javadiii

كتاب هاي مرتبط با امور نظامي

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با عرض سلام خدمت دوستان
به لطف خدا قصد دارم از اين پس در اينجا كتاب هاي نظامي را براي دانلود قرار دهم.
لطفاْ در صورتي كه اين مكان براي طرح اين موضوع مناسب نيست مديران سايت لطف كرده به تاپيك مناسب انتقال دهند چون خودم جاي مناسب تر ي براي طرح موضوع پيدا نكردم.
فقط لطفاْ توجه كنيد كه اكثر كتاب هايي كه در اينجا قرار مي دهم به زبان اصلي هستند.
خب حالا معرفي اولين كتاب:

[b]Military and Aerospace Electronics - June 2008 (ارتش و الكترونيك هوافضا)[/b]
توضيحات:
Scientists to develop miniature military robots

NASA,Intel,and SGI upgrade supercomputer, spand compute capabilities

Unstable and uncertain world drives military tecnoligy investment

[url=http://rapidshare.com/files/130446170/MAE_20080701_Jul_2008.PDF.html]لینک دانلود[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يك كتاب ديگه هم دارم كه درباره هدايت و كنترل موشك هاي بالستيك هست.
اين كتاب تخصصي و خيلي عاليه . با شكل و فرمول رياضي مطالب رو توضيح ميده. اگه انگليسيتون خوبه توصيه مي كنم حتما دانلودش كنيد.
تصوير: http://www.elektrotekno.com/userpix/23_Missile_Guidance_and_Control_Systems_1.jpg

لينك دانلود:
[url=http://rapidshare.com/files/10336687/Missile_Guidance_and_Control_Systems_by_George_M._Siouris_-_2004.rar.html]دانلود با حجم 3079 کیلوبایت[/url]

پسورد باز كردن فايل: www.elektrotekno.com

براي دانلود از رپيدشر اين سايت هم خوبه: www.rapidbaz.com

موفق باشيد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جوادی جان من نمیتونم از این سایتها دانلود کنم راه دیگه ای داری !منظورم اون ایبوک کنترل و هدایت !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام وريور جان
خوشحالم كه به اين كتاب ها علاقه نشون دادي.
من اين لينك آموزش هدايت موشك هاي بالستيك رو بسيار سخت پيدا كردم بنابراين لينك ديگري ندارم.
به دليل حساس بودن آموزش هاي اين كتاب تمام سايت هايي كه فايل اين كتاب رو ميزباني مي كردند مجبور به حذف اون شدند!
براي دانلود از سايت رپيدشر مي توني از سايت هايي كه برات لينك با دانلود مستقيم مي سازن استفاده كني.
من سايت هاي زير رو پيشنهاد مي كنم:
1- www.rapidbaz.com
2- http://www.hlusoe.info/index.php
3- http://backdoorwarez.org/rapid/index.php
يا از اين نرم افزار استفاده كن:
http://www.kamyabonline.com/modules.php?name=News&file=article&sid=2674
اگه با همه ي اين وجود باز هم نتونستي بگيري بگو تا خودم با اين اينترنت ذغالي برات آپلود مي كنم. (حدود 3 مگ)
راستي ميشه تو همين سايت هم اين فايل 3 مگابايتي رو آپلود كرد؟
اميدوارم مطالعه و بررسي اين كتاب سبب توسعه ي هر چه بيشتر توان موشكي ايران و حتي دسترسي ايران به موشك هاي قاره پيما بشه icon_biggrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز سلام

این شروع خوبی برای بدست اوردن کتابهای به روز علمی -نظامی هست. ولی خواهشا در انتخاب کتابها دقت کامل رو در نظر داشته باش که خدای ناکرده مطالب خطرناکی رو در اون شرح نده.

چند وقت پیش دوستی تاپیکی در مورد ساخت بمب دستی کثیف رو درست کرد که بلافاصله تاپیک قفل شد.
در سایتهای خارجی منابعی برای ساخت ادوات دست ساز هست که بیان و لینک دادن اونها خلاف قوانین سایت میباشد. منتظر مطالب خوب و جذابت هستم.

