hexman

سياهه يک قرن عمليات تروريستی آمريکا در اقصی نقاط جهان

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

اگر بعد از جنگ جهانی ۲ را بخواهیم مرور کنیم تا به حال با هیچ ارتش قدر قدرتی‌ درگیر نشده‌اند یا حداقل ارتشی که ۱ یا ۲ پله از خودشون پائین تر از لحاظ تجهیزات یا برتریهای دیگر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خوب تعداد این ترویجات چقدر شد؟ تا حالا به چند تا کشور بدبخت دمکراسی تزریق کردن تا خوشبخت بشن؟! یکی بشماره به ما هم بگه![/quote]

المان،ژاپن،ایتالیا،کره جنوبی، فرانسه، بلژیک ،هلند و تقریبا کل اروپا را می توان گفت.
و همین طور می توان کمک به کشورهای اروپای شرقی و بهتر شدن وضعیتشان و رهایی از فلاکت زمان اشغال توسط روسها که به رشد فرهنگی و دموکراسی در این کشورها کمک کرده اشاره کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در لینک زیر به تمام عملیاتهای نظامی امریکا اشاره شده است،
http://www.military.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=71482#71482
به علت سوالی که مطرح شده قفل نمی کنم و این تاپیک را با تاپیک مورد نظر یکی می کنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر دوستان نموداري با اين ويژگي كه محور افقي آن محور زمان و محور عمودي، تعداد انسانهايي كه در اثر سياست ها و جنگ افروزيهاي ايالات متحده آمريكا در سراسر جهان قرباني شده اند باشد، در اختيار دارند حتما اينجا قرار بدهند. به نظرم آمار تكان دهنده اي خواهد بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چندتا جا مانده مثلا

بمباران پاکستان با پهپادها و کشتار مردم بی دفاع به عنوان القاعده
کودتا در بعضی کشورهای آفریقایی. اگر اشتباه نکنم پاتریس لومومبا را هم آمریکایی ها در حالی که رییس جمهور بود دزدیده و با شکنجه کشتند
کشتن ارنستو چه گوارا
ترورهای زیاد رهبران کشورها

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تشکر از هگزمن
دقیقا مطلبی بود که بنده داشتم کار میکردم

hans عزیز این جمله شوخی بود یا جدی گفتید؟
[quote]همین طور می توان کمک به کشورهای اروپای شرقی و بهتر شدن وضعیتشان که به رشد فرهنگی و دموکراسی در این کشورها کمک کرده اشاره کرد[/quote]
دموکراسی و انتخابات شاید....(اگر انتخاباتش مانند عراق نباشد!!)
در مورد المان،ژاپن،ایتالیا،کره جنوبی بنده نظرم با شما یکی نیست
اگر آمریکا نبود، این کشورها پیشرفتی فوق العاده داشتند و با وضعیت فعلی غیر قابل مقایسه
اشغال و محدودیتهای آمریکا برای این کشورها باعث پیشرفت به نسبت کندشان مخصوصا در مسائل نظامی شده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]تشکر از هگزمن
دقیقا مطلبی بود که بنده داشتم کار میکردم

hans عزیز این جمله شوخی بود یا جدی گفتید؟
[quote]همین طور می توان کمک به کشورهای اروپای شرقی و بهتر شدن وضعیتشان که به رشد فرهنگی و دموکراسی در این کشورها کمک کرده اشاره کرد[/quote]
دموکراسی و انتخابات شاید....(اگر انتخاباتش مانند عراق نباشد!!)
در مورد المان،ژاپن،ایتالیا،کره جنوبی بنده نظرم با شما یکی نیست
اگر آمریکا نبود، این کشورها پیشرفتی فوق العاده داشتند و با وضعیت فعلی غیر قابل مقایسه
اشغال و محدودیتهای آمریکا برای این کشورها باعث پیشرفت به نسبت کندشان مخصوصا در مسائل نظامی شده[/quote]

