Recommended Posts

بعد از 5 سال
برای 10 سال دیگر این را تمدید کنید

14 سال از توقف توسعه موشک های ایران می گذرد و در یک صبح زیبا ، مردم با استفاده از وب 4 به این خبر رو می شنوند : « گزارشگر ما گزارش داد که اعراب خلیجی یه ایران حمله کردند و ایران توان پاسخگویی ندارد ، وزیر خارجه ی آمریکا و انگلیس از این حمله حمایت کرده اند ، ناوهای آمریکایی و مستشاران آمریکایی این حمله را رهبری می کنند ؛ به خبر فوری که همینک به دست من رسیده است توجه کنید ، ترکیه نیز به ایران حمله ور شد ، وزیر امور خارجه ترکیه اعلان کرده این حمله جهت احقاق حق ملت کرد ! ایران است ! »

[quote name='Ludendorff' timestamp='1399992448' post='377904']
بعید میدونم با توجه به خطوط قرمزی که مشخص شده خیلی در زمینه موشکی جلو بیان .

آره اگه واقعا به همین حد راضی شده باشند برای رفح تحریمها از رو دوش ملت . به نظر منم یه پیروزیه
نگاه کنید به سرنوشت لیبی یا عراق
[/quote]

قرار نبود همین که هسته ای رو محدود کردیم تحریم ها برداشته بشه !؟
اتو ایران یک عده هستند که کارشان فقط توجیح غربه !!

[quote name='scavenger' timestamp='1399993556' post='377910']
گفتن موشک بالستیک تست نکنید، نگفتن ماهواره بر درسته؟ در کل فرقی با هم ندارن، هر زمان احتیاج شد موشک رو با تراژکتوری بالستیک تنظیم میکنیم!
[/quote]

عزیز دلم ، فردا میاند و می گند که ایران یک برنامه ی پنهانی موشکی داره برای همینه که موشک ها و سیستم های پدافند هوایی رو داره تقویت می کنه . اونم باید جمع کنیم !؟

بفرمائید کشور رو بدید به غربی ها و خلاص .
  • Upvote 12
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تیم مذاکره کننده فعلی باید هر نوع قول و قرار تعلیقی [b]در حد ۳ سال[/b] قول بدن و نه بیشتر

فقط بعد از ‍تموم شدن این گفتگوها قیافه اون استاد گفتگو و مذاکره که جنگ عراق و کویت رو به رزومه خودش چسبوند دیدنیه
  • Upvote 6
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Maldini' timestamp='1400003793' post='377951']
تیم مذاکره کننده فعلی باید هر نوع قول و قرار تعلیقی [b]در حد ۳ سال[/b] قول بدن و نه بیشتر

فقط بعد از ‍تموم شدن این گفتگوها قیافه اون استاد گفتگو و مذاکره که جنگ عراق و کویت رو به رزومه خودش چسبوند دیدنیه
[/quote]

اون استاد گفتگو اگه گفتگو بلد بود ، زمانی جنگ رو پایان می داد که ما یک چیزی تو دستمون بود ! اون نفوذی عثمان زمان در ائتلاف 3 نفره بود .

یک حسی بهم می گه که اگه این ظریف رو ول کنیم که همینجوری مذاکره کنه ، تا آخر سال خبر درخواست تعطیل شدن کارخانه های [b]فولاد آلیاژی[/b] + [b]مپنا [/b]رو هم خواهیم شنید

بعد از موشکی یا می روند سراغ پدافند هوایی ، یا سراغ پهپاد ها . بعدش هم بهانه ی سلاح های شیمایی ایران رو میارند . ویرایش شده در توسط blender
  • Upvote 6
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]تیم مذاکره کننده فعلی باید هر نوع قول و قرار تعلیقی [b]در حد ۳ سال[/b] قول بدن و نه بیشتر

فقط بعد از ‍تموم شدن این گفتگوها قیافه اون استاد گفتگو و مذاکره که جنگ عراق و کویت رو به رزومه خودش چسبوند دیدنیه [/quote]

عجب چيزيه اون .... خدا به دادش برسه .... همه يه طرف اون جناب يك طرف

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این جور که معلومه اینم یک توافق مثل توافق ورسای هست فقط به جای محدود کردن یک دفعه مقطعی عمل میکنه تیم مذاکره کننده هم فعلا تو هیپنوتیزم اشتون غرق شدن
الان غنی سازی
فردا میشه محدود کردن کل توان نظامی و وقتی قدرت نظامی نداریم خودبه خود محاصره اقتصادی و بعدش یه سره کردمون
اگه ازاون روز اول با زبون زور جلوشون در میومدیم و مسخره بازی باند بازی داخلی که از صدتا تحریم بدتر بود و جود نداشت الان مقامات غربی همچین غلطی رو در موردمون نمیکردن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

این خواست الهی است که در عین آزمایش هر کسی ، تاریخ رو به سمت رقم خوردن پیش میبره

نگران نباشید !

