worior

X PLANE BOEING/NASA X-37~X40~X41.42

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

خوب یه تاپیک مستقل بزن یا صب کن تا تاپیک دوستمون مصطفی در مورد پیشران ضد ماده بعد بحث رو مفصل اونجا انجام میدیم.

در مورد حرکت گفتم کلا با حرکت مخالفم شما باید سرجای خودت باشی و دنیا شمارو نویگیت کنه . یا به عبارت دیگه مکان و زمان شما از وابستگی به مکان و زمان دنیا در بیاد نه اینکه متوقف بشید بلکه از زمان و مکان بخواهید تا شما رو جابجا کنند بعد همه جیز متوقف میشه و شما حرکت میکنید کوچکترین اراده شما در تغییر مسیر میتونه معادل دو سوی عالم باشه و یا خیلی کم در حد نانومتر .
این کار راه حلی داره که باید مکانی که شما اونرو میطلبید با زمان خاصی که داره با شما هماهنگ بشه یجور دیگه فضا زمان شما با مکان مورد نظرتون مطابق بشن ابتدا شما از دنیا فاصله میگیر همون سر جای خودت بعد با کوچکترین حرکت ادامه راه شما در اون فضازمانی خواهد بود که خواستید اگر شد با تصویر بعدا توضیح میدم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]اگه خدا بخواد دارم مقاله مربوط به پیشران پاد ماده رو آماده میکنم .
اون وقت می بینید میشه به چه سرعت هایی دست پیدا کرد .!! :lol: icon_eek[/quote]
هیچ وقت پیشران ضد ماده به سرعت 300 هزار کیلومتر در ثانیه نمیرسه هر جند که این سرعتت برای مسافرت های فضایی ناچیزه :oops:[/quote]

کاملا درسته .
منظور بنده دست یابی به سرعت نور نبود . :mrgreen:
بلکه دست یابی به سرعت های قابل درک بود . :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برای اینکه جسمی بخواد به سرعت نور برسه باید بهش نیرو وارد بشه . طبق فرمول E=MC^2 که البته من بهش شک دارم انرژی با جرم رابطه مستقیم داره که این یعنی کم و زیاد شدن اونها به موازات هم (Cثابته). براساس این فرمول این نیرو میتونه به جرم هم تبدیل بشه. یعنی یه همچین اتفاقی میافته؛ نیرویی به جسم وارد میشه، اون نیرو قسمتیش برای افزایش انرژی جسم برای حرکت صرف میشه و قسمتیش هم برای افزایش جرم برای حفظ همون فرمول و قانون طبیعتش حالا ما چطوری این اضافه جرم رو حذف بکنیم . یه جورایی شد سوال آقا سعید
من تا اونجایی که میدونم دانشمندان پیش فرض سرعت 300 هزار كیلومتر در ثانیه رو به عنوان نهایت سرعت در نظر گرفتند . پس در این سرعت جرم ما باید بی نهایت بشه ؟
این حرفهایی که من زدم درسته یا نه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان عزیز سلام
در مورد مقالات علمی فقط من خواننده هستم و چون تخصص کافی ندارم در این مباحث وارد نمیشم.
ولی در مورد دروازه هایی که سعید بزرگوار گفت اثاری از تولتکها پیدا شده که قادر بودن از مرز زمان و مکان جدا بشن.
خداود در ایات قران کریم فرموده اند ما هفت اسمان و زمین را مثل هم افریدیم. که بسیاری بر این نظریه هستند که این هفت اسمان و زمین بصورت لایه لایه هستند و بروی هم قرار دارند .
چون این مطلب بدرد سایت نظامی نمیخورد من زیاد نقل نخواهم کرد ولی شگفتیهایی در این لایه ها هست که باورش سخت هست.
مدتها در یک سایت مربوط به علوم ماورائی این مباحث رو دنبال میکردیم. ( چه علمی و چه متافیزیکی )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]هر کس نظرشو گفت . من هم تو ذهنم یه چیزایی دارم که اینجا میگم .

