alexandre

سند زنده از اعجاز زيارت عاشورا در ناکام ماندن حمله گروهک ريگي

Recommended Posts

[b]سند زنده از اعجاز زيارت عاشورا در ناکام ماندن حمله گروهک ريگي[/b]

خواندن زيارت عاشورا و توسل به امام حسين در صبحگاه روز اول محرم، فرزندان مؤمن سيستان و بلوچستان را از حمله انتحاري عناصر زبون وابسته به گروهک تروريستي عبدالمالک ريگي که يک شبکه بين المللي قاچاق مواد مخدر و مورد حمايت صهيونيست ها است، نجات داد.

به گزارش برنا، در روز اول ماه محرم و پيش از سفر رئيس جمهور واعضاي دولت به استان سيستان و بلوچستان، عوامل دشمنان اين ملت در شهر سراوان، تدارک يک حمله تروريستي انتحاري با هدف انتقام گيري و کشتن نيروهاي نظامي وانتظامي اين استان را داده بودند که در اثر يک شبه معجزه اين اقدام ک.ر ناکام ماند.

محمد کاظم روحاني نژاد خبرنگار واحد مرکزي خبر به نقل از يک مسئول محلي در زاهدان مي گويد: هنگامي که قرار بود صبحگاه مشترک با تقربياً نزديک به 500 نيروي نظامي و انتظامي سراوان برگزار شود، عناصر زبون وابسته به گروه تروريستي عبدالمالک ريگي که يک شبکه بين المللي قاچاق مواد مخدر و مورد حمايت صهيونيست ها است، با آگاهي قبلي از برگزاري مراسم صبحگاه، دهها کيلو مواد انفجاري قوي را در يک خودرو وانت جاسازي کرده بودند و راننده هم، خودرو را با سرعت و شدت به درب ورودي پاسگاه محل برگزاري صبحگاه کوبيد و پس از ورود به محوطه ميدان، آن را با کليد کنترل از راه دور منفجر و بلافاصله به وسيله شبکه هاي تبليغاتي و ابزار رسانه اي خود اعلام کردند دست کم 400 نيروي نظامي وانتظامي را کشته اند، در حالي که 3 نگهبان درب ورودي به شهادت رسيدند.

به گفته اين مسئول، 10 دقيقه قبل از انفجار، فرمانده منطقه از همه نيروهاي حاضر درميدان خواسته بود که چون روز اول محرم است، دسته جمعي ميدان را ترک کرده و براي خواندن زيارت عاشورا و توسل به حضرت سيدالشهدا(ع) به داخل ساختماني دورتر از ميدان صبحگاه بروند و هنگام انفجار کسي در ميدان صبحگاه نبود و درنتيجه تروريست هاي جنايتکار و درمانده به هدف خود نرسيدند.

اين مقام مسئول مي افزايد: ميزان مواد جاسازي شده در وانت خودرو آنقدر بود که قدرت انفجاري آن چاله اي نسبتاً عميق و وسيع ايجاد کرد و اگر نيروها در ميدان بودند، بي شک تمامي آنان به شهادت مي رسيدند اما دشمنان قرآن و عترت در همان غفلت ابدي که از کوفه و شام و مدينه به ارث برده اند، همچنان غوطه ورند و از اعجاز زيارت عاشوار بي خبر.

آن روز درحالي که فرزندان مؤمن اين ملت با اشک و ناله، اين فراز زيارت عاشورا را زمزمه مي کردند "يا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى يَوْمِ الْقِيامَةِ وَ لَعَنَ اللَّهُ آلَ زِيادٍ وَ آلَ مَرْوانَ وَ لَعَنَ اللَّهُ بَنى اُمَيَّةَ قاطِبَةً وَ لَعَنَ اللَّهُ ابْنَ مَرْجانَةَ" انفجار روي داد ولي مرزداران وحافظان عزت و استقلال اين ملت، همچنان مي خواندند که: اَللّهُمَّ اجْعَلْنى عِنْدَکَ وَجيهاً بِالْحُسَيْنِ عَلَيْهِ السَّلامُ فِى الدُّنْيا وَ الاْخِرَةِگ

برنا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام. دستت درد نكنه عزيز .ولي بهتر بود در تاپيك اخبار ايران ميذاشتي.

