Azarakhsh

مستند دفاع مقدس!!

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

چند تا پروژه زمان دانشجویی کار کردم. البته کلی هم با آن پول درآوردم.
:mrgreen:
من به زمان اسمبلی می توانم برنامه بنویسم البته الان چون خیلی وقت است کار نکرده ام دستوراتش یادم رفته و باید مرور کنم. اگر کمکی از دستم بر بیاید خوشحال می شوم انجام دهم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با اسمبلی که پدر صاحابم درمیاد تا اونکاری که میخوام انجام بدم ! :lol: من استعداد کمی توی این زبان دارم شاید به اینخاطر که کلا سر کلاسش نرفتم ! ترم اول استاده بهم گفت برو حذفش خلاص کلی جر بحث کردم پایان ترم1 گرفتم :lol: لامصب صفر میدادی کلاس داشت یک چیه :mrgreen:

اونچیزی که من دنبالشم کنترل و ارتباط بردهای میکرو کنترلر با pc از طریق usb بود ! مثلا تا حدی که بشه یه اسیلوسکوپ خیلی ساده درست کرد بعد تصویرش رو روی مانیتوردید بیشتر دنبال نحوه ارتباط داده ام و اگر نه مدار اسیلوسکوپ و برنامه داخل کامپیوتر که یه پایه گرافیک هم داره نیازی نیست . البته توی pm باشه بهتره . فکر کنم یکم سوال بیجا و سختی کردم توضیح کلی و ساده میخوام مثلا چه میکروکنترلری خوبه چجور برنامه ریزی میشه تورو خدا اسم اسمبلی رو نیار مثلا بگو قابلیت برنامه دادن به زبان c رو داره تا بتونم باهاش راه بیام :lol: .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]http://www.iribnews.ir/media/tv/ch1/21-00/d19.wmv[/quote]
آقای آذرخش دستت درد نکند ولی این لینک مثل اینکه خراب است و کار نمی کند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا اين مستند آخر بي عدالتي بود تا جاييكه صداي معاون روابط عمومي ارتش رو هم درآورد.دفتر فرماندهي كل قواهم اعتراض كرد چون نقش ارتش واقعا ناديده گرفته شده حتي خيلي از فرمانده هاي ارتش از اين قضيه ناراحت شدن و قراره دوباره يه مستند جديد بسازن.البته مقصر خود فرمانده هاي عزيز هم هستن كه او نزمان به فكر نبودن واجازه فيلم برداري از عملياتهاي ارتش رو نميدان وبه خاطر همين ما الان فيلم از رشادتهاي ارتشيان دلاور كم داريم.ايكاش از عمليات بزرگ حمله به اچ 3يه كوچولو فيلم داشتيم :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]آقا اين مستند آخر بي عدالتي بود تا جاييكه صداي معاون روابط عمومي ارتش رو هم درآورد.دفتر فرماندهي كل قواهم اعتراض كرد چون نقش ارتش واقعا ناديده گرفته شده حتي خيلي از فرمانده هاي ارتش از اين قضيه ناراحت شدن و قراره دوباره يه مستند جديد بسازن.البته مقصر خود فرمانده هاي عزيز هم هستن كه او نزمان به فكر نبودن واجازه فيلم برداري از عملياتهاي ارتش رو نميدان وبه خاطر همين ما الان فيلم از رشادتهاي ارتشيان دلاور كم داريم.ايكاش از عمليات بزرگ حمله به اچ 3يه كوچولو فيلم داشتيم :mrgreen:[/quote]

آخر بی عدالتی نبود و فقط از ارتش یه مقدار کم گفته شد که به نظر من این موضوع به کم توجهی فرماندهان عزیز ارتشی چه در دوران جنگ و چه زمان حال بازمیگردد.

باید نیروهای ارتشی هم مانند سپاه در روند ساخت این برنامه ها حضور فعال داشته باشند تا موارد لازم در مستند گنجانده شود.

به هر حال با وجود کاستی های موجود مستند خوب و جذابی بود که ان شاء ا... دفعات بعد بطور برابر از تمام برادران حاضر در دفاع مقدس یاد خواهد شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من ضعف از خود سیستم روابط عمومی ارتش و فعال نبودنشونه صدا و سیما هم که همه مسئولینش یا سپاهی اند یا یه زمانی بودند پس مقصر خود ارتش که باید روابط عمومی فعالی داشته باشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]آقا اين مستند آخر بي عدالتي بود تا جاييكه صداي معاون روابط عمومي ارتش رو هم درآورد.دفتر فرماندهي كل قواهم اعتراض كرد چون نقش ارتش واقعا ناديده گرفته شده حتي خيلي از فرمانده هاي ارتش از اين قضيه ناراحت شدن و قراره دوباره يه مستند جديد بسازن.البته مقصر خود فرمانده هاي عزيز هم هستن كه او نزمان به فكر نبودن واجازه فيلم برداري از عملياتهاي ارتش رو نميدان وبه خاطر همين ما الان فيلم از رشادتهاي ارتشيان دلاور كم داريم.ايكاش از عمليات بزرگ حمله به اچ 3يه كوچولو فيلم داشتيم :mrgreen:[/quote]\

جناب اواکس عزیز

تا اونجایی که من میدونم و با دوتن از تهیه کنندهای این مستند اشنایی نزدیکی دارم تشویقی بزرگی از جانب دفتر فرماندهی کل قوا هم امده بود نه اعتراض ! در ضمن رهبر انقلاب شخصا از دست اندرکاران تهیه این برنامه تشکر کرده بود. هیچ قراری بر ساخت مجدد این برنامه نیست و الان هم در سفر معنوی حج میباشند.
کمی در نظرات دقت فرمائید. حق نگه دارت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]http://www.iribnews.ir/media/tv/ch1/21-00/d19.wmv[/quote]
آقای آذرخش دستت درد نکند ولی این لینک مثل اینکه خراب است و کار نمی کند.[/quote]

والله چی بگم انگار این فایل از روی سرور حذف شده!! من تقصیری ندارم!! :mrgreen:

بعد در مورد صحبت یکی از دوستان که گفته بودن به نقش ارتش کمتر پرداخته بودن !!باید بگم همچین هم نبود بهتره یه مقدار بیشتر دقت کنید!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.