به نظر من ، همانطوری که قبلاً گفتم ، فضا لایه لایه است . هر چیزی که ما در دور دست میبینیم و نورش به ما میرسه ، نمیشه مطمئن بود که دقیقاً اونجاست . چون ممکنه نور اون شی از لایه های خمیده عبور کرده باشه . این لایه ها هر چقدر هم که خمیده باشه ، نور باید دقیقاً از روی مسیر لایه عبور کنه . حالا فرض کنیم که یه جسم خیلی سنگین مثل خورشید روی یکی از این لایه ها قرار گرفته باشه . این جسم سنگین روی لایه اثر میذاره و اونو خم میکنه . حالا نور ستاره ای که باید از لبه خورشید عبور کنه و به ناظر زمین برسه ، مجبوره از یه لایه خمیده که به واسطه خورشید ایجاد شده عبور کنه . ناظر زمین ستاره رو بالاتر از محل واقعی اون میبینه ( این مطلب در لحظه کسوف کاملا به اثبات رسیده ) وقتی که لبه خورشید از نور ستاره دور میشه ، با کمال تعجب مشاهده شده که ستاره پایینتر اومده ! و از اینجا بود که دانشمندان دو دسته میشن . تعدادی از خمش خود نور در مجاورت اجرام سنگین طرفداری میکنن و تعدادی هم معتقد هستند که نور روی لایه های فضایی حرکت میکنه و این لایه ها هستند که به واسطه جرم سنگین خم میشن و نور هم بلاجبار از لایه خمیده عبور میکنه .

حالا میخواستم به اینجا برسم که ممکنه یه جرم آسمانی در فاصله میلیاردها سال نوری از ما دیده بشه ، با اینکه شاید خیلی به ما نزدیکتر باشه . یعنی این لایه ممکنه اونقدر خمیده خمیده باشه که فاصله طی شده توسط نور اجباراً زیاد باشه ولی ما بدون اینکه خبر داشته باشیم در مجاورت اون جرم قرار داشته باشیم .

فقط اگه بشه راه سفر از لایه ای به لایه دیگه را پیدا کنیم ، حتماً میتونیم از نور سریعتر حرکت کنیم .

در ضمن یه چیزی هم در مورد سیاه چاله ها دارم . به نظرم این سیاه چاله ها همون دروازه ای باشن که بین لایه ها ایجاد شدند ![/color]:mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=brown]

در ضمن یه چیزی هم در مورد سیاه چاله ها دارم . به نظرم این سیاه چاله ها همون دروازه ای باشن که بین لایه ها ایجاد شدند ![/color]:mrgreen:[/quote]

تا حدودی با صحبت های شما موافقم . :lol:
امااین دروازه های زمانی سیاه چاله ها نیستند .
بلکه به آنها کرم چال یا تونل فضا – زماني گفته میشه . ""البته اگه وجود داشته باشه ""
من یه مقاله در موردش دارم که خیلی جالبه . البته چون به موضوعات سایت ربطی نداره . گفتم اگه دوستان علاقه مند باشند ارسال کنم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان دنیای ما سه بعدی نیست و بیش از 10 ها بعد شناخته شده داره ولی اکثر دانشمندان برای محاسبات از این سه بعد استفاده میکنند که باز هم مجبورند این سه بعد رو در بازه زمان برای حرکت بدست بیارند.
اگر شما فکر کنید حرکت کرده اید اشتباه میکنید فرض کنید زمان رو از مختصات کنار بزنیم اونوقت همه چیز در سرجای خودش میخکوب و غیر قابل مشاهده غیر قابل وجود و نابود میشه کلا جهان ما در زمان وجود داره و بدون زمان یعنی هیچ.همه چیز حرکت داره از ذرات درون اتم تا کرات و کهکشانها و این حرکت در بازه زمان معنی پیدا میکنه علت اینکه هم نمیتونیم به صفر مطلق در دما برسیم همینه چون با متوقف شدن حرکات زیر اتمی دیگه نوری بازتابی و حرکتی مشاهده نخواهد شد تا از وجود چیزی در این دما با خبر بشیم دمای صفر مطلق جایی که نور هم متوقف میشه و حرکتی نخواهد داشت .

خوب با این فرضیات و اینکه میدونیم اگر حرکتی کنیم زمانی طی کرده ایم باید بجای فشار آوردن بر سه بعد مختصات بر بعد چهارم انیشتین یعنی زمان فشار بیاوریم برای مثال فاصله من تا شما یعنی اهواز تا تبریز 4 ساعت راه است اگر برزمان فشار اوریم میتوانیم این 4 ساعت را به چند ثانیه کاهش دهیم البته این چند ثانیه برای انتخاب مکان پیاده شدن.
در کل تنها راه برای مسافرت با سرعت که نه بلادرنگ در هر جا سفر در قالب سیستمهای فشار زمانی است نه تولید فشار مکانی یا مکانیکی .امکانپذیر بودن این کار با سوراخ کردن زمان بوجود می آید یعنی در مکانهایی امکان دارد فاصله بین دو جسم کمتر باشد هر چند که از هم دورتر باشند مثل مسافرت زمینی و هوایی.اما میتوان این سوراخ ها را در زمان بوجود اورد یا از انواع طبیعی ان یعنی کرم چاله ها بهره برد.
نکته جالب اینه که شما میتونید در جای خودتون باشید و با این کار دنیا زیرپای شما حرکت کند چون از بعد فشار زمانی خارج شده اید .ضمن اینکه هیچ فشار خرابی و مشکلی هم در دنیا بوجود نمی آید دستتان کش می آید به دوسوی عالم چون زمان ابتدا و انتهای آن با هم متفاوت است ولی هیچ درد یا حالت خاصی حس نمیکنید از درو دیوار وهر چیز ممکن عبور میکنید بدون اینکه به شما زحمتی وارد شود چون در زمان خود سیر میکنند و....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]mostafa2426 جان