حق نگه دارت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا کسی اگه کتاب یا مطلبی در مورد مسایل اطلاعاتی داره،در نبود اشکال حفاظتی برای استفاده دوستان در سایت قرار بده.
من معتقدم هستن افرادی که مسایل و مطالبی در محیطهای کاری و زندگیشون میگذره که به لحاظ امنیتی مهمه ولی چون افراد آموزش ندیدن فکر میکنند اون موضوع یا مطلب یا اتفاق اهمیت چندانی نداره....................

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ma2012' timestamp='1403625274' post='388068']
آقا کسی اگه کتاب یا مطلبی در مورد مسایل اطلاعاتی داره،در نبود اشکال حفاظتی برای استفاده دوستان در سایت قرار بده.
من معتقدم هستن افرادی که مسایل و مطالبی در محیطهای کاری و زندگیشون میگذره که به لحاظ امنیتی مهمه ولی چون افراد آموزش ندیدن فکر میکنند اون موضوع یا مطلب یا اتفاق اهمیت چندانی نداره....................
[/quote]

بعید می دونم کتابی در این زمینه باشد که در دسترس عموم قرارگرفته باشد ولی انتشارات روزنامه اطلاعات در دهه60 شمسی کتابی را با عنوان " شناسایی و شکار جاسوس " که مربوط به خاطرات پیتر رایت ، کارمند بخش ششم از اطلاعات نظامی بریتانیا (MI-6) می بود را منتشر کرده و می تونید آن را از سایت انتشارات روزنامه اطلاعات بخرید . ویرایش شده در توسط MR9

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='MR9' timestamp='1403673187' post='388142']
بعید می دونم کتابی در این زمینه باشد که در دسترس عموم قرارگرفته باشد ولی انتشارات روزنامه اطلاعات در دهه60 شمسی کتابی را با عنوان " شناسایی و شکار جاسوس " که مربوط به خاطرات پیتر رایت ، کارمند بخش ششم از اطلاعات نظامی بریتانیا (MI-6) می بود را منتشر کرده و می تونید آن را از سایت انتشارات روزنامه اطلاعات بخرید .
[/quote]فدای تو بزرگوار،اون کتاب رو خوندم،اون شخص مامور MI5 بود. کتاب وجود داره،جزوه هم وجود داره. باز هم درخواستم رو تکرار میکنم،اگر کسی کتابی یا جزوه ای داره،در صورت عدم وجود اشکال حفاظتی در اختیار دوستان قرار بده.
من خودم کسی هستم که بارها با مسائل اینچنینی روبرو شدم،یا فکر کردم اهمیت نداره یا نمیدونستم چطور مساله رو اطلاع بدم،بعدا میدیدم مشکلاتی در اون رابطه برای شهر یا استانم بوجود اومده. البته مشکل اصلی من این هست که نمیدونم چطور مساله رو اطلاع بدهم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ma2012' timestamp='1405158830' post='392460']
فدای تو بزرگوار،اون کتاب رو خوندم،اون شخص مامور MI5 بود. کتاب وجود داره،جزوه هم وجود داره. باز هم درخواستم رو تکرار میکنم،اگر کسی کتابی یا جزوه ای داره،در صورت عدم وجود اشکال حفاظتی در اختیار دوستان قرار بده.
من خودم کسی هستم که بارها با مسائل اینچنینی روبرو شدم،یا فکر کردم اهمیت نداره یا نمیدونستم چطور مساله رو اطلاع بدم،بعدا میدیدم مشکلاتی در اون رابطه برای شهر یا استانم بوجود اومده. البته مشکل اصلی من این هست که نمیدونم چطور مساله رو اطلاع بدهم.
[/quote]

والا بنده خودم کتابی بطور مستقل در این زمینه ندیدم - ولی در مورد موضوعاتی نظیر فریب نظامی ، کتابهایی موجود هست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام اقا جواد دانلود نمیشه همه رو زدم میزنه نادت فوند اقا این ایمیلمه بفرست به اینalirazvikia@gmail.com

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بچه ها کسی نمیدونه این اقا جواد کجاست؟اقا جواد اگه اومدی حتما منو از طریق ایمیل درجریان بذار

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.