حق نگه دارت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امام حسين و كلا چهارده معصوم هميشه از ما محافظت كردن و خواهند كرد اين ماييم كه بايد بيشتر و بهتر از انها ياد كرده و متشكر انها و خداي بزرگ باشيم كه به ما افتخار شيعه بودن را داد افتخاري كه به جز ايران هيچ كشوري رسما اين رو نداره

[size=24][b]يا حسين[/b][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا مطلب زيبا و قابل تاملي است

خداوند حافظشان باشد ان شاالله..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این ریگی با گروهش دیگه دارن حال منو به هم می زنن شورش دیگه دراوردن یعنی واقعا"ایران از پس این آشغال عوضی با گروهش بر نمی آد icon_biggrin :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متاسفانه وهابيان در استان سيستان و بلوچستان خيلي سرمايه گذاري كرده اند و روز به روز هم دارند از خلا هاي فرهنگي و اقتصادي استان سوء استفاده مي كنند و كاملا همسو با سياستهاي عربستان و امريكا در منطقه عليه جمهوري اسلامي فعاليت مي كنند.
در مرود اين عمليات هم ريگي احمق قصد داشت با گرفتن يك تلفات سنگين از نيروهاي نظامي ايران كانون توجهات از غزه را به سمت داخل ايران برگرداند تا با ارتباط خاصي كه با شبكه تلويزيوني العربيه(العبريه) دارند بلافاصله جمهوري اسلامي را زير فشار رسانه اي قرار دهند.
من در اين ايامي كه غزه تحت يورش اسراپيلي ها بود يك سايت اينترنتي كه متعلق به اهل سنت افراطي ايران است و هميشه هم اطلاعيه هاي جنود شيطان ريگي را منشر مي كند را زير نظر داشتم تا الان حتي يك اطلاعيه يا محكوميت خشك و خالي عليه اسراپيل از سوي اين سايت منتشر نشده است .انگار در خواب زمستاني بسر مي برند.
به نظر من گروهكي كه افتخارشان فاجعه كشتار تاسوكي است سرنوشتي بهتر از منافقين را ژيدا نخواهد كرد .
باتشكر از شما . موفق و مويد باشيد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من موندم چرا بچه هاي اطلاعات و نيروي انتظامي كاري نمي كنن؟ بابا چند تايي به درك واصل كنيد ما حداقل دلخوش بشيم!
ياعلي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من موندم چرا بچه هاي اطلاعات و نيروي انتظامي كاري نمي كنن؟ بابا چند تايي به درك واصل كنيد ما حداقل دلخوش بشيم! [/quote]

مشکل اینجاست که پایگاه های اصلی این گروهک در پاکستانه و متاسفانه پاکستان در این ضمینه همکاری مطلوبی را نداشته و ندارد.

وقتی این گروهک وارد خاک پاکستان می شود دیگه کاری از ایران ساخته نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]من موندم چرا بچه هاي اطلاعات و نيروي انتظامي كاري نمي كنن؟ بابا چند تايي به درك واصل كنيد ما حداقل دلخوش بشيم! [/quote]

مشکل اینجاست که پایگاه های اصلی این گروهک در پاکستانه و متاسفانه پاکستان در این ضمینه همکاری مطلوبی را نداشته و ندارد.

وقتی این گروهک وارد خاک پاکستان می شود دیگه کاری از ایران ساخته نیست.[/quote]

عنی دوست عزیز منظور شما اینه که ماباید دست رو دست بذاریم جنایات اونا رو تماشا کنیم
پسر عموی من توی قرار گاه نبی اکرم نیرو انتظامیه میگه اصلا پاکستان مرز دار نداره سمت ما اگر هم داره خیلی کم تونقاط
خاصی پس می شه خیلی راحت وارد خاکش شد این جانیا رو به سزای عملشون رسوندفقط یه مدت کار اطلاعاتی
مداوم می خواد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] در حالي که 3 نگهبان درب ورودي به شهادت رسيدند.[/quote]

پس اين 3 تا بنده خدا چي ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من موندم چرا بچه هاي اطلاعات و نيروي انتظامي كاري نمي كنن؟ بابا چند تايي به درك واصل كنيد ما حداقل دلخوش بشيم!

عنی دوست عزیز منظور شما اینه که ماباید دست رو دست بذاریم جنایات اونا رو تماشا کنیم
پسر عموی من توی قرار گاه نبی اکرم نیرو انتظامیه میگه اصلا پاکستان مرز دار نداره سمت ما اگر هم داره خیلی کم تونقاط
خاصی پس می شه خیلی راحت وارد خاکش شد این جانیا رو به سزای عملشون رسوندفقط یه مدت کار اطلاعاتی
مداوم می خواد

دوستان دقت داشته باشید اگر با کشتن ریگی مساله تمام شده بود ایران تمام ارتش و سپاه رو بسیج میکرد و تا قله هیمالیا بدنبال این شخص میرفت تا بدرک واصل بشه.

