zax_01001

آگهي استخدام دانشگاههاي افسري ارتش جمهوري اسلامي ايران

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

ارتش جمهوري اسلامي ايران جهت تكميل كادر افسري نيروهاي زميني، هوايي ، دريايي و سازمان هاي تابعه خود از بين جوانان مؤمن، متعهد و علاقمند به حرفه نظامي ، دانشجو مي‌پذيرد. داوطلبان از بين فارغ‌التحصيلان پيش‌دانشگاهي رشته‌هاي رياضي‌فيزيك، علوم تجربي و علوم انساني از طريق آزمون اختصاصي و مصاحبه حضوري انتخاب و به منظور فراگيري آموزش‌هاي نظامي كاربردي در دانشگاه‌هاي افسري امام علي(ع) ، شهيد ستاري، علوم دريائي امام خميني(ره) و فارابي مشغول به تحصيل خواهند شد.

الف- شرايط عمومي:

1- متدين به دين مبين اسلام.

2- تابعيت جمهوري اسلامي ايران (ايراني ‌الاصل بودن و عدم سابقه تابعيت بيگانه)

3- ايمان به انقلاب اسلامي و نظام جمهوري اسلامي ايران و آمادگي فداكاري در راه تحقق اهداف آن.

4- اعتقاد و التزام عملي به ولايت مطلقه فقيه.

5- فقدان محكوميت مؤثر كيفري و محكوميت ناشي از اقدام عليه امنيت كشور، انقلاب و نظام جمهوري اسلامي ايران.

6- نداشتن عضويت ، يا وابستگي و هواداري از احزاب ، گروه‌ها و سازمان‌هاي سياسي.

7- دارابودن حداقل 17 سال تمام و حداكثر 22 سال و در صورت انجام خدمت سربازي مدت خدمت ضرورت به حداكثر سن داوطلب اضافه مي شود (براي خانواده درجه‌1 شهدا 5 سال به حداكثر سن داوطلبين اضافه مي‌شود) مبناي محاسبه سن داوطلبان تاريخ 1/7/88 مي‌باشد.

8- حداكثر سن براي رشته خلباني هواپيما 20 سال مي‌باشد.

9- عدم معروفيت به فساد اخلاقي برابر ضوابط گزينش .

10-دارابودن سلامت جسم و روان(برابر معاينات استخدام).

تبصره: حداقل قد براي عموم داوطلبان 165 سانتيمتر و ديد چشم براي رشته‌هاي خلباني و ناوبري10/10 و براي ساير رشته‌ها حداقل 10/8 مي باشد. ب- شرايط اختصاصي:

1- سپردن تعهد خدمتي برابر ضوابط قانون ارتش جمهوري اسلامي ايران.

2- داشتن حداقل معدل كل ديپلم براي رشته‌هاي علوم تجربي و رياضي‌فيزيك14 وبراي رشته علوم انساني 16.

3- قبولي در آزمون علمي ، معاينات پزشكي ، مقاومت جسماني و صلاحيت‌هاي گزينشي.

4- فرزندان خانواده‌هاي شهدا، آزادگان، جانبازان، نظاميان و بسيجيان فعال از اولويت استخدام برخوردار مي‌باشند.

5- نداشتن تعهد خدمتي يا استخدامي به دستگاههاي دولتي و بخش خصوصي.

تبصره: امكان استخدام معاف شدگان پزشكي از خدمت وظيفه عمومي در ارتش ج.ا.ا. وجود ندارد.

ج- امتيازات:

1- تحصيل در دانشگاه‌هاي افسري ارتش جمهوري اسلامي ايران(دانشگاه افسري امام علي(ع) نيروي زميني، دانشگاه شهيد ستاري نيروي هوايي و دانشگاه امام خميني(ره) نوشهر نيروي دريايي و دانشكده فارابي) شبانه‌روزي مي‌باشد.

2- پوشاك، تغذيه، آموزش ، بهداشت و درمان دانشجويان رايگان مي‌باشد.

3- به دانشجويان در طول تحصيل كمك هزينه تحصيلي پرداخت مي‌شود.

4- دانشجويان پس از طي 7 ترم موفقيت آميز تحصيلي به درجه ستواندومي نائل مي‌گردند و پس از دانش‌آموختگي به آنان دانشنامه كارشناسي در رشته مربوط اعطا مي‌گردد.

5- اجا متعهد مي گردد پس از 15 سال خدمت كاركنان با اعطاء وام جهت كمك به تأمين مسكن شخصي آنها اقدام نمايد .

6- فارغ التحصيلان از تسهيلات منازل سازماني ، وام هاي مصوب ، كارت اعتباري حكمت ، بيمه خدمات درماني و بيمه عمر براي خود و عائله تحت تكفل و ساير خدمات رفاهي برابر مقررات و ضوابط موجود برخوردار خواهند شد .