قرار الهی بر همین حول میچرخه .... باید یک طوری مردم متوجه اصل قضایا بشن ....

فرموده امام خامنه ای رو فراموش نکنید : باذن الله ....

یا حق
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اون زمان که توافق ژنو بسته شد تو یه تاپیک انگلیسی میلیتاری گفتم این توافق به یک ترکمانچای منجر خواهد شد، دوستان سروصدا راه انداختن که هسته ای رو لازم نداریم و تو نمی فهمی و ...
بعلاوه، کی گفته کاربرد صلح آمیز انرژی هسته ای صرفا تولید برقه؟ ما برای ساخت زیر دریایی هسته ای و موتور شاتل (انشاالله) به اورانیوم بالای ۹۰٪ نیاز داریم. حالا هی تجربه تلخ تولید بنزین رو تکرار کنند! ویرایش شده در توسط MacTavich
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] بعلاوه، کی گفته کاربرد صلح آمیز انرژی هسته ای صرفا تولید برقه؟ ما برای ساخت زیر دریایی هسته ای و [color=#ff0000]موتور شاتل[/color] (انشاالله) به اورانیوم بالای ۹۰٪ نیاز داریم. حالا هی تجربه تلخ تولید بنزین رو تکرار کنند! [/quote]

لطفا برای قسمتی که مشخص کردم مثال بیارید !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من خیلی فکر کردم

می تونیم موشک با برد بیشتر امتحان نکنیم ولی مثلا موشک با برد 2500 کیلومتر و کلاهک 10 تنی امثحان کنیم .
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا ما رهبر داریم شما نگران چی هستید ظریف هم بدون مجوز آقا دست بکاری نمیزنه مطمعن باشید
  • Upvote 4
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='keivan2' timestamp='1400057931' post='378154']
اقا ما رهبر داریم شما نگران چی هستید ظریف هم بدون مجوز آقا دست بکاری نمیزنه مطمعن باشید
[/quote]
منم موافقم..
شخصا در بحث های خط قرمزی و امنیت ملی اعتماد خوبی به آقای روحانی دارم...چون همون طوری که قبلا گفتم ایشون از چهره های به نام انقلابی و متعهد به نظام و انقلاب و رهبری هستن و همچنین به خاطر سوابق شون از افراد مورد موثوق رهبری هستن
اما متاسفانه بعضی ها(در بدنه مردم و بعضی از وزرا) فکرمیکنن مثلا اگر سر روجلوی آمریکا بیاریم پایین دلار میشه 700 تومن-پراید 7 تومن!!
من دوست دارم این طرز تفکر بعد از این مذاکرات (که اندک اندک داره کارشکنی ها آمریکا پدیدار میشه) کامل شکست بخوره ویرایش شده در توسط Maldini
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='blender' timestamp='1400051150' post='378125']
من خیلی فکر کردم

می تونیم موشک با برد بیشتر امتحان نکنیم ولی مثلا موشک با برد 2500 کیلومتر و کلاهک 10 تنی امثحان کنیم .
[/quote]
همونطور که تو صفحه اول گفتم این بستگی داره به اینکه طرف مقابل از این واژه چه منظوری داره و هدفش چی هست؟ تا این مسئله حل نشه نمیشه نتیجه درست گرفت!
درثانی چنین موشکی حجم بزرگی خواهد داشت و همین برای خطرناک نشون دادنش کافیه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='death' timestamp='1399986404' post='377865']
خوب 5 سال چیزی قویتر از داشته هامون تست نکنیم به نظر من یه پیروزی هست همین الان هم موشک های ما تقریبا هر جایی که میخوایم رو پوشش میده احتیاجی به قویتر کردنشون نداریم وضع اقتصادی بهتر باعث میشه تولید موشک بیشتری داشته باشیم در ضمن میتونیم رو دقتشون تو برد محدود کار کنیم که البته این موضوع برا غربی ها خیلی سخته کشفش پس عملا قرار نیست رو بحث موشکی ما اتفاقی بیفته میشه بحث برنامه فضایی که یه بازنگری توش هم بد نیست به هر حال توافقه دیگه یکم باید کوتاه بیایم یه پیروزی هست این موضوع بعید غرب به همین قانع بشه!
[/quote]
یاد این حرف افتادم که می‌فرمایند: هلو برو تو گلو!
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Electro_officer' timestamp='1400067192' post='378204']
یاد این حرف افتادم که می‌فرمایند: هلو برو تو گلو!
[/quote]
این مذاکرات قرار بود در بدترین حالت برابر از دست دادن توان هسته ای ما و در عوض لغو تحریم ها باشد .
حالا اون که دچار یخ بندان شده است و تحریمی هم لغو نشده ، در عوض حرف از موشکی می زنند و می گند حتی اگه این مذاکرات به نتایج دلخواهشون برسه ، حداقل 20 سال طول می کشه تا تحریم ها برداشته بشه .

