اون سرباز صفر

فقط به دوستان علی الخصوص مدیران و سعید جان یه پیشنهاد میدم که بد نیست تاپیک ها یا اساسا یک مبحث جدا گانه با عنوان [color=blue]استراتژی اطلاعات .جاسوسی و جنگ روانی[/color] زده بشه تا اینگونه تاپیک ها به همراه اطلاعات آموزشی توی اون بخش بررسی و مورد بحث قرار بگیرن بهرحال کلی داستان و اطلاعات آموزنده تاریخی در مورد مباحث جاسوسی و حفاظت در دنیا و ایران وجود داره که هم دونستنشون جالب و خواندنی هم به دانش افراد در کنترل احساسات و مباحث حفاظتی کمک میکنه و فکر کنم بخش پرطرفداری به لحاظ تعداد پست و تاپیک خواهد شد که البته به شدت باید نظارت و کنترل بشه !!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.