البته منظورم از سیاهچاله دروازه بین لایه ها بود . این تئوری که خدمت شما در پست قبلی ارائه کردم میتونه بلعیده شدن نور توسط سیاه چاله ها را هم توجیه کنه .

درسته که به ظاهر این مقالات به مسائل نظامی ارتباطی نداره ولی در واقع الان که میخواهیم رقابت فضایی شروع کنیم باید کم کم ذهن جوانان با اتفاقاتی که در فضا میفته آشنا بشه . پس اگه در مورد فضا مطلبی داری ارسال کن . قطعاً قابل استفاده خواهد بود . با حضور دوستانی همچون شما و worior امیدوارم بخش فضایی سایت بیش از پیش فعالتر بشه .

راستی اگه فرصت داشتی به تاپیک زیر سری بزن . اگه نظری داشتی با هم تبادل میکنیم .[/color]

[url=http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=6955]میـکـرو گـراویـتـی و بررسی خـواص فیزیکی در حالـت بی وزنـی ( جاذبه صفر )[/url]

[color=brown]worior جان

مطلب جالبی را عنوان کردی . دستت درد نکنه . ولی یه خرده جاهای مبهم داره . مثلاً ما که در جهانی زندگی میکنیم که همواره در مکان و زمان محدودیت داریم که نمیتونیم همینطوری کنارش بذاریم . من هم تا جایی که اطلاع داریم همون چهار بعد معروف به گوشم خورده . یه خرده هم فشار آوردن به زمان مبهم بود . اگه فرصت داشتی در این مورد بحث میکنیم . [/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=brown]mostafa2426 جان

البته منظورم از سیاهچاله دروازه بین لایه ها بود . این تئوری که خدمت شما در پست قبلی ارائه کردم میتونه بلعیده شدن نور توسط سیاه چاله ها را هم توجیه کنه .

درسته که به ظاهر این مقالات به مسائل نظامی ارتباطی نداره ولی در واقع الان که میخواهیم رقابت فضایی شروع کنیم باید کم کم ذهن جوانان با اتفاقاتی که در فضا میفته آشنا بشه . پس اگه در مورد فضا مطلبی داری ارسال کن . قطعاً قابل استفاده خواهد بود . با حضور دوستانی همچون شما و worior امیدوارم بخش فضایی سایت بیش از پیش فعالتر بشه .

راستی اگه فرصت داشتی به تاپیک زیر سری بزن . اگه نظری داشتی با هم تبادل میکنیم .[/color]

[url=http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=6955]میـکـرو گـراویـتـی و بررسی خـواص فیزیکی در حالـت بی وزنـی ( جاذبه صفر )[/url]

[color=brown]worior جان

مطلب جالبی را عنوان کردی . دستت درد نکنه . ولی یه خرده جاهای مبهم داره . مثلاً ما که در جهانی زندگی میکنیم که همواره در مکان و زمان محدودیت داریم که نمیتونیم همینطوری کنارش بذاریم . من هم تا جایی که اطلاع داریم همون چهار بعد معروف به گوشم خورده . یه خرده هم فشار آوردن به زمان مبهم بود . اگه فرصت داشتی در این مورد بحث میکنیم . [/color][/quote]

چشم حتما .
به نظرم تاپیک worior عزیز داره از هدف اصلیش دور میشه . بهتر نیست تو تاپیک دیگری این بحث رو ادامه بدیم ؟
من دارم مقاله مربوط به پاد ماده رو آپلود میکنم البته با این سرعت من اگه بشه .
علاوه بر اون یه مقاله دیگری در مورد نحوه ایجاد پاد ماده و .. است که خیلی جالبه . این 2 تا رو حتما یه نگاهی بهش بندازید .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=brown]درسته یه خرده از بحث منحرف شدیم . اگه واریور موافق باشه و مدیر سایت هم اجازه بده ، از جایی که بحث منحرف شد به یه تاپیک جدید انتقال میدم و ادامه بحث را پی میگیریم .