ریگی فقط یک الت جرمه. الت جرمی در دست یک قاتل. امروز ریگی بدرک واص شد فردا ریگی دیگه ای سر در میاره. مشکل ما حضور نیروهایی هستند که ریگی و امثال ریگی رو تجهیز میکنن.

پس باید هر روز در خاک پاکستان بشینیم و منتظر ریگی جدید باشیم. قصد واقعی تحریک مردم خوب و خونگرم خه سیستان و بلوچستان هست علیه نظام.

باید ریشه قطع بشه. و این چیزی نیست جز ماحصل حضور نیروهای سفید چشم ابی.
پاکستان نه اینکه بخواد حمایت بکنه. خودش (مردم مسلمان پاکستان ) اسیر این تروریست بازیها هستند و هر روز دهها نفر به قتل رسیده و یا باج خواهی میشن. مشکل ما با ریشه های این فساد هست نه ریگی

شرمنده الکساندر هستم ولی ارتباط دادن زیارت عاشورا و عملیات ریگی و معجزه ..... زیاد جالب نیست. همون قضا و قدر الهی است.
اینگونه بحثها و حکمت قضا و قدر بسیار وسیع هست که معمولا با علم ناقص ما انتهایی نداره. و شاید به بیراهه بره. یک کسی هم مثل دوست خوبمون سروش که فرمودن این سه نفر چی ، شروع شک خفی در مسائل دینی میشه.

اگر روزی روزگاری در جایی بحث دینی بود فلسفه قضا و قدر الهی رو خواهم گفت تا متوجه این قضیه هم بشید. بهتر بود این مطلب هم در همون بخش خبری عنوان میشد تا در مورد ریگی و عوامل کمک کننده صحبت میشد تا ارتباط اون با.....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مداوم می خواد

دوستان دقت داشته باشید اگر با کشتن ریگی مساله تمام شده بود ایران تمام ارتش و سپاه رو بسیج میکرد و تا قله هیمالیا بدنبال این شخص میرفت تا بدرک واصل بشه.

ریگی فقط یک الت جرمه. الت جرمی در دست یک قاتل. امروز ریگی بدرک واص شد فردا ریگی دیگه ای سر در میاره. مشکل ما حضور نیروهایی هستند که ریگی و امثال ریگی رو تجهیز میکنن.

پس باید هر روز در خاک پاکستان بشینیم و منتظر ریگی جدید باشیم. قصد واقعی تحریک مردم خوب و خونگرم خه سیستان و بلوچستان هست علیه نظام.

باید ریشه قطع بشه. و این چیزی نیست جز ماحصل حضور نیروهای سفید چشم ابی.
پاکستان نه اینکه بخواد حمایت بکنه. خودش (مردم مسلمان پاکستان ) اسیر این تروریست بازیها هستند و هر روز دهها نفر به قتل رسیده و یا باج خواهی میشن. مشکل ما با ریشه های این فساد هست نه ریگی

شرمنده الکساندر هستم ولی ارتباط دادن زیارت عاشورا و عملیات ریگی و معجزه ..... زیاد جالب نیست. همون قضا و قدر الهی است.
اینگونه بحثها و حکمت قضا و قدر بسیار وسیع هست که معمولا با علم ناقص ما انتهایی نداره. و شاید به بیراهه بره. یک کسی هم مثل دوست خوبمون سروش که فرمودن این سه نفر چی ، شروع شک خفی در مسائل دینی میشه.

اگر روزی روزگاری در جایی بحث دینی بود فلسفه قضا و قدر الهی رو خواهم گفت تا متوجه این قضیه هم بشید. بهتر بود این مطلب هم در همون بخش خبری عنوان میشد تا در مورد ریگی و عوامل کمک کننده صحبت میشد تا ارتباط اون با.....

جواب قانع کننده ای بود icon_biggrin :oops: icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان عزیز ، مدیران محترم پیشاپیش بابت پست متوالی عذرخواهی میکنم ولی بخاطر مهم بودن موضوع مجبور به اینکار شدم.

دوستان بزرگوارم

در نظر قبلی خدمتتون عرض کردم ارتباط یکسری مثال به ریشه های مذهبی ظاهری قشنگ و باطنی نامناسب داره. خواستم مثالی بزنم متوجه امر بشید.