د- مدارك مورد نياز جهت ثبت‌نام:

1- تكميل فرم تقاضاي ثبت‌نام

2- روگرفت از تمام صفحات شناسنامه و كارت ملي يا ابلاغيه شماره ملي.

3- سه قطعه عكس 4×3 پشت ‌نويسي شده كه يك قطعه آن به تقاضانامه ثبت‌نام الصاق گردد.

4- روگرفت‌گواهي‌پايان‌دوره‌متوسطه و پيش‌دانشگاهي و يا گواهي اشتغال به تحصيل در دوره پيش‌دانشگاهي از آموزش و پرورش مربوط يك برگ.

5- روگرفت كارت پايان خدمت در صورت انجام خدمت ضرورت سربازي.

6- خانواده‌هاي درجه 1 شهدا، جانبازان، آزادگان، نظاميان و بسيجيان فعال مدارك مربوط را به همراه ساير مدارك تحويل نمايند.

هـ- نحوه ثبت نام :

علاقمندان لازم است مدارك خواسته شده را با توجه به محل سكونت خود از تاريخ 5/11/87 تا 22/12/87 حضوري به يكي از حوزه‌هاي اعلام شده در آگهي روزنامه تحويل و نسبت به ثبت‌نام و دريافت رسيد ثبت نام خود اقدام نمايند. (حوزه‌هاي اعلام شده براي نيروهاي سه‌گانه استفاده خواهند شد).
البته خبر مربوط به 5 بهمن هستش!
اطلاعات بیشتر در:
http://aja.ir/main.asp?status=news&id=221

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان دقت داشته باشند اصل مدارک دیپلم و شناسنامه و... همه رو به همراه داشته باشند
بعدشم یه پوشه (احتمالا ابی رنگ!) همراه داشته باشید

معمولا تو اطلاعیه ذکر نمیکنند ولی اگر باهاتون نباشه برادران درجه دار! انچنان حالی ازتون میگیرند که تا قیام قیامت یادتون نره

به امید موفقیتتون توی ثبت نام! بعدم امتحان و بعدم آزمایشات پزشکی (که خدائیش گردن کلفت میخواد رد کردنش به اضافه شانس زیاد!)

خلاصه موفق باشید

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا اگه كسي مدرك تحصيليشو از دانشگاههاي ديگه گرفته باشه و مثلا مهندسي برق يا مكانيك كه در مسائل نظامي كاربرد داره و تمايل داشته باشه كه در ارتش يا ... كار كنه بايد چيكار كنه ....؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]حالا اگه كسي مدرك تحصيليشو از دانشگاههاي ديگه گرفته باشه و مثلا مهندسي برق يا مكانيك كه در مسائل نظامي كاربرد داره و تمايل داشته باشه كه در ارتش يا ... كار كنه بايد چيكار كنه ....؟[/quote]

مشکلی نداره و این شخص میتونه وارد ارتش بشه و بهش درجه به نسبت مدرکش داده میشه که برای اطلاع بهتر میتونی با روابط عمومی ارتش تماس بگیری.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
استخدام پزشک در نيروي دريايي

آگهی استخدام پزشک متخصص در نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تعدادی پزشک متخصص را با شرایط ذیل، به صورت کارمند رسمی استخدام می نماید.

الف)شرایط عمومی:

١.تابعیت جمهوری اسلامی ایران

٢.ایمان به انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران و آمادگی فداکاری در راه تحقق اهداف انقلاب

٣.اعتقاد و التزام عملی به ولایت مطلقه فقیه

٤.التزام عملی به احکام اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران و رعایت موازین اخلاق اسلامی

٥.نداشتن عضویت و هواداری از احزاب، گروه ها و سازمانهای سیاسی

٦.داشتن حسن شهرت و عدم سوء پیشینه کیفری

٧.نداشتن اعتیاد به مواد مخدر و محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی

٨.داشتن سلامت روانی و جسمانی متناسب با خدمت مورد نظر برابر گواهی اداره بهداشت و درمان نداجا

٩.داشتن حداکثر 40 سال سن(مدت خدمت ضرورت به حداکثر سن داوطلب افزوده می گردد) در ضمن فرزندان معظم شهدا از پنج سال شرط سنی بالاتر برخوردار خواهند شد.