حالا این دوستان با چه منطقی می گند بیائید ما 5 سال موشک هامون رو محدود کنیم ، و خوش خیال باشیم که غرب هم بعد از 5 سال همه چیز را رها می کند و با ما خوب می شود ، دیگر خود دانند .
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمتر از خود این توافق، مبنای حقوقیه که درست میکنه.
میگند که شما قول دادید، خوب ما هم باید بیایم نظارت! خوب تو چاه توالت هم میشه موشک قایم کرد دیگه نه؟
تازه بعدش هم مرجع اینکه به قولتون عمل کردید یا نه ما هستیم! بعد اینکه همه اطلاعاتتون رو در آوردیم، میگیم عمل نکردید و تازه جلوی همه دنیا هم ماییم که بدنام میشیم که ایران به قولش عمل نکرده!
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مطالب مشابه

• توسط MR9
      با سلام
      آزمایش سامانه دریاپایه "lora"

طبق اخبار منتشر شده ، صنایع هوا- فضای رژیم عبری (IAI) موفق شده تا آزمایشات سامانه تسلیحات توپخانه ای برد بلند ( Long-Range Artillery weapon system) خود را با موفقیت به اتمام رساند که این تستها ، عمدتاً بعنوان  بخشی از برنامه  تبلیغاتی و همچنین گسترش رزمی  که در نهایت منجر به خرید آن توسط IDF خواهد شد ، در نظر گرفته شده است . در این آزمایش ، یک تیر موشک از روی عرشه یک شناور غیر نظامی ، بسوی یک هدف در عمق دریا شلیک گردید . سامانه تسلیحاتی LORA ، در رده  راکتهای توپخانه ای تاکتیکی  برد بلند قرار دارد  که توسط بخش MALAM از صنایع IAI توسعه پیدا نموده  است .

براساس اطلاعات موجود این سامانه برای انهدام اهداف در بردی فراتر از 400 کیلومتر و با دقتی در حدود 10 متر طراحی و از یک سکوی دریاپایه به مورد آزمایش قرار گرفت . به گفته تحلیلگران دفاعی ، گونه آزمایشی این سامانه راکتی به این دلیل از روی یک شناور غیر نظامی به سوی هدف شلیک گردید تا کارشناسان فنی قادر باشند تا کاراکترهای این سلاح را بطور کامل بررسی و تجزیه و تحلیل کنند . این سامانه رزمی ، از یک تریلر بعنوان پست فرماندهی و یک لانچر زمینی تشکیل شده و می تواند اهداف مورد نظر را در برد مشخص شده ، با دقت مورد اصابت قرار دهد  . در این تست رزمی ، سامانه های اصلی و جانبی و هم راکت شلیک شده ، با موفقیت عمل نموده و رضایت ناظران را برآورده کردند .

بواز لِوی ، معاون اجرایی IAI و مدیر سیستم های تسلیحات راکتی این شرکت در این زمینه معتقد است :
      " این تست ، یکی از پیچیده ترین آزمایشات IAI در یک دهه گذشته بشمار می رود ، چرا که این رویداد ، یک طرح تمام عیار عملیاتی شامل ارزیابی نحوه مانور سامانه ، نحوه عملکرد در مرحله نهایی (ترمینال ) و همچنین دقت در انهدام هدف ، می گردید . وی تاکید نمود که  این سامانه به بلوغ خود نزدیک شده و یک ترکیب بسیار پیشرفته را برای کاربران احتمالی آن به ارمغان خواهد آورد .
      پی نوشت :
      علی الظاهر ، جمهوری اسلامی ایران ، تنها کشوری نیست که روی سامانه های موشکی تاکتیکی با دقت بالا مشغول کار هست !!!!
      صرفاً برای میلیتاری / مترجم  MR9

• توسط Ahmad6644
      اندونزی به دنبال خرید 6 فروند جنگنده‌ی سوخو است

مقامات اندونزی روز گذشته اعلام کردند که به دنبال خرید 6 فروند جنگنده‌ی روسی سوخوی SU-30 هستند. این قرارداد که در کنار نمایشگاه هوایی روسیه (MAKS-2007) و در روز اول آن منعقد شده است ارزشی در حدود 330 تا 350 میلیون دلار در برخواهد داشت. این جنگنده‌ها که تکنولوژی آنها به اواسط دهه‌ی 90 بازمی‌گردد، به صورت تدریجی و از سال آینده تحویل داده خواهند شد.

منبع : AVIA.IR
  • مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.