در باب کرامات و معجزات مولای متقیان نقلهایی هست که اگر بخوام تعریف کنم 3 حالت ممکنه برداشت بشه.(بخاطر عجیب بودن معجزه )
1- اول در عقل من گوینده شک کنید
2- راوی رو متهم به غلو کردن بکنید
3- ابتدا در معجزه و سپس در شخصیت بزرگمردی چون مولا امیرالمومنین (ع) دچار شبهاتی بشید.

یه حکایت براتون نقل میکنم که همه شنیدید و باز هم بشنوید.

مرد مسیحی در بازار میرفت که متوجه زره و یا سپری شبیه سپر خودش در دست مولا(ع) شد. ایشون حضرت رو نعوذبالله متهم به دزدی میکنند. حضرت با ارامش میگن بریم و به قاضی مراجعه کنیم.

قاضی بادیدن حضرت از جای خودش بلند شدو ادای احترام کرد. حضرت فرمودن بنشین که من امروز مورد سوظن هستم و شما باید فقط قضاوت کنید.
[color=red]
حضرت دیدن در اثنای صحبت مرد مسیحی قاضی با پرخاش میگه که میدونی به چه کسی تهمت دزدی میزنی ...... که حضرت علی این خلیفه مسلمین ، این شیر دلاور جنگها با اون عظمتش بلند میشن و با غضب به قاضی میگن بر جای قضاوتت بنشین و مثل افراد عادی با من رفتار کن تا خلاف اون ثابت شود.
[/color]
ببینید این مرد والا ، با اون همه قدرت و ابهت خطاب به قاضی زیر دستش عتاب میکنه که چی؟ مثل مردم عادی با من برخورد کن.

حال من نوعی با بیان یک معجزه ، رواست که بخوام در شخصیت این عظمت ،شک در دلها بوجود بیارم؟؟؟
[color=red]
با دسته اول و دوم که به من شک میکنن مشکلی ندارم ولی دسته سوم چی؟ ایا باید اون همه سخنان نغز و پر معنا که نهج البلاغه رو قران دوم خطاب میکنن باید با بیان معجزه ای که از درک من و امثال من خارج هست باید زیر سوال برد؟[/color]

جای دیگه ای هم همین بحث بود که اگر امام رضا (ع) شفا دهنده هست چرا همه بیماران رو شفا نمیبخشند؟ که در جواب باید گفت که مشیت الهی سوای قضاوت ما مردم عادی است و از دسترس عقل و منطق ما خارج.

ارتباط دادن امور ماورائی به بعضی امور راه رفتن بر لبه تیغ هست. اگر صد نفر ایمانشون قویتر بشه و یکنفر دچار تردید بایستی فردا جواب همین یکنفر رو داد.

ببخشید که در این بحث به این شکل وارد شدم. شرمنده ولی لازم بود توضیحی بدم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ارتباط دادن امور ماورائی به بعضی امور راه رفتن بر لبه تیغ هست. اگر صد نفر ایمانشون قویتر بشه و یکنفر دچار تردید بایستی فردا جواب همین یکنفر رو داد.

آقاي آرماني عزيز , با تشكر از توضيحاتتان.بنده فقط نقل قول كرم كه انشا... از اين پس بيشتر دقت خواهم كرد. icon_biggrin

من كوچيك شما هستم. در مورد قضا و قدر هم
همانطور كه مي دانيد , قضا و قدر هر لحظه ممكن است رخ بدهد! اما از بسياري از آن ها ما بي اطلاع هستيم!

به عنوان مثال شما ماشينت پنچر مي شود و 15 دقيقه ديرتر مي رسي ولي به خاطر همان 15 دقيقه تاخير شما از يك حادثه حتمي جان سالم به در مي كنيد. خوب اين هم نمونه اي از همان قضا و قدر است ولي چون ما از آن بي اطلاع هستيم خيلي راحت از كنارش مي گذريم يا حتي اصلا به آن فكر هم نمي كنيم.
چيزي كه مسلم است اين است كه قضا و قدر تماما زير نظر پروردگار است. و حالا كه ايشان با قضا و قدري كه تايين مي نماييند مثلا جان 497 نفر را در برابر يك حمله انتحاري بزرگ از طرف يك گروهك منحرف حفظ مي كنند , آيا اين نمي تواند به عنوان يك معجزه خوانده بشود؟(راستش من دقيقا نمي دانم معجزه يعني چي ممنون مي شوم اگر يه توضيحي در اين رابطه بفرماييد.)
با تشكر.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.