١٠.داشتن کارت پایان خدمت دوره ضرورت یا معافیت دائم غیرپزشکی( برای آقایان)

١١.نداشتن طرح و ضریب k و تعهد به سایر نهادهای دولتی و خصوصی

١٢.فرزندان معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، نیروهای مسلح و دارندگان سوابق بسیجی از اولویت هایی برخوردار خواهند بود.(برابر ارائه مدارک)

١٣.داشتن مدرک تخصصی پزشکی در مشاغل مورد نظر به شرح ذیل:

ب) امتیازها:

1. حقوق و مزایا برابر طرح نظام هماهنگ پرداخت حقوق کارکنان دولت(با افزایش در صد نیروهای مسلح)

2. برخورداری از امکانات درمانی نیروی دریایی و ارائه دفترچه خدمات درمانی ودفترچه سازمان اتکا

3. جهت استخدام شدگان در طول خدمت مساعدتهایی به منظور تهیه مسکن صورت می پذیرد.

ج) مدارک مورد نیاز برای ثبت نام:

1. یک نسخه روگرفت از کلیه صفحات شناسنامه

2. یک برگ روگرفت از مدرک تحصیلی

3. یک برگ روگرفت از کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیر پزشکی (برای آقایان)

4. یک برگ روگرفت از گواهی انجام یا معافیت طرح نیروی انسانی و ضریبk

5. 6 قطعه عکس 4×3

د) نحوه مراجعه و ثبت نام:

داوطلبان می توانند از زمان نشر آگهی تا تکمیل ظرفیت در هر رشته(حداکثر تا دهم اسفند ماه سال جاری) با در دست داشتن مدارک مورد نیاز، ضمن هماهنگی قبلی با شماره تلفن های 22771538-و 22771539 از ساعت 8 تا 12 به اداره بهداشت و درمان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به نشانی تهران، بزرگراه سپهبد شهید صیاد شیرازی، بیمارستان گلستان مراجعه فرمایند.
اطلاعات بیشتر در: [color=red] [url=http://aja.ir/main.asp?status=news&id=232]پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران[/url][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من دوست داشتم برم جنگ الکترونیک ولی نشد! Sad[/quote]
منم تو دوره قبلی ثبت نام کردم.ولی اسمم تو اسامی نهایی پذیرفته شدگان نبود( منم اولین انتخابم جنگ الکترونیک بود).

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
مشکلی نداره و این شخص میتونه وارد ارتش بشه و بهش درجه به نسبت مدرکش داده میشه که برای اطلاع بهتر میتونی با روابط عمومی ارتش تماس بگیری.[/quote]

شما دو کار میتونی بکنی

1.منتظر بمونی تا تو روزنامه های کثیرالانتشار روابط عمومی نیروهای مسلح آگهی بده که نیاز به نیروهایی با فلان سطح مدرک داریم
توجه کنید که همه اون افراد از دانشگاه های دولتی و غیردولتی به جز دانشکده افسری مدرک گرفتند .... برا همین قشنگ اون بالا مینویسه مثلا:

لیسانسیه برق دانشگاه بهمان وفلان : معادل درجه ستوان دوم درد انشکده افسری

بعد شما وارد دانشکده میشی با همون درجه ات و وقتی درست تموم بشه بسته به امتیازاتت حداکثر دو درجه یا حداقل یک درجه میری بالا ... یعنی شما ستوان تمام یا سروان بیرون میای (استثناها بماند ....)

این اطلاعیه مخصوص افرادی هست که لیسانس یا کاردانی دارند و معمولا به صورت جداگانه پخش میشه

2.با همین بچه های دیپلمه و... برو واسه افسری ثبت نام کنی و خودت رو بدی دست قضا و قدر
امتحان بدی، بعد اسمت در بیاد بعد بری تهران دانشکده جنگ بعد قبول بشی بعد تعیین رشته بکنی بکعد تازه تو روزنامه دوباره اسمت بیاد ..........

من کار اول رو پیشنهاد میکنم

معمولا هم استخدامی از افراد باسواد میگیرند زیاد هم میگیرند ....
دلیلش بماند ...

اگر مدرکتم نمره معدلش بالا باشه خدائیش میزارنت رو سرت

پیشنهادد وم واسه خود درجه داران بهتره هرچند اونام باید اقلا 6 سال خدمت بکنند تا مجوز شرکت در افسری بهشون بدن .... ولی شما وضعت فرق میکنه
شما مهندسی و امکانات و توجهات بسیار بیشتری به شماها هست و همیشه هم عضوگیری میکنند ازتون...

درجه کارشناسی معادل ستوان دوم هست (ببین الان یه بچه 18 ساله بره افسری بعد 4 سال اموزش میشه ستوان دوم یعنیم عادل کارشناسی هرچند کارشناسی دانشگاه معتبرتره! بین بقیه جاها)
درجه کارشناسی ارشد هم ستوان تمام (من کم دیدم و شنیدم که این درجات رو به این راحتی بدن! پس زیاد خوشحال نشو! ولی به هر حال یه سر و گردن از بقیه شون بالاتر میری و اصولا اگر بری افسری با این وضیعت میشی اقا بالا سر همه!)

