امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]SHAHRZADESHAB محترم سلام

دستتون درد نکنه . اطلاعات کاملی رو دریافت کردم.
[quote] ایران دارای ۱۸۸ فروند فانتوم عملیاتی بود،[/quote]

الان چی؟؟ میتونین حدسی بزنین- لطفا حدودی بگین- اگه اطلاعات دقیقی دارین لطفا دقیق بیان نکنین- حدودی کفایت میکنه[/quote]

سلام . تا جایی که با اطلاعات بسیار ناچپزم می تونم بگم اینه که الان وطن همیشه عزیز ما نه تنها فانتوم عملیاتی داره بلکه خودش هم در ساخت فانتوم دستی بر آتش داره
اول اینکه در مورد حدود فانتوم های عملیاتی که فرمودید خیلی خیلی دست پایین حساب کنیم و با وجود تحریم ها و نبود وسایل یدکی مورد نیاز و ... تعداد 60 به بالاست که البته بازم نمی شه به طور دقیق این اطلاعات رو نه فهمید و نه گفت .
در مورد فانتوم داخلی هم می تونم شفق رو حضورتون عرض کنم که به همت مهندسین دانشگاه شریف ساخته شده و طراحی خاص و زیبای آیرودینامیکی اون باعث شده که با نمونه های روسی و آمریکایی ش تفاوت چندانی نداشته باشه و دیگری صاعقه رو نام ببرم که توسط یک ایرانی به نام پروفسور عشتری در مدت 4 سال ساخته شده .
[align=center][color=olive][size=18]( بلند آسمان جایگاه من است ) [/size][/color][/align]
ا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدايا يا فانتوم هارو از ما بگير اف 22 بده يا يه كاري كن جنگنده هاي خودمون زودتر رونمايي بشن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]گزارش نشریه [color=#ff0000]AIR International[/color] از بروز رسانی فانتوم های ایران
مروری بر پروژه شهید دوران
به قلم: بابک تقوایی[/b]

[center][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10145/1~18.jpg[/img][/center]
[center][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10145/2~13.jpg[/img][/center]
[center][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10145/3~12.jpg[/img][/center]

[quote] متاسفانه در زمان تدوین این گزارش خبری ، امکان درج نام موشک سی-803 به دلایل حفاظتی برای نویسنده مطلب وجود نداشت و از نام سی-801 کی استفاده گردید.
موشک سی-801 کی تنها در یک تست بدون موفقیت در سال 1378 از زیر فانتوم پرتاب شد. موشک سی-802 آ در کنار موشک سی-803 سلاح های سازمانی هواپیمای جنگنده بمب افکن اف-4 فانتوم نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران میباشند و استفاده این موشک ها توسط فانتوم های این نیرو توانایی بالقوه دفاعی آبهای سرزمینی جمهوری اسلامی ایران را فراهم می آورد. [/quote]

[b]دوستانی که می تونند زحمت ترجمش رو بکشند :rose:[/b] :rose: :rose: ویرایش شده در توسط Electro_officer
  • Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم رب شهدا
اقا هم مثبت دادم هم مجدد تشکر میکنم بی صبرانه منتظر ادامش هستم
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جالبه که در لابلای متن، زهر خودشونم بالاخره ریختن. . .
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Sorena_Noshad' timestamp='1386006497' post='351079']

[img]http://scramble.persiangig.com/image/3.jpg[/img]

[/quote]

موشک C-705 هست
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Morteza313' timestamp='1386022074' post='351106']
موشک C-705 هست
[/quote]

نه بيشتر دقت کن. خود سی-802 است بدون بالچه های اصلی.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عکس دوم که برخورد موشک به پیکان دوار است مربوط به شلیک موشک توسط سوخو 24 هست نه فانتوم ...
فانتوم هم همچین صحنه ای از شلیک به پیکان دوار داره ولی این نیست !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='EMP' timestamp='1386051073' post='351128']
درود به دوستان گرامی
چند سئوال دارم:
1. این بابک تقوایی کیست و از کجا دسترسی به برخی از این عکسها دارد که ما نداریم؟
2. چه دلیلی دارد که این بابک تقوایی همه پیشرفتهای ما را به چینی ها نسبت می دهد؟
3. منابع چینی که این بابک تقوایی دارد چرا اطلاعات ایران را برایش رله می کنند؟

اینقدر که این بابک تقوایی گفت همه چیز چینی است که من خودم هم شک دارم که نکند من و بقیه دوستان میلیتاری هم چینی هستیم و در خواب خود را ایرانی می پنداریم و انقریب است که یک نفر ما را بیدار بکند و ببینیم که همه دارند چینی حرف می زنند دور و برمون.
[/quote]
با سلام خدمت استاد
بابک تقوایی دست بلندی تو این کار ها داره و فقط هم کارش تعریف از دستاوردهای ساخته امریکای موجود در ایران است
به هر چا که رسده . هر طوری که شده یک جور زهرشو رو نظام ریخته . [b]این هم بیشتر بخاطر پذیرفته شدن مقاله اش تو مجله است[/b]
تو مقاله قبلیش که تام کت ها 9 تا جان دارند (خوب یادم نیست) مقاله رو کشیده بود به اشیای نورانی و یو فو ها و عملیات سیا و اپگرید های و حوادث تخیلی تام کت .
کلا مقاله رو خراب کرده بود .
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لطفا وارد سیستم شوید برای ارسال نظر

شما قادر خواهید بود بعد از ورود به سیستم این نظر را ترک نمایید

ورود به سیستم