سلام هاتف عزیز،خواهش می کنم،
نه من شوخی نگفتم. جواب من در رابطه با سوالی در مورد دموکراسی بود نه پیشرفت قدرت نظامی. البته در دیگر صنایع این کشورها پیشتاز جهانی هستند، صنابع خودرو سازی المان را می توان تقریبا برترین در دنیا دانست. همین طور در دیگر تولیدات نیز همین گونه است و کیفیت اجناس المانی بسیار بالاست. شما کیفیت و عملکرد سلاحهای هکلر اند کخ المان و دیگر تولیدات نظامی انها را ببینید جزو برترینها در دنیا هستند. ژاپن و بقیه نیز همین طور و جزو کشورهای صنعتی دنیا هستند. اما جدا از اینها جواب من در مورد دموکراسی و پیشرفت فرهنگی بود نه در مورد پیشرفت نظامی انها.
در مورد اروپای شرقی نیز همون طور که در بالا گفتم باعث کمک و پیشرفت دموکراسی و فرهنگی در انها شده است و منظور این نیست که در این کشورها دموکراسی و ازادی وجود دارد. این کشورها از زمانی که از اشغال روسها در امده اند، وضعیت اقتصادی انها رو به رشد گذاشته است و این عامل باعث رشد فرهنگی انها نیز شده است که دوران پر فراز و نشیبی از نظر اعتقادی و تفکری برای مردم انها خواهد بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هنس عزیز (شرمنده سلامم از زور گشنگی رو خوردم...سلاااام)
بنده منکر پیشرفتهای خیره کننده این کشورها نیستم، بلکه معتقدم اگر محدودیتهای آمریکا و فشارهای این کشور نبود، اینها چندبرابر پیشرفت میکردن
محدودیت در دسترسی به فنآوریهای هوا فضا، موشکی، هسته ای و غیره
بعنوان یک نمونه فاجعه هسته ای فوکوشیما (که این هم باید در اینجا لیست میشد)، دلیل اون رو میشه از مسئولان هسته ای ژاپن شنید که اعلام میکردن کارشکنی شرکت جنرال الکتریک آمریکا و ارسال قطعات مشکلدار رآکتور بوده و خودشون بارها تذکر داده بودن اما...
اما در مورد دموکراسی درسته که انتخابات برگزار شده و آزادی بیان و سایر امکانات بیشتر شده و درهای اقتصاد آنها باز شده، اما در مورد دموکراسی یک نمونه اون دموکراسی عراق بود که نخست وزیر در پارلمان فریاد میزنه: «من وزیر کابینه ام رو نمیتونم انتخاب کنم»!! یا اعتراضات ساکاشویلی بعد از جنگ گرجستان که گفته بود «با طناب آمریکا به چاه افتادیم»
درمورد اقتصاد، کشورهایی که فرمودید اقتصادشون شدیدا وابسته به آمریکاست و عملا آمریکا اقتصاد اونها رو کنترل میکنه و کشورهای اروپای شرقی هم کم کم دارن به سمت جهانی سازی و نابودی صنایع داخلی پیش میرن (این رو از تبلیغاتشون میشه کاملا درک کرد)
در ظاهر برای مردم خیلی خوب شده، ولی عواقب ناگواری برای مردم اون کشورها داره
امروز نه فردا، فردا نه پس فردا همین آمریکاییها حسابی از خجالتشون درمیان
(شرمنده زیاد تایپیدم)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين درون مايه زندگي آمريكايي هست....
.....همه بايد فدا شن تا من آسوده زندگي كنم....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کلا کارنامه ی بشر دوستانه ی پر باری دارن
چند صد سال تاریخ دارن که چند صد هزار آدم کشتن

کشور ساختن برای آزادی یا برای پایین آوردن جمعیت دنیا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حمايت از ديکتاتوران آمريکاي جنوبي و آموزش پليس و شکنجه گران اونها هم به ليست اضافه کنيد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من میخوام یه سوال از دوسشتان بکنم:بین بد و بدتر شما کدوم و انتخاب میکنید یا بهتر بگم بین دموکراسیحتی به شیوه امریکایی(که به نظر همه دوستان غیر قابل قبول هست) و کمونیست؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پياده شدن امريكايي ها در زمان جنگ جهاني دوم در آبادن و زير گرفتن زن ها و دختران ما را هم بايد اضافه كرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اگر بعد از جنگ جهانی ۲ را بخواهیم مرور کنیم تا به حال با هیچ ارتش قدر قدرتی‌ درگیر نشده‌اند یا حداقل ارتشی که ۱ یا ۲ پله از خودشون پائین تر از لحاظ تجهیزات یا برتریهای دیگر[/quote]

من منظور شمارا نمیفهمم؟! کدام کشور هست که از لحاظ تجهیزات و برتری های دیگر به قول خودتون در سطح امریکاست؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.