در کل امیدوارم موفق باشید و موید

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدایش یه سوال دارم به من می خوام وارد نیرو زمینی بشم و مدرک فعلیم هم دیپلم هست
از دانشگاه به خاطر یکسری مشکلات دارم بیرون میام
آیا می توان استخدام بشم برام مهم نیست که از اول شروع کنم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله میتونی شروع کنی اما توصیه میکنم وارد نیروی زمینی نشی چون حیف میشی!

الان وضعیت هوائی بعدم دریایی از بقیه بهتره البته تو ارتش
تو سپاه که کلا حال و صفاست اما بخش موشکی در هر یگان وضعش توفیر داره و البته توصیه میشه بری نیرو دریایی یا هوائی سپاه اما زمینی هم رفتی سعی کن وارد مقاومت نشی! بلکه بری وارد خود سپاه بشی

با توجه به اینکه دانشجو هستی فکر کنم با مشورت با مشاوره فرهنگی دانشگاه بتونی یه جورائی واحدهایی رو که تو دانشگاه پاس کردی بچسبونی به دانشکده!

ببینم چند سال درس خوندی؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوسال
البته من همیشه می خواستم وارد ارتش بشم برای تفنگدار شدن در نیروی دریایی
کار خواصی لازمه
:lol:
من خدمت سربازی نرفتم در حقیقت قبل از مشمول شدن به دانشگاه رفتم و بعد هم فکر کنم معافم
چون پدرم 59سال تمام است و من تک پسر هستم :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب اگر دو سال رفتی پس وقتی از دانشگاه بیای بیرون حداقلش بهت مدرک کاردانی میدن ... درسته؟! چون اگر کاردانی دو سال هست و کارشناسی 4 پس اگر با موفقیت این دو سال رو گذرونده باشی بهت کاردانی میدن (البته در بعضی دانشگاه ها و اونم باید واحد های مرتبط با کاردانی رو پاس کرده باشی که بهتره بری پیش واحد اموزشی دانشگاه تون)

میشی ستوان سوم اگر بری تو افسری ... البته باید مدارک لازم رو ببری با خودت، مثل تعداد واحد پاس کرده و اینا....

واسه نیرو دریایی هم تا اونجا که میدونم بیشتر از بچه های شمال و جنوب کشور که بومی هستند نیرو جذب میشه و احتمال قبولیشون بالاست .. بقیه استان ها تو نیرو هوایی و زمینی شانس بیشتری دارند و خوب کار درستیه چون بچه دریا بلده از خودش مراقبت کنه ....
ولی خدائیش اونجور که من شنیدم ازمایشاتی که توی نیروی دریایی میشه سرامد ازمایشات هست بعد خلبانی!
چون از همه نظر زیر و روت میکنند! البته این اعلامیه ای که الان دادند ماله هر سه دانشکده هست که خوب معمولا با یه طراز همه رو ازمیاش میکنند ولی وقتی بری تو نیرو دریایی اونجام یه سری ازمایشات هست ...
نزدیک 1 ماه و نیم اموزشی داری بعد از بین تون چند نفر بسته به اوضاعش حذف میشه ...

راستی تفنگداری هم به صورت درجه داری بیشتر هست نه افسری ... البته بعد طی یه سری مقدمات وارد دانشکده میشی اما به نظر من بهتره یه گرایش متناسب با رشته ات انتخاب کنی نه تفنگداری .... میتونی بری ناوبری یا الکترونیک (که لازم دارند اساسی!)

به هر صورت تو نیروی دریایی نشنیدم درس افسری واسه تفنگدرای باشه بلکه با گرایش میفرستند ....

مثلا تو نیروی زمینی وقتی تو دانشکده باشی بعد دو سال بهت میگن دو سال دوره تخصصی شروع شده حالا انتخاب کن کجا میخوای بری؟! بعد طرف میتونه بزنه تکاوری
که میره شیراز واسه اموزش البته اونو برای فرماندهی گروهان تربیت میکنند یعنی ژ3 دست نمیگیری بری کماندو بازی! بلکه باید 10 تا کماندو رو فرماندهی کنی و به نسبت وظایفت درس تکاوری و جنگ چریکی و استراتژی و... بهت یاد میدن

تو تفنگداری هم همینطوره
اگر به صورت درجه داری بری میشی زیر دست یه افسر اما اگر اول بری تو دانشکده با گرایش مثلا الکترونیک بعدش میتونی تغییر گرایش به تفنگداری بدی ...

این ماله سه سال پیش هست که میدونم ... بعید میدونم الانم فرقی کرده باشه ....

یا حق

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.