من که هر چی تو بخش نیروی هوایی ارسال بشه با دقت پیگیری میکنم ، شما ارسال کن . خیلی هم خوشحالم که بخش فضایی با حضور شما فعالتر شده .[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واریور گرامی بسیار عالی بود. واقعا سری خوبی رو معرفی کردی .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم با انتقال موافقم .
تاپیکهایی که من میزنم معمولا همیشه به انحراف میرن البته با وجود دوستان این انحراف مفید واقع میشه .
برای تاپیک جدید عنوان [color=blue]فیزیک سرعت بالا برای مسافرتهای فضایی [/color]باشه خوبه :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بحث سفرهای طولانی فضایی حداقل تا چند سال آینده پنهان خواهند ماند ولی اطلاعاتی که خودم در این مورد توی این دو -سه سال بدست آوردم اینجوری است:
1.شاید هرگز به نیازی به سرعت های بالا نداشته باشیم
در صورتی که با شناسایی کرم چاله های فضایی از آنان به عنوان تونل و میانبر برای انتقال استفاده کنیم.
حتما درمورد تله پورت شنیده اید در این صورت با انتقال اطلاعات یک ماده از یک نقطه به نقطه دیگر از طریق امواج الکترومغناطیسی یا تاکیون ها و ایجاد همان ماده بر اساس اطلاعات رسیده.
2.بعد حرکت با سرعت نزدیک یا حتی خود نور در این صورت جسم مورد نظر برای حفظ ساختارش علاوه بر سرعت نور جنبشی باید سرعت نور دورانی(مثل بشقاب پرنده) هم داشته باشد تا از محو شدن آزاد شده باشد.
...................
یک چیز دیگر هم است اینکه1. فضا ما بسیار کوچکتر از آن چیزی است که نور به ما اطلاع می دهند.فوتون در اثر تحت فشار قرار گرفتن انواع میدانهای گرانشی شکل اصلی خودش را از دست می دهد.
2.ما در حال حرکت نیستیم بلکه نگاه و ذهن ما گذر و حرکت اجسام را می بیند و هر کس دید خودش را افزایش دهد آینده ای که می آید سریع تر از دیگران خواهد دید.
(این آخری ها را زیاد جدی نگیرید یک چیزی است که خودم از خودم دروکردم :mrgreen: )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا جان شما دارید در جای اشتباهی دنبال پاسخ به سوال خودتون می گردید. فیزیک مدرن نمی تونه پاسخی تهیه کنه بلکه باید رفت سراغ شیمی و مخصوصا شیمی عالی

حالا باسه پیشی گرفتن بر سرعت نور و فشار وارد کردن به زمان من مواد زیر رو توصیه می کنم:
الف- حشیش. البته اسم ژنریکش هست حشیش. اسامی دیگری هم داره از قبیل گراس، برگ ، ماری جواناو....
ب- ال اس دی. لیسرجیک دی متیل اسید خودمون
ج- اکستاسی. در زمان جنگ جهانی دوم برای سربازان آلمانی درجبهه روسیه تهیه شد . خداوکیلی خیلی هم کارسازه . می برتتون به مافوق سرعت نور.
د- انواع قارچهای توهم زا- مخصوصا از نوع تولتیکی اش.
ه-تاتوره به روش دون خوان

خوب دیگه مشکلات رو حل کردم فقط یه مشکل مونده اونم اینه که جرات استفاده از اینها روندارم. بقیه بحث آشپزی رو بعدا پی گیری می کنیم.

اما دوستان خارج از شوخی. قضایای مربوط به جهان میکروسکوپی رو با جهان ماکروسکوپی اشتباه نگیرید. حالا چون بحث درباره فیزیک مدرن هست یه مثال می زنم: طبق اصل عدم قطعیت هایزنبرگ یه ذره مثه الکترون رو نمی شه همزمان هم اندازه حرکتش رو تعیین کرد وهم مکانش رو. یعنی در یک زمان فقط یا می تونیم اندازه حرکت اون رواندازه کنیم یا مکانش رو و با اندازه گیری یکی دیگری رواز دست میدیم. ولی باید یادمون باشه که این اصل در ابعاد ریز اتمی هست نه سیاره زمین و مریخ واینها....
مسائلی که دوستان زحمت کشیدند مطرح کردند و خوشبختانه نشون می ده که هنوز دوستداران علم دراین کشور زنده هستند(به کوری چشم بعضی ها) بیشتر ابعاد ریز اتمی داره. مثه همین قضیه منتقل کردن یه ماده توسط انتقال اجزاء اون به دور دست. یا کرم چاله ها.
بعضی از این موارد هم فقط جنبه ریاضی داره وهنوز جواب خودشون رو به صورت علمی نداده اند.

به هرحال یه قضیه هست به نام قضیه بل که ادعا می کنه میتونه سرعت نور رو درهم بشکنه. اگر دوست داشتیم بعدا براتون بنویسم.
ببخشید. اذیتتون کردم
رضا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.